Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvati vs.čisti Hrvati

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2008. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
don-q.....broj žrtava komunizma daleko je nadmašio broj žrtava nacizma i fašizma.

nemoj samo tako lupetati. daj procjenu broja žrtava s jedne i s druge strane i navedi izvore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2008. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la: ›
da
axe je napisao/la: ›
englesko bombardiranje zagreba na titovu molbu.
osim zagreba bombardirani su i split,zadar i drugi gradovi u hrvatskoj.

sve redom civilni ciljevi.

http://www.youtube.com/watch?v=LhJ-sU4-9C8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=myS0Zwl6q3M&feature=user


daj više prestani s tim glupostima,jel te možda asocira nešt ono "blood and honour" na početku tog tvog krasnog filmića,to je neonazi organizacija,jel ti uopće kužiš kojim slučajem da su nacisti pobijedili u 2 svj.ratu da bi ti (kao slaven) bio roblje ? ili vi ustaše niste slaveni?


moje pitanje se vrlo dobro vidi pa ti sad odgovori


sorry,justice,ali ti si nepismen.
kakvo roblje?
japanci i muslimani bi isto trebali biti roblje,a borili su se za hitlera?
daj se malo informiraj,nemoj me prisiljavati da pišem elementarno.


ja nepismen? pa to bi značilo da neznam pisati,zar ne???
e sad si maleni stvarno pretjerao,
ovako uzmi "mein kampf" pa ga pročitaj,e pa ćeš tamo vidjeti šta je hico mislio o slavenima (ah na tvoju velikiu žalost i hrvati su slaveni) vidiš arijevci su trebali biti na vrhu,ispod njih slaveni i to ovako podjeljeni (30% pobijeno,30% prisilni rad,30% uvlakača kao ti bi i možda preživjelo) a naravno židova bi se svih riješilo.
odi do knjižnice pa pročitaj par knjiga a ne samo da blejiš po nazi stranicama na netu,
japanci se nisu borili za hitlera nego za svog cara,njihov cilj je bio ovladati azijom a to su mogli samo ako se riješe amera i engleza,zato im je trebalo savezništvo s njemačkim reichom,
dio muslimana na čelu s velikim jeruzalemskim muftijom je podržavao naciste čisto iz jednog razloga,jel može možda tvoj mozgić dokučiti zašto? da se riješe židova iz palestine,
eto dragi aksić da te ja nešt naučim iz povijesti...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.09.2008. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›


ja nepismen? pa to bi značilo da neznam pisati,zar ne???
e sad si maleni stvarno pretjerao,
ovako uzmi "mein kampf" pa ga pročitaj,e pa ćeš tamo vidjeti šta je hico mislio o slavenima ..


daj molim te n epričaj gluposti.mein kampf je istog sadržaja kao i komunistički manifest.

nema veze blage o tome što ti govoriš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.09.2008. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
nemoj samo tako lupetati. daj procjenu broja žrtava s jedne i s druge strane i navedi izvore.


nebih se zamarao sa tim.ako hoćeš vjeruj mi na riječ....nije časna pionirska,možeš mi vjerovati Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2008. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
justice je napisao/la (Pogledaj post): ›


ja nepismen? pa to bi značilo da neznam pisati,zar ne???
e sad si maleni stvarno pretjerao,
ovako uzmi "mein kampf" pa ga pročitaj,e pa ćeš tamo vidjeti šta je hico mislio o slavenima ..


daj molim te n epričaj gluposti.mein kampf je istog sadržaja kao i komunistički manifest.

nema veze blage o tome što ti govoriš.


ajoj...

evo sad obećavam da neću više ulaziti u bilo kakve rasprave s tobom,ti si kralj gluposti

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.09.2008. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

briga me oš il neš raspravljati samnom.

samo kažem da je mein kampf i komunistički manifest identično štivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.09.2008. 19:57 
Naslov:  Re: Hrvati vs.čisti Hrvati
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

komunizam:

Manifest komunističke partije, poznat i pod imenom Komunistički manifest (njemački: Das Manifest der Kommunistischen Partei), prvi put objavljen 21. veljače 1848., predstavlja jedan od najutjecajnijih svjetskih političkih traktata. Instaliran od strane Komunističkog saveza i napisan od strane osnivača teorije komunizma Karla Marxa i Friedricha Engelsa, postavio je ciljeve i program Saveza. Manifest predlaže pravac djelovanja radi podizanja proleterske revolucije i svrgavanja kapitalizma, i konačno kreiranja besklasnog društva.

Uvod počinje pozivanjem na oružje:

"Duh ne daje mira Europi - duh komunizma. Sve sile stare Europe su ušle u sveti savez kako bi se oslobodili duha: Papa i Car, Metternich i Guizot, francuski policajci i njemačke policijske uhode.

Gdje je oporbena stranka koja nije ocrnjena kao komunistička od strane protivnika na vlasti? Gdje je oporba koja nije pogođena žigosanim prijekorom komunizma, protivno naprednim strankama, nasuprot reakciornarnih protivnika ?"

Također se poziva na povijesnu neminovnost u krilatici „Povijest svih dosadašnjih društava je povijest klasnih borbi“.

Program [uredi]

Program opisan u manifestu je izražen kao socijalizam ili komunizam. Ova politika uključuje, između ostalog, ukidanje zemljišne svojine i pravo nasljedstva, napredne pridošle poreze, i nacionalizaciju proizvodnih dobara i prometa. Manifest također spominje i kontroverznu politiku ukidanja tradicionalne obitelji i uvođenje zajednice žena. Ova politika, koju bi ostvarila revolucionarna vlada („diktatura proletarijata“), bi prethodila bezdržavnom i besklasnom društvu koje predviđaju socijalisti. Termin „komunizam“ se također koriszi za označavanje vjerovanja i praksu komunističke stranke, imajući u vidu različitost Sovjetskog Saveza od osnova koncepcije Marxa i Engelsa.

„Kada, tijekom razvoja, klasne razlike nestanu, a sva se proizvodnja koncentrira u rukama mnogobrojnih udruženja cijelog naroda, javna moć će izgubiti svoj politički karakter. Politička moj je samo organizirana moć jedne klase koja tlači drugu. Ukoliko proletarijat izgubi bitku s buržoazijom, silom prilika, organizirat će sebe kao klasu; ako, revolucijom postane vodeća klasa, i ukine stari način proizvodnje, onda će u skladu s ovakvim uvjetima, zbrisati uvjete za postojanje klasnih suprotnosti i klasa uopće, i samim time ukinuti vlastitu klasnu nadčinjenost.“

Ovo je način prelaska sa socijalizma na komunizam koji su mnogi kritičari Manifesta isticali, ponajprije za vrijeme sovjetskog doba.

Anarhisti, liberali i konzervativci su se pitali kako jedna organizacija, kao što je revolucionarna država, može ikad odumrijeti kao što to Marx tvrdi. Oba tradicionalna razumjevanja privlačnosti političke moći i skoriji teoretičari organiziranog ponašanja navode da će skupina ili organizacija političke moći radije težiti sačuvati povlastice, nego dozvoliti ukidanje zarad države bez povlastica - čak iako su povlastice dane u ime revolucije i uspostave jednakosti. Suvremeni marksisti odgovaraju da socijalistička država uvijek mora biti demokratska, i da se odumiranje države vrši dodjelom velike moći neposredno narodu. Drukčije rečeno, socijalizam prelazi u komunizam kada predstavnička demokracija socijalizma prijeđe u demokraciju komunizma.

Manifest je prošao brojna izdanja od 1872. do 1890. Djelomično je pisan za laike, kada se obraća radnicima, a djelomično za vladajuću klasu, kada napada buržoarske čitatelje. Povijesno govoreći, osigurava osnovu razumjevanja motiva i politike komunista na početku njihova pokreta.

„Komunisti preziru tajenje svojih pogleda i ciljeva. Oni otvoreno kažu da njihov cilj može biti postignut samo snažnim uništenjem svih postojećih društvenih stanja. Neka vladajuća klasa strepi pred komunističkom revolucijom. Proleteri nemaju što izgubiti osim okova. Mogu osvojiti svijet.“ „Proleteri svih zemalja ujedinite se!“

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
u australiji ne žive hrvati nego žive australci.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.09.2008. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan,australija je nacionalna država.

čini se da je pojam nacije za balkance totalna nepoznanica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko ja pamtim komunizam je malo prizemnija verzija onoga za što se i Isus zalagao - bratsvo, jednakost i ravnopravnost sviju. svi su trebal imati ono najosnovnije što im je potrebno za život al ih je ljudska pohlepa malo u tome zeznula te su neki htjel ibiti malo iznad običnog svijeta. ideja kao ideja nije loša al je totalna utopija. kad je to postalo politički program grupe zanesenjaka onda se počelo i politički rješavati suparnika a kad se dokopalo vlasti onda je to bilo legitimno.što se žrtava navodnog komunizma tiše volio bih da se brojke ograniče na našu državu a da se ne broje staljinovi pacijenti.mene strašno nervira kad se govori da smo živjeli u komunizmu jer nismo!!!
@axe tema ovog topica nije borba ustaša i komunista već ono što me je potaklo a to je tko može odrediti tko je pravi hrvat a tko je Hrvat? ti očito imaš neke odgovore po tom pitanju pa te molim da ih izneseš.po čemu ti zaključuješ tko je pravi Hrvat a tko je Hrvat?pusti sad priče o tome tko čuva hrvatske interese ( Sanader po tebi očito nije pravi Hrvat jer nas vodi u Europu) i još uvijek nisi naveo imena...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2008. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
nemoj samo tako lupetati. daj procjenu broja žrtava s jedne i s druge strane i navedi izvore.


nebih se zamarao sa tim.ako hoćeš vjeruj mi na riječ....nije časna pionirska,možeš mi vjerovati Wink

službeno odustajem od daljnje prepirke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.09.2008. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › koliko ja pamtim komunizam je malo prizemnija verzija onoga za što se i Isus zalagao - bratsvo, jednakost i ravnopravnost sviju.
...


komunisti nisu vjerovali u boga.

osim toga,Isus se nije zalagao za bratstvo i jednakost,a najmanje za ravnopravnost svih.

postoji pakao i u njega su išli i siromašni i bogati,po zasluzi.

i komunisti,naravno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.09.2008. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
@axe tema ovog topica nije borba ustaša i komunista već ono što me je potaklo a to je tko može odrediti tko je pravi hrvat a tko je Hrvat? ..


pa tko može odrediti?

onaj tko se zalaže za jugoslaviju i totalitarizam ili onaj tko se borio protiv jugoslavije i totalitarizma?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kažu "Nikad se ne prepirite sa budalom, ljudi neće vidjet razliku." Tako i ti tupiš i tupiš jednu te istu priču i ne izlaziš iz zadanih okvira.
Implicirat ovdje ljudima da se zalažu za Jugoslaviju samo zato što pokazuju određenu toleranciju spram drugih nacija i vjere je doista nisko.Ako je tvoje poimanje pravog hrvatstva zadrtost onda te ja žalim.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2008. 7:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
Implicirat ovdje ljudima da se zalažu za Jugoslaviju samo zato što pokazuju određenu toleranciju spram drugih nacija i vjere je doista nisko.Ako je tvoje poimanje pravog hrvatstva zadrtost onda te ja žalim.


ja impliciram da vi imate pogrešne i štetne ideje koje su u suprotnosti sa hrvatskim nacionalnim interesom.

to što se zalažete za toleranciju spram drugih nacija je pohvalno,ali to ne smije biti na štetu hrvatskog naroda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: