Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori za Gradsko vijeće Osijeka - prijevremeni rezultati

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2007. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem je u tome sto smo birali manje zlo, a najbolja opcija ionako ne postoji...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: › Problem je u tome sto smo birali manje zlo, a najbolja opcija ionako ne postoji...
Nisam govorio o onome sto smo "svi" birali, sto sam ja birao, ili sto je bilo ponudjeno vec sto je dio gradjana izabrao.

HSP je na listicu za parlament izabralo 13,5% gradjana Osijeka, a na listicu za Gradsko vijece 25% glasaca.

Dakle, nekih cca. 7000 ljudi (koliko je razlika u broju osvojenih glasova) je zasigurno na Sabor listicu zaokruzilo jednu stranku, a na GV listicu stranku koja je imala vlast (HSP). Zaista nesvakidasnja pojava na hrvatskom izbornom nebu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cuckovic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako neka neprirodna koalicija dodje na vlast u gradu idem napraviti sudoku osijek031.com smile


Zadnja promjena: cuckovic; 26.11.2007. 10:18; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2007. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Faraon je napisao/la: ›
-jedino sto si ti, je dokazani <de-evilized>... Covjek koji kaze da su Hrvati debilna nacija sam po se bi NIJE Hrvat

Uostalom, debilu slijepi/retardirani, ja jesam Hrvat (OK, vjera mi je poljuljana pa mozda i nisam katolik), a samokriticnost je vrlina...
Prvi put kada budes imao snage pogledat istini u oci shvatit ces da sam u pravu...


Zadnja promjena: Circa; 26.11.2007. 10:18; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2007. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Faraon je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Rekoh, Rvati su dokazano debilna nacija, a cini mi se da je Slavonac/Baranjac posebno glup cak i u konkurenciji vec poprilicno glupih hrvata...

Treba nas bagerom nagurat na hrpu i bacit bombu, sve nas pobit, jebes mi sve...

ijos jedan tvoj citat "...:::Svi Hrvatine, a svaki skace ka klokan cim cuje Cecu il' neki hit turbo-folka:::...
Nema razloga za paniku. Tek će njegova djeca imati glavu jegulje...
...Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, jevrej, peder i ne kupam se...
Bogu hvala, ateist sam!"

OK, znas citirat potpis, to je sjajno, ali sto si time htio reci?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cuckovic je napisao/la: › Ako neka neprirodna koalocija dodje na vlast u gradu idem napraviti sudoku osijek031.com smile
Sisljagic ne iskljucuje koaliciju s SDP-om i HNSom.

U tom slucaju, molimo se bogovima iz ovog i svih ostalih paralelnih univerzuma da Sanader ne dobije premijersko zezlo.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
ja jesam Hrvat


Sta se sad qrčiš !? Wink Još ćeš se 'falit da si glas'o za hdz ! Laughing

btw, jel ima koji pravnik na portalu da nam objasni sadasnju situaciju oko cika glavasha..

naime, kako je ushao u sabor, dobiva i imunitet. e sad, dali ga taj imunitet stiti il ne stiti od kaznenih djela pocinjenih prije dobivanja samog imuniteta, a za koja se vec vode postupci ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne postoji prirodna i neprirodna koalicija. Tko ne misli tako, neka pogleda vlast u Njemačkoj. Uostalom, Hss-Hsls su također u koaliciji, pa nikom ne smeta. To je floskula, kao što je i floskula da su svi isti, da se ništa neće promijeniti, i slično.

Inače, Hdz i Hsp neće moći formirati vlast u gradu. Odlučit će Glavaš i Milanović, da li žele nove izbore, ili vlast u gradu. Bilo bi sramotno za Hdssb da nakon svega koalira s Hdz-om, ali i s Hsp-om, i zato je to jedina logična opcija. U svakom slučaju, novi izbori bili bi najgori mogući scenarij.

Mene nije sramota sugrađana koji su glasali za Hsp, jer barem su glasali. Mene je sramota onih koji nisu glasali, jer ih je baš briga, iako su izbori jedini način na koji se može utjecati na budućnost. Blesavoće koje se mogu pročitati kao razlog ne izlaska ne bih posebno komentirao. Važno je samo znati da ne postoji država na svijetu u kojoj birač ima glasačku opciju koja ga u potpunosti zadovoljava, nego samo opciju koja je najbolja od ponuđenih. Bilo bi krajnje vrijeme da to shvate i naši sugrađani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, super pitanje. Meni nije bistro kako se mogao kandidirati iz zatvora.
Za posao čistačice moraš donijeti potvrdu iz MUP-a se da nisi kažnjavan i da se protiv tebe ne vodi nikakav postupak, ali za Sabor valjda vrijede druga pravila.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2007. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Mene je sramota onih koji nisu glasali, jer ih je baš briga, iako su izbori jedini način na koji se može utjecati na budućnost. Blesavoće koje se mogu pročitati kao razlog ne izlaska ne bih posebno komentirao.

Ovo potpisujem...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
To je floskula, kao što je i floskula da su svi isti, da se ništa neće promijeniti, i slično.


O da, sve ce se promjeniti, hrvatska ce devalvirati kunu, za milijon posto povecati svoju industrijsku proizvodnju, stvoriti uniju s kinom i rusijom i postati oaza socijalne i ine pravde.

get real.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Da, super pitanje. Meni nije bistro kako se mogao kandidirati iz zatvora.
Za posao čistačice moraš donijeti potvrdu iz MUP-a se da nisi kažnjavan i da se protiv tebe ne vodi nikakav postupak, ali za Sabor valjda vrijede druga pravila.


Bit će spektakl kad Glavaš bude izlazio iz zatvora. Po mom skromnom mišljenju, DO je odradio loš posao, i s obzirom na dosad viđeno u sudskom postupku, čini mi se da će optužnica pasti. Glavni svjedoci optužbe su ubojica i kurva, moram priznati da tu Glavaš ima pravo. Što naravno ne znači da mislim da je Glavaš nevinašce, s obzirom da se u Osijeku tih godina nije mogao promijeniti ni toalet papir, a da to ne zna Glavaš (ali i Šeks).

U svakom slučaju, jedva čekam rasplet.

Ako ćemo baš o neprirodnim koalicijama, iako je to smiješno, Friščić je jučer iznio osnove zahtjeva od kojih neće odstupiti, i svi odreda su upravo suprotni Hdz-ovim (primjera radi, Friščić zahtjeva referendum za NATO). Cijene rastu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: ›
To je floskula, kao što je i floskula da su svi isti, da se ništa neće promijeniti, i slično.


O da, sve ce se promjeniti, hrvatska ce devalvirati kunu, za milijon posto povecati svoju industrijsku proizvodnju, stvoriti uniju s kinom i rusijom i postati oaza socijalne i ine pravde.

get real.


Onaj tko očekuje ovo što si ti napisao nije nerealan, nego budala. Kako se takav napredak nije nigdje nikad dogodio, neće se dogoditi ni u Hrvatskoj. Ja sam puno skromnijih zahtjeva. Recimo, da mi na vlasti nisu lopovi, bahati i arogantni ljudi, osvjedočeni neznalice i konvertiti, nekadašnji rušitelji sa splitske rive, tamničati generala, ulizice prosječnim europskim političarima, naglo obogaćeni Hrvati, kolekcionari luksuznih predmeta. Mislim da sam realan.

Ako netko nije izašao na izbore zato što misli da je svejedno tko je na vlasti, možda je i bolje da nije izašao, jer strah me izbora takvih. U Švicarskoj, gdje bi se najprije moglo reći da im je svejedno tko je na vlasti, redovito bilježe velik odaziv, no tamo je stanovništvo prilično obrazovano.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cuckovic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Sisljagic ne iskljucuje koaliciju s SDP-om i HNSom.



Bolje i ta kombinacija nego ponovo izbori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Onaj tko očekuje ovo što si ti napisao nije nerealan, nego budala. Kako se takav napredak nije nigdje nikad dogodio, neće se dogoditi ni u Hrvatskoj. Ja sam puno skromnijih zahtjeva. Recimo, da mi na vlasti nisu lopovi, bahati i arogantni ljudi, osvjedočeni neznalice i konvertiti, nekadašnji rušitelji sa splitske rive, tamničati generala, ulizice prosječnim europskim političarima, naglo obogaćeni Hrvati, kolekcionari luksuznih predmeta. Mislim da sam realan.


Vidim da znas sto neces.. znas li sto hoces ? I nigdje ne vidim da ti je bitno sto i kako rade ti koji su na vlasti..

a i mislim da nisi realan, jerbo svi imaju putra na glavi.. a oni koji mozda cak i nemaju.. jedva cekaju da se docepaju drzavne kese..

Citat: ›
Ako netko nije izašao na izbore zato što misli da je svejedno tko je na vlasti, možda je i bolje da nije izašao, jer strah me izbora takvih. U Švicarskoj, gdje bi se najprije moglo reći da im je svejedno tko je na vlasti, redovito bilježe velik odaziv, no tamo je stanovništvo prilično obrazovano.


ovo me podsjeca na osmicu i njegov.. kako ono rece ? proljev, jel ?

ja sam super pametan jer sam izasao na izbore i rekao ono sto necu ! a svi oni koji nisu su ne obrazovani. wtf ?

mozda oni koji nisu izasli na izbore imaju za cilj ,svojim primjerom, ukazati na opći proljev koji nam prodaju kao programe i vizije.. mozda zele promjenu kompletnog uredjenja sam drzave.. da izadje manje od 50% (il puno manje od 50%) ljudi na izbore... bili, tako izabrana vlada, imala legitimitet ? mozda ljudi hoce despota i despotizam ! a mozda su u shumi..

ne volem tako generaliziranje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: