Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najbolji frizerski u Osijeku?!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2008. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ja i govorim lijepo o tom salonu, a ti si ta koja nalazi vrijeđati salon i njezinu vlasnicu. Ako si nezadovoljna uslugom onda više nemoj ići tamo, kao što i ne ideš.. a svoje iskustvo koje je na kraju rezultiralo nezadovoljstvom iznijela si samo vrijeđajući vlasnicu i njezin salon.. Ako ti se Maja nije ničim zamjerila čemu ju onda vrijeđaš i blatiš nešto što je samo i isključivo stekla svojim radom?
Logično bi bilo da forumašima kažeš, ako je to tvoje iskustvo, da cura ne zna raditi ili da ti je upropastila frizuru.. ovako ju samo vrijeđaš bez iznošenja pravih razloga svog nezadovoljstva.
Ali i dalje ostaje čudno, kako ti je tada salon odgovarao, a sada ga nazivaš "sklepanom rupčagom"? Stvarno bih voljela da to objasniš..
A to što me ne misliš "javno" nazvati nepametnom, samo i dalje govori o tvojoj inteligenciji, jer ja sam za tebe imaginarna osoba pod nekim nickom, pa ne vidim što to imaš reći o meni nekim svojim istomišljenicima.. Ja sam barem javno iznijela svoje mišljenje o tebi kao članu ovog foruma.. A samo tako može biti i tvoje mišljenje o meni - kao članu ovoga foruma. Bila ja za tebe pametna ili ne.. A iskreno, tvoje mišljenje o meni me savršeno ne zanima, jer osoba koja svoj prvi post pobije sa totalno drugačijim mišljenjem, ustvari ni sama ne zna što misli nego joj je samo cilj nekoga izblatiti i izvrjeđati.
Samo naprijed, pobijaj i dalje svoj post u kojem si navela da si koristila usluge predmetnog salona.

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mila
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2008. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije istina da vrijeđam vlasnicu. Sve negativno što sam napisala odnosi se isključivo na njezin odnos prema klijentima i uređenje salona, a to je, da se podsjetimo:

Mila je napisao/la: ›
Ja sam išla u Wizard dok je radila Ruža. Kasnije sam bila par puta kod Maje, ali brzo sam pobjegla kao i sve moje prijateljice. Ne zato što ne zna šišat, već zato što njezino samopouzdanje i ambicija prečesto prerastaju u bahatost i nametljivost.


Mila je napisao/la: ›
frizerski Wizard je skrpana rupčaga, a Maja je bahata prema klijentima. to je moje mišljenje, imam ga pravo reć i ne pada mi napamet da ti se pravdam.

usput, ničim mi se osobno Maja nije zamjerila, samo sam bila nezadovoljna uslugom i to svoje iskustvo u najboljoj namjeri dijelim s forumašima.


Zaista ne vidim nikakve nedosljenosti u gore navedenom, ali evo pojašnjenja za one koji sporije shvaćaju; neko vrijeme sam išla u taj frizerski jer Maja solidno šiša. Međutim, s vremenom sam bila sve nezadovoljnija iz više razloga; par puta me ošišala ili ofarbala po vlastitom nahođenju, a suprotno mojim željama (doslovce ja kažem jedno, ona ladno napravi nešto po svom s čim bi ja kasnije bila nezadovoljna jer nas dvije, hvala dragom bogu, nemamo ni sličan ukus). Dalje... cijena za istu frizuru i dužinu kose varira kao se njoj svidi. Obećano svako peto besplatno šišanje ponekad dobiješ, a ponekad ti samo kaže da tog taj mjesec ipak nema. Nameće prodaju skupih kozmetičkih preparata... ali ono što me najviše smetalo to je njezin odnos prema klijentima; redovno bi me ostavljala da čekam po pol sata-sat od dogovorenog vremena, dok ona pije kave i priča sa svojim prijateljicama, a ne daj bože da klijent dođe malo ranije ili kasnije, odmah dobije jezikovu juhu. Općenito me nerviralo što se kod nje uvijek skupljaju neke njezine prijateljice , a posebno prijatelji, s kojima ona sve vrijeme priča dok šiša, i uopće ne sluša moje upute... i da salon je prava rupa, to mislim od prvog dana, al da sam bila zadovoljna uslugom to me ne bi previše smetalo.

Eto... stvarno ne vidim šta ti tu nije bilo jasno... zar se tebi nikad nije dogodilo da koristiš neku uslugu, pa kad se nezadovoljstvo akumulira da odustaneš?!

A to što si rekla da nisam pametna isto je kao da si rekla da sam glupa, što je vrijeđanje, a ono je, koliko znam, zabranjeno na ovom forumu. Zato pripazi da ne dobiješ žuti! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2008. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona,, cura nije nista previse lose rekla a ti palis situaciju kao da ti radis u jebenom wizardu...

By the way posto je novi clan foruma pokazi malo respecta a nemoj odma zavrsavat post sa:

Jedva cekam tvoj sljedeci odgovor...
Sta te u ostalom briga sto netko nije zadovoljan sa necijom uslugom...

U toj mjeri da ides nekog podjebavat samo zato sto ti se njegovo misljenje nesvidja... Wink

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.06.2008. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da ste malo previše zapalili raspravu oko ove teme. Pa jebemu to je samo frizerski salon. I to jedan od preko nekoliko u Osijeku...
Ako se nekome sviđa taj frizeraj nek ide, a ko ne želi ne mora. Ima brate izbora u Osijeku...
Uostalom, ja se šišam u fušu...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Layla
Offline
Ukupno postova: 20
Lokacija: Mjesec
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2008. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam već pune 4 godine zadovoljna klijentica Wizarda i te kako ju nazivate "bahate" frizerke i imam prekrasna iskustva. Nikada mi se nije dogodilo da dodjem i da ona nemilice ispija kave s bilo kime dok ja čekam..ako je ikada pila kavu, popila ju je samnom dok smo dogovarala o mojoj frizuri. Nikada nisam doživjela da zapostavi klijente zbog prijatelja ili prijateljice,vječito ima super prijedloge za napraviti nešto novo i svaku frizuru mi je posve lako za održavati!
Otkako sam kod nje, nemam niti malo straha, posve joj se prepustim, a kada dodjem u Wizard osjećam se kao kod kuće. Uvijek svira dobra glazba, svaki puta ima neki novitet u salonu koji je jeko lijepo uređen, a i ona i ova druga cura što radi kod nje su posve normalne i opuštene, brižne djevojke koje svaku minutu provedenu u salonu učine zanimljivijom!
Stoga moj savjet je svima koji pitaju: idite, nećete požaliti! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmilk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Lokacija: vukovar
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.06.2008. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema više vojarne tako da nema više ni dobrih frizerskih salona

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2008. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mila je napisao/la: ›
i da salon je prava rupa, to mislim od prvog dana,


Ali si tek sad odlučila to reći, nakon što si postala nezadovoljna uslugom - u tome je problem
Mila je napisao/la: ›
A to što si rekla da nisam pametna isto je kao da si rekla da sam glupa, što je vrijeđanje, a ono je, koliko znam, zabranjeno na ovom forumu. Zato pripazi da ne dobiješ žuti! Wink

Ja nisam rekla da si glupa, sama si to zaključila.. A što se žutih tiče, samo se ti, molim te, nemoj brinuti za mene..
darkmark je napisao/la: ›
By the way posto je novi clan foruma pokazi malo respecta

Možda i bih, da joj svi komentari nisu vezani uz ovu temu, a jedini cilj postova je omalovažavanje nečega što je netko stvorio iz ničega..
Lugar je napisao/la: ›
Mislim da ste malo previše zapalili raspravu oko ove teme.

Da, u pravu si i zato pametniji popušta.. Dovoljno mi je i onih 6-7 ljudi koji su mi se javili preko PM-a i zatražili br. tela Wizarda, te se kasnije javili potpuno zadovoljni, a neki su svoje iskustvo iznijeli i u ovom topicu..
A još mi je draže što je ta "rupčaga" osvojila prvo mjesto u Hrvatskoj za najbolji frizerski i kozmetički salon i to po mišljenju HGK osijek031.com smile , a ne neke imaginarne ličnosti na ovom forumu.. osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mila
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2008. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Mila je napisao/la: ›
i da salon je prava rupa, to mislim od prvog dana,


Ali si tek sad odlučila to reći, nakon što si postala nezadovoljna uslugom - u tome je problem


zapravo to da je rupa sam rekla tek kad si javila da je dobio nagradu za najbolji kozmetički salon. usluge kozmetičkog nisam koristila tako da o tome ne mogu sudit, ali da je tako očajno uređen prostor dobijo nagradu HGK-e mislim da je nečuveno. ne znam da li je ta nagrada dodjeljena samo na temelju glasova korisnika, odnosno Majinih prijatelja ili ga je i netko iz HGK i došao pogledat (u što čisto sumnjam), ali u svakom slučaju teška blamaža za HGK.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2008. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja ću te na ovaj tvoj post opet pitati: kada si zadnji puta bila tamo da i dalje sa tolikom sigurnošću tvrdiš da je to rupa?
Na čemu, molim te, temeljiš te tvoje konstatacije? Opravdaj ih stvarnim i realnim argumentima i ja ću ti skinuti kapu pa da završimo više s ovim..
A posebno mi je intrigantno da od trenutno 6 tvojih postava samo jedan imaš u drugoj temi i to napisan 7.03. ovdje http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=12319&start=45
a svi ostali su vezani isključivo za ovaj topic. To mi itekako baca sumnju na tvoje "dobre namjere" i razloge uključivanja na ovaj forum.. Malo mi je čudno što te baš ništa drugo ne zanima osim iskazivanja svog mišljenja u svezi predmetnog frizerskog salona?

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2008. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mila je napisao/la: ›
ali u svakom slučaju teška blamaža za HGK.


Da, da, teška blamaža za HGK dati nagradu salonu koji djeci iz doma Klasje pruža usluge besplatnog šišanja.. Stvarno blamaža..
Ma, znaš šta, odgovori mi samo na pitanja iz prethodnog mog posta i završile smo priču zauvijek.

Btw, ispričavam se ostalima što se ovaj topic pretvorio u osobna neslaganja, ali jedino što ja tražim su pravi argumenti zbog čega se nekoga ili nešto toliko blati.

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mila
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2008. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›

Btw, ispričavam se ostalima što se ovaj topic pretvorio u osobna neslaganja, ali jedino što ja tražim su pravi argumenti zbog čega se nekoga ili nešto toliko blati.


stvarno mi nije bila namjera nekog blatit. nakon što sam pročitala niz pohvala za taj salon odlučila sam napisat i svoje iskustvo koje nije tako dobro. i na tome bi stalo da ga ti nisi nastavila uzdizat u nebesa i šizit zbog moje kritike koja o salonu ne govori u superlativima.

moraš se naučit saslušat i mišljenje koje je suprotno od tvog ili se bar ne slaže s tvojim u potpunosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2008. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Promašila si poantu, ja poštujem tvoje mišljenje i nezadovoljstvo uslugom, ali me jedna stvar zanima, na što još uvijek nisi odgovorila, pa ću citirati:
Loona je napisao/la: ›
kada si zadnji puta bila tamo da i dalje sa tolikom sigurnošću tvrdiš da je to rupa?
Na čemu, molim te, temeljiš te tvoje konstatacije? Opravdaj ih stvarnim i realnim argumentima.

Kako i rekoh, obrazloži mi ovo i priča je završena.

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2008. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Image... Ja sam sasvim zadovoljna i Mariom i Ksenijom... Svaki moj hir ispune Very Happy

Evo i web...

http://www.image.hr/index.html

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tortica
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2008. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

recite mi kakve su cijene u wizardu, zanima me koliko je šišanje i pramenovi!??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2008. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa odgovorila sam ti na PM.. osim toga to možeš saznati jedino ako odeš u salon, jer sve ovisi o boji pramenova (jedna ili više), dužini kose, mogućnosti stavljanja tih pramenova na tvoju boju, itd, itd..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: