Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Korade naoružan i opasan!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2008. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledala sam to Otvoreno i na iste stvari dobijala slomove živaca. nisam mogla vjerovat vlastitim ušima. ljutim se i kad netko kaže d su svi generali isti, ali za ovoga više nema nikakvog opravdanja. a da je pravo, davno bi bio u zatvoru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2008. 0:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sačuvaj nas Bože trulog hrvatskog pravosuđa i poremećenih generala koji sramote sve časne branitelje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.04.2008. 5:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda navrati na Farmu! E to bi bio reality! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2008. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › možda navrati na Farmu! E to bi bio reality! Smile


ahahahaha, da im pokaže kako musa dere jarca - doslovno Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2008. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S obzirom na tolku dnevnicu ne čudi što ga još nisu našli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2008. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Sačuvaj nas Bože trulog hrvatskog pravosuđa i poremećenih generala koji sramote sve časne branitelje...


Bolje da se mi cuvamo samih sebe jer tko ih je tamo postavio? hm...pa jesu li hrvati ikad u povijesti imali nekog hvale vrijednog vodju koji nije odmah hrlio ka nekakvim unijama? pa ne bas uf offtopic da sto se tice nasih sjajnih generala - joj nemam zivaca - mogao bih i ja bit general...gade mi se sa svim tim lupanjima u prsa i pricama kako su bas oni zasluzni za sva dobra koja su snasla nas narod ( a bilo ih u pm puno) i kako ja sad (citaj - mladi) trebaju sa zahvalnoscu i veliko radosti radit za njihove bahate hirove (citaj mirovine i drzavne dugove) a ako neki general slucajno pozeli ubijat ponovno - pa neka ga - on je heroj - smije on to! Pun sam cinizma kad su "ratni" veterani u pitanju...stvarno neznam zasto Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 7:08 
Naslov:  Re: Korade naoružan i opasan!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba ga smaknuti kao sliška!!! Kakve mi generale imamo pa to je smiješno, sam njihov broj je još smješniji, Hrvatska je za vrijeme rata imala više generala nego Amerika-i to doslovno, a njihovo obrazovanje ne treba niti spominjati. Korade je vodoinstalater, valjda je od tog biznisa i napravio 4 kuče, ribnjak i ostalo....
Kako je samo svirepo ubio te ljude, onom čovjeku je ispalio metak u svako oko i još jedan u čelo za svaki slučaj....to isto treba i njemu napraviti!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Sačuvaj nas Bože trulog hrvatskog pravosuđa i poremećenih generala koji sramote sve časne branitelje...


Bolje da se mi cuvamo samih sebe jer tko ih je tamo postavio? hm...pa jesu li hrvati ikad u povijesti imali nekog hvale vrijednog vodju koji nije odmah hrlio ka nekakvim unijama? pa ne bas uf offtopic da sto se tice nasih sjajnih generala - joj nemam zivaca - mogao bih i ja bit general...gade mi se sa svim tim lupanjima u prsa i pricama kako su bas oni zasluzni za sva dobra koja su snasla nas narod ( a bilo ih u pm puno) i kako ja sad (citaj - mladi) trebaju sa zahvalnoscu i veliko radosti radit za njihove bahate hirove (citaj mirovine i drzavne dugove) a ako neki general slucajno pozeli ubijat ponovno - pa neka ga - on je heroj - smije on to! Pun sam cinizma kad su "ratni" veterani u pitanju...stvarno neznam zasto Rolling Eyes



eto ... nema ga vise ... mozda je sad svijet jedno bolje mjesto?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.04.2008. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije zasluzio tu cast da si sam presudi...
Nije to zasluzio!
Pomislio sam na trenutak kako bi bilo najbolje da su ga copili zivog pa da trune u nekom zatvoru, a onda sam se sjetio da bi u jepoj nasoj Rvackoj vjerojatno dobio maksimalno 3 godine zatvora...
Dakle, bolje je da je mrtav, ali ponavljam, nije zasluzio sam si presuditi...
Trebao je crknut od metka jednog od policajaca jer im je ubio kolegu...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2008. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trabao je odavno truniti u čumezu...Smrad!
Metak u čelo,ili leđa,rafalna paljba ili "sam svoj majstor",ne bitno,bitno da takvog manijaka više nema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 22:13 
Naslov:  Re: Korade naoružan i opasan!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/03/27/0143006.html

Korade naoružan i opasan. U jednoj mu ruci kalašnjikov, a u drugoj... Ovaj, zapravo nema drugu - no nema veze.
U obaviještajnoj zajednici doznajem da Korade raspolaže nekim sposobnostima - trči po vodi, uskače u brdo pjeska gdje roni, premlaćuje pijan mirne goste zagorskih birtija, heroj je Domovinskog rata.

Nego, apeliram na braniteljske udruge da stanu u obranu časti hrvatskog generala Koradea. Kad blatimo hrvatske generale, blatimo cijeli Domovinski rat. Generalu Koradeu savjetujem, kad ga uhvate za tri-četiri godine u Španjolskoj, da odmah stupi u štrajk glađu, a Mercedese i vile hitno prepiše na suprugu. Jer ako će se jedan hrvatski general maltretirati zbog 2 ili 3 žrtve, nakon svega dobrog što je napravio, onda će naša djeca učiti neku drugu povijest, da je Hrvatska nastala na zločinu! To ne smijemo dopustiti, u to ime pozivam sve domoljube da reagiraju i zaštite hrvatske generale, koji se optužuju za smrt od po nekoliko pa do desetak civila, rušenje kuća i slične gluposti, nakon što su obranili Hrvatsku od velikosrpske agresije!

Živio general Korade! Ko radi, ne boji se gladi.

Ovo što se dogodilo sa Koradeom je strašno, čovjek je unesrečio 5 obitelji do kraja života i svojim postupkom osramotio i vojsku čiji je bio general!
No nerazumijem zašto je ovo stavljeno u rubriku POLITIKA?! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2008. 22:29 
Naslov:  Re: Korade naoružan i opasan!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › No nerazumijem zašto je ovo stavljeno u rubriku POLITIKA?! Wink


Zato jer je Korade proizvod politike. Nije se ovo dogodilo jednoga jutra kad je Korade ustao iz kreveta na lijevu nogu, pri tome stao na pištolj i odnio 5 ljudskih života.
Imamo još siledžija s oružjem na slobodi, imamo i dalje državu koja nimalo ne mari za sreću istinskih branitelja i stradalnika Domovinskog rata...

I nije se sto posto sam ubio. A tako i treba.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › No nerazumijem zašto je ovo stavljeno u rubriku POLITIKA?! Wink


Zato jer je Korade proizvod politike. Nije se ovo dogodilo jednoga jutra kad je Korade ustao iz kreveta na lijevu nogu, pri tome stao na pištolj i odnio 5 ljudskih života.

I nije se sto posto sam ubio. A tako i treba.

Ma ajde ok idemo ovako, tip je seronja koja je na račun generalskog "statusa" radio sranja koja su mu se u mnogim slučajevima kako sam čuo tolerirala.

Ali kakve veze imaju pobogu ubojstva civila sa politikom ako nisu politički motivirana!

Uprotivnom ti politika može služiti za ispriku u svemu!!!! Wink

PS: Opet se na neki način priča o stanju društva, a ne o politici!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
wendy je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › No nerazumijem zašto je ovo stavljeno u rubriku POLITIKA?! Wink


Zato jer je Korade proizvod politike. Nije se ovo dogodilo jednoga jutra kad je Korade ustao iz kreveta na lijevu nogu, pri tome stao na pištolj i odnio 5 ljudskih života.

I nije se sto posto sam ubio. A tako i treba.

Ma ajde ok idemo ovako, tip je seronja koja je na račun generalskog "statusa" radio sranja koja su mu se u mnogim slučajevima kako sam čuo tolerirala.

Ali kakve veze imaju pobogu ubojstva civila sa politikom ako nisu politički motivirana!

Uprotivnom ti politika može služiti za ispriku u svemu!!!! Wink

PS: Opet se na neki način priča o stanju društva, a ne o politici!


pa stanje društva je proizvod debilne politike koju vodi naša država

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2008. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
pa stanje društva je proizvod debilne politike koju vodi naša država
a politika proizvod ljudi koji žive u Hrvatskoj, i tako se stalno vrtimo u krug...
To je ono što sam rekao da sva sranja možemo pravdati politikom... no to nema smisla!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: