Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Smrt bendovima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
digitalevil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 10:01 
Naslov:  Re: Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@puding:na drveće i rijeke su mi ok tekstovi;2x2 mi ima odličan tekst jedan od boljih
novi album nisam se ni trudio poslušat,što zbog ripperovog ili kako se sad naziva- "daddyevog" preseravanja ali i zbog cijele te nove "flaming lips-opičeni smo-čudni smo-vanzemaljci-ovo-ono" šeme, uopće im ne stoji....šta će bit dalje neam pojma,evolucija je trebala stat na drveću(i rijekama)..
@zodijak:jeste ian curtis je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr. Crowley
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 14:47 
Naslov:  Re: Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[b]Prva i prva stvar: zapalit treba pola hrvatske scene, a na prvom mjestu pipse, jinx! preprepreprejadni su..muzika u jos gorem kurcu neg tekstovi na razini četverogodisnjeg retardiranog djecaka bez roditelja..a pankere necu ni spominjat..oni stvarno ne zasluzuju zivot..istina, samo zalim njihove jadne roditelje..mora da su ponosni na svoju maloumnu djecicu...a od strane muzike treba unistit sve proizaslo iz U.K. u zadnjih 7-8 godina..one iritantne bendove s jos glupljim pjesmama..a o tome sto sluha nemaju necu ni pocinjat.. Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i onda ti reci da Hard Rockeri, nakon narodnjaka nisu najviše "close minded"...

Po čemu znam da je hard rocker? nick mu je pjesma Ozzy Osbornea...Ili je okultist, jer za pjesma govori o Aleisteru Crowleyu, jednom od osnivaca okultizma, te rasistu i seksistu...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr. Crowley
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 15:04 
Naslov:  Re: Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolega molit cu te da smanjis dozivljaj. to sto znas tko je aliester ne znaci da si pametan, niti to znaci da sam ja hard rocker..tak da..ostali komentari su suvisni..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..Pipsi ne da su me razočarali zadnjim albumom, nego... su me razočarali.. !!tekstovi pjesama su kao supersonično metaforički (ili šta bi to bilo? nekakvo baljezganje, I would say.. osijek031.com smile ) od metaforike i kvalitete ni m, ni k! Smashing pumpkins su mi se isto srozali sa ovim zadnjim albumom.. KoRn-aka-isti kao svaki do sad (ajd Jonathan ima te svoje dreadove, i to svoje urlikanje koje volim, pa ajd..) Foo Fighters? Jel to neki ozbiljni bend? Rolling Stones - nikad ih nisam nešto previše voljela, al brate, bilo bi dosta.. Chemicalsi-srozaše se na neki electro-popić.. uf, I could go on forever..

..domaći bendovi, iliti ''bendovi''? Tko je to bio spomenuo Leteći Odred? Majko draga, ima li idiotskijeg benda, i idiotskijih tekstova? Parni valjak.. ubij me, da se ne moram sama! Crvena jabuka.. sve pjesme na istu foru, ajme... Na ''umjetnike'' poput Šuputice, Magazina, Zečića, i takvih kretenluka neću ni trošiti riječi..70% hrvatske estrade potrpati u vreću, politi benzinom, i dati nekom piromanu da se olakša..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nista ja ne moram smanjivati dozivljaj...Ti si prvi uletio kao novajlija na forum sa agresivnim postom na razini 16godišnjaka.

Ni ja ne volim neke stvari ali ne pljujem na taj način po njima, uostalom možeš vidjeti moje postove na prvoj stranici ovog topica. Jednostavno treba imati malo više sluha za ostalu glazbu.

Znam jako puno ljudi kojima je hard rock prva glazba, a najčešće i jedina i pljuju prema svemu ostalom, isto kao što ima i onih koji pljuju po svemu što je nastalo nakon '79. Ja osobno isto volim hard rock, obožavam Ozzya, Black LAbel Society, The Who i sl, ali slušam pored toga još jakooooo puno razne mjuze...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr. Crowley
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 15:28 
Naslov:  Re: Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pudingicu moj..moram ti reci da se kod mene moze naci mnogo vise vrsta glazbice neg kod tebe..i volim stvarno puno stvari, al ako ista ne volim to su onda pipsi, jinx-i i urban..oni njihovi idiotski tekstovi..katastrofa..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro nećemo sada o tome tko koliko sluša.
Što se tiče Jinxa tu se slažemo.
Što se tiče Urbana i tekstova, to je muzika za žene Wink O Pipsima sam iznio mišljenje na stranici prije.

Ma lega živio ti meni 100 godina, nisam ja reagirao zbog onoga po čemu pljuješ, čisto me zasmetao agresivan način izražavanja toga Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr. Crowley
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 15:37 
Naslov:  Re: Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro onda maldicu..ode sad svojim putem! ipak se ima kolokvij sutra.. Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ono što mi se ne dopada to ne slušam.kad bi kriterij za spaljivanje to bio 90% domaće glazbe bi otišlo u dim.
neke stvari me ne diraju al ne znači da su loše, jednostavno ih ne doživljavam i ne mogu se poistovjetiti sa njima.
ja bi popalio sve ove izvođače iz Tonike i sličnih kuća al ne znam što bi onda bio kriterij za dobru muziku ako bi loše nestalo i ne bi se imalo s čime porediti.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
digitalevil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 19:01 
Naslov:  Re: Smrt bendovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj put se slazem sa gosn. pudingom u vezi sa ovim hard rokerima i inim pojavama....smrde,a i oni old skul metalci,oni klinci sto ih pun kurac po gradu(iron maiden majice,teksas jakne odrezanih rukava i sl.),baš me zanima kad će ti ljudi isparit sa scene...iritantni su...e da i svi g'n'r fanovi...uključujući i wasted generation
nešt je mr. pank spominjo...panka i pankera će bit dok ima gitara i tinejđera i nemoj bit tako okrutan prema njima
hrvatska "scena" siše guzicu,nosioci kvalitetne urbane (kako mrzim tu riječ pogotovo kad se upotrebljava sa pojmom glazba iza) glazbe su se davno potrošili i izlizali,potebna je svježa krv...
dotok svježe krvi se nalazi negdje u undergroundu,kojim i dalje prevladava punk,ali u zadnje vrijeme postaje sve raznovrsniji i zanimljiviji,cak nešto neloše ispliva na površinu npr. stillness.po meni ima nade za "cro-pop-rock"(još jedan naziv koji neobično iritira al jednostavno sam ga morao upotrebit...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: