Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Whitesnake, Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2008. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pankerica666 je napisao/la (Pogledaj post): › hm, pa meni je naprimjer puno 100 kuna dat za svirku koja će trajat maksimum 2 sata


bemti takvo razmisljanje...

Ja cu navesti svoj primjer, idem 17.5. u Budimpeštu na Wilhelm Scream i Flogging Molly. Ulaznica je 120kn, moram si platiti put, hranu i najvjerotnije i hostel za jednu noc...Ali nije mi problem...

Za mene su takve svirke nešto posebno, ali ima nas svakakvih...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2008. 5:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pankerica666 je napisao/la: ›
hm, pa meni je naprimjer puno 100 kuna dat za svirku koja će trajat maksimum 2 sata, aj da sam jako velika obožavateljica aj ok već onda


Preočito da još ništa u životu nisi radila dulje od 2 sata; i prežalosno...

pankerica666 je napisao/la: ›
da ste u zagrebu i da tak razmišljate bankrotirali bi ste


Zašto? Pa ne moram ići na svaki koncert koji se organizira. Idem na ono što me zanima. I nije mi teško dati lovu za to. Recimo, 250kn (po meni jeftino) za Maidene u Splitu ovo ljeto...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2008. 7:55 
Naslov:  Re: Whitesnake, Osijek - 31. svibnja!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kog stvarno zanima otići će...skupiti 100kuna u razdoblju između 14.2 i 30.6 je stvarno moguće...sve ovisi o interesima...ovi koji se prenemažu ili govore da je puno,ovo ono oni očito nisu dovoljno zainteresirani i eto to je to... ko bude imao love i nije mu žao dati za ovaj koncert...vjerujem da neće požaliti...
stvarno su u Osijeku ovakve stvari rijetke...i zato dok ne stanem tamo i dok to doslovno ne završi ne vjerujem da su tamo Smile hehe... uostalom morate čuti novog pjevača Divljih jagoda..ko ga nije čuo...nadam se da neće propasti koncert....
et ko zna možda nam dovedu još koji veliki bend...
bilo kojeg glazbenog žanra

pankerica666 je napisao/la: ›
hm, pa meni je naprimjer puno 100 kuna dat za svirku koja će trajat maksimum 2 sata, aj da sam jako velika obožavateljica aj ok već onda..al se ne bunim ak neko na vak šta prolazi besplatno i razmišlja kao ja, da ste u zagrebu i da tak razmišljate bankrotirali bi ste

pa ako te baš ne zanima onda si bolje skupljaj tu lovu za anti nowhere league navodno su ti u italiji Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pankerica666
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2008. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa, ok vama se plača plačajte, al ako mogu besplatno proć ne vidim u čem je problem,očito je neka sramota ili? ovo na flogin moli.. moguče i da idem al ću 100% jeftinije proć a bit će nam jednak provod, o tom pričam.. tipično mi je za osijek da seru po ljudima koji se švercaju na koncerte jer je to za takve ljude ispod ponosa, ja se snađem meni super bar ću imat 100 kuna više u đepu;)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2008. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pankerica666 je napisao/la: ›
pa, ok vama se plača plačajte, al ako mogu besplatno proć ne vidim u čem je problem.. tipično mi je za osijek da seru po ljudima koji se švercaju na koncerte jer je to za takve ljude ispod ponosa, ja se snađem meni super bar ću imat 100 kuna više u đepu;)

Da je barem problem samo u tebi. Takvih ima previše u gradu. Kao što je jednom Puding napisao, ljudi su navikli na sve besplatno. Dani piva, UFO, OLJM... I onda kada dođe Hladno Pivo, na Zrinjevac, za 40 kuna, u sklopu humanitarne akcije, onda Zrinjevac bude poluprazan.
Zašto? Jer mnogi razmišljaju poput tebe. Osim što je to djetinjasti pristup, provlačenja na koncerte besplatno predstavlja i pravi odraz onoga što si ti i ljudi poput tebe. Licemjerni i dvolični.
Vi ste isti oni koji se stalno žale kako u gradu nema "ničega". Onda kada ima "nečega" onda je problem odvojiti novac da se to posjeti.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2008. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem..
Nas dvoje je put na RHCP u Inđiju koštao s kartama (do kojih sam došla u Beogradu!!), gorivom, cugom i ostalim koštao 1500 kn i nije mi žao ni lipe, iako je koncert trajao sat i 25 min.. Htjeli smo ih čuti i vidjeti uživo i nije mi bilo bitno koliko će to koštati...
Ako nešto voliš i želiš, to ćeš i platiti.. Simple as that..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meso
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2008. 16:14 
Naslov:  Re: Whitesnake, Osijek - 31. svibnja!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
pankerica666 je napisao/la: ›
pa, ok vama se plača plačajte, al ako mogu besplatno proć ne vidim u čem je problem.. tipično mi je za osijek da seru po ljudima koji se švercaju na koncerte jer je to za takve ljude ispod ponosa, ja se snađem meni super bar ću imat 100 kuna više u đepu;)

Da je barem problem samo u tebi. Takvih ima previše u gradu. Kao što je jednom Puding napisao, ljudi su navikli na sve besplatno. Dani piva, UFO, OLJM... I onda kada dođe Hladno Pivo, na Zrinjevac, za 40 kuna, u sklopu humanitarne akcije, onda Zrinjevac bude poluprazan.
Zašto? Jer mnogi razmišljaju poput tebe. Osim što je to djetinjasti pristup, provlačenja na koncerte besplatno predstavlja i pravi odraz onoga što si ti i ljudi poput tebe. Licemjerni i dvolični.
Vi ste isti oni koji se stalno žale kako u gradu nema "ničega". Onda kada ima "nečega" onda je problem odvojiti novac da se to posjeti.


potpuno se slažem

dogodilo se to jednom liku da je tu u os organizirao konc (ne znam šta i kad, al navodno neš dobro) i na kraju je upravo zbog takvih ostao dužan (a kamoli da je neš zaradio)

i onda je normalno da niko niš ne organizira
zašto bi ljudi izgubili živce zbog razmažene deriščadi kojima se ne plaća upad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2008. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pankerica666 je napisao/la (Pogledaj post): › ovo na flogin moli.. moguče i da idem al ću 100% jeftinije proć a bit će nam jednak provod, o tom pričam..


Ako misliš ići na to proći ćeš jeftinije od mene jedino ako spavaš na kolodvoru, čisto iz razloga što se tamo ne može prošvercati unutra, ako se švercaš u vlaku do tamo, izletjet ćeš iz istoga čim prijeđeš granicu i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maryann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: sj. pol
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2008. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Whitesnake! jupi-jej! jedva čekam da dođu! iznenadlila sam se kad sam čula da je ulaznica samo 100tinjak kuna!stvarno povoljno!još samo skupit ekipu i pravac: koncert!!! wooooooooooowwww!!!!!

_________________
osijek031.com smile It's not me! why are you looking at me!? it's really not me...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2008. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lucky Luke je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Matori prdonje odlučili zaraditi za mirovinu Wink
Di ćeš bolji poklon za rođendan....

Zato ti proco ostani doma a ja cu osedlati konje i na uzivanciju..... Neka crkne koga smeta....

Ah, kako volim ove što čitaju brzo i ništa ne pročitaju....

Prvi njihov album kojeg sam kupio kao klinac, negdje početkom 80-ih, bio je "Come and get it" a onda i nekoliko ostalih. Ploče sam podijelio okolo, a sada imam samo jedan "Best Of" CD.

Sad ti je valjda jasnije zašto sam rekao da mi je to izvrstan poklon za rođendan.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2008. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
pankerica666 je napisao/la: ›
hm, pa meni je naprimjer puno 100 kuna dat za svirku koja će trajat maksimum 2 sata, aj da sam jako velika obožavateljica aj ok već onda

Preočito da još ništa u životu nisi radila dulje od 2 sata; i prežalosno...

A čovječe... curka je vjerojatno tinejdžerica koja je još uvijek starcima na grbi. Pored tih 100 kn trebaš bar još 20 za pivo pa još nešto za cugu poslije u gradu.

Kad imaš svoj barut, lako je reći da je 100 kn bezvezna lova... ne?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2008. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Nas dvoje je put na RHCP u Inđiju koštao s kartama (do kojih sam došla u Beogradu!!), gorivom, cugom i ostalim koštao 1500 kn i nije mi žao ni lipe, iako je koncert trajao sat i 25 min.. Htjeli smo ih čuti i vidjeti uživo i nije mi bilo bitno koliko će to koštati...

A zamisli kakve tek zvijezde dolaze u Koeln... a do Koelna direktna avionska linija iz Osijeka.
Eto meni prilike da vidim AC/DC uživo dok su još živi i zdravi Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucky Luke
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2008. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Loona je napisao/la: ›
Nas dvoje je put na RHCP u Inđiju koštao s kartama (do kojih sam došla u Beogradu!!), gorivom, cugom i ostalim koštao 1500 kn i nije mi žao ni lipe, iako je koncert trajao sat i 25 min.. Htjeli smo ih čuti i vidjeti uživo i nije mi bilo bitno koliko će to koštati...

A zamisli kakve tek zvijezde dolaze u Koeln... a do Koelna direktna avionska linija iz Osijeka.
Eto meni prilike da vidim AC/DC uživo dok su još živi i zdravi Wink

Prvo požuri u Köln na We Will Rock You jerbo samo su do kraja lipnja i onda nema više.... To treba vidjeti.... First Class....

_________________
Poslije velikih problema, opet jašem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pankerica666
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2008. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha, pa bože meni prvoj nije užitak putovat ovako da si sve platim, na 100% (onda nebi obišla više od pola festova predprošlog ljeta)
mlada jesam, zabavljam se, prolazim što jeftinije mogu, štedim si sitne novce radeći na nekom polju il štednjom od jauzne,al ne ja ovdje moram ispast dvolična i licemjerna jer starijim ozbiljnim ljudima nikad nebi palo napamet prošvercat se nekud i da imaju priliku jer je to nemoralno.. za neke meni drage stvari bi naravno dala hrpetinu novaca ako treba sam da budem tamo, ali ovakve sitnice me ne zanimaju, još jedan koncert u nizu.. i bit će mi užita preć prek ograde:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plain_me
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2008. 1:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj, joj, joj- WHITESNAKE!!!! kako ću dočekati 31.05.
ako koncert bude na otvorenom, a plaća se karta- hm, pa da, lako bi bilo upast, ali kontam da će biti neka ograda ili nešto takvog tipa, pa se neće moći upasti sam tak... Sad ali kao da je bitno, ako je zaista takva cijena to je i više no povoljno za takav bend Rolling Eyes , čak i prepovoljno.
ko će dočekati 14.02. za kupit kartu- MOMAK, kupi mi kartu za whitesnake i dam ti i priuštim štogod...kiss Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: