Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori 2008. za Gradsko vijeće Osijeka - prvi neslužbeni rezultati (100% birališta)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nego, zanimljivo je sada racunati koliko vrijedi jedan glas na izborima (gledaju li se samo troskovi predizborne kampanje).

Ne zna se koliko je HSP zdrobio na predizbornu kampanju, ali poznavajuci njihov nacin djelovanja, javnost vrlo vjerojatno nikada nece biti upoznata s tom cinjenicom. Kao ni USKOK.

U cijeloj prici fascinira Boras. 250K kuna za 500 glasova. Dakle, 500 kuna po glasu. Hm, kontam da bi mu kampanja bila efikasnija da je s torbom punom para cekao glasace kako se tetauraju prema glasckim mjestima i trpao im sveznjeve novcanica u grlo.

Kad smo vec kod fikcije, evo jedno pitanje za sve: Za koliko novaca biste prodali svoj glas, da vas na putu prema glasackom mjestu zaustavi agent StrankeX i ponudi pare za glas?!
500, 1000, 5000, 10000kn?


Zadnja promjena: Leteci mungos; 10.03.2008. 0:33; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zs99
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 0:33 
Naslov:  Re: Izbori 2008. za Gradsko vijeće Osijeka - prvi neslužbeni
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala bogu da su ljudi prepoznali pravog covjeka!!!!!!!!BOG I HRVATI!!!!!!!!! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Za koliko novaca biste prodali svoj glas, da vas na putu prema glasackom mjestu zaustavi agent StrankeX i ponudi pare za glas?!
500, 1000, 5000, 10000kn?


Ja bih se prodao za tanjur graha, a ti? Laughing Twisted Evil Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2008. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neće babci primijetiti koji će dobiti uskrsnicu, božićnicu, novogodišnjicu, i za mnogo
drugih blagdana i praznika malo para.
Ma, dat će im Đaponja i za prvi maj graha i kobasice.
I ruže za treći mart slijedeće godine.
I nagradne igre svakih mjesec dana, imena "oš-neš Osijek je Đapić".
Sretni dobitnik dobiva put u ćaprajzlije ili kako već i jedan dan s pripadnicima 6. bojne iz 91.[/quote]



osijek031.com smile Smijem se na ovo,a razočarana sam za popizdit...Ne mogu vjerovati da svi oni koji su Đapiću dali glas nisu još naučili lekciju...valjda će me razočaranje proći do nagodinu osim ako u međuvremenu ne pocrkamo od gladi jer znamo kakav apetit ima Debeli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
valjda će me razočaranje proći do nagodinu osim ako u međuvremenu ne pocrkamo od gladi jer znamo kakav apetit ima Debeli...


Ja zaista nisam oduševljen pobjedom ove dvije stranke jer na kraju krajeva oni ni nisu moja politička opcija, ali pokušajmo ipak malo smiriti strasti i manje upotrebljavati govor mržnje ili spuštanja na nivo osobnih vrijeđanja sa konkretnim imenima... Bila ta imena Anto, Biljana, Ivan, Zvonimir... Građanska opcija ipak treba pokazati da je građanska opcija... Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 0:46 
Naslov:  Re: Izbori 2008. za Gradsko vijeće Osijeka - prvi neslužbeni
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam da je totalni offtopic, ali ovo me jebeno raspoložilo sada.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Zaboravih odma na izbore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

30% na ispitu mi nije dovoljno za prolaz...
Žalosno...

Prije su se ljudi borili da bi imali pravo glasa, a šta je ovo danas???
Treba glasovanje zakonom obvezati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VxNxA
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2008. 2:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kakvu to lekciju smo trebali naučiti molim te? Dok je bio na vlasti mogli smo samo uočiti promjene na bolje u gradu. Baš me zanima ko je bio tvoj favorit kad se već tak praviš pametna?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2008. 7:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam se razočarala odazivom građana na izbore..

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2008. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne znam što bih rekla.. toliko se pisalo, pričalo i svašta nešta i onda se na izborima pojavi 30% ljudi.. katastrofa..
Dođoh jutros na posao i s kime god da sam pričala, svi jebu majku svima, viču neka pocrkajui slične priče ali nitko nije išao glasati..
Ispada da sam ja kao najmlađa jedina na katu glasala jučer... Shocked Rolling Eyes

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je drago sto je Vrdoljak osvoji 100% vishe glasova neg na zadnjim izborima. Jedini se u kampanji izdignuo i sadrzajem i formom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sonny_ je napisao/la: ›
ja sam radio na izborima sada i zavrsio svoj posao.
na izbore nije izaslo vise od 35% biraca (sveukupno).
VELIKA ali ljudi stvarno VELIKA SRAMOTA!!!! je da nam drugi odlucuju umjesto nas!! mi bi htjeli naprijed razvoj i ostalo a ostavljamo iskreno penzionerima da nam odlucuju tko ce nam vodit grad!
ja sam imao 33% izaslih biraca od toga 25% penzionera! pa se vi zamislite u kakvom mi drustvu zivimo i koji smo jadnici kad tako razmisljamo! svi se bore za nesto i svi bi htjeli da im bude bolje!
kad 2/3 grad bude izasasao na izbore onda se mozemo protiv neceg pobunit a dotad se mozemo pokrit usima i pustit da nas potkradaju!!!!


Na izbore je izašlo 43,07 % birača

_________________
zar i ti sine Brute
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Nego, zanimljivo je sada racunati koliko vrijedi jedan glas na izborima (gledaju li se samo troskovi predizborne kampanje).

Ne zna se koliko je HSP zdrobio na predizbornu kampanju, ali poznavajuci njihov nacin djelovanja, javnost vrlo vjerojatno nikada nece biti upoznata s tom cinjenicom. Kao ni USKOK.

U cijeloj prici fascinira Boras. 250K kuna za 500 glasova. Dakle, 500 kuna po glasu. Hm, kontam da bi mu kampanja bila efikasnija da je s torbom punom para cekao glasace kako se tetauraju prema glasckim mjestima i trpao im sveznjeve novcanica u grlo.

Kad smo vec kod fikcije, evo jedno pitanje za sve: Za koliko novaca biste prodali svoj glas, da vas na putu prema glasackom mjestu zaustavi agent StrankeX i ponudi pare za glas?!
500, 1000, 5000, 10000kn?


A slušaj dao bih im da licitiraju pa tko ponudi više! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2008. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VxNxA je napisao/la (Pogledaj post): › A kakvu to lekciju smo trebali naučiti molim te? Dok je bio na vlasti mogli smo samo uočiti promjene na bolje u gradu. Baš me zanima ko je bio tvoj favorit kad se već tak praviš pametna?

Kontam da si zaboravila kvotati na moj post... Smile Moj favorit je gospodin Vrdoljak...
A gospodin Đapić je po mome mišljenju egocentrik koji se drži samo jednoga a to je: "ne zanima me što mogu učiniti za domovinu,nego što domovina može učiniti za mene."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
A gospodin Đapić je po mome mišljenju egocentrik koji se drži samo jednoga a to je: "ne zanima me što mogu učiniti za domovinu,nego što domovina može učiniti za mene."


Zaboravila si se ovaj puta osvnuti na fizički izgled, debljinu i tako to...pa eto lijepo te molim da editiraš svoj post i ubaciš neku gadariju. Možeš spomenit i dvoranu i spomenik Starčeviću. Ostali nek priduže izmišljenu priču o mjerenju kukuruza i ubace fotomontažu nacističkog pozdrava. Za kraj nas 13 755 kvalificiraj kao debile.

_________________
zar i ti sine Brute
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: