Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



20 godina Kohorte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ix ox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.03.2008. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čemu ovo prepucavanje kad nečeš promijenit im mišljenja drugih..
samo troši svoje vrijeme ..
ljudi ne shvačaju kohortu i općenito navijače..
a da, mediji seru ko i inače ništa novo..
a tetovaža jedan čovjek ju ima i sad svih ostali kohortaši isto imaju tu tetovažu po vašim riječima..

kissi kiss

_________________
Legalize it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2008. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što se ovdje sugeriralo nego da se Kohorta sama obračuna sa tim huliganima, svastikama i ostalim nepoćudnim elementima? Kakav izbor pojedinca, kakvi bakraći... Pa ti ljudi su vaši članovi. Njihov izbor može biti kukasti križ, ali bi bilo zgodno da ih onda istjerate iz skupine. Nemamo mi što pitati tajnika. Kad postignete da vas ne mora čuvati 50-ak interventnih policajaca, i još toliko ljudi iz osiguranja, onda ćete moći tvrditi da niste huligani. Kad se skine željezna ograda na istočnoj tribini.

I netko je dobro spomenuo - šaranje po zidovima, "Ovo je Osijek", "A.c.a.b.", pa čak i onaj dio grafita kojim se pokušalo ukrasiti zidove, vama je možda fora, ali drugima nije. Recimo, onaj grafit iza katedrale. Nemojte si dozvoljavati nametanje ukusa drugima, jer nisu svi nogometni navijači (da ne kažem da mi dobro znamo da je ovo Osijek, a to znaju i ljudi koji ga posjete).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
no_name
Offline
Avatar

Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
A što se ovdje sugeriralo nego da se Kohorta sama obračuna sa tim huliganima, svastikama i ostalim nepoćudnim elementima? Kakav izbor pojedinca, kakvi bakraći... Pa ti ljudi su vaši članovi. Njihov izbor može biti kukasti križ, ali bi bilo zgodno da ih onda istjerate iz skupine. Nemamo mi što pitati tajnika. Kad postignete da vas ne mora čuvati 50-ak interventnih policajaca, i još toliko ljudi iz osiguranja, onda ćete moći tvrditi da niste huligani. Kad se skine željezna ograda na istočnoj tribini.

I netko je dobro spomenuo - šaranje po zidovima, "Ovo je Osijek", "A.c.a.b.", pa čak i onaj dio grafita kojim se pokušalo ukrasiti zidove, vama je možda fora, ali drugima nije. Recimo, onaj grafit iza katedrale. Nemojte si dozvoljavati nametanje ukusa drugima, jer nisu svi nogometni navijači (da ne kažem da mi dobro znamo da je ovo Osijek, a to znaju i ljudi koji ga posjete).


A s kolikom točnošću možeš tvrditi ti ili bilo tko drugi da su te osobe pripadnici Kohorte

_________________
Save water - Drink beer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2008. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

no_name je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
A što se ovdje sugeriralo nego da se Kohorta sama obračuna sa tim huliganima, svastikama i ostalim nepoćudnim elementima? Kakav izbor pojedinca, kakvi bakraći... Pa ti ljudi su vaši članovi. Njihov izbor može biti kukasti križ, ali bi bilo zgodno da ih onda istjerate iz skupine. Nemamo mi što pitati tajnika. Kad postignete da vas ne mora čuvati 50-ak interventnih policajaca, i još toliko ljudi iz osiguranja, onda ćete moći tvrditi da niste huligani. Kad se skine željezna ograda na istočnoj tribini.

I netko je dobro spomenuo - šaranje po zidovima, "Ovo je Osijek", "A.c.a.b.", pa čak i onaj dio grafita kojim se pokušalo ukrasiti zidove, vama je možda fora, ali drugima nije. Recimo, onaj grafit iza katedrale. Nemojte si dozvoljavati nametanje ukusa drugima, jer nisu svi nogometni navijači (da ne kažem da mi dobro znamo da je ovo Osijek, a to znaju i ljudi koji ga posjete).


A s kolikom točnošću možeš tvrditi ti ili bilo tko drugi da su te osobe pripadnici Kohorte


joj daj molim te, šta svi su kohortaši fina gospoda, a huligani možda imaju svoju zasebnu udrugu?! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozivam sve kohortaše da prestanu s komentiranje ovdje! Sve je rečeno! Ovakva rasprave se na ovom forumu vodi po 4-5 puta i nikad nigdje nije odvela pa tako neće ni ovaj puta!!!
Pozdrav i zbogom!
malta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2008. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan slučaj sa članovima Kohorte...
Prošlogodišnji UFO, imam fotić sa sobom i dođe mi nekolicina Kohortaša i naravno, počnu ispitivati za koga navijam i slično...
I jedan skinjara od njih mi pokaže svastiku i natpis kohorta i kaže "slikaj ovo i stavi na internet, a ako ne stvaiš, naći ću te i ubit boga u tebi", naravno, vidno alkoholiziran.

I onda će takvi mene kao građana predstavljati?

Ma mora da su ta nekolicina bili iznimke, shvaćam ja da ste vi dobri dečki koji idu svako jutro u crkvu, volontiraju u domu Klasje, pomažu bakicama prijeći cestu i dižu se istim u tramvaju i čestitaju pobjedničkoj ekipi na dobroj igri.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2008. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovoljno da sam upisao samo kohorta..
Nisam ni morao pisati ključne riječi kao fajt, tuća, pićvajz, udri ga nogom po pičci, jebi mu majku i povuci mu nogom u jaja te prstom u oko.









Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2008. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puno djece u toj kohorti, puno.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sisibla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2008. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tss Rolling Eyes

na naslovnici je vijest o 20. rođendanu kohorte, i naravno da tko hoće može donacijom podržati ili ne klub navijača osijeka.
a tu se priča o tome kao da vas netko na nešto tjera.
?!?!
ne navijate za osijek, a kamoli da nešto napravite za klub koji ga bodri.
ma čemu rasprava??!

nećeš dati ni kunu? ma super, ne moraš. ali ne smiješ gaziti rad i trud drugih ljudi, ako u to nisi upućen ni 5%. lako je osuđivati, ali ajde se pokušajte staviti u kožu tih ljudi koje svijet apsolutno ne razumije i koje zna samo gaziti.

ne znam ..
nevjerojatno je kako ljudi znaju pljuvati najbolje po sebi i svome ..


nakon ovakvih ispada fali samo da netko kaže kako nemaju pravo vijest staviti na forumu, pa smo na konju!

: )

p.s.
čovjek nađe ono što traži ..
potražite drugu stranu navijanja, ljudi
: )

_________________
Ho perso le parole, oppure sono loro che perdono me.
Io so che dovrei dire cose che sai,
che ti dovevo, che ti dovrei.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2008. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 03.08.2010. 16:34; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2008. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros, isise, poppy nemojte srat. sve vas poznajem privatno i nije mi se namjera prepirat s vama ali stvarno jedete govna. ako se u nečemu ne nalazite nemorate automatski to isto potkopavati. pogotovo zbog vlastite neupućenosti. jer vjerujte, par pročitanih članaka, tv priloga ili čak nekoliko odgledanih utakmica nemože vas učiniti kompetentnima da tu po forumu solite pamet. jedno je imati vlastito mišljenje a sasvim drugo pljuvački se postaviti prema nečemu što ne poznajete dovoljno. mislim ovo izjednačavanje pojmova navijač i huligan je posebno smiješno. jel smo moji prijatelji i ja debili jer svih ovih godina uživamo gledajući igru koju volimo i klub koji bodrimo? i što mene kao kohortaša čini drugačijim od vas "normalnih"? jel imam tri ruke ili tako nešto? zato se okrenite stvarima koje vi volite i koje bolje poznajete od kulture navijanja.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.03.2008. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj nek probaju stavit sliku žaka na tribinu, pa i zapadna bi bila premala.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2008. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › . Recimo, više bi volio vidjeti sliku Che Guevare nego Glavaša na istočnoj tribini.


Recimo volio bih vidjeti sliku Ivana Supeka na bilo kojoj tribini.
Kad vec lupas o nekom tamo argentinskom doktoru, procitaj detaljnije sto je taj radio. Koliko ih je ubio, koliko koncentracijskih logora je napravio i koliko je ljudi poslao u njih.
Po danasnjim mjerilima 100% kandidat za Haag, i naravno ratni zlocinac. I to su uzori, Pih!


I ja bih Supeka. No teško je to očekivati, prema tome, ili Pavelić i Glavaš, ili Che Guevara. Naime, navijačke su skupine često i ideološki potkovane, posebno u Italiji.

No pretenciozno je tvrditi da mi ne shvaćamo te mladiće, i da smo neupućeni. Gospodo iz Kohorte, dajte nas prosvijetlite, u čemu je ta enigma koju mi obični ljudi ne možemo shvatiti? Postoji li tu nekakav navijački misterij, tajna zavjera protiv navijača, neprijateljstvo ostatka društva?

Bilo bi dobro napraviti test. Utakmica Osijek-Dinamo bez 100-tinjak policajaca. Bez patrola, osiguranja, mjera opreza, itd., itd. Da vidimo rezultate.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2008. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo, ja sam isključivo govorio iz osobnih iskustva pri susretu s Kohortašima...
Čak štoviše, tv na neki način bojkotiram tako da vijesti na tv-u nemaju veze s mojom upučenošću...
Jesam li spomenuo urlanje u sitne noćne sate ispod mog balkona na dane utakmice? Razbijena stakla, prevrnute koševe, ustaške pjesme?
Sorry, Mladjo, al to sam osobno vidio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2008. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel se meni samo čini ili ljudi ne shvaćaju da nitko nema ništa protiv navijača, ali protiv vandalizma ima

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: