Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



The Man with the Balls!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zmija
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2008. 16:07 
Naslov:  Re: The Man with the Balls!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bi-nebi, nebi se pise odvojeno, nepismeni primitivci. Mozda se u caprajzlijama tako pise ali ne u Hrvatskoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.02.2008. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Muda za sta?
Kada netko u gradu bude bio dovoljno hrabar da se zaustavi bogacenje lokalnih bajica na naplati parkiranja, tada mozemo reci da netko ima muda.
Svi normalni gradovi imaju gradska poduzeca za naplatu parkiranja preko kojih se novac vraca gradu, a zatim ulaze u saniranje parkiralista ili subvenicioniranje javnog prijevoza. A Osijek?
Kod nas se ta lova, za guranje oblaka, parkiranje u blatu i neopravdano pisanje kazni, slijeva lokalnim tabađijama...
Postovani gospodine Vrdoljak, pokazite da imate jaja pa se uhvatite malo ovog problema, ne morate biti na vlasti da se ovo spomene na sjednici Gradskog Vijeca, i u opoziciji se moze biti glasan...
Hvala
prvo daj glas za njega pa ga onda ocjenjuj i komentiraj jel ima "muda",činjenica je da uopće nepratiš politiku u ovome gradu jer to što si rekao da može djelovati i predlagati iz oporbe on to upravo i vrlo kvalitetno svo ovo vrijeme i čini,inače moj glas je prošli put dobio a i ovaj put če ga dobiti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2008. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je plalat simpatičan.

glasala sam zadnji put za njega, budem i jope.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa oni koji barataju engleskim znaju da ovaj slogan ima gramatičku grešku! Ajd ko skonta grešku ja mu cugu platim!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2008. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Pa oni koji barataju engleskim znaju da ovaj slogan ima gramatičku grešku! Ajd ko skonta grešku ja mu cugu platim!

Fight for the future begins on February 22

Za cugu ćemo se već dogovoriti. Ljudi smo, nismo političari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DA JE BILO ČOVJEKA S MUDIMA NE BI BILO PONOVLJENIH IZBORA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.02.2008. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Muda za sta?
Kada netko u gradu bude bio dovoljno hrabar da se zaustavi bogacenje lokalnih bajica na naplati parkiranja, tada mozemo reci da netko ima muda.
Svi normalni gradovi imaju gradska poduzeca za naplatu parkiranja preko kojih se novac vraca gradu, a zatim ulaze u saniranje parkiralista ili subvenicioniranje javnog prijevoza. A Osijek?
Kod nas se ta lova, za guranje oblaka, parkiranje u blatu i neopravdano pisanje kazni, slijeva lokalnim tabađijama...
Postovani gospodine Vrdoljak, pokazite da imate jaja pa se uhvatite malo ovog problema, ne morate biti na vlasti da se ovo spomene na sjednici Gradskog Vijeca, i u opoziciji se moze biti glasan...
Hvala
prvo daj glas za njega pa ga onda ocjenjuj i komentiraj jel ima "muda",činjenica je da uopće nepratiš politiku u ovome gradu jer to što si rekao da može djelovati i predlagati iz oporbe on to upravo i vrlo kvalitetno svo ovo vrijeme i čini,inače moj glas je prošli put dobio a i ovaj put če ga dobiti

Iz koje si vukojebine ti ispao?
Pracenje politike? Ok, reci mi sto je kao oporbenjak uspio napraviti... Reci, nije bad. Ne pricam sada samo o Vrdoljaku, da ne bi neki mene shvatili osobno. Pricam o svima koji samo zele doci na vlast, a za ostalo ih boli kurac...
E da, odjebi!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Pa oni koji barataju engleskim znaju da ovaj slogan ima gramatičku grešku! Ajd ko skonta grešku ja mu cugu platim!

THE balls

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
Pa oni koji barataju engleskim znaju da ovaj slogan ima gramatičku grešku! Ajd ko skonta grešku ja mu cugu platim!

THE balls

Bravo Don Quijote! Imaš cugu slijedeći put kad se vidimo u Exu... Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
Pa oni koji barataju engleskim znaju da ovaj slogan ima gramatičku grešku! Ajd ko skonta grešku ja mu cugu platim!

Fight for the future begins on February 22

Za cugu ćemo se već dogovoriti. Ljudi smo, nismo političari.

E Essekeru bio si blizu. Al postoje 2 načina izražavanja datuma u engleskom jeziku. I vidi vraga pogodili su ga. Iako je ljepše za čuti ovu tvoju verziju. Al ni njihova nije pogrešna.

Al kao što si rekao ljudi smo i nismo političari, te za trud imaš i ti cugu slijedeći petak u Excaliburu!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.02.2008. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Posto je cijeli slogan namjerno ostavljen da bude dvosmislen, ne mora biti netocan... Ovisi o kojem tumacnju pricamo...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2008. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
cane je napisao/la: ›
Pa oni koji barataju engleskim znaju da ovaj slogan ima gramatičku grešku! Ajd ko skonta grešku ja mu cugu platim!

THE balls


pa ja smatram da član the označava točno određenu stvar, znači kada bi bilo recimo man with balls to bi bilo in general, a ovdje se radi o otočno određenom čovjeku sa točnom određenim loptama a ne bilo kojim!
to je po mome skromnom poznavanju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A koje su to određene lopte?! Jel da bi to bile određene lopte morale bi se već prije spomenit u tekstu. To je po mom skromnom znanju. E sad da kažeš "He has The Balls to do that!", e onda znamo na šta misliš. A ovaj slogan je totalno neodređen, još slika sa loptama...
Sjećam se tog THE jerbo sam baš zbog nje dobio ocjenu manje u jednom testu u srednjoj. Pa mi je moja draga učiteljica objašnjavala taj jebeni THE.

A uostalom imao on The Balls ili ne ja za njega neću glasat. Davnih dana se ja izjasnih za pjesmu u ovom gradu...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2008. 1:18 
Naslov:  Re: The Man with the Balls!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kramer je na gradu nam Osijeku uspio uništiti sve one stranke u kojima je bio, a koje su se rastavljale, spajale, pretvarale i danas čeka kosku u obliku ambasadorskog mjesta - drugim riječima getaway iz močvare koju je uzgojio.

Šerif je uvijek tu, dijeta mu nije naškodila. Naprotiv. God help us.

SDP-ejci - bezbojni,neprepoznatljivi,kao nešto principijelni, ustvari fulali jedinu priliku što su imali. Nevjerodostojni i nesposobni.

HDZ-ejci su postavljanjem tamburaša na čelo kolone rekli što misle o mozgu glasača a i o svojim lokalnim stranačkim likovima.

O magistru i njegovim mjeračima kukuruza... uzalud je trošiti riječi.

Svi su se izredali na ovome Gradu, nešto baš nisam uživao, pa bi red bio da i
man with the balls dođe na red. Tko zna...

U svakom slučaju prije bih zaigrao basket sa Vrdoljakom, nego sa ovim:

[img=left][/img]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2008. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@eseker

ako nisi shvatio, danas ako ne znaš engleski, možeš raditi vrlo mali broj zanimanja, a kad vidim po državnim upravama da ljudi ne znaju beknit, a kamoli nešto na kompjuteru napraviti zato što nemaju osnove informatike a kamoli engleskog, pa se šlepaju preko svojih tajnica da im odrađuju takve poslove, to je onda sramota. Nije bitno što možda većina građana koja ne radi za grad i državnu upravu ne znaju engleski ili ga manje znaju, bitno je da oni koji su na položaju imaju takvo znanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: