Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori 2008. za Gradsko vijeće Osijeka - prvi neslužbeni rezultati (100% birališta)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2008. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kyoto je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
A gospodin Đapić je po mome mišljenju egocentrik koji se drži samo jednoga a to je: "ne zanima me što mogu učiniti za domovinu,nego što domovina može učiniti za mene."


Zaboravila si se ovaj puta osvnuti na fizički izgled, debljinu i tako to...pa eto lijepo te molim da editiraš svoj post i ubaciš neku gadariju. Možeš spomenit i dvoranu i spomenik Starčeviću. Ostali nek priduže izmišljenu priču o mjerenju kukuruza i ubace fotomontažu nacističkog pozdrava. Za kraj nas 13 755 kvalificiraj kao debile.


Očito si nešto krivo shvatio jer mi nije namjera članove Hsp-a kvalificirati kao debile,a ni to da ljude procjenjujem prema fizičkom izgledu...Ti kao pravaš bi mogao biti malo realniji i zapitati se kakva je budućnost vaše stranke dokle god je na njenom vrhu dotični gospodin.
btw.da li je neprijavljivanje novog stana također izmišljotina? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kyoto je napisao/la: ›
marrai je napisao/la: ›
A gospodin Đapić je po mome mišljenju egocentrik koji se drži samo jednoga a to je: "ne zanima me što mogu učiniti za domovinu,nego što domovina može učiniti za mene."


Zaboravila si se ovaj puta osvnuti na fizički izgled, debljinu i tako to...pa eto lijepo te molim da editiraš svoj post i ubaciš neku gadariju. Možeš spomenit i dvoranu i spomenik Starčeviću. Ostali nek priduže izmišljenu priču o mjerenju kukuruza i ubace fotomontažu nacističkog pozdrava. Za kraj nas 13 755 kvalificiraj kao debile.


Vas 13755 se očito ne pita zašto vas nigdje drugdje u Hrvatskoj ne cijene. Niste debili, samo ste politički potpuno neobrazovani.

Inače, u pogledu rezultata izbora treba samo 2 stvari istaknuti.

Pod 1, očajan odaziv govori o letargiji u koju su zapali birači, ali ujedno i o sramotno niskom stupnju demokratske naobrazbe u Hrvatskoj. Tvrditi da mu je loše, a onda ne izaći na izbore, može samo izrazito neodgovorna, letargična i skeptična osooba komunjarskog mentaliteta. Tu nam pomoći nema, pogotovo ako jedna od najvećih stranaka u Hrvatskoj odustane od kampanje misleći da im ne treba, pa dobije dvostruko manje glasova. Stoga treba biti jasno Sdp-ovcima, Biljana Borzan je možda o.k., ali mora se maknuti s čelnog mjesta Sdp-a, ma koliko dobra s Milanovićem bila. Svrha kampanje je prvenstveno motivacija vlastitih birača, a tek onda osvajanje novih. Ne treba se čuditi što je stranka s najvećom kampanjom pobijedila.

Pod 2, u općoj letargiji na hrvatskoj političkoj sceni Osijek se istaknuo dominacijom 2 stranke čvrste desnice, što je u Europi nezabilježeno, čitaj sramotno. Ne samo da to govori o teškim poremećajima mentaliteta i svjetonazora, nego i govori o tome da ovdje vlada posvemašnja relativizacija grijeha iz prošlosti. Kandidati koji bi u normalnoj zemlji bili zbrisani sa lica zemlje, u Osijeku doživljavaju uspjehe. Naravno, sve to sa vjetrom u leđa slabog odaziva na izbore. Situacija je vrlo jasna. Građanski sloj u Hrvatskoj nestaje, poglavito u Osijeku, odn. da budem konkretniji - birači koji bi po redovnom tijeku stvari birali Sdp, Hns, Hsls, Zelene, i slične stranke, odlaze iz Osijeka. Osijek više nije tolerantna sredina, nije kozmopolitska sredina, i ako se stvari ne promijene, ono malo građanske pameti zauvijek će napustiti ove prostore. Da rezimiram primjerom - u jednom razredu jedne osječke gimnazije, koji sam i sam pohađao, već je u pravcu Zagreba i inozemstva otišlo skoro pola bivših učenika - koji su redom pozavršavali fakultete, i može se reći da pripadaju intelektualno boljem dijelu populacije. U grada Đapića, Glavaša i sličnih, oni se nikada neće vratiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yellowica je napisao/la: ›
A mi zaslužujemo najbolje... nemojte se previše žaliti, jer je u osijeku otkada se hsls maknuo s vlasti, puno toga krenulo na bolje... budite bar jednom iskreni prema sebi... i drugima...


Istina. Đapiću Vlast i nastavljamo započeto i svima ostalima kojima su krivi oni koji nisu došli na izbore neka se pokopaju a neka netko javi Miroslavu Škori da je zakasnio na snimanje Večernje škole.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Da rezimiram primjerom - u jednom razredu jedne osječke gimnazije, koji sam i sam pohađao, već je u pravcu Zagreba i inozemstva otišlo skoro pola bivših učenika - koji su redom pozavršavali fakultete, i može se reći da pripadaju intelektualno boljem dijelu populacije.


malo off topica: živio kompleks manje vrijednosti!!!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo kad nas već prebrojavate, tek toliko da se zna i ja sam HSP-ovac, i ne mjenjamo nickove, i da- ima nas puno...pa da onda zapjevamo jednu našu : kolko nas ima jebote kolko nas ima, kolko nas ima jebote kolko nas imaaaaaa.....hvala svim osječanima koji su glasali za HSP.....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Evo kad nas već prebrojavate, tek toliko da se zna i ja sam HSP-ovac, i ne mjenjamo nickove, i da- ima nas puno...pa da onda zapjevamo jednu našu : kolko nas ima jebote kolko nas ima, kolko nas ima jebote kolko nas imaaaaaa.....hvala svim osječanima koji su glasali za HSP.....


kao nismo znali do sada? ima vas 30 posto od 40 posto osječana koji su izašli na izbore, dakle oko 13k, oduzmimo od toga penzionere koji su zalegli na priču o božićnici/uskrsnici (šta li je već bilo), nek vas je i 10 k, to je manje od 10 posto Osječana. Al na disciplini izlaska na izbore vam skidam kapu. još kad debelog maknete i date gospodinu matkoviću da vodi stranku, gdje vam je kraj...

kako bilo, jedino nam ostaje iz dana u dan inzistirati na svemu što ste obećali

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2008. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Evo kad nas već prebrojavate, tek toliko da se zna i ja sam HSP-ovac, i ne mjenjamo nickove, i da- ima nas puno...pa da onda zapjevamo jednu našu : kolko nas ima jebote kolko nas ima, kolko nas ima jebote kolko nas imaaaaaa.....hvala svim osječanima koji su glasali za HSP.....


A da zapjevaš sa Škorom i Đaponjom najnoviji hit NUDE MI!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Ti kao pravaš bi mogao biti malo realniji i zapitati se kakva je budućnost vaše stranke dokle god je na njenom vrhu dotični gospodin.


Sudeći prema rezultatima ovih izbora, budućnost stranke je dobra.

_________________
zar i ti sine Brute
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zamolio bih ekipu da raspravu o izborima nastave u ovom topicu, a sitna medjusobna prepucavanja u Offtopicu. ;-)

Hvala...

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbonj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 67
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebeš mi sve, šta sve neće komunjare na ovom forumu izvuć iz pete da bi opravdali zašto je pobijedio HSP.
Pa to je prejadno. Prihvatite poraz časno a ne okrivljavat svoje babe i djedove. Stvarno ste cirkusanti. Al dobro sad ćete opet imat šta komentirat na ovom forumu do idućih izbora. I to će Vam bit glavni razlog što su siromašni, bez posla, gadni debeli i šta ti ja znam... Daj prestanite srat i radite bilo što korisno i to će Vam se isplatit.

I da ne zaboravim reć, LUZERI!!!!!

Čestitke DESNICI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Evo kad nas već prebrojavate, tek toliko da se zna i ja sam HSP-ovac, i ne mjenjamo nickove, i da- ima nas puno...pa da onda zapjevamo jednu našu : kolko nas ima jebote kolko nas ima, kolko nas ima jebote kolko nas imaaaaaa.....hvala svim osječanima koji su glasali za HSP.....



pusti pjevanje i uzmi lopatu u ruke pa počni nešto raditi, godinu dana brzo prođe!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kyoto je napisao/la: ›
marrai je napisao/la: ›
Ti kao pravaš bi mogao biti malo realniji i zapitati se kakva je budućnost vaše stranke dokle god je na njenom vrhu dotični gospodin.


Sudeći prema rezultatima ovih izbora, budućnost stranke je dobra.


Sigurno se šališ. No evo povijesne lekcije. Pravaši su u u svom najvišem povijesnom trenutku, za vrijeme Ante Starčevića, bili marginalna i provincijska stranka, jedva ušli u Sabor.

Suočite se sa realnošću. Nemate ništa što ne nudi i Hdz, osim iznimno prljave prošlosti vašeg Vođe. I pritom ne mislim komentirati fizički izgled, već biografske činjenice - vaš je Vođa otpadnik iz Hdz-a, lažni magistar, bivši neoustaša, uostalom snimio je film sam o sebi, obitelj mu i dalje živi u Zagrebu, pobjegao je za vrijeme rata, i otjerao najvrijednije pravaše iz stranke. Hsp pod vodstvom Tadića mogao je postati respektabilna stranka, ali s Đapiće ne. Niste imali snage maknuti ga nakon izbornog debakla, i to je žalosno, no stvar Hsp-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Kada shvatiš moj sarkazam kao stilsko sredstvo izražavanja,bit će ti jasnije... Smile

Pa evo malo i tebi "sarkazma" za razmišljanje, u industrijskoj četvrti HSP je pokrenuo tečajeve besplatnog informatičkog opismenjavanja koji je prošle godine završilo 98 polaznika svih dobi, web stranicu četvrti, Kuću mladih s prostorom za probe bandova (besplatno), brandiranje četvrti u suradnji s tekstilnom školom, uskoro wireless hot spotove u centru grada u suradnji s tz Osijek i udrugom OS wireless, linux radionicu (besplatno) u Kući mladih u suradnji s udrugom linux Osijek i još mnogo toga i to od prošle godine, pa ti sad vidi objektivno kao osječanka jel to ok ili ne...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
marrai je napisao/la: ›
Kada shvatiš moj sarkazam kao stilsko sredstvo izražavanja,bit će ti jasnije... Smile

Pa evo malo i tebi "sarkazma" za razmišljanje, u industrijskoj četvrti HSP je pokrenuo tečajeve besplatnog informatičkog opismenjavanja koji je prošle godine završilo 98 polaznika svih dobi, web stranicu četvrti, Kuću mladih s prostorom za probe bandova (besplatno), brandiranje četvrti u suradnji s tekstilnom školom, uskoro wireless hot spotove u centru grada u suradnji s tz Osijek i udrugom OS wireless, linux radionicu (besplatno) u Kući mladih u suradnji s udrugom linux Osijek i još mnogo toga i to od prošle godine, pa ti sad vidi objektivno kao osječanka jel to ok ili ne...


svaka vam dala! nego jel to pokrenula vrhuška hsp-a ili vijeće četvrti... koliko je love iz proračuna vijeća GČ industijska otišlo za to? ili je novac izdvojen iz proračuna stranke?

da se razumijemo projekti su ok, dapače, ali ne pričaj mi da je to osječanima priuštio hsp. priuštili smo mi to sami sebi plaćajući poreze i prireze, puneći proračun. ipak, na kanalizaciji tih para u prave svrhe poštovanje vijećnicima koji su većinom izglasali gdje će naše pare

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: