Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječkom poduzetniku bacili dvije bombe iza kuće

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ely007
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2008. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žak je napisao/la (Pogledaj post): › Kad je tako poduzetan šta se nije vratio u Modriču i tamo bio isto poduzetnik , nego doveo svoju bosansku bagru još ovdje, nek se množe..Ionako je cijela Slavonija već popunjena bosancima iz Posavine, a time i radna mjesta..Naravno nitko ne radi kao šljaker na baušteli više...

Kako da se vrati u Modriču kad ste ju prodali za 0kn? Prodali ste naše gruntovnice a dali nam domovnice. Što se tiče bauštele, ima on radnika koji i to rade, i sretni su da rade barem i to, i nisu samo bosanci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2008. 6:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žak je napisao/la: ›
Kad je tako poduzetan šta se nije vratio u Modriču i tamo bio isto poduzetnik , nego doveo svoju bosansku bagru još ovdje, nek se množe..Ionako je cijela Slavonija već popunjena bosancima iz Posavine, a time i radna mjesta..Naravno nitko ne radi kao šljaker na baušteli više...


Najbolje bi bilo da ti odeš u Bosnu popuniti koje radno mjesto umjesto bosanaca, njima u inat!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2008. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žak je napisao/la: ›
Kad je tako poduzetan šta se nije vratio u Modriču i tamo bio isto poduzetnik , nego doveo svoju bosansku bagru još ovdje, nek se množe..Ionako je cijela Slavonija već popunjena bosancima iz Posavine, a time i radna mjesta..Naravno nitko ne radi kao šljaker na baušteli više...


Da li je to ovdje neka autohtona Slavončina, sa šeširom i tamburicom? Bolje se pitaj koliko generacija Osijeka ti familija bilježi. Građanske obitelji Osijeka, ili Zagreba, možeš nabrojati na prste dvije ruke. Hrvatska jest dominantno ta bagra koju spominješ, a između zatucane Slavončine, Dalmoša, Bosanca ili Hercegovca nema smisla birati.

Paradoksalno, ali izvjesno, ljudima se prigovara kad zaposle člana svoje obitelji ili prijatelja, ha, ha. Ne znam odakle ti napadi jednakih šansi i tolerancije, kao da su svi ti lajavci doživjeli drugačiji sistem. Samo se mijenjala kasta povlaštenih, inače je sve ovdje oduvijek isto. Prvo su bili lažni plemići, Ugari, Nijemci, NOB-ovci, komunisti, Srbi, branitelji, rodijaci, Hdz-ovci, sada eto i djeca branitelja, ženske kvote, manjinske kvote, bla, bla, bla. Nema druge čovjeku nego da uključi mozak, i napravi nešto sam za sebe. Od ovih priča koje su relikt komunizma i hdz-izma (iako su to u biti sinonimi), kao npr. nikako da me država zaposli, nikako da me grad zaposli, nikako da me tajkun zaposli, jednostavno mi se povraća.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marinamina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2008. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
žak je napisao/la: ›
Kad je tako poduzetan šta se nije vratio u Modriču i tamo bio isto poduzetnik , nego doveo svoju bosansku bagru još ovdje, nek se množe..Ionako je cijela Slavonija već popunjena bosancima iz Posavine, a time i radna mjesta..Naravno nitko ne radi kao šljaker na baušteli više...


Da li je to ovdje neka autohtona Slavončina, sa šeširom i tamburicom? Bolje se pitaj koliko generacija Osijeka ti familija bilježi. Građanske obitelji Osijeka, ili Zagreba, možeš nabrojati na prste dvije ruke. Hrvatska jest dominantno ta bagra koju spominješ, a između zatucane Slavončine, Dalmoša, Bosanca ili Hercegovca nema smisla birati.

Paradoksalno, ali izvjesno, ljudima se prigovara kad zaposle člana svoje obitelji ili prijatelja, ha, ha. Ne znam odakle ti napadi jednakih šansi i tolerancije, kao da su svi ti lajavci doživjeli drugačiji sistem. Samo se mijenjala kasta povlaštenih, inače je sve ovdje oduvijek isto. Prvo su bili lažni plemići, Ugari, Nijemci, NOB-ovci, komunisti, Srbi, branitelji, rodijaci, Hdz-ovci, sada eto i djeca branitelja, ženske kvote, manjinske kvote, bla, bla, bla. Nema druge čovjeku nego da uključi mozak, i napravi nešto sam za sebe. Od ovih priča koje su relikt komunizma i hdz-izma (iako su to u biti sinonimi), kao npr. nikako da me država zaposli, nikako da me grad zaposli, nikako da me tajkun zaposli, jednostavno mi se povraća.



potpisujem u cjelosti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: