Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tko uopće želi kino u ovom gradu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2007. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na svemu tome treba poraditi dok su djeca malena idok još imaš utjecaj na njih. od malena ih voditi u kino u na dječje projekcije da im to bude stvarno doživljaj za pamćenje i nešto čemu će se uvijek radovati.
govorim iz iskustva jer moje dijete odlazi u kino iako si doma može besplatno skidati filmove,što također čini.
odlazak u kino je i dio socijalnog života pojedinca i nikakvo gledanje filma u samoći svoga toplog doma, uz gomilu grickalica te daljinski na kojem sve to možeš zaustavit kad ti se prohtije, ne može zamijeniti ono zadovoljstvo druženja i komentiranja sa prijateljima tek pogledanog filma.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2007. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja idem danas na projekciju....borit cu se pasivno protiv debilizma i kretenizma i imbecilizma te svih sranja sto se samo ovdije mogu vidjeti....

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2007. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Još će ispasti da su se delikventi pojavili u zadnje vrijeme. Moram priznati, pesimističan sam u vezi ove mladeži, primitivni su, neobrazovani, agresivni, nemoralni, generalno glupavi, gledaju Big Brother, slušaju narodnjake, roditelji im ne znaju odgajati djecu, uzori su im - u najbolju ruku - zaostali crnci iz nekog geta - ako već ne mafijaši, sveopća kriza i propadanje društva slijedi.

slažem se. umjesto da su intelektualno sve sposobniji, svaka generacija kao da je još retardiranija od prethodne, ne znam koji im je kurac. totalno poremećen sustav vrijednosti.
i, iako osobno nemam ništa protiv cajki, definitvno mislim da na mlađe od (recimo) 20 - 25 godina imaju jako loš utjecaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bugarijas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Lokacija: Našice
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2007. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma mislim ono stvarno....Ja jedva dočekam da iz Našica mogu doći kako spada pogledati film u kino u Osijek...gledao sam npr. Hitmana na Božić u Uraniji...jedan čovjek ispred mene par redi i ja. Nitko više...i to razbijanje...Mislim,ljudi kojima je stalo do filmova ne rade takve gluposti,ovima sigurno nije stalo. I da,Osijeku treba kino...i to zbog osoba kao što sam ja,koje putuju i vezane su za Osijek više nego neki Osječani izgleda. Sramota...čista sramota. Kad im dođe do glave da kućno kino nije kino postat će svjesni,ili kad ih mamica i tatica nauče pameti ili netko treći....budale,ta ćeš....

_________________
Ljudi koji su dovoljno ludi da misle kako mogu promijeniti svijet,mijenjaju ga.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2007. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odgovornost ne izvire iz covjeka sama po sebi. Odgovornost je derivat discipline i stege.

Da je na ulici i bio policajac, mogao bi samo gledati kako derani razbijaju staklo. Jer da mu stisne samar, mali bi vjerojatno pao junacki pokosen i otresao papcima... a mediji bi trubili kako nas policija tuce.

Ne znam, nista mi iz Jugoslavije ne fali kao narodna milicija. Zbog toga i danas volim Jugoslaviju. Vratite nam narodnu miliciju, koje su se bojali svi.

Da sam ga ja vidio, morao bi mi pojest to staklo. I onda je slobodan. K'o ptica...

@Blofeld - mislim da se ljudi uvijek radjaju od istog maltera napravljeni. Samo, u nekim vremenima i drustvima situacija ih nagoni da se ponasaju malo vise zrelo ili im dopusta malo vise "balavosti".
Netko bi mogao reci za nas koji smo rasli u ratu i poracu, u vremenima malodusja, nacionalizma i provincijalizma da smo zato sjebani. Mislim da stvar mozemo i tako gledati, ali to je previse popustljivo prema konformistima, a pederski prema onima koji unatoc svemu posteno rade, zive i razmisljaju ljudski. Zato, nema popusta i oplakivanja intelektualnog šrota.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2007. 20:01 
Naslov:  Re: Tko uopće želi kino u ovom gradu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja vodim djecu u kino od kad su bili mali, iako su sve crtiće imali i kod kuće na vhs i dvd-ovima, jer meni nema boljeg mjesta za pogledati film od odlaska u kino. I njima je to uvijek bio poseban doživljaj. Nije kraj svijeta izležavati se kod kuće sa daljinskim i svakih 10 minuta stiskati pauzu zbog koječega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2007. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Šta ste vi svi toliko zapeli oko kina koja su u biti anakronizam isto kao i kazališta,neka mi netko od vas objasni po čemu je bolje ići u kino i biti u dvorani sa hrpom debila,najčešće maloljetnih, nego kod kuće gledati film besplatno skinut s interneta.Stvarno mi niste jasni.Ma koliko vi ovdje lamentirali o sudbini kina u Osijeku ona su osuđena na propast.


Evo razmišljanja koje sam tražio. Izgleda da ti neki podaci nedostaju. Recimo, u Americi se svake godine ruše rekordi u prodaji kino karata. Što misliš zašto? Zato što su zadrti i nemaju internet da skidaju filmove? Ili su primitivni pa ne shvaćaju da je kino "zastarjeli medij"?

Ne, Kopile, stvar je u tome da je skidanje filmova lopovluk koji se u Americi kažnjava, a kažnjavat će se i u Hrvatskoj (istina, za jedno 20 godina).

Potom, ima ljudi koji se vole družiti, izaći iz kuće, sretati ljude, i takve stvari, i blejanje u monitor ili televizor u svom stančiću i ili kućerku ne smatraju vrhunskom zabavom.

Moram iskazati skepsu za nas ovdje, jer je mladež retardirana. Uskoro ćemo gledati debelu djecu s naočalama i debelim palcima od joysticka, koji nikad nisu loptu šutnuli, a rođendane slave u Mekdonaldsu - tamo i svakodnevo žderu, jer im roditelji i babe i đedovi ne znaju reći ne. Žive neki virtualni život s virtualnim prijateljima, razmjenjuju mačeve i lasere onlajn. No vrijeme kina će se vratiti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2007. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Kultura gledanja=teški proser.Kakve veze ima čitanje knjiga i ozbiljna glazba sa kinom, ja stvarno nevidim.Kino je samo medij i to vrlo vrlo zastarjeo medij.


Postoji nešto kao kultura, dio toga je kultura gledanja... pa i kultura izražavanja. Mi koji idemo u kino, možemo suditi je li medij zastarjeo ili ne. Za neke su i knjige odavno zastarjele. Puno bi se primjera našlo što tko smatra zastarjelim.
Zbog spomenute kulture izražavanja i zahvaljujući savjetima dosta ljudi da su moje moždane stanice ipak vrijednije, Kopile se seli na ignore, gdje mu je odavno mjesto.

A ja jedva čekam neki dobar ciklus filmova. Nije baš jednostavno ići i po 5 dana za redom u kino, ali isplati se, a koliko se sjećam i osobe koje su bile u kinu, nisu žalile vremena, novac je ionako bio tek da nije džabe.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2007. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki dan bio dobri stari Obračun kod OK- Corala.
Uloge tumačili: Pregory Schpeck i Liza Limeni.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bili
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2007. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › neka mi netko od vas objasni po čemu je bolje ići u kino i biti u dvorani sa hrpom debila,najčešće maloljetnih, nego kod kuće gledati film besplatno skinut s interneta.


Evo ja ću:
bolje platit u bordelu kurvu, nego fukat lutku na napuhavanje s autopije kod kuće...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.12.2007. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bili je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): › neka mi netko od vas objasni po čemu je bolje ići u kino i biti u dvorani sa hrpom debila,najčešće maloljetnih, nego kod kuće gledati film besplatno skinut s interneta.


Evo ja ću:
bolje platit u bordelu kurvu, nego fukat lutku na napuhavanje s autopije kod kuće...


waaa svaka čast...idu kikoshi zbog ovog...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2007. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ja ću:
bolje platit u bordelu kurvu, nego fukat lutku na napuhavanje s autopije kod kuće...[/quote]

Bravo majstore! Bravo

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2007. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Kultura gledanja=teški proser.Kakve veze ima čitanje knjiga i ozbiljna glazba sa kinom, ja stvarno nevidim.Kino je samo medij i to vrlo vrlo zastarjeo medij.

Meni se čini da je film dio kulture, a s njim i kino. Naravno, procjene su subjektivne...

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2007. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ne čini mi se da je kino zastarjelo. Nikako.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
persyla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: centar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toliko stakla je razijeno, a nitko ništa nije čuo osijek031.com smile ...od ljudi koji žive u blizini do policije koja bi trebala biti u blizini...mislim da to puno govori o našem društvu, državi i o današnjoj priglupoj, agresivnoj i asocijalnoj mladeži...
Ja sam od onih koji vole ići u kino, a oni koji govore da isto dobiju gledajuči skinuti film kod kuće očito nikada nisu bili u kinu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: