Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Leglo bolesnika i freakova!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 06.08.2010. 21:40; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2008. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez uvrede, @wendy, nisam mislila ništa loše. I nisam selektivno čitala, iako sam možda propustila dio bitan za priču.

Ono što sam htjela reći, odnosilo se na ovo :
"Mogla bih sad satima pisati o tome, ali koliko je ispravno ljude s POREMEĆAJEM nazivati nakazama, gamadi i slično? Meni je to odvratno. ..........
Ako ćemo o Big Brotheru, Salome je manji problem od one retardirane iz Dubrovnika koja je pitala je li trajekt ono čime se voze ljudi u Zagrebu."

Dakle, htjela sam reći da je reći je usporedba dotične s retardiranim osobama, vrijeđanje retardiranih osoba.A budući da su osobe s Downom bile spomenute u jednom od postova, njih sam uzela kao primjer.
Ok, možda sam to nespretno izvela.I možda je to okrutno prema dotičnoj Dubrovčanki...

Previdjela sam ovo:
"A nazivajući ljude s poremećajima "nakazama" odgajaju se skinheadi i slični. Ili debili koji ismijavaju invalide i mentalno retardirane ljude koji su također drukčiji." i zbog toga se ispričavam.Dakle, ja sam, možda malo preslobodno, izvukla i sumirala neke stvari iz tvojih, Monstrumovih, ali i drugih postova, moja greška...oprosti(te).

Ali, moraš priznati da, nažalost, ima onih (to nisi ni ti, ni ja ni Monstrum, niti imenujem bilo koga, jer ne znam za sigurno ni za koga odavde, ali ima ljudi koji i osobe s Downom, kao i osobe s bilo kakvim fizičkim, psihičkim i inim poremećajima, nazivaju nakazama.Nažalost.

U biti, u vezi teme, slažem se s onim što ti i monstrum kažete, u biti, kao što si i sama rekla u jednom postu, govorite isto, samo na različit način...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2008. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›

@wendy
Selektivno citanje postova? Wink
Zamjetan je napredak.
U nekim mracnim vremenima napadalo se svaki post bez obzira na kvalitet, bijase bitan samo autor.
Mozda se jednom i opasulje, pa krenu i citati u potpunosti Smile


Sad ću zaista uzeti selektivno Wink , iako sam pročitala cijeli post Smile , ali osobno nisam nikada napadala niciji post samo zbog toga tko je autor istog. I trudila sam se ne "napadati". Ako, je katkada tako ispalo, nije bilo namjerno. Iznosila sam svoje mišljenje, kao što i ostali ovdje rade.

Isto tako, pretpostavljam da ni ti nisi baš konkretno ovdje mislio samo na mene kada se izrekao te općenite ocjene...Tako da - ne ljutim se ja na tebe - ne ljuti se ti na mene... Smile
I, u idealnim uvjetima, mir bi zavladao svijetom Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@wendy, bit će da smo govorili isto ali malo drugačijim izričajem kako bi to rekao rvacki puk

@maca, sorry maco ako smo negdje slučajno omalovažili osobe s posebnim potrebama spominjujući ih uopće u kontekstu s onim retardima, ali ja recimo nikad takve osobe ne nazivam retardima, za mene su retardi oni pravi retoši, ciganović/cica/fešn guru/alka profesionalka (zbljuv) i taki

@čak, ma o tome ja pričam, o gomili ne radnika i wanna be selebritija koji se guraju gdje im nije mjesto, koji zauzimaju medijski prostor na uštrb nekoga tko je zaslužio mjesto u medijima tipa one cure koja je na pragu otkrića raka u rijeci ako se ne varam ili zagrebu, nemam pojma, a nemam pojma zato što su je zasjenili nepismeni ciganović, drag queen salome, dvornikova supruga koja je ovdje došla na odmor od one svoje ćeretine nakaradne i razmažene, jet set, celebrity, kakav jet set i celebrity u rh, jet set ne može postojati u državi kao što je rh gdje na pedestal nepismeni novinari stavljaju kao što ti kažeš onog idijota mamića, država nam je sramota, tko šta radi plasira nam se taj tzv. jet set koji nije ni Đ od jet seta, sramota i to uglavnom u tim udarnim terminima, 8 sati naveče, davno je prošlo vrijeme kad su djeca poslje crtića u 7 i 15 išla na kupanje i lulanje, sad se gleda ciganović, cica i salome u žustroj raspravi tko ima više plastike i silikona u sebi, na šta dijete odgovara "mama mama, a šta je to silikonska sisa i dildo i butt plug"osijek031.com smile
(ošo sam predaleko hehe)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da ste vi svi frikovi bez života izvan ovog glupog foruma, i da ste zavidni i malodušni prema ljudima koji su nešto postigli u svom životu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2008. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da ste vi svi frikovi bez života izvan ovog glupog foruma, i da ste zavidni i malodušni prema ljudima koji su nešto postigli u svom životu!


opa! fala


Zadnja promjena: wendy; 11.03.2008. 20:47; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2008. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da ste vi svi frikovi bez života izvan ovog glupog foruma, i da ste zavidni i malodušni prema ljudima koji su nešto postigli u svom životu!


goddamn osijek031.com smile kako si me samo skonto jebemlitikrsnuslavu osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2008. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de nisam gledao ovaj bb hehehe, šta su neki hibridi tamo? heh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 7:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što sam htjela reći, odnosilo se na ovo :
"Mogla bih sad satima pisati o tome, ali koliko je ispravno ljude s POREMEĆAJEM nazivati nakazama, gamadi i slično? Meni je to odvratno. ..........

Pa sorry ono, ali lik koji ima sise (koje si je sam napravio) i kurac među nogama za mene je nakaza i degenerik. Nisam niti jednom riječju spomenuo osobe koje su tako rođene, mentalno zaostale i dr., niti mislim da ih ovdje itko treba spominjati u bilo kojem lošem smislu. Pogreška je samo bila u tome što je to par ljudi krivo interpretiralo i kao takvo se to spominje tijekom cijele teme, a zapravo nema veze sa pravom biti onoga što je ovaj post trebao značiti. Svatko od nas ima neko svoje drugačije mišljenje o pederima, lezbama, pedofilima i kojekakvim drugačijim "ljubiteljima" raznih spolova, životinja ili čega sve ne. Svima je zajedničko mišljenje kako (nprm.) djeci treba objasniti da su to isto ljudi ali drugačiji...bla, bla, bla-no međutim i dalje se to prikazuje u medijima kao nešto normalno i društveno sveprihvaćeno, ali zašto onda prije svake slične emisije nprm. ne bude neko objašnjenje o tim "drugačijim ljudima", ili ne prije emisije samo nego uopće da bude više takvih emisija, tekstova, snimki u kojima se objašnjava da su sve to ljudi ali malo "poremećeni i bolesni"! Volio bih vidjeti vas koji niste roditelji u situaciji kada vam jednom sin dođe kuči i kaže ovo je moj dečko ili kći da kaže ovo je moja cura, pa kada vam propadnu svi snovi o tome kako ćete veselo uživati uz unuke jednoga dana jer ćete biti u mirovini i to će vam onda izvor sreće i zabave. Daj se malo zamislite malo dublje!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2008. 7:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
Volio bih vidjeti vas koji niste roditelji u situaciji kada vam jednom sin dođe kuči i kaže ovo je moj dečko ili kći da kaže ovo je moja cura, pa kada vam propadnu svi snovi o tome kako ćete veselo uživati uz unuke

kao roditelj moraš biti spreman na svašta i ovo nije ništa strašno kao recimo da ti dijete završi kao narkoman ili kriminalac, da nekog ubije.u životu nema nikakvih garancija i sve je moguće.šta bi rekao da mi sin dođe sa dečkom? ništa.to je njegov izbor i nek se on nosi sa tim.moja dužnost kao roditelja je da ne reagiram kao većina okoline nego mu dajem podršku.važnija mi je njegova sreća nego drugi ljudi.kako bi se ja intimno osjećao je samo moja stvar al ne bih pokazivao nikakve negativne stavove.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2008. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
ili ne prije emisije samo nego uopće da bude više takvih emisija, tekstova, snimki u kojima se objašnjava da su sve to ljudi ali malo "poremećeni i bolesni"!


ajd sad molim te još jednom, zapravo više puta, pročitaj sve što je o ovoj temi napisala Wendy.

tayllor je napisao/la: ›


Volio bih vidjeti vas koji niste roditelji u situaciji kada vam jednom sin dođe kuči i kaže ovo je moj dečko ili kći da kaže ovo je moja cura, pa kada vam propadnu svi snovi o tome kako ćete veselo uživati uz unuke jednoga dana jer ćete biti u mirovini i to će vam onda izvor sreće i zabave. Daj se malo zamislite malo dublje!!!


ne mogu vjerovat kakva sebičnost!! tebi je to dublje razmišljenje?!!

ako ti je djete gay, onda je gay. šanse da to postane gledajući Nevena Ciganovića su toliko mizerne da je o takvoj opasnosti bespredmetno raspravljat.

važnije ti je imat unuke nego da ti je djete sretno?!! jer ako je gay, bit će sretan samo u homoseksualnoj zajednici. mislim, toliko ti je valjda jasno?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
tayllor je napisao/la: ›
Volio bih vidjeti vas koji niste roditelji u situaciji kada vam jednom sin dođe kuči i kaže ovo je moj dečko ili kći da kaže ovo je moja cura, pa kada vam propadnu svi snovi o tome kako ćete veselo uživati uz unuke

kao roditelj moraš biti spreman na svašta i ovo nije ništa strašno kao recimo da ti dijete završi kao narkoman ili kriminalac, da nekog ubije.u životu nema nikakvih garancija i sve je moguće.šta bi rekao da mi sin dođe sa dečkom? ništa.to je njegov izbor i nek se on nosi sa tim.moja dužnost kao roditelja je da ne reagiram kao većina okoline nego mu dajem podršku.važnija mi je njegova sreća nego drugi ljudi.kako bi se ja intimno osjećao je samo moja stvar al ne bih pokazivao nikakve negativne stavove.


Eeeee ova zadnja rečenica ti je dobra "kako bi se ja intimno osjećao", pa ja se tu "intimno" osjećam i ovdje mi je prilika da to kažem, a da se ne moram bojati kao bar 90% ljudi, što će reći okolina zbog toga što sam rekao kako mi se gade pederi, lezbe i ostala GAMAD namjerno naglašeno!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›
ili ne prije emisije samo nego uopće da bude više takvih emisija, tekstova, snimki u kojima se objašnjava da su sve to ljudi ali malo "poremećeni i bolesni"!


ajd sad molim te još jednom, zapravo više puta, pročitaj sve što je o ovoj temi napisala Wendy.

tayllor je napisao/la: ›


Volio bih vidjeti vas koji niste roditelji u situaciji kada vam jednom sin dođe kuči i kaže ovo je moj dečko ili kći da kaže ovo je moja cura, pa kada vam propadnu svi snovi o tome kako ćete veselo uživati uz unuke jednoga dana jer ćete biti u mirovini i to će vam onda izvor sreće i zabave. Daj se malo zamislite malo dublje!!!


ne mogu vjerovat kakva sebičnost!! tebi je to dublje razmišljenje?!!

ako ti je djete gay, onda je gay. šanse da to postane gledajući Nevena Ciganovića su toliko mizerne da je o takvoj opasnosti bespredmetno raspravljat.

važnije ti je imat unuke nego da ti je djete sretno?!! jer ako je gay, bit će sretan samo u homoseksualnoj zajednici. mislim, toliko ti je valjda jasno?!


Moji stavovi i razmišljanja su takvi kakvi jesu, i ne može me nitko u tome promijeniti koliko god se mi "pravili" demokrati i slobodni. Meni ako dijete bude došlo u kuču sa partnerom istoga spola pozvati ču hitnu pomoć neka ga odvedu na liječenje jer kao roditelj se brinem za svoje dijete i ne želim da bude bolesno!!!!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2008. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›
ili ne prije emisije samo nego uopće da bude više takvih emisija, tekstova, snimki u kojima se objašnjava da su sve to ljudi ali malo "poremećeni i bolesni"!


ajd sad molim te još jednom, zapravo više puta, pročitaj sve što je o ovoj temi napisala Wendy.

tayllor je napisao/la: ›


Volio bih vidjeti vas koji niste roditelji u situaciji kada vam jednom sin dođe kuči i kaže ovo je moj dečko ili kći da kaže ovo je moja cura, pa kada vam propadnu svi snovi o tome kako ćete veselo uživati uz unuke jednoga dana jer ćete biti u mirovini i to će vam onda izvor sreće i zabave. Daj se malo zamislite malo dublje!!!


ne mogu vjerovat kakva sebičnost!! tebi je to dublje razmišljenje?!!

ako ti je djete gay, onda je gay. šanse da to postane gledajući Nevena Ciganovića su toliko mizerne da je o takvoj opasnosti bespredmetno raspravljat.

važnije ti je imat unuke nego da ti je djete sretno?!! jer ako je gay, bit će sretan samo u homoseksualnoj zajednici. mislim, toliko ti je valjda jasno?!


Moji stavovi i razmišljanja su takvi kakvi jesu, i ne može me nitko u tome promijeniti


e vidiš, postoji jedan naziv za ovakvo razmišljanje, a to je primitivizam.

ajd sad gad smo zaključili da ti misliš da su homoseksualci gamad, a ja mislim da si ti primitivan... što se mene tiče možemo okončat ovu raspravu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ciganović je degenerik i budala i treba ga otjerat iz države da nam ne zaglupljuje naciju, nek se vrati nazad u ameriku i nek odvuče sa sobom onog idijota grubnića i onu pederčinu (ne homoseksualca nego isključivo pederčinu) fešn gurua i alku vuicu i ostalu fešn stajl gamad, salome nek se vrati u sloveniju oni su u europi i kontam si da je to ipak malo tolerantnija okolina, nama nek vrate zerp i nećemo u EU, svi se nađemo na livadi kad procvjetaju tratinčice i svi sretni i zadovoljni Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: