Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



The Man with the Balls!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
the smiths
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Lokacija: osijek, centar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2008. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oligwhatever, rekoh volim ljude koji su deru, dalje ti ni nisi bio važan u textu.sve o šišljagiću je bilo moje osobno mišljenje, sigurno ne tvoje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nova generacija
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2008. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas je February 22nd. Gdje je nastavak, gdje su jumbo plakati, reklame, web stranica...ili što vec? Ako ništa ne nastavi onda su ove lopte potpuna glupost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glas_razuma
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2008. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da bih dao svoje misljenje i da bi ono vrijedilo, mislim da smijem biti i objektivan. Inace bi vrijedilo misljenje samo onih ljudi koji ni na koji nacin ne simpatiziraju niti jednu stranku, a vjerujem da je takvih manje nego onih drugih. Problem je sto nitko nije objektivan, tj. da svi gaje barem neku predrasudu o nekome. Ja sam otvoren oko moje naklonosti, mislim da mi to ne bi smjelo ici u stetu.

Svaka chast ljudima iz marketinske struke, no poruka plakata je vaznija nego koje su lopte na slici, koliko ih ima, te liche li na nesto. Dakle, to nije toliko vazno, no ima i svoju poruku. Koju, svatko ima pravo za sebe razluchiti. Mozda je poruka ona da su ljudi koji su na vlast dosli na zadnjim lokalnim izborima prvo zasjeli na chelna mjesta sportskih klubova u gradu, te ih netransparentno financirali iz drugih gradskih poduzeca? Te da je razlog raspada bas mjesto na kojem se te lopte trebaju koristiti, itd, itd.

Vidjeti cemo 9. ozujka jel plakat koristio ili nije, te je li cak odmogao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2008. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
ja sam vidila dva velika testisa. Zbunj, zbunj

Poppy... Kriza, ha? Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Lokacija: Osijek - Land
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2008. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glas_razuma je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka chast ljudima iz marketinske struke, no poruka plakata je vaznija nego koje su lopte na slici, koliko ih ima, te liche li na nesto.

Vidjeti cemo 9. ozujka jel plakat koristio ili nije, te je li cak odmogao.


Pa upravo o poruci plakata i govorim. Pretpostavljam da si ti iz HNS-a pa znaš koja je poruka trebala biti ali mogu ti reći da su i neki HNS-ovci rekli da ne kuže kome je točno plakat upućen. Neki kažu da nisu ni primijetili lopte ali siguran sam da jesu samo im nisu pridružili neko značenje, jer ga ni nema.

Uskoro ćemo vidjeti je li kampanja bila promišljena ili ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glas_razuma
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2008. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi ovako, esseker.

Isto kao i sa politickim smjernicama HNS-a, kao i svake druge stranke, ili ju zelis skuziti i prihvatiti ili ne.Tu nasa subjektivnost dolazi do izrazaja. Dakle, ili zelis skuziti poruku sa plakata ili ne. Ili zelis post za postom tupiti o tome jel poruka jasna ili ne, ili ces reci sam sebi "poruka je ta i ta, svidja mi se ili ne".

A ako ti nije jasna poruka plakata, mozda ti bude jasnije na filmichu. http://www.ugasimrak.com/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Lokacija: Osijek - Land
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2008. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma gledaj glasu_razuma (zanimljiv izbor za nick koji se pojavio prvi puta upravo na raspravio o ovome plakatu...), znam dobro i iz prve ruke što HNS misli tim plakatom, a ovdje sam ga samo sagledao sa strane struke.

I opet sa strane struke... o "ugasimrak" bi se dalo dosta doga reći (do-reći)...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Venstres
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2008. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Essekeri, glasovi razuma, HNSovci i dragi građani Osijeka. Zaboravite na lopte i gluposti, vjerojatno nemaju značenje. Koga brige jel to košarkaška ili nogometna lopta....sama činjenica da vi već 5 stranica pišete o tom posteru koji se je samo jednom pojavio pokazuje da je uspješan. Bio je vijest na ovoj stranici, Novoj TV.... Analizirali ste lopte, gramatiku, boje i sve što ste mogli...da li bi to učinili na ostalim posterima? Vjerojatno ne jer vam ne privuku pozornost! Dakle što se tiče Vrdoljakova postera : Mission accomplished!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.02.2008. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Venstres je napisao/la: ›
Essekeri, glasovi razuma, HNSovci i dragi građani Osijeka. Zaboravite na lopte i gluposti, vjerojatno nemaju značenje. Koga brige jel to košarkaška ili nogometna lopta....sama činjenica da vi već 5 stranica pišete o tom posteru koji se je samo jednom pojavio pokazuje da je uspješan. Bio je vijest na ovoj stranici, Novoj TV.... Analizirali ste lopte, gramatiku, boje i sve što ste mogli...da li bi to učinili na ostalim posterima? Vjerojatno ne jer vam ne privuku pozornost! Dakle što se tiče Vrdoljakova postera : Mission accomplished!


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2008. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Venstres je napisao/la: ›
Essekeri, glasovi razuma, HNSovci i dragi građani Osijeka. Zaboravite na lopte i gluposti, vjerojatno nemaju značenje. Koga brige jel to košarkaška ili nogometna lopta....sama činjenica da vi već 5 stranica pišete o tom posteru koji se je samo jednom pojavio pokazuje da je uspješan. Bio je vijest na ovoj stranici, Novoj TV.... Analizirali ste lopte, gramatiku, boje i sve što ste mogli...da li bi to učinili na ostalim posterima? Vjerojatno ne jer vam ne privuku pozornost! Dakle što se tiče Vrdoljakova postera : Mission accomplished!


uf koliko se somova i štuka upecalo na ovo! hehehe hehe hehe!!raspravljaju o necemu sto zapravo ni ne postoji! pa to je fenomenalno! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2008. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pitah se cemu ono odbrojavanje na ugasimrak.com... naslucivah dobro... ;-)

Zanimljiva razmisljanja...vrijedi pogledati...

O gradu



O sportu



O prometu i parkingu



O Gradskom vijecu



O gradskoj upravi



O gospodarstvu



O sveucilistu


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2008. 0:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne simpatiziram nijednu stranku. I evo mog mišljenja.

Nema šta, čovjek pametno zbori. Sve je to poznata problematika i kao što on sam kaže ne treba biti previše pametan da se ti problemi rješe.
E sad da li će se on držati svega toga ako dobije izbore. Ili će i on pokleknit kao i monogi drugi koji su obečavali otjerati čobane iz hrvatske politike, ali su nažalost nakon dobivenih izbora počeli i sami čuvat ovce zajedno s njima.

I još jedna stvar me zanima? Jasno mi je da on ne može dobit izbore sam. Pa me zanima s kim će ići u koaliciju. Jel to je jako bitno znati. Mrzim one postizborne koalicije gdje se glasovi kupuju, a predizborna obečanja gaze jer koalicijskim partnerima ne odgovaraju.

Još me nešto muči. Kako tako pametan čovjek (barem se čini?!) u HNS-u s Pusičkom i Čačićem. Ono Čačić je lopina svjetska i iako je u HNS-u ima dobre odnose i s HDZ-ovom vladom. A Pusička pa mislim da su o njoj svi komentari suvišni.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nova generacija
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2008. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo prvi put vidim. Netko si je dozvolio svi imamo dokaze nakon izbora što je pričao. Dobro fora, taj ima "balls". Jednostavan je, možda nam baš takav i treba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
genitalni_herpes
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2008. 9:41 
Naslov:  Re: The Man with the Balls!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, "čovjek s loptama". Zanimljiv prijevod...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: