Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Marihuana - je li toliko stetna koliko svi tvrde?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2007. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Zašto ne i legalizacija? Od dva zla (alkohola i marice), veće zlo je potpuno legalno i prihvaćeno. K tome je manje zlo zbog svoje nelegalnosti, labilnima i neiskusnima još i privlačnije..
...dok se tamo neke budale cerekaju sretni u kutu i nit koga mlate, nit razbijaju nit ništa.


Tako je... a ne biste niti vjerovali koliko ljudi zapravo puši marihuanu i normalno obavlja svoje poslove, radi, ima obitelj, školuje se ili bilo što drugo.. a što od toga svega može jedan alkos, kako je Allein i napisao u ovom postu koji sam ja malo skratila.. nitko napljugan neće izazvati incident, istući ženu ili se tresti ako nije zapalio joint.. i uvijek ću radije zapaliti joint nego se oblokati.. barem me sutra ne boli glava i nije mi muka niti će mi murija uzeti dozvolu ako me zaustave negdje usred noći..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2007. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › niti će mi murija uzeti dozvolu ako me zaustave negdje usred noći..

pazi da se ne bi iznenadila Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2007. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
pazi da se ne bi iznenadila Wink


da, dobro, ali manja je vjerojatnost nego da me zaustave kad izlazim iz Tvrđe, pa napirim onih 26 votki i ostanem bez para i vozačke doživotno.. Smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2007. 11:58 
Naslov:  Re: Marihuana - je li toliko stetna koliko svi tvrde?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima dosta istine tu šta je štetnije i što nije toliko... ALI.. ja sam ipak protiv pušenja... zašto? zato što 90% ljudi koji "pljugaju" 2-3 puta tjedno postaju ufurani!!!.... meni je zlo kada npr uletim u ekipu i sada jedini cilj u životu im je napušiti se! ...a kada se napuše onda PRIČAJU o tome kako su se prije napušili i šta su radili dok su bili napljugani! ... sve im se vrti oko pljuganja i to je to... a da nepričam o popratnom ponašanju dok i NISU napušeni, primjerice kada ih pitaš nešto, a odgovor koji dobiješ uz "zatvorene oči" je "neeeeaam pooooojma!" .... boli ih kurac za sve i "ajmo pljugat!" Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2007. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A čuj, svatko reagira i shvaća drugačije marihuanu i pojam "napušavanja".. Pretpostavljam da su ovi o kojima pričaš klinci koji nemaju baš nekih obveza pa se tako i ponašaju.. Ako uletiš u ekipu koja ima tridesetak godina, posao, ozbiljnu vezu ili obitelj a svejedno povremeno zapale frulu, sigurno nećeš čuti takve priče niti ćeš dobiti takve odgovore:
:::Bruno::: je napisao/la: ›
uz "zatvorene oči" "neeeeaam pooooojma!" .... boli ih kurac za sve i "ajmo pljugat!" Mad

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BLinkica
Offline
Ukupno postova: 43
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2007. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
allein je napisao/la: ›
Zašto ne i legalizacija? Od dva zla (alkohola i marice), veće zlo je potpuno legalno i prihvaćeno. K tome je manje zlo zbog svoje nelegalnosti, labilnima i neiskusnima još i privlačnije..
...dok se tamo neke budale cerekaju sretni u kutu i nit koga mlate, nit razbijaju nit ništa.


Tako je... a ne biste niti vjerovali koliko ljudi zapravo puši marihuanu i normalno obavlja svoje poslove, radi, ima obitelj, školuje se ili bilo što drugo.. a što od toga svega može jedan alkos, kako je Allein i napisao u ovom postu koji sam ja malo skratila.. nitko napljugan neće izazvati incident, istući ženu ili se tresti ako nije zapalio joint.. i uvijek ću radije zapaliti joint nego se oblokati.. barem me sutra ne boli glava i nije mi muka niti će mi murija uzeti dozvolu ako me zaustave negdje usred noći..


UzeLa si mi riječi iz usta Very Happy osijek031.com smile

Ja osobno ne pušim,aL opet... Sramota je da se za travu dobije 2 godine.. boLje bit pedofiL iL pretuć trudnicu, par mjeseci dobiješ i toe to... Rolling Eyes seLim seee!!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2007. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › A čuj, svatko reagira i shvaća drugačije marihuanu i pojam "napušavanja".. Pretpostavljam da su ovi o kojima pričaš klinci koji nemaju baš nekih obveza pa se tako i ponašaju.. Ako uletiš u ekipu koja ima tridesetak godina, posao, ozbiljnu vezu ili obitelj a svejedno povremeno zapale frulu, sigurno nećeš čuti takve priče niti ćeš dobiti takve odgovore:
:::Bruno::: je napisao/la: ›
uz "zatvorene oči" "neeeeaam pooooojma!" .... boli ih kurac za sve i "ajmo pljugat!" Mad

istina.. ovi o kojima govorim su cca 19-24g.... kratko rečeno - prejadno mi tako šta viditi! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.12.2007. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam jednom je probala nekih par dimova, al sam se vec bila tolko napila da se niceg ne sjecam, kakva je bila i kak mi je bilo poslije, ma strava, sad cu zavrsit u zatvoru osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2008. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna se da je dim marihuane štetniji od duhanskog: 'trava' se uvlači dublje, a dim se zadržava u plućima do četiri puta duže od duhanskog. A 'marica' ima i više toksina.

Prema rezultatima studijekanadskih znanstvenika , objavljene u časopisu New Scientist, marihuana sadrži 20 puta više kancerogenog amonijaka od duhana, te pet puta više cijanovodika i dušičnog oksida, koji izazivaju oštećenja srca i pluća te utječu na cirkulaciju i imunološki sustav.

Duhan, međutim, sadrži znatno više toksina povezanih s neplodnošću.

I dok četvrtina stanovništa Velike Britanije puši duhanske proizvode, šestina ljudi starih između 15 i 34 godine ove je godine probala marihuanu, pa je ona najčešće korištena droga.
prenešeno sa net.hr

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2008. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemojte pušit marijuanu, to je droga! Shocked Svi ćete u komunu, drogeri jedni! Shocked

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
43_23
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: Osijek/D.G.O
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2008. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Zasto tvrde da je losa, zasto lazu da te vuce, ocito da nisu nikad, zapalili pa ne kuze.."

Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2008. 10:16 
Naslov:  Re: Marihuana - je li toliko stetna koliko svi tvrde?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitala sam knjigu o medicinskoj ulozi marihuane sa istinitim pričama ljudi. Ti ljudi stvarno tvrde da im je pomogla kod različitih zdravstvenih problema. Da li je štetna, vrlo disktabilno. Koliko ja znam, uglavnom donosi sretne trenutke. Naravno, ne pretjerivati.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.01.2008. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marihuana je strašno opasna i ako ju pusis narast ce ti brkovi i rep...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
43_23
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: Osijek/D.G.O
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2008. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Marihuana je strašno opasna i ako ju pusis narast ce ti brkovi i rep...


+ komuna i propali mozak....hiiiiiiii uuuuuuuuuuuu Shocked..što sada?? xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2008. 11:23 
Naslov:  Re: Marihuana - je li toliko stetna koliko svi tvrde?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da povremeno pušenje travice ne može štetiti, kao ni povremena čašica.
Ali uspoređivanje sa alkosima baš i nije na mjestu.
Svakondnevno konzumiranje marihuane ima daleko teže posljedice nego svakodnevno konzumiranje alkohola.
A bojim se da bi legalizacija znatno pridonjela povećanju konzumiranja iste.
Zato, dekriminalizacija da, legalizacija ne. osijek031.com smile

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: