Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"Zabranjeno pušenje"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.01.2008. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha, jesi procitalo posti iznad svoga ???

i btw ... pod tvojom tockom 1. .... mi vec imamo zakon.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2008. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitam, čitam, klasika...

Ponavljaju se kostantno iste stvari, a one su: za stvari koje nevaljaju pronalaze se kvaziopravdanje, izmišlju se životne situacije i slično.

PUŠAČ SAM
I kao takav mogu reči slijedeće...
Pušenje je znanstveno dokazano štetna stvar i kao takvu je treba ukloniti!

Pušila baba Mare, seka Persa ili netko treći ... stoji i dalje ista stvar: PUŠENJE JE ŠTETNO ZA ZDRAVLJE I TREBA GA UKLONITI!
I to je to, tu nema previše rasprave.
I za kraj nakon što ste ovo pročitali, napominjem još jednom: PUŠAČ SAM, ali svejedno smatram to štetnim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.01.2008. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa cekaj ... ko tebi brani da prestanes pusiti ?

ili si ti takav licemjer da ti drzava treba zabraniti pusenje kako bi prestao pusiti ?

ako ti nisu mama i tata uspjeli zabraniti, zasto mislis da ce drzava ??

sta je slijedece ? hoces cekati da ti drzava regulira prehraniu ? odredi sto smijes jesti, i sto je zdravo za tebe, a sto ne smijes ? hoces li cekati da ti drzava odredi i koliko se dnevno trebas kreteti, ujutro te postrojiti za tjelovjezbu ?

nadalje bi drzava trebala voditi racuna da svi budemo lijepo i toplo obuceni, kako se ne bi prehladili, drzava ti je majka koja se brine za tebe.

itd itd ...



i zasto se ta majka drzava ne pobrine zastititi me od nasilnika, lopova, siromastva, tajkuna, nezaposlenja, pijanih i ludih vozaca ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masterzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2008. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
masterzz je napisao/la: ›
pa što je tak loše što će bit manje ljudi u kafićima i njihov promet manji ???
možda se malo trgnu i nešto počmu radit Idea Exclamation Exclamation Exclamation

Znači samo nezaposleni i propaliteti posjećuju kafiće?


pa u prosjeku oni stvaraju najviše prometa tj opijaju se najviše a to znači spiče bar 200kn za bal dok je to ekvivalent za nekih 30 kavica...to je računica...
no i nije tak bitno tko ide najviše u birceve i pije i puši jer većina ljudi ide, a po teorije vjerovatnosti netko bi od tih ljudi to vrijeme iskoristio možda na bolji način i pokrenu nešto Razz
nama fali industrije, proizvoda a ne smrdjivih birtija i zaboli me da neke propadnu Evil or Very Mad

morgan
da nema budala koje su inventivne ne bi gledao u monitor i još bi ložio vatru u najboljem slučaju u pećini sa plemenom morgana, iako ni vatru ne bi izumio jer nisi inventivna - budala kao ja, jel?
zahvaljujem se na uputi al to te nisam tražio..sam slijedi svoj citat jer si ga i priložio a i dobro ti ide Razz
i drži se ubuduće topika

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2008. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

masterzz je napisao/la: ›
morgan
da nema budala koje su inventivne ne bi gledao u monitor i još bi ložio vatru u najboljem slučaju u pećini sa plemenom morgana, iako ni vatru ne bi izumio jer nisi inventivna - budala kao ja, jel?
zahvaljujem se na uputi al to te nisam tražio..sam slijedi svoj citat jer si ga i priložio a i dobro ti ide Razz
i drži se ubuduće topika

oprosti nisam ništa shvatio od ovoga, može malo pojašnjenej na PM da ne offtopičarimo

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badgirl
Offline
Ukupno postova: 25
Lokacija: Nepokoreni grad
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2008. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bi Sanaderu smanjila plaću, naplačivala mu gorivo i hranu cijenom koja je u trgovinama ( a ne da jede i vozi se na račun nas) A bome bi mu i maslo naplatila režije pa da vidim koliko bi izdržao! I ja bih znala živjeti s tolikim novcima na računu a ništa ne plaćaš....i baš me zanima hoće li se u kantini Sabora primjenjivati to ili to kao i sve ostalo samo vrijedi za nas građane

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pankerica666
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sanader će nas upropastit čim spominje da idemo po uzoru na europu..pa jebemu mi tu jedva imamo za kruh, sve više i više poskupljuju ali njega to ne zanima njemu je glavni cilj da mi uđemu u "europu" da nam bude bolje.pa čim bi nam došo euro eto nam najsiromašnije države čak i na balkanu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2008. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadni vi ako ćete izbjegavati kafić samo zato što ne možete cigaru držat sat vremena van čvalja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vanda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam pušačica,heh,ali slažem se sa zabranom pušenja na javnim mjestima,ali brate,onda treba ostai i 0,0 promila...iako mi je teško zamisliti da pijem kavu bez cigarete u kafu mislim da nepušači nisu zaslužili da ih trujemo zbog vlastite,nazovimo je tako,ovisnosti...pa pušit ću kod kuće....šmrc...iako mi stvarno ide na živce to šupčenje europi,a to je to,no dobro...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: