Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Smrt bendovima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2008. 20:15 
Naslov:  Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pudingov post me podsjetio na jedan članak u Kliku u kojem su naveli bendove koji su odavno trebali prestati postojati.
Dakle, Prljavci definitivno. Također i Crvena Jabuka. Ajd barem Parnog valjka više nema.
Vatra i Ramirez nisu ni trebali postojati, stoga njima smrt odma treba.

Od stranih Deep Purple, jer bez obzira na prijašnju slavu, sada samo pretapaju iz šupljeg u prazno te The Rolling Stonesi. Jebote, raspast će se na pozornici... DOSTA JE!!!
Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2008. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›

Ajd barem Parnog valjka više nema.



nekada sam zaista voljela Parni valjak, ali ima Aethur pravo, davnih dana su trebali prestati postojati...

a ima ih jos koji ne bi vise ili nisu trebali postojati
npr.Magazin Very Happy

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2008. 2:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E slažem se, kad je dosta dosta je. Kad već netko nekakvim putem postiže baš tu svoju draž, neka je ne gubi stagnirajući na mukotrpnom razvlačenju istog. A da ne pričam tek o ponovnom okupljanju nekog benda, prosječno žalosno.
Čast izuzetcima....npr Depeche Mode, hehehe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2008. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, da. Ja bi još od hrvatskih naveo Sennu M. Definitvno je postao loš!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2008. 2:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

On živ??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2008. 3:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, ima i jedan legendarni bend koji već gotovo 10 godina nije izdao ništa što vrijedi poslušati makar su još uvijek dosta produktivni : PSIHOMODO POP.

Od odličnog benda sa odličnim pjesmama srozali su se na, još uvijek popularan bend, ali 90% ljudi koji ih slušaju uopće ne znaju novije pjesme...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2008. 3:35 
Naslov:  Re: Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zatim novi Pipsi su meni osobno isto užas...
Već sa Drveće i Rijeke su zabrijali u pretencioznost i preseravanje ( ciljanje na publiku tipa umjetnici u svom svijetu, boemi i sl ), a sa novim album su otišli čak i iznad toga, i počeli stvari svoj svijet ( moš si mislit, nabijem ih ). Dernjava, Fred Astaire i 3/4 albuma Bog su genijalne stvari, ali ovo poslije toga, poserem se po tome...

Što se tiče Magazina, imali su čak i simpatičnih stvari u doba Ljiljane Nikolovske, mada je i to bilo tekstualno na razini prijelaza jaslice/vrtić. Ali da ne trebaju postojati, pa istina, već nekih 15ak godina su pretjerali.

Vidio sam na CMCu novi spot Letećeg Odreda, iskreno, comeback im nije trebao...

Zabranjeno Pušenje je isto razočaralo sa zadnjim albumom, koji, makar bio jeftin po kioscima, malo ljudi ima, i malo ljudi zna pjesme s njega...Makar nije toliko loš kao novije stvari nekih drugih bendova. Njih ne svrstavam u one koji ne trebaju više postojati, samo mislim da su mogli malo bolje izvesti stvari oko zadnjeg albuma.

A od inozemnog svijeta mislim da je isteklo vrijeme ovim bendovima :

U2 - Jedan od najvecih bendova ikada ostaje lagano bez inspiracije, mislim da je vrijeme da se dostojno maknu kao jedni od najvecih ikada, i nakon 5-6 godina naprave jednu veliku svjetsku comeback turneju sa The Best Of stvarima i onda se konacno raspadnu...

Rolling Stones - Već sredinom 80ih postali su antiproduktivni, no onda krajem 90ih odjednom izbacili genijalan album Bridges To Babylon. Nakon toga ponovno ništa dobro, a sumnjam da mogu ponoviti opet nešto tako, znači i njima je vrijeme da napuste show.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2008. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

No vidiš, u 99% izjava se sasvim slažem sa zlim pudingom, uz malu ispravku ovog navoda
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Vidio sam na CMCu novi spot Letećeg Odreda, iskreno, comeback im nije trebao...
Ako ćemo sasvim iskreno, Teleći Odred nikada nije ni trebao postojati... Denis Dumenčić je obični pijanac koji živi u nekom svijetu koji ni on sam ne razumije, a tekstovi koje "piše" su na razini koja je čak niža od onih tekstova koje V.Huljić piše za mužićev Magazin i još neke njegove pulene...

Općenito govoreći, jedno 70% domaće scene od rata na ovamo nije nikada trebao izaći u javnost... Bilo bi nam svima ljepše i lakše...

Što se stranih bendova tiče, isto se slažem s Pudingom i Milanom... Od svih tih silnih reuniona i comebacka, jedino mi je žao što su Floydi napravili samo Division Bell i Pulse turneju i stali.... To je tako genijalan materijal da ga se dan, danas ne mogu zasititi.... :respect:

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2008. 11:22 
Naslov:  Re: Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ih još nekoliko:
Oasis: Svaka čast, uspjeli su napraviti dva respektabilna albuma (Morning Glory i Definitely Maybe), ali posljednjih godina niti se spominju, niti su izdali išta vrijednoga (Stop The Clocks? osijek031.com smile).
Coldplay - Oni znaju napraviti hitiće. Ali svaki album im je isti, u potpunosti isti. Vrijeme je da se maknu sa scene.
I, iako nisu bendovi, pobiti treba 99 posto mainstream hip hopa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
digitalevil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2008. 11:49 
Naslov:  Re: Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Evil Poodingh";p="141037"]Zatim novi Pipsi su meni osobno isto užas...
Već sa Drveće i Rijeke su zabrijali u pretencioznost i preseravanje ( ciljanje na publiku tipa umjetnici u svom svijetu, boemi i sl ), a sa novim album su otišli čak i iznad toga, i počeli stvari svoj svijet ( moš si mislit, nabijem ih ). Dernjava, Fred Astaire i 3/4 albuma Bog su genijalne stvari, ali ovo poslije toga, poserem se po tome..

eeee frajeru nemoš mi tak o pipsima,a nisam ni boem,a bome ni umjetnik u svom svijetu(?!)...drveće i rijeke je odličan album,za razliku od ovog najnovijeg,koji je solidan u nekim van hrvatskim okvirima,u biti previše smrdi na flaming lipse....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2008. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a bijelo dugme..?
Citat: › kad se isprazni kasa bit ćete 4 asa..

hehe...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2008. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › eeee frajeru nemoš mi tak o pipsima,a nisam ni boem,a bome ni umjetnik u svom svijetu(?!)...drveće i rijeke je odličan album,za razliku od ovog najnovijeg,koji je solidan u nekim van hrvatskim okvirima,u biti previše smrdi na flaming lipse....


dobro lega, ali ne možeš reći da Ripper nije malo zabrijao na preseravanje, pogledaj samo te tekstove na zadnja dva albuma. To je bilo čisto moje subjektivno mišljanje, sjećam se Pipsa u Zrinjevcu malo nakon što su izdali Bog, kakav je to bio fantastičan koncert, pun energije, a bio sam ih ponovno pogledati prije par mjeseci, i taj koncert je bio nešto sasvim drugo. Netko tko ih je gledao prije 6-7 godina i sada može jako dobro vidjeti razliku. Ne znam, možda bi mi ovo što rade sade bilo i dobro da to nisu Pipsi, a ja sam Pipse obožavao onakve kakvi su bili, posebno na Dernjavi i Fred Astaireu...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.01.2008. 13:18 
Naslov:  Re: Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ukloniti sa hrvatske scene: Pipse, Prljavce, Magazin... Od pjevača ubiti, a prije toga mučiti Stavrosa i Zečića, od ženske čeljadi ustrijeliti Maju Šuput.
Stranjske grupe: Zapalila bih zadnji album od Prodigy jer sam od najvećeg fana postala rezignirana količinom glupe glazbe.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2008. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Digitalevil, jel to Ian Curtis na avataru?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2008. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›

Zapalila bih zadnji album od Prodigy jer sam od najvećeg fana postala rezignirana količinom glupe glazbe.


nemoj tako,ima par dobrih stvari:
Girls,wake up call...

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: