Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Marihuana - je li toliko stetna koliko svi tvrde?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.01.2008. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od pusenja marihuane se dobije kronicni popizditis i svi koji samo jednom probaju travu zavrse na heroinu, pobiju svoje roditelje i prijatelje te u mukama umiru u nekoj vjerskoj komuni...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2008. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa onda sam ja medicinsko čudo!! osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CvitaJUG2
Offline
Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2008. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Od pusenja marihuane se dobije kronicni popizditis i svi koji samo jednom probaju travu zavrse na heroinu, pobiju svoje roditelje i prijatelje te u mukama umiru u nekoj vjerskoj komuni...



hahahaha...to nije istina....Smile neki to koriste samo da se opuste i neprelazi im u naviku....iako to rade dosta često....ali to nisam ja.. hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2008. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

provjereno dobro djeluje na migrenu... a u nekim klinikama se daje bolesnicima oboljelim od karcinoma.

više šteti čokolino organizmu nego marihuana,bez zajebaje:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aha
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2008. 18:56 
Naslov:  Re: Marihuana - je li toliko stetna koliko svi tvrde?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"je li toliko štetna koliko svi tvrde?" kao prvo..ne tvrde to svi, nego samo neki koji zaključuju na osnovi površnih istraživanja..kao drugo, dokazano je da djeluje pozitivno na velik broj i kroničnih i akutnih bolesti, depresiju, bla, bla, kog zanimaju detalji, potrudit će se da pronađe, treće..posljedice konzumacije su precijenjene u odnosu na druge poroke koji na puno brži i gori način djeluju na organe i općenito tjelesno stanje..bit svega leži u umjerenosti i samokontroli, ak to nemaš, nema ni daljnje rasprave što je štetno, a što ne..tema nije ponašanje pod utjecajem trave pa o tome neću iako sam pročitala ovdje različite nebuloze koje su očito individualne,a oni koji ih generaliziraju-njihov problem Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2008. 19:27 
Naslov:  Re: Marihuana - je li toliko stetna koliko svi tvrde?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laughing Laughing joooj....sad si zamislite da svi sjedimo na grupnim terapijama i ja sam se ustala i kažem: dobro veče svima ja sam fairy i ja obožavam pušit travu....hmmm...da li je štetna,,,,pa kontam ima svoje dobre i loše strane kao i se ostalu u relativnom svijetu....većina stvari koje sam ovdje pročitala je takva hrpetina notornih gluposti koje su me dobro nasmijale,,,,kakva euforija od trave?? brate mili ne da mi se prst pomaknit a ne da me puca euforija??' ček sam malo o kakvoj žiži se uopće priča? o našoj travici vulgaris ili kojekakvim finim skankovima i inim stvarima??? pocrvene mi oči? moš mislit!!! pa šta...što se tiče apetita,,,kontam da je to individualno jer meni zatvori apetit...godinama uživam u njoj i nisam se navukla na dop,,,,kakve su to gluposti...navuč se na travu....presmiešno,,,,gubitak pamćenja?? što to znači zapravo??? koncentracija je niska, ali brate mili ne pušim kada trebam rješavati nekakve probleme i postavljati teze l ičemu,,,paaaaa da trenutno budem i glupa neviđeno,,,ali to me čak i uveseljava,,,,ne patim od toga da se stalno moram dokazivati kako sam pametna i ovos onos voditi teške razgovore,,,pa ne pušim kada idem radit obavljhat nešto ,,,,obzirom na sve ovo što sam pročitala , ne treba ju legalizirati, vidim da naše društvo nije spremno za to, ali se kazne trebaju smanjiti definitivno....ma kontam ja da nekome ne odgovara i nije se našao u tome, ali ako nešto ne razumije, ne treba osuđivati,,, ni ja ne razumijem zašto netko voli masline,,,stvarno,,,brateeeee što ja volim sjedit u prirodi s ekipom i pljugat i pričat gluposti i umirat od smijeha,,,,hvala ti bože na travi,,ne stvarno...hvala ti...da ne ispadne da sam stalno napljugana,,nisam,,,,ne pljugam uvijek istim intenzitetom,,recimo kada sam pripremala ispit i učila po cijele dane jedva sam čekala da zatvorim skriptu i zapalim to me je čupalo...na dan obrane diplome sjedila sam s mentoricom i profesoricom na kavi, pričale su o tome kako su se nagrađivale kada bi položile ispit,,ja sam pomislila na frulicu,,,kako sam povukla dim i u trenutku osjetila takvo olakšanje i prazninu u glavi...prekinulo me pitanje profesorice: a vi, koja je vama nagrada? ....i jebote što se svi tu na forumu dobri neki i ne pušite,,,osim loone naravno (cmok) ...svatko ima svoj način opuštanja ....al brateeee što se ja volim napušit pa to je strava,,,e da,,, i koji klinac je "spliff"?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
43_23
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: Osijek/D.G.O
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2008. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Riječ gore. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.01.2008. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
Laughing Laughing joooj....sad si zamislite da svi sjedimo na grupnim terapijama i ja sam se ustala i kažem: dobro veče svima ja sam fairy i ja obožavam pušit travu....hmmm...da li je štetna,,,,pa kontam ima svoje dobre i loše strane kao i se ostalu u relativnom svijetu....većina stvari koje sam ovdje pročitala je takva hrpetina notornih gluposti koje su me dobro nasmijale,,,,kakva euforija od trave?? brate mili ne da mi se prst pomaknit a ne da me puca euforija??' ček sam malo o kakvoj žiži se uopće priča? o našoj travici vulgaris ili kojekakvim finim skankovima i inim stvarima??? pocrvene mi oči? moš mislit!!! pa šta...što se tiče apetita,,,kontam da je to individualno jer meni zatvori apetit...godinama uživam u njoj i nisam se navukla na dop,,,,kakve su to gluposti...navuč se na travu....presmiešno,,,,gubitak pamćenja?? što to znači zapravo??? koncentracija je niska, ali brate mili ne pušim kada trebam rješavati nekakve probleme i postavljati teze l ičemu,,,paaaaa da trenutno budem i glupa neviđeno,,,ali to me čak i uveseljava,,,,ne patim od toga da se stalno moram dokazivati kako sam pametna i ovos onos voditi teške razgovore,,,pa ne pušim kada idem radit obavljhat nešto ,,,,obzirom na sve ovo što sam pročitala , ne treba ju legalizirati, vidim da naše društvo nije spremno za to, ali se kazne trebaju smanjiti definitivno....ma kontam ja da nekome ne odgovara i nije se našao u tome, ali ako nešto ne razumije, ne treba osuđivati,,, ni ja ne razumijem zašto netko voli masline,,,stvarno,,,brateeeee što ja volim sjedit u prirodi s ekipom i pljugat i pričat gluposti i umirat od smijeha,,,,hvala ti bože na travi,,ne stvarno...hvala ti...da ne ispadne da sam stalno napljugana,,nisam,,,,ne pljugam uvijek istim intenzitetom,,recimo kada sam pripremala ispit i učila po cijele dane jedva sam čekala da zatvorim skriptu i zapalim to me je čupalo...na dan obrane diplome sjedila sam s mentoricom i profesoricom na kavi, pričale su o tome kako su se nagrađivale kada bi položile ispit,,ja sam pomislila na frulicu,,,kako sam povukla dim i u trenutku osjetila takvo olakšanje i prazninu u glavi...prekinulo me pitanje profesorice: a vi, koja je vama nagrada? ....i jebote što se svi tu na forumu dobri neki i ne pušite,,,osim loone naravno (cmok) ...svatko ima svoj način opuštanja ....al brateeee što se ja volim napušit pa to je strava,,,e da,,, i koji klinac je "spliff"?



kad bi ovo covjek procitao,tj potrudio se procitat ovolko stivo,jos nisam vidjela ovakvo izrazavanje ljubavi u travi, da mastam dok ucim o travi i da zahvaljujem bogu sto ju je stvorio, neznam sta bi komentirala. nisam protiv pusenja al jesam o mastanju o travi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2008. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ni to što stalno misli o njoj ne znači da se navukla,jel...?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2008. 18:56 
Naslov:  Re: Marihuana - je li toliko stetna koliko svi tvrde?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo malo znanstvenog objašnjenja o djelovanju droga
miševi na drogama

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: