Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvati vs.čisti Hrvati

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsolutno se slažem, morgan, a i topic ovako izgleda puno urednije Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oduvijek sam se pitao kako bi to bilo biti u tuđem umu i tuđoj glavi, po tvojim postovima dobijam uvid kako je biti u glavi ustašoidnog zadrtog nacionalista i nimalo mi se ne sviđa
tvoji postovi me podsjećaju na hitlerove govore koje sam slušao ali isto i na staljinove i ne sviđa mi se nikako stoga da ne bi dalje trovao svoj um tvojim govnima ideš na ignore
jednostavno je previše sranja napisano od tvoje strane u zadnjih par dana i stvarno mi se to sve gadi
prozivaš se intelektualcem, učenjakom i osobom otvorenom za komunikaciju ali vidio sam samo 2-3 normalna posta (ne računam one u šta slušate), tvoje izjave da je tito isti kao staljin i hitler, čovjek kome je cijeli svijet došao na sahranu za razliku od hitlera ili pavelića gdje se ni ne zna gdje su zakopani jer su im pogane kosti razasute po svijetu, da ustaše nisu bili antisemiti, ustaše alo, vlasnici koncentracijskih logora i ubojice, cijeli svijet zna tko su bili ustaše, a ti tu kopiraš s neke ustašoidne stranice nečije tuđe nebuloze i gadiš web space njima, neka nebulozna veličanja hrvatstva za koja sam siguran da bi se izrodila u fašizam i da su sve samo ne ono što predstavlja nezavisna i slobodna RH, ono za šta su mnogi dali svoje živote, sloboda i demokracija svima koji žive u ovoj državi, a ne brojanje krvnih zrnaca.
spominje se goli otok i uvijek sam se pitao kakvi su to završavali tamo sad zapravo znam, takvi kao ti. nije se tamo završavalo zbog vica nego zbog rušenja države ovakvim govnima kakva ti tu prodaješ djeci.

edit: hahahahaah eo vidim da je i bazooka došao na istu ideju, što će reći da sam u pravu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2008. 9:22 
Naslov:  Re: Hrvati vs.čisti Hrvati
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › evo, potaknut zbonj-evim postom u ovom dolje topicu
topic
pitam vas kako biti dobar Hrvat?
zašto netko tko je nehrvatskog podrijetla ne može biti dobar Hrvat



tko kaže da ne može?

eto,svi srbi,česi i slovaci mogu biti dobri hrvati......ako žele

ali ja milsim da ne žele,jer žele biti srbi,česi i slovaci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korisnika Axe je zaista preporučljivo ignorirati. Pridružujem se.

bazooka_joe je napisao/la: ›
Apsolutno se slažem, morgan, a i topic ovako izgleda puno urednije Smile


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi jasno samo jedno ... moram priznati nisam ni čitao ovo sve što piše, ali zanima me samo... Kome dođe ideja da otvori post :
HRVATI VS ČISTI HRVATI...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Nije mi jasno samo jedno ... moram priznati nisam ni čitao ovo sve što piše, ali zanima me samo... Kome dođe ideja da otvori post :
HRVATI VS ČISTI HRVATI...

I da molim vas da mi objasnite razliku između Hrvata i čistog Hrvata? Laughing ako nije problem...

A možete i razliku između PARALELAN i STROGO PARALELAN. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pardon nisam vidio ovo...
morgan je napisao/la: ›
pitam vas kako biti dobar Hrvat?

Poštivati zakone svoje zemlje i boriti se za nacionalne interese iste...

Ovo dalje što si pisao u postu su ajmo reči neki vidovi frustracije... ja imam prijatelja koji je i srbin imam prijatelja koji je musliman i njih sve jednako poštujem. A eto Hrvat sam.

Tako da nevidim smisao ono manje vrijedniji i sl. što si pisao. Nitko nije manje vrijedniji...
ALLLLI nije istina da se svi žele boriti za interese ove zemlje ...
Znate li možda ijednog predsjednika bilo koje zemlje osim Stjepana Mesića, a da je kao zaštičeni svjedok svjedočio protiv svoje zemlje na STRANOM SUDU?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2008. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
spominje se goli otok i uvijek sam se pitao kakvi su to završavali tamo sad zapravo znam, takvi kao ti. nije se tamo završavalo zbog vica nego zbog rušenja države ovakvim govnima kakva ti tu prodaješ djeci.



da.ovakvi kao ja,koji drugačije razmišljaju od tebe i sličnih poslani su na goli otok.

grijeh im je bio što su bili domoljubi.

a slali su ih takvi kao ti.

ispričavam se što je post offtopic,ali mislim da sam nepravedno optužen i stoga da imam pravo na odgovor.

pravdati slanje ljudi na goli otok je krajnje sraman i bestijalan čin ravan veličanju nacizma.ali to ne iznenađuje obzirom da dolazi od osobe sklone komunizmu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2008. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Znate li možda ijednog predsjednika bilo koje zemlje osim Stjepana Mesića, a da je kao zaštičeni svjedok svjedočio protiv svoje zemlje na STRANOM SUDU?


pravi hrvat svim silama pokušava dokazati da je njegova država bila agresor na bosnu i hercegovinu.

pravi hrvat je svjedok optužbe protiv hrvatskih generala.

pravi hrvat nastoji prijkazati hrvate genocidnim narodom.

pravi hrvat oprašta hrvatskim neprijateljima.

pravi hrvat osuđuje hrvatsku želju za samostalnošću.

pravi hrvat veliča neprijatelje hrvatske državnosti.

i tako dalje....da ne nabrajam više. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
pravi hrvat svim silama pokušava dokazati da je njegova država bila agresor na bosnu i hercegovinu.

pravi hrvat je svjedok optužbe protiv hrvatskih generala.

pravi hrvat nastoji prijkazati hrvate genocidnim narodom.

pravi hrvat oprašta hrvatskim neprijateljima.

pravi hrvat osuđuje hrvatsku želju za samostalnošću.

pravi hrvat veliča neprijatelje hrvatske državnosti.

i tako dalje....da ne nabrajam više. Very Happy
Sramim se jer se nisam našao ni u jednoj točki optužnice...

I onda na kraju kaže Stevo svjedočio je jer je to njegova "građanska dužnost". Samo nekontam zašto je sakrivao onda identitet. Valjda se sam sebe stidio...

Dobro mu je onda Milošević rekao: Izdali ste HDZ, izdali ste zemlju, tko je sledeći??? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2008. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Sramim se jer se nisam našao ni u jednoj točki optužnice...

I onda na kraju kaže Stevo svjedočio je jer je to njegova "građanska dužnost". Samo nekontam zašto je sakrivao onda identitet. Valjda se sam sebe stidio...

Dobro mu je onda Milošević rekao: Izdali ste HDZ, izdali ste zemlju, tko je sledeći??? Laughing


ma sramim se i ja.vidjet će mo tko se još srami Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2008. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
I da molim vas da mi objasnite razliku između Hrvata i čistog Hrvata? Laughing ako nije problem...

upravo sam zbog tog i otvorio ovaj topic jer sam htio da mi ljudi poput zbonja i sl. objasne na osnovu čega oni razlikuju građane Hrvatske kao prave Hrvate (pri tome se vode koliko je generacija unazad netko živio na ovom prostoru,pretpostavljam) iako ne znaju kako se dotična osoba nacionalno izjašnjava.na žalost, pojavom axe ovo se pretvorilo u nešto sasvim drugo pa bi molio administratora da pobriše ovaj cijeli topic.
mali_ivica je napisao/la: ›
ja imam prijatelja koji je i srbin imam prijatelja koji je musliman i njih sve jednako poštujem.

da li se oni tako izjašnjavaju ili si ti došao do zaključka da su oni to... po nekim tvojim kriterijima?ako se ne izjašnjavaju zašto onda smatraš da su druge nacionalnosti?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: › da li se oni tako izjašnjavaju ili si ti došao do zaključka da su oni to... po nekim tvojim kriterijima?ako se ne izjašnjavaju zašto onda smatraš da su druge nacionalnosti?
Izjašnjavaju se. Da se neizjašnjavaju nebi ih ni poštovao, kad mi neko kaže ja sam srbin ja to poštujem. Više nego kad mi kao Rade Leskovac diže tri prsta a onda se opravdava na Janicu Kostelić.
Pa brate ako si digao tri prsta reci da si digao zato što si srbin i zato što očekuješ da isti zbog toga glasaju za tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2008. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Znate li možda ijednog predsjednika bilo koje zemlje osim Stjepana Mesića, a da je kao zaštičeni svjedok svjedočio protiv svoje zemlje na STRANOM SUDU?

pravi hrvat svim silama pokušava dokazati da je njegova država bila agresor na bosnu i hercegovinu.

Uff, što volim kad ovako drobe neznalice i slijepci. Mesić je robijao zbog svog hrvatstva kad su današnji vjernici i Hrvati mahom bili Jugoslaveni i komunisti, a Tuđika el presidente sportskog kluba Partizan u Beogradu.

A ako je Srbija bila agresor na Hrvatsku, onda je i Hrvatska bila agresor na BiH - prosto ko pasulj. Nema se tu što dodati.

Usrati fenomenalnu pobjedu nad bradonjama onim paljenjem kuća i ubijanjem staraca može samo kompletna budala... tko je to radio, radio je protiv interesa naše zemlje. Istjerati četnike iz države je herojski čin, ali kokati matorce po selima je kukavičluk do kosti i nema tog suda koji to može osuditi. Toga se treba stidjeti i biti manji od makovog zrna kad netko to spomene.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.09.2008. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nego, ja sam se sada otuširao
jesam ja sada hrvat ili čisti hrvat?

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: