Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najbolji frizerski u Osijeku?!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2008. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tortica je napisao/la: ›
recite mi kakve su cijene u wizardu, zanima me koliko je šišanje i pramenovi!??
hm...meni ipak malo preskupe...legice mi se tamo šišale, i moram priznati...negativna iskustva...
jednu i nije tako loše ošišala, a drugoj strgala svu kosu, a ona htjela samo vrhove podšišati...i još je to jadnica morala platiti 85 kn (šišanje i pranje, bez frizure) osijek031.com smile
pa se ja nisam usudila....
ja se bbbooojiiiim frizerki!!!!
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yoomie
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2008. 7:22 
Naslov: Gniark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam za frizerski , znam i Maju, i nemam baš neko mišljenje, bila sam se čak i šišati , jer se moj frizeraj renovirao. mislim da je najbitinije biti zadovoljan kad izađeš iz frizeraja,i da nakon dva dana ne tražiš pomoč drugih frizerki za popravak. pa ako si jednom bio i ne sviđa ti se ne ideš tamo.Bar frizeraja ima a i kosa brzo raste pa moš isprobaaavaaaaat. šala naravno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gin*tonic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2008. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čisto informacije radi, ja i dosta mojih frendica i poznanica idemo u frizerski salon Leonila u Donjem Gradu i prezadovoljna sam, cure znaju raditi, uvijek su raspoložene i prijateljski nastrojene, cijene su više nego ok i svakom tko je u potrazi za dobrim frizerskim salonom ja im preporućujem taj....sretno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2008. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la (Pogledaj post): ›
tortica je napisao/la: ›
recite mi kakve su cijene u wizardu, zanima me koliko je šišanje i pramenovi!??
hm...meni ipak malo preskupe...legice mi se tamo šišale, i moram priznati...negativna iskustva...
jednu i nije tako loše ošišala, a drugoj strgala svu kosu, a ona htjela samo vrhove podšišati...i još je to jadnica morala platiti 85 kn (šišanje i pranje, bez frizure) osijek031.com smile
pa se ja nisam usudila....
ja se bbbooojiiiim frizerki!!!!
Wink

Slično iskustvo i kod mene i mojih frendica..jedna je htjela ošišati samo vrhove, a frizerka (ako se ne varam Maja) ju je ošišala po svom i to modernu frisku koja joj uopće nije stajala, također 85kn bez frizure !
Meni je stanjivala kosu jer je kao imam previše, pa sam nakon stanjivanja i MALOG SKRAĆIVANJA (a imala sam kosu do pola leđa) izgledala kao Dorica Nikolić sa jednim dugačkim pramenom odozada... samo ću reći da mi se kosa oporavljala godinu dana, a iza toga 1,5 godinu nisam išla frizeru (zbog straha).

Sad idem u Leonilu, svaki put izađem od njih sretna i zadovoljna, i što je najbitnije idem bez straha jer znam da ako im kažem 2 cm da će to stvarno biti 2, a ne 40 kao u Wizardu!

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
me in honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: destination unknown
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2008. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja idem kod maje i mogu reći da sam prezadovoljna.... ona je jedina frizerka koja zna sa mojom kosom osijek031.com smile

_________________
samo još malo budi tu pored mene ....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2008. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

me in honey je napisao/la (Pogledaj post): › ja idem kod maje i mogu reći da sam prezadovoljna.... ona je jedina frizerka koja zna sa mojom kosom osijek031.com smile

Žalosno bi bilo da bar netko ne bude nezadovoljan... Wink

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sonja:)
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2008. 17:08 
Naslov:  Re: Najbolji frizerski u Osijeku?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grazia ili tako nesto na promenadi negdje kod cappucina....jasminka se zove teta frizerka i jednostavno je zena nenadjebiva,150 kuna pranje,sisanje i feniranje,mozda je malo skupo ali isplati se....poseban bonus....ma cure skontat cete vec kad ga vidite:))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.07.2008. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gin*tonic je napisao/la (Pogledaj post): › čisto informacije radi, ja i dosta mojih frendica i poznanica idemo u frizerski salon Leonila u Donjem Gradu i prezadovoljna sam, cure znaju raditi, uvijek su raspoložene i prijateljski nastrojene, cijene su više nego ok i svakom tko je u potrazi za dobrim frizerskim salonom ja im preporućujem taj....sretno


neznam jel to taj ili neki drugi u dgo al ima neki frizerski u dgo koji cetvrtkom cini mi se ima studenski popustu od 50% ... pa ak ta informacija nekom moze pomoci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2008. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to ti ima u frizer d.o.o.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.07.2008. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steta da nije d.d. pa da mu obradim financiske podatke hahahaha

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Noel22
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2008. 23:07 
Naslov:  Re: Najbolji frizerski u Osijeku?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sonja:) je napisao/la (Pogledaj post): › grazia ili tako nesto na promenadi negdje kod cappucina....jasminka se zove teta frizerka i jednostavno je zena nenadjebiva,150 kuna pranje,sisanje i feniranje,mozda je malo skupo ali isplati se....poseban bonus....ma cure skontat cete vec kad ga vidite:))


Da, salon se zove Grazia ,a "teta Jasminka" -nema joj ravne!
Godinama idem tamo i zaista mirne duše bez imalo straha mogu sjesti i reći Jasminki da me šiša kako hoće.(nikad nisam bila razočarana , žena je jednostavno majstor u šišanju)Osobito mi se sviđa što najmodernije frizure prilagodi tvom obliku lica i tvom stylingu.Da je skuplje-je , ali vrijedi svake kune!Jedina zamjerka je čekanje...ali za odličnu zurku se sve može istrpiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2008. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja idem kod Ane u frizerskom "Lidija" kod kolodvora...meni je odlična... Very Happy

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.08.2008. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allegra je napisao/la: ›
ja idem u stil, županijska; oko 2 godine. ima dobrih tračeva. Very Happy
meni dobro. ali nisam zahtjevna, ne farbam se. imam dugu kosu pa samo vrhove šišam svaka 2,3 mjeseca ili mjenjam šiške, smjer, dužinu Very Happy.... i koji put na feniranje.

e jel tko bio u intersparu u frizerskom?


ja sam nedavno,prije možda dva tjedna bila drugi puta u stilu i mogu reći da sam zadovoljna....imala sam u zadnje vrijeme fobiju od frizera jer mi je kosa u zadnje vrijeme sve kovrčavija i kovrčavija i svaki puta se peglam kad operem kosu pa sam se bojala otići frizerki da mi ne kaže da sam totalno uništila kosu.
međutim u stilu mi je stvarno lijepo cura razrijedila kosu i skratila vrhove,rekla sam joj da mi ostavi donji dio,da mi dužina ostane jednaka a gore mi je sve lijepo sredila i to za nekih 60kuna...

a u sparu sam bila jednom kod maje prošle godine kada se desio incident osijek031.com smile znaju forumaši šta je bilo(ja sam plavuša inače i slučajno sam postala kričavo rozo crvena) i gdje god sam pitala što da učinim da vratim svoju srebrno bijelu boju,rekli su mi da me moraju šišati na kratko Sad i da ne vjeruju da će mi iz prvog pokušaja postati ta boja...i svi su tražili oko 300-400kn osijek031.com smile
i slučajno bila u sparu i pitala tu curu što radi tamo,kaže za 180 kn će mi to srediti ali će mi staviti neke kreme,gluposti da spasi kosu i da mogu dobiti tu svoju boju i ono stvarno...
izblajhala me,skratila možda 2-3cm kosu i stavila mi moj srebrni preljev/boju/što već...i ja sretna i zadovoljna.....
eto ta dva frizerska su mi najbolja....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krtica
Offline
Ukupno postova: 47
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2008. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frizerski salon Safir u Višnjevcu. Šišam se kod cure već 4 godine i fenomenalna je. Stvarno zna svoj posao. Cijene su jeftinije nego u bilo kojem drugom salonu u gradu. Svečane frizure su joj super.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2008. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš onaj frizeraj tako kod kolodvora, odma preko puta željezničkog mosta, pored trgovine s glazbenom opremom. Imaju brijanje s britvom, jedini u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: