Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš pušten na slobodu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.01.2008. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lukko je napisao/la: ›
Pollux je napisao/la: ›
dajte pustite već više čovjeka da umre na miru...da je kriv već bi mu milijun puta dokazali... A heboote...


Optužba još nije izlagala u postupku. Sve ovo do sada je bila obrana Glavaša. Sada ćemo čuti optužbu i svjedoke. Baš me zanima što će reći onaj lik kojeg su upucali na Dravi koji je preživio.


ma da...možeš si i zamisliti što će sve biti u stanju ispričati jedan srbin kad je Faber pokušao nagovoriti Getošicu da svjedoči protiv Glavaša. njemu sigurno neće biti problem reći sve što optužba zahtjeva i servira samo kako bi Glavaša osudili.
u konačnici čak i da je Glavaš kriv i bude zasluženo osuđen, zbog načina na koji se vodio proces protiv njega ta presuda će biti upitna i ostavljati će mjesta sumnji da je proces namješten.


Zadnja promjena: spin; 11.01.2008. 21:54; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
selma&kayak
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.01.2008. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taman da sutra u srbiji pobijedi nikolić, i sve ubojice puste na slobodu, pravi i iskreni ljubitelj i prijatelj osijeka bi glavaša objesio za muda na katetralu naopačke

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.01.2008. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

selma&kayak je napisao/la: ›
taman da sutra u srbiji pobijedi nikolić, i sve ubojice puste na slobodu, pravi i iskreni ljubitelj i prijatelj osijeka bi glavaša objesio za muda na katetralu naopačke


I ja bih ga objesio za muda, ali zbog sasvim drugih razloga. npr. što je dopustio privredni kriminal, što se dok je imao moć nije više zalagao za OS i Slavoniju, što je šurovao sa kriminalcima itd... no nikada mu ne bih sudio za ratni zločin, jer braniti svoj grad od agresora ne može biti ratni zločin, a u ovome procesu Glavašu se ne sudi zbog tih navodnih ubojstava, već što je uspješno obranio grad od srbskog agresora.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Smokvica
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: Kenjac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.01.2008. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
selma&kayak je napisao/la: ›
taman da sutra u srbiji pobijedi nikolić, i sve ubojice puste na slobodu, pravi i iskreni ljubitelj i prijatelj osijeka bi glavaša objesio za muda na katetralu naopačke


I ja bih ga objesio za muda, ali zbog sasvim drugih razloga. npr. što je dopustio privredni kriminal, što se dok je imao moć nije više zalagao za OS i Slavoniju, što je šurovao sa kriminalcima itd... no nikada mu ne bih sudio za ratni zločin, jer braniti svoj grad od agresora ne može biti ratni zločin, a u ovome procesu Glavašu se ne sudi zbog tih navodnih ubojstava, već što je uspješno obranio grad od srbskog agresora.

I tvoj post potpisujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.01.2008. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
NEKI11 je napisao/la: ›
p.s.
mi se smijemo "glupim" amerima



A glede i u svezi predragog nam generala, jedva čekam da se objavi kad će zasjedati Mandatno-imunitetno povjerenstvo. Možda sutra?


Ti si jadnik i kukavica koji mogu se kladiti nema muda ni sada stati pred ovako izmučenog Glavaš i to mu reći u lice.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2008. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smokvica je napisao/la: ›
Potpisujem!! osijek031.com smile Svi kukate kakva država kad je Glavaš vani a kad se četnički ratni zločinci šetaju onda je to normalno. osijek031.com smile

vidi ovog. tko je rekao da je normalno da se četnički ratni zločinci šetaju?

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

selma&kayak je napisao/la: ›
taman da sutra u srbiji pobijedi nikolić, i sve ubojice puste na slobodu, pravi i iskreni ljubitelj i prijatelj osijeka bi glavaša objesio za muda na katetralu naopačke


Pravi i iskreni ljubitelj Osijeka ime svog grada ne bi pisao malim slovom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kamenko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: u parku kod sove
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noj u bemveu je napisao/la (Pogledaj post): ›
Smokvica je napisao/la: ›
Potpisujem!! osijek031.com smile Svi kukate kakva država kad je Glavaš vani a kad se četnički ratni zločinci šetaju onda je to normalno. osijek031.com smile

vidi ovog. tko je rekao da je normalno da se četnički ratni zločinci šetaju?


nitko ne kaže da je normalno, ali ispada da je u potpunosti normalno,jer oni žive kao ljudi, ne skrivaju i se i skupljaju se s vremena na vrijeme i pričaju što su radili. dok mi trčimo da izručimo naše branitelje, srbe boli briga i veličaju ih i ne diraju.
zapitajte se što bi bilo s Blagom Zadrom pokojnim, za što bi se njemu sudilo da je preživio?
razmislite ima li smisla da se Glavašu nije ni riječ rekla o tome dok je bio u HDZ-u. dok je bio politički podoban, a kada je istupio iz stranke tražila se opcija kojom će ga se zaustaviti, i ovo je nađeno za rješenje.Ali ništa nije rješeno, to su ovi izbori pokazali, i to se vidi iz činjenice da je HDSSB bez ikakve propagande osvojio 3 zastupnička mjesta, a neke puno jače kampanje su propale.
Po meni je suđenje bilo kojem našem generalu pljuvanje po svakom čovjeku koji je ostavio život da bi obranio Osijek, i ovo što danas nazivamo Hrvatskom, smijanje u lice svakom ratnom invalidu i pravom sudioniku rata.
Pa vi i dalje pričajte kako nije trebalo Glavaša pustiti na slobodu, kako ga treba osuditi za ratni zločin.....
Treba svakog u saboru osuditi za zločin, ali za zločin nad ovim narodom, za zločin nad ovom državom.
A možda i svakom od nas pojedinačno treba suditi jer podržavamo već godinama istu bagru, potomke komunista koji su navikli ništa ne radit a imat sve.Možda nam i treba ovako biti kada smo tolike ovce da tako brzo zaboravljamo sve što se događalo na ovim prostorima, kada se bratimo sa srbima, kada nam deklarirani četnici na televiziji uzvikuju hristos se rodi i najavljuju da će biti čelni ljudi u vladi, kada nam 20000 srba glasa na izborima....ne znam...Žalosno je
"kada ratni invalidi profiteru kola peru
kada se borci pitaju zasto su branili ovu zemlju
na tv-u samo seru otvaraju nove odbore
da mogu keš da peru a mi cekamo u redu.
ova drzava je u kurcu odavde treba da se selim"

"djeca se ubijaju i skacu sa zgrade
dok oni za njihovu djecu iz nasih budzeta vade
mi nemamo za hljeb a oni svaki vikend slave
mi imamo dokaze a oni se i dalje glupi prave"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2008. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kamenko je napisao/la: ›
noj u bemveu je napisao/la (Pogledaj post): ›
Smokvica je napisao/la: ›
Potpisujem!! osijek031.com smile Svi kukate kakva država kad je Glavaš vani a kad se četnički ratni zločinci šetaju onda je to normalno. osijek031.com smile

vidi ovog. tko je rekao da je normalno da se četnički ratni zločinci šetaju?


nitko ne kaže da je normalno, ali ispada da je u potpunosti normalno,jer oni žive kao ljudi, ne skrivaju i se i skupljaju se s vremena na vrijeme i pričaju što su radili. dok mi trčimo da izručimo naše branitelje, srbe boli briga i veličaju ih i ne diraju.
zapitajte se što bi bilo s Blagom Zadrom pokojnim, za što bi se njemu sudilo da je preživio?
razmislite ima li smisla da se Glavašu nije ni riječ rekla o tome dok je bio u HDZ-u. dok je bio politički podoban, a kada je istupio iz stranke tražila se opcija kojom će ga se zaustaviti, i ovo je nađeno za rješenje.Ali ništa nije rješeno, to su ovi izbori pokazali, i to se vidi iz činjenice da je HDSSB bez ikakve propagande osvojio 3 zastupnička mjesta, a neke puno jače kampanje su propale.
Po meni je suđenje bilo kojem našem generalu pljuvanje po svakom čovjeku koji je ostavio život da bi obranio Osijek, i ovo što danas nazivamo Hrvatskom, smijanje u lice svakom ratnom invalidu i pravom sudioniku rata.
Pa vi i dalje pričajte kako nije trebalo Glavaša pustiti na slobodu, kako ga treba osuditi za ratni zločin.....
Treba svakog u saboru osuditi za zločin, ali za zločin nad ovim narodom, za zločin nad ovom državom.
A možda i svakom od nas pojedinačno treba suditi jer podržavamo već godinama istu bagru, potomke komunista koji su navikli ništa ne radit a imat sve.Možda nam i treba ovako biti kada smo tolike ovce da tako brzo zaboravljamo sve što se događalo na ovim prostorima, kada se bratimo sa srbima, kada nam deklarirani četnici na televiziji uzvikuju hristos se rodi i najavljuju da će biti čelni ljudi u vladi, kada nam 20000 srba glasa na izborima....ne znam...Žalosno je
"kada ratni invalidi profiteru kola peru
kada se borci pitaju zasto su branili ovu zemlju
na tv-u samo seru otvaraju nove odbore
da mogu keš da peru a mi cekamo u redu.
ova drzava je u kurcu odavde treba da se selim"

"djeca se ubijaju i skacu sa zgrade
dok oni za njihovu djecu iz nasih budzeta vade
mi nemamo za hljeb a oni svaki vikend slave
mi imamo dokaze a oni se i dalje glupi prave"


Glavašu se nije niti riječ rekla dok je bio u HDZ-u jer je bio na vlasti.
HDSSB bez ikakve propagande? Gdje ti živiš frajeru? Nisam se mogao probuditi niti leći bez Glavaša i Šišljagića proteklih pola godine. Šta je sa STV-om i Glasom Slavonije? Šta slabo kontaš? Ne živiš u Osijeku? Odakle si, iz Vinkovaca? Nisi mi jasan.
Generali nisu branili Hrvatsku! Hrvatsku su branili vojnici. Mislim, gluposti pišeš. Daj mi molim te reci koji je general poginuo u borbi za vrijeme rata? Generali su ti oni s brojnim stanovima i debelim računima u banci. A ovi generali o kojima ti pričaš su na zavodu.
Pa ti se smiješ ratnim invalidima i pravim sudionicima rata kad kažeš da je Glavaš obranio Osijek. Di si ti bio za vrijeme rata?
Političari poput tebe koji se javljaju na forume po uputama stranke mi dižu tlak.
Kakvi četnici, kakvo bratimljenje sa Srbima.... hellooouuuuu 2008 je godina. Izvadi glavu iz guzice!
Pretpostavljam da bi tih 20000 Srba koje spominješ iselio iz Hrvatske? Što ti kažeš na Hitlera?
U ostalom koliko ja znam tvoj General je htio koalirati s Biljanom Borzan. Šta kažeš na to?
Kada ratni invalidi profiteru kola peru... Kladim se da je u posljednjih 15 godina barem jednom godišnje Glavašu netko od ratnih invalida oprao auto. Mislim, imaš barem jednog po praonici... za 1.500-2.000 kn mjesečno.
SELI SE
Seli se odavde.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2008. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim to je krajnje perfidno pa čak i bolesno: uspoređivati jednog heroja, naglašavam HEROJA, Blagu Zadru sa jednim notorno narcisoidnim lažljivcem!!!!!!!
Zar ćeš mi reći da je Osama-bin-Glavonja zaslužan za obranu Osijeka??? Veliki pravnik, koji je izučio sve tajne ratovanja radeći kao potrčko u jednoj školskoj ustanovi....smiješno. Zar ti ne vidiš dalje od te propagande? Zar zaboravljaš tko je bio Gorinšek ili možda Kir?
Možda prema tvom viđenju, Osama-bin-Glavonja i je obranio Osijek, naravno sam. Sam je uništio stotine tenkova te još našao vremena da pozira novinarima ST-a (Slobodnog Tjednika) šetajući se u najnovijoj ripsovoj uniformi po pothodniku i sve su to snimili reporteri ST-a i servirali tebi u Harkanju ili Zagrebu, dok su pravi branitelji Osijeka gulili po rovovima......

I eto usput, ja mu ne bi sudio za te slučaje selotejp pa ni za garažu, ali svakako bi mu sudio za zločin nad hrvatskim braniteljima, za one koje je pogubio pa i za one koji i danas pate zbog njegove narcisoidnosti, gdje ispada da je on jedini i sam obranio sve, dok istinski branitelji su eto tako čisto se "igrali rata" na nekom dalekom bojištu.......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pašće
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2008. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trebao bi Sanader abolirati Glavonju,kao što je Francek abolirao četnike,što se tiće "selotejpa" i "garaže",ako onini mogu biti slobodni,može i on.
Što se tiče njegovog nazvanja braniteljem,sjetim se uzrečice iz 91. "nedaj bože da nas glavaš brani",sav se naježim.Kad pomislim da nas branitelje (dačke i cure sa prvih linija) svrstavaju u isti koš sa njim,dođe mi da kažem da neželim više da me zovu braniteljem.

_________________
njuškom naprijed,pa kud me odvede
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Smokvica
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: Kenjac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.01.2008. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lukko je napisao/la: ›
Kamenko je napisao/la: ›
noj u bemveu je napisao/la (Pogledaj post): ›
Smokvica je napisao/la: ›
Potpisujem!! osijek031.com smile Svi kukate kakva država kad je Glavaš vani a kad se četnički ratni zločinci šetaju onda je to normalno. osijek031.com smile

vidi ovog. tko je rekao da je normalno da se četnički ratni zločinci šetaju?


nitko ne kaže da je normalno, ali ispada da je u potpunosti normalno,jer oni žive kao ljudi, ne skrivaju i se i skupljaju se s vremena na vrijeme i pričaju što su radili. dok mi trčimo da izručimo naše branitelje, srbe boli briga i veličaju ih i ne diraju.
zapitajte se što bi bilo s Blagom Zadrom pokojnim, za što bi se njemu sudilo da je preživio?
razmislite ima li smisla da se Glavašu nije ni riječ rekla o tome dok je bio u HDZ-u. dok je bio politički podoban, a kada je istupio iz stranke tražila se opcija kojom će ga se zaustaviti, i ovo je nađeno za rješenje.Ali ništa nije rješeno, to su ovi izbori pokazali, i to se vidi iz činjenice da je HDSSB bez ikakve propagande osvojio 3 zastupnička mjesta, a neke puno jače kampanje su propale.
Po meni je suđenje bilo kojem našem generalu pljuvanje po svakom čovjeku koji je ostavio život da bi obranio Osijek, i ovo što danas nazivamo Hrvatskom, smijanje u lice svakom ratnom invalidu i pravom sudioniku rata.
Pa vi i dalje pričajte kako nije trebalo Glavaša pustiti na slobodu, kako ga treba osuditi za ratni zločin.....
Treba svakog u saboru osuditi za zločin, ali za zločin nad ovim narodom, za zločin nad ovom državom.
A možda i svakom od nas pojedinačno treba suditi jer podržavamo već godinama istu bagru, potomke komunista koji su navikli ništa ne radit a imat sve.Možda nam i treba ovako biti kada smo tolike ovce da tako brzo zaboravljamo sve što se događalo na ovim prostorima, kada se bratimo sa srbima, kada nam deklarirani četnici na televiziji uzvikuju hristos se rodi i najavljuju da će biti čelni ljudi u vladi, kada nam 20000 srba glasa na izborima....ne znam...Žalosno je
"kada ratni invalidi profiteru kola peru
kada se borci pitaju zasto su branili ovu zemlju
na tv-u samo seru otvaraju nove odbore
da mogu keš da peru a mi cekamo u redu.
ova drzava je u kurcu odavde treba da se selim"

"djeca se ubijaju i skacu sa zgrade
dok oni za njihovu djecu iz nasih budzeta vade
mi nemamo za hljeb a oni svaki vikend slave
mi imamo dokaze a oni se i dalje glupi prave"


Glavašu se nije niti riječ rekla dok je bio u HDZ-u jer je bio na vlasti.
HDSSB bez ikakve propagande? Gdje ti živiš frajeru? Nisam se mogao probuditi niti leći bez Glavaša i Šišljagića proteklih pola godine. Šta je sa STV-om i Glasom Slavonije? Šta slabo kontaš? Ne živiš u Osijeku? Odakle si, iz Vinkovaca? Nisi mi jasan.
Generali nisu branili Hrvatsku! Hrvatsku su branili vojnici. Mislim, gluposti pišeš. Daj mi molim te reci koji je general poginuo u borbi za vrijeme rata? Generali su ti oni s brojnim stanovima i debelim računima u banci. A ovi generali o kojima ti pričaš su na zavodu.
Pa ti se smiješ ratnim invalidima i pravim sudionicima rata kad kažeš da je Glavaš obranio Osijek. Di si ti bio za vrijeme rata?
Političari poput tebe koji se javljaju na forume po uputama stranke mi dižu tlak.
Kakvi četnici, kakvo bratimljenje sa Srbima.... hellooouuuuu 2008 je godina. Izvadi glavu iz guzice!
Pretpostavljam da bi tih 20000 Srba koje spominješ iselio iz Hrvatske? Što ti kažeš na Hitlera?
U ostalom koliko ja znam tvoj General je htio koalirati s Biljanom Borzan. Šta kažeš na to?
Kada ratni invalidi profiteru kola peru... Kladim se da je u posljednjih 15 godina barem jednom godišnje Glavašu netko od ratnih invalida oprao auto. Mislim, imaš barem jednog po praonici... za 1.500-2.000 kn mjesečno.
SELI SE
Seli se odavde.

Vojnici nemogu bez generala!!aloha. netko mora držati konce. Svi ste mi smiješni i po ovome se vidi koliko smo mi Hrvati JADAN narod. Da je bila tema o nekom Savi niko nebi niti riječi progovorio. A čim je Hrvatski čovijek( bez obzira šta on radio ) odma ste se svi uzjebali. Srbe boli kurac šta je njihov general radio ali oni ga brane bez obzira na sve a mi eto svi domoljubi pa pljujemo po svojima. Tolio smo glup narod da boli glava. Nepričam sada o ovome samo. Da u bilo kojoj EU državi ovako političari postupaju da cijene lete bez razloga pa izbila bi revolucija ali kod nas je to normalno. 1000 godina smo robovi pa zašto nebi i sada bili. šta nas boli kurac koliko nam košta hrana,piće . nama to netreba mi živimo od gledanja šeksa na telki.boli nas uvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kamenko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: u parku kod sove
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2008. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali njega optužuju za obranu grada, za uspješnu obranu mjesta gdje živimo.
ti koji me pitaš živim li u Osijeku, propraganda je bila samo za Osijek za lokalne izbore, dok je na razini države propraganda gotovo jednaka 0 bila.obilazili su okolna sela, i manje gradove,sve u okolici osijeka.vjeruj mi znam
dok je jedan hsp svugdje kampanje imao i debelo popušio.
ja znam o čemu pričam.
ni jednom nisam usporedio blagu zadru sa glavašem, ali razmisli, bi li vikao da je heroj da je ostao živ i da mu sude?
ne mogu strpati glavaša u isti koš sa braniteljima, dečkima s prve crte, ali ipak mogu poštovati činjenicu da je glavaš bio tu za vrijeme rata dok su šeks i svi ostali veliki Osječani pobjegli glavom bez obzira.
njegova uloga u obrani Osijeka se ne može zanemariti koliko god vi to htjeli, i gledajući komentare Osama Bin Glavonja,zapitam se gdje si ti av8or bio za vrijeme rata?

treba podržati ovu državu, policija ubije mladića, komentari na sličnim forumima su "neka, tako i treba", dok u francuskoj izbija revolucija jer policajci nisu na vrijeme zvali hitnu.
kaže nam se da je sanader došđao na vlast namještanjem glasova, i on to prizna, mi svi šutimo, proganja se velike ratne zločincec u hrvatskoj, dok se u srbiji srbi slobodno šeću, jer znaju da je to njihova država i kakva god bila da se neće naguziti jednoj europskoj uniji i izručiti ih.
gorivo je došlo na 8.5 kuna po litri, akoliko vam je plaća skočila?
bit će novi izbori, a koliko vas neće ići glasati kako bi sjebali sistem?
realno pogledajte, bi li blago zadro bio u situaciji u kojoj se sada nalazi glavaš?bi li vukovar da je ne daj bože obranjen, iako je to bilo nemoguće, bio osuđen kao ratni zločin, kao što su mnoge hrvatske akcije u domovinskom ratu osuđene?
razmislite malo, znamo li tko je tu žrtva a tko agresor u ovom ratu?jer se meni sve više čini da vi izjednačujete lagano to sve, točno kako to gospodin sanader želi.
neka sude glavašu, neka mu nađu zločine u privredi kojih hvala bogu ne nedostaje, ali ovo se ne treba dirati, bez obzira na to kakav je on.
samo što sanader nije imao drugačijeg načina nego da ga lažnim iskazima i podučavanjem svjedoka dovede tamo gdje je sada.
razmislite malo o čem pričate, ne priča se tu samo o glavašu, to pokazuje odnos vlade prema ovom ratu koji je iznjedrio toliko tuge i bola, ali i ponosa. oni smatraju da je to ništa, boli ih briga, a vi i dalje veličajte hdz i sdp, sinove komunista pa ćemo vidjeti kako će biti.samo podržavajte kad vam mažu oči i trčite svi u europsku uniju, bit će nam bolje, kad nas još jednom netko žedne preko vode prevede.

a o iskazima protiv glavaša, o svjedoku pokajniku, i o svemu tome bi se moglo puno pričati, ali ovo nije mjesto za to.
moj eisprike xnetu ako je ispalo da ga uspoređujem sa glavašom, jer sam razgovarao o toj temi sa pouzdanim i vjerodostojnim izvorom i znam tko je kakvu ulogu u tome imao.
ali stojim iza toga da se nikom pa makar to bio i glavaš ne treba suditi za ratni zločin dok se branio, jer po meni obrana i ratni zločin su dvije stvari koje ne idu u istu rečenicu

_________________
Guide me, I walk slow, stay right beside me, the devil's trying to find me
Hide me,hold up, I take that back, protect me and then give me the strength to fight back
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2008. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smokvica je napisao/la: ›
lukko je napisao/la: ›
Kamenko je napisao/la: ›
noj u bemveu je napisao/la (Pogledaj post): ›
Smokvica je napisao/la: ›
Potpisujem!! osijek031.com smile Svi kukate kakva država kad je Glavaš vani a kad se četnički ratni zločinci šetaju onda je to normalno. osijek031.com smile

vidi ovog. tko je rekao da je normalno da se četnički ratni zločinci šetaju?


nitko ne kaže da je normalno, ali ispada da je u potpunosti normalno,jer oni žive kao ljudi, ne skrivaju i se i skupljaju se s vremena na vrijeme i pričaju što su radili. dok mi trčimo da izručimo naše branitelje, srbe boli briga i veličaju ih i ne diraju.
zapitajte se što bi bilo s Blagom Zadrom pokojnim, za što bi se njemu sudilo da je preživio?
razmislite ima li smisla da se Glavašu nije ni riječ rekla o tome dok je bio u HDZ-u. dok je bio politički podoban, a kada je istupio iz stranke tražila se opcija kojom će ga se zaustaviti, i ovo je nađeno za rješenje.Ali ništa nije rješeno, to su ovi izbori pokazali, i to se vidi iz činjenice da je HDSSB bez ikakve propagande osvojio 3 zastupnička mjesta, a neke puno jače kampanje su propale.
Po meni je suđenje bilo kojem našem generalu pljuvanje po svakom čovjeku koji je ostavio život da bi obranio Osijek, i ovo što danas nazivamo Hrvatskom, smijanje u lice svakom ratnom invalidu i pravom sudioniku rata.
Pa vi i dalje pričajte kako nije trebalo Glavaša pustiti na slobodu, kako ga treba osuditi za ratni zločin.....
Treba svakog u saboru osuditi za zločin, ali za zločin nad ovim narodom, za zločin nad ovom državom.
A možda i svakom od nas pojedinačno treba suditi jer podržavamo već godinama istu bagru, potomke komunista koji su navikli ništa ne radit a imat sve.Možda nam i treba ovako biti kada smo tolike ovce da tako brzo zaboravljamo sve što se događalo na ovim prostorima, kada se bratimo sa srbima, kada nam deklarirani četnici na televiziji uzvikuju hristos se rodi i najavljuju da će biti čelni ljudi u vladi, kada nam 20000 srba glasa na izborima....ne znam...Žalosno je
"kada ratni invalidi profiteru kola peru
kada se borci pitaju zasto su branili ovu zemlju
na tv-u samo seru otvaraju nove odbore
da mogu keš da peru a mi cekamo u redu.
ova drzava je u kurcu odavde treba da se selim"

"djeca se ubijaju i skacu sa zgrade
dok oni za njihovu djecu iz nasih budzeta vade
mi nemamo za hljeb a oni svaki vikend slave
mi imamo dokaze a oni se i dalje glupi prave"


Glavašu se nije niti riječ rekla dok je bio u HDZ-u jer je bio na vlasti.
HDSSB bez ikakve propagande? Gdje ti živiš frajeru? Nisam se mogao probuditi niti leći bez Glavaša i Šišljagića proteklih pola godine. Šta je sa STV-om i Glasom Slavonije? Šta slabo kontaš? Ne živiš u Osijeku? Odakle si, iz Vinkovaca? Nisi mi jasan.
Generali nisu branili Hrvatsku! Hrvatsku su branili vojnici. Mislim, gluposti pišeš. Daj mi molim te reci koji je general poginuo u borbi za vrijeme rata? Generali su ti oni s brojnim stanovima i debelim računima u banci. A ovi generali o kojima ti pričaš su na zavodu.
Pa ti se kretenu smiješ ratnim invalidima i pravim sudionicima rata kad kažeš da je Glavaš obranio Osijek. Di si ti bio p. mile materine za vrijeme rata?
Političari poput tebe koji se javljaju na forume po uputama stranke mi dižu tlak.
Kakvi četnici, kakvo bratimljenje sa Srbima.... hellooouuuuu 2008 je godina. Izvadi glavu iz guzice!
Pretpostavljam da bi tih 20000 Srba koje spominješ iselio iz Hrvatske? Što ti kažeš na Hitlera?
U ostalom koliko ja znam tvoj General je htio koalirati s Biljanom Borzan. Šta kažeš na to?
Kada ratni invalidi profiteru kola peru... Kladim se da je u posljednjih 15 godina barem jednom godišnje Glavašu netko od ratnih invalida oprao auto. Mislim, imaš barem jednog po praonici... za 1.500-2.000 kn mjesečno.
SELI SE
Seli se odavde.

Vojnici nemogu bez generala!!aloha. netko mora držati konce. Svi ste mi smiješni i po ovome se vidi koliko smo mi Hrvati JADAN narod. Da je bila tema o nekom Savi niko nebi niti riječi progovorio. A čim je Hrvatski čovijek( bez obzira šta on radio ) odma ste se svi uzjebali. Srbe boli kurac šta je njihov general radio ali oni ga brane bez obzira na sve a mi eto svi domoljubi pa pljujemo po svojima. Tolio smo glup narod da boli glava. Nepričam sada o ovome samo. Da u bilo kojoj EU državi ovako političari postupaju da cijene lete bez razloga pa izbila bi revolucija ali kod nas je to normalno. 1000 godina smo robovi pa zašto nebi i sada bili. šta nas boli kurac koliko nam košta hrana,piće . nama to netreba mi živimo od gledanja šeksa na telki.boli nas uvo.


Je, naravno, vojnici ne mogu bez generala, no nisi shvatila smisao moje primjedbe. No, ako misliš da je Glavaš "vukao konce" u obrani Osijeka, odnosno strateški i taktički rapoređivao vojsku, onda ti donosim dio njegovog CV-a prema kojemu češ vidjeti suprotno:
".. Dana 12. listopada 1990. imenovan je sekretarom Sekretarijata obrane općine Osijek, a tu je dužnost obnašao do 24. travnja 1992. godine. Tijekom oružane agresije na Republiku Hrvatsku pukovnik Karlo Gorinšek, zapovjednik Operativne zone Osijek, 2. studenog 1991. godine imenovao ga je pomoćnikom zapovjednika obrane grada Osijeka zaduženim za koordinaciju s teritorijem i kontakte s javnošću. Dr. Franjo Tuđman, vrhovni zapovjednik Oružanih snaga RH, 1. prosinca 1991. dodjeljuje mu čin bojnika HV-a, a 7. prosinca 1991. imenuje ga zapovjednikom obrane grada Osijeka. Za ustroj i organizaciju obrane, kao i za doprinos u obrani Domovine, pohvaljivan je i vojno unapređivan sve do časničkog čina general bojnika Hrvatske vojske.." Dakle tek od 7. prosinca 1991. godine.
A za ovo ostalo što spominješ, koliko čujem, spremaju se prosvjedi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2008. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kamenko je napisao/la: ›
ali njega optužuju za obranu grada, za uspješnu obranu mjesta gdje živimo.
ti koji me pitaš živim li u Osijeku, propraganda je bila samo za Osijek za lokalne izbore, dok je na razini države propraganda gotovo jednaka 0 bila.obilazili su okolna sela, i manje gradove,sve u okolici osijeka.vjeruj mi znam
dok je jedan hsp svugdje kampanje imao i debelo popušio.
ja znam o čemu pričam.
ni jednom nisam usporedio blagu zadru sa glavašem, ali razmisli, bi li vikao da je heroj da je ostao živ i da mu sude?
ne mogu strpati glavaša u isti koš sa braniteljima, dečkima s prve crte, ali ipak mogu poštovati činjenicu da je glavaš bio tu za vrijeme rata dok su šeks i svi ostali veliki Osječani pobjegli glavom bez obzira.
njegova uloga u obrani Osijeka se ne može zanemariti koliko god vi to htjeli, i gledajući komentare Osama Bin Glavonja,zapitam se gdje si ti av8or bio za vrijeme rata?

treba podržati ovu državu, policija ubije mladića, komentari na sličnim forumima su "neka, tako i treba", dok u francuskoj izbija revolucija jer policajci nisu na vrijeme zvali hitnu.
kaže nam se da je sanader došđao na vlast namještanjem glasova, i on to prizna, mi svi šutimo, proganja se velike ratne zločincec u hrvatskoj, dok se u srbiji srbi slobodno šeću, jer znaju da je to njihova država i kakva god bila da se neće naguziti jednoj europskoj uniji i izručiti ih.
gorivo je došlo na 8.5 kuna po litri, akoliko vam je plaća skočila?
bit će novi izbori, a koliko vas neće ići glasati kako bi sjebali sistem?
realno pogledajte, bi li blago zadro bio u situaciji u kojoj se sada nalazi glavaš?bi li vukovar da je ne daj bože obranjen, iako je to bilo nemoguće, bio osuđen kao ratni zločin, kao što su mnoge hrvatske akcije u domovinskom ratu osuđene?
razmislite malo, znamo li tko je tu žrtva a tko agresor u ovom ratu?jer se meni sve više čini da vi izjednačujete lagano to sve, točno kako to gospodin sanader želi.
neka sude glavašu, neka mu nađu zločine u privredi kojih hvala bogu ne nedostaje, ali ovo se ne treba dirati, bez obzira na to kakav je on.
samo što sanader nije imao drugačijeg načina nego da ga lažnim iskazima i podučavanjem svjedoka dovede tamo gdje je sada.
razmislite malo o čem pričate, ne priča se tu samo o glavašu, to pokazuje odnos vlade prema ovom ratu koji je iznjedrio toliko tuge i bola, ali i ponosa. oni smatraju da je to ništa, boli ih briga, a vi i dalje veličajte hdz i sdp, sinove komunista pa ćemo vidjeti kako će biti.samo podržavajte kad vam mažu oči i trčite svi u europsku uniju, bit će nam bolje, kad nas još jednom netko žedne preko vode prevede.

a o iskazima protiv glavaša, o svjedoku pokajniku, i o svemu tome bi se moglo puno pričati, ali ovo nije mjesto za to.
moj eisprike xnetu ako je ispalo da ga uspoređujem sa glavašom, jer sam razgovarao o toj temi sa pouzdanim i vjerodostojnim izvorom i znam tko je kakvu ulogu u tome imao.
ali stojim iza toga da se nikom pa makar to bio i glavaš ne treba suditi za ratni zločin dok se branio, jer po meni obrana i ratni zločin su dvije stvari koje ne idu u istu rečenicu

Tebi prvo isprika za jučerašnje grube riječi. Sori, naživcirao sam se. (prema duhu razgovora i tolerancije)
Je, propaganda je bila samo na našoj razini. ZAto su samo dobili glasove u 4 i 5 izbornoj jedinici.
Sanader je došao na vlast naještanjem glasova... a namjestio ih je...
Ovo što pišeš za Srbiju i ratne zločince, tu si u pravu i tu je Hrvatska neizmjerno loše odradila posao. Tu je trebala postojati suradnja, lobiranje i pritisak na Haag kojih nije bilo.
Prema EU treba zauzeti čvrst stav i pod ti mislim na zaštitu prava i interesa RH poput gospodarskog pojasa. To je jednostavno naše pravo i ja ću ga koristit.
A za gospodarstvo... nadam se da će sindikati uskoro organizirat prosvjede.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: