Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Leglo bolesnika i freakova!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2008. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
svi se nađemo na livadi kad procvjetaju tratinčice i svi sretni i zadovoljni Very Happy


jel na orgijama?!! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
svi se nađemo na livadi kad procvjetaju tratinčice i svi sretni i zadovoljni Very Happy


jel na orgijama?!! Wink


može, počinjem kamarit kurtone Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2008. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
tayllor je napisao/la: ›
Volio bih vidjeti vas koji niste roditelji u situaciji kada vam jednom sin dođe kuči i kaže ovo je moj dečko ili kći da kaže ovo je moja cura, pa kada vam propadnu svi snovi o tome kako ćete veselo uživati uz unuke

kao roditelj moraš biti spreman na svašta i ovo nije ništa strašno kao recimo da ti dijete završi kao narkoman ili kriminalac, da nekog ubije.u životu nema nikakvih garancija i sve je moguće.šta bi rekao da mi sin dođe sa dečkom? ništa.to je njegov izbor i nek se on nosi sa tim.moja dužnost kao roditelja je da ne reagiram kao većina okoline nego mu dajem podršku.važnija mi je njegova sreća nego drugi ljudi.kako bi se ja intimno osjećao je samo moja stvar al ne bih pokazivao nikakve negativne stavove.


ispravno razmisljanje, samo bi te malo korigirao ... to nije njegov 'izbor', kao sto nije izbor heterosexualaca da budu s curama. Kada bi to bio izbor, onda bi svatko mogao 'birati' ... a birati se ne moze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 9:05 
Naslov:  Re: Leglo bolesnika i freakova!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je vidiš tvoje razmišljanje, ja bih baš volio kada bi se mogao napraviti referendum u državi o tome, odnosno da se pita građanstvo žele li oni uopće da im se okolo šeću, smješkaju, ljubakaju, vodaju po ulicama homoseksualci, transvestiti, i sl. Mislim da je bio dobar primjer kada su ona dva pedera ušla u sabor, kako su ljudi širom zemlje reagirali na to, zgražavali su se. Ne mislim pri tome na 20-ak % liberalno "osvještene" mladeži i nekolicine starijih pojedinaca, već na cjelokupno pučanstvo naše zemlje!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2008. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › nek se vrati nazad u ameriku i nek odvuče sa sobom alku vuicu


Eeeeej! Ne diraj mi Alku! Prošle godine se naljutila što joj ne priznaju status slobodne umjetnice i prijetila je da će zabraniti da se izvodi ijedna pjesma koju je ikad napisala Smile

Da, da, oni koji ne znaju rekli bi "Hvala Bogu", ali to bi značilo da ćemo ostati bez Moj mali je opasan, Hajde da ludujemo, Smokvica, Daj obuci levisice... Smile a sad tri zbog kojih bi mi stvarno bilo žao: Josipine Danas sam luda, Gdje dunav ljubi nebo i ona Oliverova Bez duše lijepa.

Tako da, molim da mi se ne čačka tu slobodnu umjetnicu, sve ću vas tuć' Smile

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › nek se vrati nazad u ameriku i nek odvuče sa sobom alku vuicu


Eeeeej! Ne diraj mi Alku! Prošle godine se naljutila što joj ne priznaju status slobodne umjetnice i prijetila je da će zabraniti da se izvodi ijedna pjesma koju je ikad napisala Smile

Da, da, oni koji ne znaju rekli bi "Hvala Bogu", ali to bi značilo da ćemo ostati bez Moj mali je opasan, Hajde da ludujemo, Smokvica, Daj obuci levisice... Smile a sad tri zbog kojih bi mi stvarno bilo žao: Josipine Danas sam luda, Gdje dunav ljubi nebo i ona Oliverova Bez duše lijepa.

Tako da, molim da mi se ne čačka tu slobodnu umjetnicu, sve ću vas tuć' Smile


ne ne ne oprosti ali nek ju slobodno odvuče, bez ovog krasnog repertoara pjesama ću nekako i preživjet, teško ali izvedivo ali samo da ne moram više nikad čut onaj iritantan zvuk pričanja kroz nos, a nema devijaciju septuma znam 100%, i ono preseravanje "OVO JE MOJAAAAA NOVAAAAAAA KNJIGAAAAAAAA", uf sav sam se naježio eo viš šta si sad napravila Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2008. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › uf sav sam se naježio eo viš šta si sad napravila Very Happy


Ajde, šuti tamo i kamari, da ne bilo klečanja na kukuruzu Razz

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › uf sav sam se naježio eo viš šta si sad napravila Very Happy


Ajde, šuti tamo i kamari, da ne bilo klečanja na kukuruzu Razz


neć šutit i neć i neć osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 9:36 
Naslov:  Re: Leglo bolesnika i freakova!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Audio snimka američke republikanske političarke iz Savezne države Oklahome, Sally Kern, objavljena na YouTubeu, na kojoj ona upozorava kako su homoseksualci za SAD opasniji od terorista, izazvala je burne reakcije u toj zemlji.

Kern ističe kako homoseksualci u SAD-u preuzimaju kontrolu nad školama i gradskim vijećima. „Oni posežu za našom malom djecom, već od druge godine i pokušavaju ih naučiti kako je homoseksualni način života prihvatljiv. Jeste li znali da je gradsko vijeće Eureka Springsa pod kontrolom homoseksualaca?“, pita nepoznatu publiku. „Oni pobjeđuju na izborima... Jedan od mojih kolega je rekao kako nemaju problema s gayevima u njihovoj zajednici... to je glupo. Ako imate rak na malom prstu, hoćete li ga jednostavno zanemariti zato što je ostatak tijela dobro? On se širi! To je smrtonosno i širi se. Uništit će naše mlade ljude i cijelu naciju“, upozorava Kern.

Također izražava uvjerenje kako homoseksualci žive kraće od heteroseksualaca, te da svako društvo koje ih svesrdno prihvati ne može trajati duže od nekoliko desetljeća. „Zbog toga su homoseksualci gori od terorista“, zaključuje republikanka

Evo i "najpametniji" narod na zemlji napokon shvaća neke stvari, odlična mi je ova usporedba sa rakom!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2008. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neven je simpa, a bogami i salome.
bitno je kakvi su ljudi i da li su uopće ljudi ili pičkice.
koga briga kojeg su oblika i koga sheve?

to je sve što ću reć. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
Audio snimka američke republikanske političarke iz Savezne države Oklahome, Sally Kern, objavljena na YouTubeu, na kojoj ona upozorava kako su homoseksualci za SAD opasniji od terorista, izazvala je burne reakcije u toj zemlji.

Kern ističe kako homoseksualci u SAD-u preuzimaju kontrolu nad školama i gradskim vijećima. „Oni posežu za našom malom djecom, već od druge godine i pokušavaju ih naučiti kako je homoseksualni način života prihvatljiv. Jeste li znali da je gradsko vijeće Eureka Springsa pod kontrolom homoseksualaca?“, pita nepoznatu publiku. „Oni pobjeđuju na izborima... Jedan od mojih kolega je rekao kako nemaju problema s gayevima u njihovoj zajednici... to je glupo. Ako imate rak na malom prstu, hoćete li ga jednostavno zanemariti zato što je ostatak tijela dobro? On se širi! To je smrtonosno i širi se. Uništit će naše mlade ljude i cijelu naciju“, upozorava Kern.

Također izražava uvjerenje kako homoseksualci žive kraće od heteroseksualaca, te da svako društvo koje ih svesrdno prihvati ne može trajati duže od nekoliko desetljeća. „Zbog toga su homoseksualci gori od terorista“, zaključuje republikanka

Evo i "najpametniji" narod na zemlji napokon shvaća neke stvari, odlična mi je ova usporedba sa rakom!!!!

prva (i druga, treća...) reakcija na ovo mi je: WTF?!

vidi, homoseksualnost nije izbor, opredjeljenje, nego se rodiš sa sklonošću prema nekom spolu. ako je društvo zatvoreno prema tom pitanju, nema njih ništa manje, samo se ne izjašnjavaju i pokušavaju živjeti "normalan" život, uklopiti se u neke kalupe, a pate cijelog svog života ili u tajnosti žive neki drugi život.

to ti je kao da u društvu imaš jednog crnca na desetak bijelaca, a ne sviđaju ti se crnci, pa ih "farbaš" u bijelo kako ne bi odskakali. oni nikad neće biti bijelci, crnci su od rođenja i takvi će i ostati, samo će biti maskirani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2008. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la (Pogledaj post): › zašto onda te "poremećene" stavljati u takav show i to još u udarnom terminu!?

Tko su za tebe "poremećeni" ljudi i zašto?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
tayllor je napisao/la (Pogledaj post): › zašto onda te "poremećene" stavljati u takav show i to još u udarnom terminu!?

Tko su za tebe "poremećeni" ljudi i zašto?


he he a nekom se i nije dalo čitat 5 strana topica osijek031.com smile haha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2008. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma pročitao sam ono osnovno, ali me zanima po kojem kriteriju je netko poremećen a netko ne.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a čuj svatko ima drugačije kriterije, nekom su svi poremećeni, nekome nije nitko, nekome su svi bolesni u mozak, nekome samo neki a druge smatra bolesnima samo tako a neko ne uopće a neki osijek031.com smile , ma moraćeš pročitat sve od početka ako te zanima htjeo ne htjeo osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: