Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



20 godina Kohorte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Zoks
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 14:52 
Naslov:  Re: 20 godina Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je sasvim nebitna stavka,oko novaca i financija. i nepotrebna za temu o 20 godina tradicije i ponosa. što se tiče SLOBODNIH donacija, one su namjenjene koreografiji koja će biti podignuta na slavljeničkoj utakmici protiv Rijeke te ostalim popratnim sadržajima koji bi trebali/mogli uveličati tu utakmicu,rekvizitima za naše građane i navijače s kojima će prikazati svoju pripadnost gradu i klubu,organiziranju bendova za rođendanski koncert,izradi i izdavanju dvd-a koji će sažimati sve generacije Kohorte i predstaviti ih javnosti te također sve popratne sitnice koje nisu besplatne. naravno određeni dio novca će se vratiti u Klub Navijača ali će biti iskorišten na naredne sezone koje dolaze. stvar financiranja grupe nije stvar Nk Osijeka,nije navijački tražiti bilo kakav oblik potpore kluba osim onog krajnje nužnog u slučaju određenih problema i sl. naša grupa je naša stvar, ostalo je sve do pojedinca hoće li nas podržati ili ne. no očito je nekima sloboda izbora gadna stvar Cool

a što se tiče huligana, pa to je jasno kao dan u svakoj grupaciji postoje različiti tipovi ljudi,nismo svi isti niti ćemo biti ali u svima nama se krije jedna ljubav,stoga ne budi okrutna i ne osporavaj druge osobe,njihov trud i način života (što je puno vrijednije od ovih mizernih forumskih rasprava,ionako 99% vas se ne bi usudilo dići glas uživo) a ovako osuđivati zbog jedne tetovaže,izjave,bilo čeg to je poprilično zadrto i jadno,razmisli malo o tome.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
ix ox je napisao/la: ›
i poppy šta s tim stavila si tetovažu čovjeka..


pogledaj veću sliku; na glavi mu piše Kohorta Hooligans


Isuseeeeeeeee...Nemoj jebat....Kohorta Hooligans!!! Strasno!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj te u kurac,malo ste osli offtopic!

jos jednom cestitke kohorti na 20-tom rodjendanu,jebiga pare vam nemogu dati,nemam ni za sebe

jedva cekam vidjet koreografiju na utakmici,slikat cu vas s zapada Smile

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2008. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam čemu ovakvi tonovi. Ljudi ovdje iznose mišljenje. Ako je mišljenje suprotno - ne znači da se radi o pljuvanju.

Stav da je bolje novce pokloniti Klasju nego Kohorti legitiman je, i nije pljuvanje. Također ni stav da se radi o delikventima, radikalno-desničarske orijentacije, koji nanose više štete nego koristi gradu. No istina je i to da se Kohorta iskazala i u davanju krvi, i još ponekim dobrotvornim akcijama.

Osobno znam da ima i dobrih i loših momaka u Kohorti. Ako je Kohorti stalo da popravi imidž skupine, onda bi sama trebala rješavati problem destrukcije, neonacizma, etničkih peripetija i slično. Recimo, više bi volio vidjeti sliku Che Guevare nego Glavaša na istočnoj tribini. Takošer bi volio i da nema nikakve pirotehnike, dimnih bombi, baklji, bubnjeva i sličnih stvari. Između talijanskog i engleskog modela praćenja nogometnih utakmica uvijek ću odabrati engleski. Stadion bez ograde, bez par stotina policajaca, bez dima i vatre, mjesto gdje danas mogu doći i mala djeca, umirovljenici, žene, turisti, bez ikakve bojazni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije nas bilo na tribini cjelo proslo proljece..mogli su na tekmu i djedovi i unuci a i bake.
Nasjedate na novinarske price da su navijaci glavni krivci svemu losem.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 15:14 
Naslov:  Re: 20 godina Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zoks je napisao/la (Pogledaj post): › (što je puno vrijednije od ovih mizernih forumskih rasprava,ionako 99% vas se ne bi usudilo dići glas uživo) a ovako osuđivati zbog jedne tetovaže,izjave,bilo čeg to je poprilično zadrto i jadno,razmisli malo o tome.


Nitko pametan se ni nebi uživo tako šta osudio izjavit jer bi ga dočekala horda bijesnih navijača s palicama.
Nebi im bilo prvi put napraviti sparing 1 protiv 100.
To postoji samo na televiziji i kod huligana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam čemu ovakvi tonovi. Ljudi ovdje iznose mišljenje. Ako je mišljenje suprotno - ne znači da se radi o pljuvanju.

Stav da je bolje novce pokloniti Klasju nego Kohorti legitiman je, i nije pljuvanje. Također ni stav da se radi o delikventima, radikalno-desničarske orijentacije, koji nanose više štete nego koristi gradu. No istina je i to da se Kohorta iskazala i u davanju krvi, i još ponekim dobrotvornim akcijama.

Osobno znam da ima i dobrih i loših momaka u Kohorti. Ako je Kohorti stalo da popravi imidž skupine, onda bi sama trebala rješavati problem destrukcije, neonacizma, etničkih peripetija i slično. Recimo, više bi volio vidjeti sliku Che Guevare nego Glavaša na istočnoj tribini. Takošer bi volio i da nema nikakve pirotehnike, dimnih bombi, baklji, bubnjeva i sličnih stvari. Između talijanskog i engleskog modela praćenja nogometnih utakmica uvijek ću odabrati engleski. Stadion bez ograde, bez par stotina policajaca, bez dima i vatre, mjesto gdje danas mogu doći i mala djeca, umirovljenici, žene, turisti, bez ikakve bojazni.


Hm, ti si vidio sliku Glavaša na istočnoj tribini??? osijek031.com smile Kakve veze ima Che sa Kohortom i NK Osijekom???? osijek031.com smile Problem neonacizma u Kohorti???? O Bože... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2008. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zoks je napisao/la: ›

a što se tiče huligana, pa to je jasno kao dan u svakoj grupaciji postoje različiti tipovi ljudi,nismo svi isti niti ćemo biti ali u svima nama se krije jedna ljubav,stoga ne budi okrutna i ne osporavaj druge osobe,njihov trud i način života (što je puno vrijednije od ovih mizernih forumskih rasprava,ionako 99% vas se ne bi usudilo dići glas uživo) a ovako osuđivati zbog jedne tetovaže,izjave,bilo čeg to je poprilično zadrto i jadno,razmisli malo o tome.


ajmo sad po redu...

prvo za one koji ne znaju zbrojit 2 i 2, da pojasnim zašto sam stavila tu fotku... naime reagirala sam na post forumaša no_name u kojemu on kaže da Kohorta predstavlja sve građane Osijeka i da ju stoga svi trebamo podržavati. I inače se kohortaši na ovom forumu vole predstavljat kao jako fini momci koji čuda čine za dobrobit ovog grada. ja ne kažem da dobrovoljno davanje krvi od strane vaših članova nije pohvalno, ali molim vas, prestanite sa smiješnim pokušajima da nas uvjerite kako Kohorta nema baš nikakve veze s naslničkim ponašanjem i da su to samo incidenti od strane pojedinaca koje vi kao udruga ni na koji način ne podržavate. jer kao što rekoh fotografija mladića s tetovažom lubanje i natpisom Kohorta Hooligans je na vašoj službenoj stranici.

Zoks, zanima me ovaj dio gdje kažeš "ne osporavaj druge ljude, njihov trud i način života"... e sad zanima me o kakvom to trudu konkretno govoriš, i ako mi možeš opisat taj način života.

Gle, da budem posve jasna, nemam ništa protiv postojanja navijačkih skupina, ali postoje i drugi načini, osim podržavanja nogometnog kluba, da se voli svoj grad. I ono što zaista ne volim i ne podržavam je huligansko ponašanje koje je dio folklora svake navijačke skupine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2008. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam čemu ovakvi tonovi. Ljudi ovdje iznose mišljenje. Ako je mišljenje suprotno - ne znači da se radi o pljuvanju.

Stav da je bolje novce pokloniti Klasju nego Kohorti legitiman je, i nije pljuvanje. Također ni stav da se radi o delikventima, radikalno-desničarske orijentacije, koji nanose više štete nego koristi gradu. No istina je i to da se Kohorta iskazala i u davanju krvi, i još ponekim dobrotvornim akcijama.

Osobno znam da ima i dobrih i loših momaka u Kohorti. Ako je Kohorti stalo da popravi imidž skupine, onda bi sama trebala rješavati problem destrukcije, neonacizma, etničkih peripetija i slično. Recimo, više bi volio vidjeti sliku Che Guevare nego Glavaša na istočnoj tribini. Takošer bi volio i da nema nikakve pirotehnike, dimnih bombi, baklji, bubnjeva i sličnih stvari. Između talijanskog i engleskog modela praćenja nogometnih utakmica uvijek ću odabrati engleski. Stadion bez ograde, bez par stotina policajaca, bez dima i vatre, mjesto gdje danas mogu doći i mala djeca, umirovljenici, žene, turisti, bez ikakve bojazni.


Hm, ti si vidio sliku Glavaša na istočnoj tribini??? osijek031.com smile Kakve veze ima Che sa Kohortom i NK Osijekom???? osijek031.com smile Problem neonacizma u Kohorti???? O Bože... osijek031.com smile


Nije toliko važno što sam ja vidio ili ne, ionako sam par puta godišnje na stadionu. Radi se o imidžu navijača, koji je izrazito loš. No i u tih par puta primjetio sam "Inati se Slavonijo", skandiranje "Branimir Glavaš", itd.

Che Guevara nema nikakve veze s Kohortom i Osijekom - baš zato bih volio da ima. To bi značilo da se Kohorta udaljila od nacionalističko-desničarsko-radikalnog opredijeljenja kakvo zastupaju sve hrvatske navijačke skupine. Zapravo, bilo bi zgodno da se navijačke skupine klone bilo kakvih opredijeljenja, ako im je preokupacija nogomet. Patriotizam je jedno, a ovo je nešto sasvim drugo.

A što se tiče neonacizma, to je iz jednostavnog razloga što sam vidio nekolicinu ćelavih mladića sa Kohortinim šalovima i kukastim križevima - čak mislim i tetovažom. Također, podizanje desnice nije rijetkost u navijačkim krugovima, pa i kad igra Hrvatska, kao i formiranje kukastog križa na tribinama (iako dozvoljavam da u tom nisu sudjelovali pripadnici Kohorte).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 15:50 
Naslov:  Re: 20 godina Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. "Inati se Slavonijo" Kohorta pjeva skoro 10tak godina a ne od prije godinu,dvije kada je to preuzeo Glavaš i njegova stranka...isto tako i transparent "Inati se Slavonijo" godinama se nosi na utakmice NK Osijeka

2. Ne kužim. Ti bi jednu ideologiju zamijenio drugom? ("desnu" za "lijevu") Ja sam protiv jedne i druge ideologije na tribini istok. Samo NK Osijek. To je moja ideologija..

3. A u to tko je ćelav i šta ima istetovirano neću ulaziti. Njegov problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.03.2008. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noob je napisao/la: ›
bit će to sigurno spektakl od rođendana.

uuu pa to će bit majka svih rođendana, kad 200 ljudi na istočnoj tribini zapali 5 baklji, 10 ljudi maše zastavama, a njih 50 okolo drži bijelo plave kartone pa to će sigurno biti vrijedno za pogledat, ta će koreografija obilježit ovo desetljeće.
Kohorta (i NK Osijek) sa ovakvom podrškom kakvu sad imaju, neće napraviti još skoro nikakav spektakl kako u navijačkom smislu tako i u nogometnom.
no_name je napisao/la: ›
Makar ste mogli pohvaliti rad udruge i dati moralnu podrsku.Kohorta je udruga GRAĐANA grada Osijeka i kao takva predstavlja sve nas.

Ajde daj mi par razloga zašto bih trebao pohvaliti navijačku skupinu Kohorta, i ja ću pohvaliti.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
no_name
Offline
Avatar

Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la (Pogledaj post): ›
no_name je napisao/la (Pogledaj post): › Kohorta je udruga GRAĐANA grada Osijeka i kao takva predstavlja sve nas.


U tom slučaju se sramim, jer kao građanin Osijeka ne tućem okolo one koji navijaju za suparnički nogometni klub i slično...
Poppy je napisao/la: ›
ajmo sad po redu...

prvo za one koji ne znaju zbrojit 2 i 2, da pojasnim zašto sam stavila tu fotku... naime reagirala sam na post forumaša no_name u kojemu on kaže da Kohorta predstavlja sve građane Osijeka i da ju stoga svi trebamo podržavati. I inače se kohortaši na ovom forumu vole predstavljat kao jako fini momci koji čuda čine za dobrobit ovog grada. ja ne kažem da dobrovoljno davanje krvi od strane vaših članova nije pohvalno, ali molim vas, prestanite sa smiješnim pokušajima da nas uvjerite kako Kohorta nema baš nikakve veze s naslničkim ponašanjem i da su to samo incidenti od strane pojedinaca koje vi kao udruga ni na koji način ne podržavate. jer kao što rekoh fotografija mladića s tetovažom lubanje i natpisom Kohorta Hooligans je na vašoj službenoj stranici.

Zoks, zanima me ovaj dio gdje kažeš "ne osporavaj druge ljude, njihov trud i način života"... e sad zanima me o kakvom to trudu konkretno govoriš, i ako mi možeš opisat taj način života.


Očito je da ste se napuhali medijskim lažima iz čega proizlazi da ste kao takvi neupućeni u razliku između navijača i huligana.
A što se tiče ovog postavljenog pitanja Zoksu na neki način se osiječam prozvanim da kažem da je vjerovatno mislio na NAVIJAČE , a ne na huligane!!

A što se tiče podebljanog teksta zamolio bih te da ga malo bolje pogledaš.

_________________
Save water - Drink beer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta će mi medijske laži kad i sam na svakom ćošku vidim šrakopisom ispisano Kohorta 1988, A.C.A.B. i slična sranja (ne mislim na velike grafite), pa tako i prijetnje nekih nasumičnih pijanih kohortaša nakon utakmice u slučaju da ne navijam za Osijek.

Neke stvari su činjenične i tu ne možete ništa napraviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2008. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

no_name je napisao/la: ›

Očito je da ste se napuhali medijskim lažima iz čega proizlazi da ste kao takvi neupućeni u razliku između navijača i huligana.
A što se tiče ovog postavljenog pitanja Zoksu na neki način se osiječam prozvanim da kažem da je vjerovatno mislio na NAVIJAČE , a ne na huligane!!



aha... dobro... znači navijači nisu huligani?!!

onda mi objasni (sad ovo već treći put moram ponavljat) šta ona fotka dečka s tetovažom Kohorta Hooligans radi na službenoj stranici navijača?!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
no_name
Offline
Avatar

Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2008. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la: ›
Šta će mi medijske laži kad i sam na svakom ćošku vidim šrakopisom ispisano Kohorta 1988, A.C.A.B. i slična sranja (ne mislim na velike grafite), pa tako i prijetnje nekih nasumičnih pijanih kohortaša nakon utakmice u slučaju da ne navijam za Osijek.
Neke stvari su činjenične i tu ne možete ništa napraviti.


Meni se čini da nisi dobro pročito moj post.Činjenica je da si neupućen... malo proguglaj pa ces se sam uvijeriti..

Poppy je napisao/la: ›
no_name je napisao/la: ›

Očito je da ste se napuhali medijskim lažima iz čega proizlazi da ste kao takvi neupućeni u razliku između navijača i huligana.
A što se tiče ovog postavljenog pitanja Zoksu na neki način se osiječam prozvanim da kažem da je vjerovatno mislio na NAVIJAČE , a ne na huligane!!



aha... dobro... znači navijači nisu huligani?!!

onda mi objasni (sad ovo već treći put moram ponavljat) šta ona fotka dečka s tetovažom Kohorta Hooligans radi na službenoj stranici navijača?!!!!!!!!!


Ne navijači nisu huligani.
A ako tetovažu malo bolje pogledaš vidit ćeš što je u prvom planu.Svastika ili bilo koji drugi elementi nacizma su izbor pojedinca pa tako i natpis "Kohorta hooligans".
Zašto je slika svastike i natpisa na službenoj stranici morat ces pitati tajnika Kohorte ili nekoga kompetentnoga za taj odgovor.

_________________
Save water - Drink beer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: