Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Korade naoružan i opasan!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
pa stanje društva je proizvod debilne politike koju vodi naša država
a politika proizvod ljudi koji žive u Hrvatskoj, i tako se stalno vrtimo u krug...
To je ono što sam rekao da sva sranja možemo pravdati politikom... no to nema smisla!


ne ne ne tu si se zajebo, politika u državi je proizvod zatucanih redneka, brđana i seljačina koji ne mogu vidjet bolje sutra ni da im se to bolje sutra posere na glavu i rezultat dijaspore koja misli da je tuđman još uvijek živ i rezultat bošnjačkih hrvata od kojih je preko 20% mrtvo a ipak glasa, za koga, pa ZNA SE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I još nešto govorio sam društvo u smislu tematike, kao i politika u smislu tematike...

Odnosno ono što sam ranije rekao na temi FILOZOFIJA I RELIGIJA, a to je da se nesvjesno ili namjerno brkaju pojmovi!

Kako sam shvatio:
Forum POLITIKA - služi za raspravu o politici, političkim mišljenjima i sl.
Forum FILOZOFIJA I RELIGIJA - služi za raspravu o religijskim i filozofskim pitanjima.
Forum DRUŠTVO - služi za raspravu o tome kakvo nam je društo društvena gledišta i sl.

Eto to sam mislio . . . Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
pa stanje društva je proizvod debilne politike koju vodi naša država
a politika proizvod ljudi koji žive u Hrvatskoj, i tako se stalno vrtimo u krug...
To je ono što sam rekao da sva sranja možemo pravdati politikom... no to nema smisla!


ne ne ne tu si se zajebo, politika u državi je proizvod zatucanih redneka, brđana i seljačina koji ne mogu vidjet bolje sutra ni da im se to bolje sutra posere na glavu i rezultat dijaspore koja misli da je tuđman još uvijek živ i rezultat bošnjačkih hrvata od kojih je preko 20% mrtvo a ipak glasa, za koga, pa ZNA SE
Znači društvo nam je takvo zato što postoji HDZ?
Alo prijatelju nisam HDZ-ovac, ali ova izjava ti je jako glupa bez uvrede!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile ti si lud majke mi moje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2008. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › I još nešto govorio sam društvo u smislu tematike, kao i politika u smislu tematike...

Odnosno ono što sam ranije rekao na temi FILOZOFIJA I RELIGIJA, a to je da se nesvjesno ili namjerno brkaju pojmovi!

Kako sam shvatio:
Forum POLITIKA - služi za raspravu o politici, političkim mišljenjima i sl.
Forum FILOZOFIJA I RELIGIJA - služi za raspravu o religijskim i filozofskim pitanjima.
Forum DRUŠTVO - služi za raspravu o tome kakvo nam je društo društvena gledišta i sl.

Eto to sam mislio . . . Wink

Jebote kao da je sad bitno da li je tema u rubrici politika,društvo ili crna kronika...u ovoj stravičnoj priči ima svega...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2008. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne shvaćam važnost pitanja gdje neka tema spada, u društvo ili politiku, a da budem iskren, ne znam ni kako se to određuje. Kako je ovo druga tema koju sam započeo, tu bi nam mogli pomoći administratori. Naime, koliko se sjećam, u napadu sarkazma uzrokovanog ponašanjem braniteljskih udruga povodom Koradeovog masakra, pod "Opis teme" upisao sam nešto tipa "borba za zaštitu životinja", pa mi se čini da bi ovo više pripadalo temama ekologije nego politike, ako je uopće to imalo važno.

Inače, od samog masakra, koji se dogode malo-malo, samo su nekad žrtve bile osobe hrvatske nacionalnosti, nekad druge nacionalnosti, nekad je ubojica bio samo brigadir ili poručnik, sad je general, a nekad je bio i bezvezni mladić (kao što je, recimo, Mlađan), dakle od samog masakra mene je više intrigiralo ponašanje braniteljskih udruga, a kako sam o tom već pisao, predlažem stisnuti stranicu 2 na ovoj temi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Jebote kao da je sad bitno da li je tema u rubrici politika,društvo ili crna kronika...u ovoj stravičnoj priči ima svega...

E pa bitno je jer mislim da je tema namjerno postavljena ovdje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: › dakle od samog masakra mene je više intrigiralo ponašanje braniteljskih udruga, a kako sam o tom već pisao, predlažem stisnuti stranicu 2 na ovoj temi.
E prijatelju onda naslov teme treba biti drugačiji!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.04.2008. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
marrai je napisao/la: ›
Jebote kao da je sad bitno da li je tema u rubrici politika,društvo ili crna kronika...u ovoj stravičnoj priči ima svega...

E pa bitno je jer mislim da je tema namjerno postavljena ovdje!

Jel bitno clanovima onih pet obitelji koje si spomenuo???
Tis brate inace glup ko toljaga, ali danas te ide cak i za tvoje standarde...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2008. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nevjerojatno, ali ovoga puta mislim da naš ivica ima pravo! naime, on niti ne tvrdi da bi promijenilo tijek rasprave ili pomoglo ožalošćenim obiteljima da je cijela ova rasprava pod nekim drugim zajedničkim nazivnikom, ali da ti zajednički nazivnici, odnosno rubrike, postoje s razlogom (naknadno lakše pronalaženje željene teme i sl.) i da ovaj, slučajno ili namjerno, nije u adekvatnoj kategoriji. kid ima pravo ovoga puta, jer se u ovom konkretnom slučaju ne radi o politici, nego o siledžiji s generalskim činom kojega su trebali dobrano izrešetati još davno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2008. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ah... general K'rade... samo jedan u nizu... da mu je adjutant gulio 20 godina, koliko bi trebali dobivati oni koji ubiju dvoje ljudi zbog povrijedjenog ponosa u birtiji, sad bi mozda bio ziv. Nesto sireg prkna, ali ziv. Kljakav, ali ziv.


Taj njegov ađutant nikada nije osuđen za ta dva ubojstva, a jedan od ubijenih je i moj brat.. i onda mi se okrenuo želudac kada sam vidjela u 24 sata cijelu stranicu posvećenu D. Petrišu i tome kako se taman trebao ženiti i šta ti ja znam što već ne.. a tko je mome bratu dao priliku da uopće dođe do toga da se treba ženiti kada ga je idiot ubio u 21. godini??

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2008. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Nije zasluzio tu cast da si sam presudi...
Nije to zasluzio!

bolje je da je mrtav, ali ponavljam, nije zasluzio sam si presuditi...


Slažem se.. nisam osvetoljubiva, i nije mi drago što je umro, nisam sretna zbog toga.. kao ni zbog toga što je Petriš mrtav.. Više bih voljela da su uhićeni i osuđeni za svoja nedjela, pa bi barem donekle pravda bila zadovoljena.. ovako je smrad sam odlučio umrijeti, i u pravu si - nije zaslužio sam si presuditi..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2008. 15:14 
Naslov:  Re: Korade naoružan i opasan!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upitn o je da li si je sam presudio
scan baš nije najbolji al da se iščitati



korade.jpg
 Opis:
 Veličina:  250.16 KB
 Pogledano:  380 put(a)

korade.jpg



_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2008. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko god ga je usmrtio, on sam sebe ili ga je ubio netko drugi, svim obiteljima koje je zauvijek obilježio bilo bi lakše da je uhvaćen živ i doveden pred sud. Tako bi barem pravda bila zadovoljena, a on bi morao snositi posljedice djela koje je učinio i morao bi s time živjeti cijeli život. Ovako je jedino za njega dobro i za nikoga drugog..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: