Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori za Gradsko vijeće Osijeka - prijevremeni rezultati

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›

Onaj tko očekuje ovo što si ti napisao nije nerealan, nego budala. Kako se takav napredak nije nigdje nikad dogodio, neće se dogoditi ni u Hrvatskoj. Ja sam puno skromnijih zahtjeva. Recimo, da mi na vlasti nisu lopovi, bahati i arogantni ljudi, osvjedočeni neznalice i konvertiti, nekadašnji rušitelji sa splitske rive, tamničati generala, ulizice prosječnim europskim političarima, naglo obogaćeni Hrvati, kolekcionari luksuznih predmeta. Mislim da sam realan.


upravo tako, da ne moram više gledati ministra unutarnjih poslova Kirina "ja sam polupismen i dobro mi je tu", ministra financija Šukera "a šta bi to bila dionica", ministricu obitelji Jacu Kosor "bila sam švelja sad sam tu gdje jesam", ministricu pravosuđa Lovrin "imamo 300000 sudaca a svake minute jedan sudski proces padne u zastaru", potpredsjednika vlade "pokralo se a šta da ja radim sad, nisam ja, a možd i jesam, ko vas jebe ne možete dokazat, ja ništ ne znam nemojte me ni pitat", predsjednika sabora Šekija "jesi za rakiju i pivo", i na čelu pacijenata dr. Sanadera "men novi sat men men jab jab, nu mače", gledao sam ih 4 godine i čekao izbore misleći da su ljudi došli sebi i da će se nešto promijeniti, ali očito ništa od toga, ne kažem da nije bilo svijetlih točaka vezanih za infrastrukturu, pomaka prema EU i još nekih sitnica, ali je to premalo za jednu državu koja se grčevito bori da se izvuče iz govana u koja su nas zatrpavali jako dugi niz godina, svjestan sam da se ne može ništa preko noći ali naša noć malo predugo traje, premalo izvozimo, previše uvozimo, pljoprivreda je u banani, troškovi života su sve veći a čisto me strah ulaska u EU, jer imam osjećaj da će onda tek nastati opći kaos.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 11:14 
Naslov:  Re: Izbori za Gradsko vijeće Osijeka - prijevremeni rezultat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz HDSSB-a poručuju da im je jedini mogući partner SDP kojemu će dati potporu i u parlamentu. Biljana Borzan izjavom da nikako ne želi nove izbore poslala je jasnu poruku što misli o toj ponudi.
Prema trenutnim rezultatima, HDSSB i SDP imaju dostatnih 13 manda i u mogućnosti su formirati vlast u gradu.

Što se tiče Glavaša, sa prvom sjednicom Sabora ponovo dobiva zastupnički imunitet koji će mu trebati skinuti za nastavak postupka. Ipak, nisam baš Mato Arlović pa uzmite ovo s dozom rezerve.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka unija u koju je Hrvatska u povijesti ušla je propala! EU here we come!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
misleći da su ljudi došli sebi i da će se nešto promijeniti, ali očito ništa od toga


kako nista !? Pa milanovic najavljuje da ce on sastavljat vladu ! A jurcic se jos jucer u 19h proglasio novim premijerom.

kako kaze.. jel jadranka ? il pusicka ? il neka treca kokosh.. na proslim izborima; nije gotovo dok nije gotovo ! osijek031.com smile

mene sam zanima ukidanje sramotnog zakona o 3godine za saku trave i 0,00 promila..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Problem je u tome sto smo birali manje zlo, a najbolja opcija ionako ne postoji...

koja je razlika između govneta i dreka??? trebaš samo sjest i jest.....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najajkiji su mi oni koji nisu htjeli smočiti baletanske cipele pa ostali u kući, a sada se bune na rezultate....

e rajo moja...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jazz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskoristila sam svoje građansko pravo jučer. Iskoristila sam i svoje ljudsko pravo sinoć da pljujem po televizoru do 01.30. Jutros sam razočarana i žalosna. Sklapam u glavi soundtrack za ove izbore: Hladno pivo - Politika
TBF - Odjeb je lansiran
Edo Maajka - Mater vam je...
"I razmišljam o riječima rahmetli babe Atifa, u rijetkim trenutcima dok je ovaj bio trijezan: Sine, veli, ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završit će karijeru u nižerazrednm Vratniku", da ne kažem Osijeku.

_________________
Što te ne ubije - ubije te u pojam
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jazz je napisao/la (Pogledaj post): ›
"I razmišljam o riječima rahmetli babe Atifa, u rijetkim trenutcima dok je ovaj bio trijezan: Sine, veli, ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završit će karijeru u nižerazrednm Vratniku", da ne kažem Osijeku.


Legendarno. Wink
Iskoristila sam i ja svoje pravo (smatram to i obvezom), pa zato mislim da imam pravo i pljuckati, za razliku od onih kojima je bilo lijeno otići do biračkog mjesta, a obično najviše kukaju i rezignirano vrte glavom na sve.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd sta se bedirate, tesko da nam moze bit gore neg sto je bilo par dana prije izbora. ocigledo da je stara garda građana vjerna hdz-u, a i umirovljenici su motivirani povratkom duga pohitali na biralista.
da je lose - lose je, a ako mislite da je tako lose prekinite kukati pa trbuhom za kruhom van granice.

u svakom slucaju postoji i mala sansa da sdp u nekim bjesnim koalicijama formira vlast... truncica nade. u svakom slucaju ne vrijedi se bedirati!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Faraon
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Faraon je napisao/la: ›
-jedino sto si ti, je dokazani <de-evilized>... Covjek koji kaze da su Hrvati debilna nacija sam po se bi NIJE Hrvat

Uostalom, debilu slijepi/retardirani, ja jesam Hrvat (OK, vjera mi je poljuljana pa mozda i nisam katolik), a samokriticnost je vrlina...
Prvi put kada budes imao snage pogledat istini u oci shvatit ces da sam u pravu...


Slijep-nisam, retardiran-niti to, debil-mozda...
- da se ne mucis recu ti sto sam, ja sam ti jedan obican tip koji se okomio na jednu pesimisticnu budalu koja tvrdi da je samo-kriticnost vrlin(je ali u granicama NORMALE). Prestani gledati samog sebe u oci, izidji van popricaj s ljudima, pritom ih gledaj u oci i budi iskren... shvatit ces da nije sve tako crno Smile


Zadnja promjena: Faraon; 26.11.2007. 13:00; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Faraon
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Faraon je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Rekoh, Rvati su dokazano debilna nacija, a cini mi se da je Slavonac/Baranjac posebno glup cak i u konkurenciji vec poprilicno glupih hrvata...

Treba nas bagerom nagurat na hrpu i bacit bombu, sve nas pobit, jebes mi sve...

ijos jedan tvoj citat "...:::Svi Hrvatine, a svaki skace ka klokan cim cuje Cecu il' neki hit turbo-folka:::...
Nema razloga za paniku. Tek će njegova djeca imati glavu jegulje...
...Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, jevrej, peder i ne kupam se...
Bogu hvala, ateist sam!"

OK, znas citirat potpis, to je sjajno, ali sto si time htio reci?


Da bi to odgonetnuo procitaj post do kraja, upotrebi malo logiku i shvatit ces... ako to ne uspije postavi ponovo pitanje i dobit ces odgovor Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako god koalirala lokalna vlast, Debeli je trenutno moralni pobjednik, i sam je ostao zatečen te sinoć odmah spurio za Osijek koji mu je jedino i ostao .
Čudnog li naroda slavonskog i baranjskog.
Koalicija u svim smjerovima je moguća. HDSSB neće možda koalirati sa HDZom koji je zabaštrao Glavonju, ali zašto ne, HDZ će ovisti o Glavonji u parlamentu .
Jooojjj komedije kada Glavonja ponovo dobije imunitet. I sve iz početka.
Ima da ga oslobode svih krivnji mijenjajući zakone i ustav ako treba. Ima da je neviniji od Blažene.
Međutim nadam se novim lokalnim izborima i jasnijoj opciji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Faraon je napisao/la: ›
Prestani gledati samog sebe u oci, izidji van popricaj s ljudima, pritom ih gledaj u oci i budi iskren... shvatit ces da nije sve tako crno Smile


Ljudi se dijele na one kojima je casa polu prazna i one kojima je polu puna.

Ti i ja cemo zauvjek biti sretni.. a ovi ostali.. ko ih hebe.. suckers !!! Laughing

ps. cicra, jos uvjek te volim! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Faraon
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Faraon je napisao/la: ›
Prestani gledati samog sebe u oci, izidji van popricaj s ljudima, pritom ih gledaj u oci i budi iskren... shvatit ces da nije sve tako crno Smile


Ljudi se dijele na one kojima je casa polu prazna i one kojima je polu puna.

Ti i ja cemo zauvjek biti sretni.. a ovi ostali.. ko ih hebe.. suckers !!! Laughing

ps. cicra, jos uvjek te volim! Wink


Slazem se s tobom
p.s. cicra nemam nista protiv tebe nego me je malo pecnula tvoja izjava, ispricavam se ukoliko sam te uvrijedio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Faraon je napisao/la: ›
Prestani gledati samog sebe u oci, izidji van popricaj s ljudima, pritom ih gledaj u oci i budi iskren... shvatit ces da nije sve tako crno Smile


Ljudi se dijele na one kojima je casa polu prazna i one kojima je polu puna.

Ti i ja cemo zauvjek biti sretni.. a ovi ostali.. ko ih hebe.. suckers !!! Laughing

ps. cicra, jos uvjek te volim! Wink


Dobro si ukazao da sam napisao što neću. Pa evo što hoću: referendum za Nato, zaustavljanje gradnje Pelješkog mosta kako bi se 3 milijarde kuna potrošilo na pametniji način, transparentne javne natječaje, ministre koji znaju barem osnove resora , ZERP od Nove godine, oporezivanje (ako već ne i kažnjavanje) tajkunskih profita, itd., itd.

Kako Hdz ne ispunjava niti jedan od mojih zahtjeva, nisam glasao za Hdz. Ali ne ispunjava, zasad, ni zahtjeve Hss-a, no to ćemo još vidjeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: