Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Da li se zavaravam

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
delboy
Offline
Ukupno postova: 64
Lokacija: na biciklu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bond girl,nemoj biti naivna,zasljepljena si s njiim,ukratko da ti ispricam malo o zivotu mog rodjaka ima 51 g,silovao je pijan svoju tadasnju suprugu s jos par kolega, odlezo je svoje u zatvoru,ima troje djece sto priznaje s tri razlicite zene,jedno dijete nepriznaje,to je ono sto moja obitelj zna.salimo se za njega gdje god dodje ostavlja sjeme,bio je nedavno u gostima kod nas toliko je toga ispricao da ja toliko rijeci ne izgovorim u tjedan dana,takva slatkorjecivost,britkost,elekventnost,covjek se super ugodno osjeca u njegovom drustvo da ti nesvjesno udje pod kozu,koga nezna skupo bi ga platio,pazi se mozda je itaj tvoj takvog kova,a sto je naj gore taj moj rodjo nije jedini kojeg znam takvog ili slicnog kova

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, da... i pedofil, ubojica, kanibal... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
delboy
Offline
Ukupno postova: 64
Lokacija: na biciklu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj ti rodjak u svakoj konverzaciji s kim hoce biti dobar,ima ljudi i skojima je u svadji,ostavlja dobru vibru i kemiju,a mozes mislit kakva se kemija i vibra razvija izmedju zenske osobe na koje je on bacio oko!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro... uvijek treba bit oprezan... al nisu svi silovatlji! mislim... ne vidim vezu između tvoj rođaka i ovog dečka o kome je riječ u topiku... osim što su obojica muškarci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›

poslala sam joj PM koji nije uočila jer je nova.


jat' saaaaavjetujem da slusas popi. ona, izgleda, ima iskustva s takim stvaaarima.

Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odgovor na tvoje pitanje-da li se zavaravam-je... ooo daaa itekakoooo... ma nema od njega kruva.. već bi on ovu ostavio, da je mislio išta ozbiljno s tobom.. a ove njegove ''promjene'' su čisto kenjakanje, kojima te on želi zadržati! daj ti fino odjebi sve to, i ne muči se više! evo, moj iskren savjet..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
delboy
Offline
Ukupno postova: 64
Lokacija: na biciklu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam to htjeo reci nego da ljudi bilo zenski ili muski ,mogu lagati a da ni netrpne,tj da svojom slatkorjecivošću koja se sugovorniku uvuce pod kožu ostvaruju svoje ciljeve koji mogu a i ne moraju biti etični pošteni pravedni,moralni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

delboy je napisao/la: ›
nisam to htjeo reci nego da ljudi bilo zenski ili muski ,mogu lagati a da ni netrpne,tj da svojom slatkorjecivošću koja se sugovorniku uvuce pod kožu ostvaruju svoje ciljeve koji mogu a i ne moraju biti etični pošteni pravedni,moralni...


aha, aha... ok... moj bed! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 20:44 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitivno nije manijak i silovatelj kao što delboy predlaže. Zanima me koliko je vas koji dajete savjete imalo sličnih iskustava ili bio u takvoj situaciji. Mislim da samo takvi mogu nešto reći po tom pitanju jer tko nije bio na mom mjestu,kužim kako to izgleda: on lažljivi gad koji se kurva, a ja naivna glupača koja sve to vjeruje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 21:03 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › kužim kako to izgleda: on lažljivi gad koji se kurva, a ja naivna glupača koja sve to vjeruje


Da, obično tako izgleda. A ljudi si često daju za pravo naprečac zaključivati nešto o osobama koje ne poznaju samo na osnovi neke situacije (ponekad je dovoljno i manje od situacije Wink ).

Gle, ne znam kako ti, ali kad ja izletim s nekim svojim "privatnim" problemom na forum, obično očekujem saznati je li tko imao slična iskustva, kako su se osjećali u tim situacijama... neke stvari ne želiš pričati frendovima pa se ispušeš na forumu.

Ako ovdje dođeš tražiti konkretan savjet, nema ti od toga koristi. Pogotovo zbog toga što mi ne poznajemo ni tebe ni njega.

Nije sve crno-bijelo. Ljudi su drugačiji. Nekima je jednostavno teško prekinuti neke stvari, tek tako srušiti mostove za sobom i bezbrižno krenuti dalje.

Moj ti je savjet da pričekaš malo, ako misliš da vrijedi truda. Budimo iskreni, čini mi se da bi ti to napravila što god ti tko rekao Wink

Moj frend je bio u sličnoj situaciji. Imao je vezu od 6 godina. Nit je štimalo, nit je bilo gadno. Nekakav prosjek. Zaljubio se u jednu super curu. To je stvarno bilo iskreno. Odmah je odlučio da će ovu curu ostaviti, ali od odluke do sprovedbe u djelo prošlo je više od pola godine.

Bio je pičkica, nedostajalo mu je hrabrosti, ispao je svinja.. to sve da. ali to ne znači da mu do te cure nije stalo. Razmišljao je o reakciji njezinih i njegovih staraca, rodbine, frendova.. znao je da će ju povrijediti. Nije bio siguran je li s ovom curom to "to", odnosno hoće li ga ona zeznut kad ovo sve prekine...

Ponavljam, nismo svi isti. Kad ja shvatim da nisam baš (više?) luda za osobom s kojom sam u vezi, auomatski prekidam. Nemam živce za neka natezanja i "pokušaje". Mislim da to nema smisla. Neki drugi ljudi nisu takvi. A neki treći se jednostavno boje prekida ili im je to preteško.

Nećemo generalizirati ni pogađati. Ti sama ipak najbolje znaš šta želiš, ne? Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 21:23 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Thanks wendy, odmah post u drugačijem tonu čim si u sličnoj situaciji ili znaš nekog tko je bio u istoj. Najlakše je osuđivati ljude i reagirati tipa on ju vara,ti sudjeluješ u tome, kak si jadna što se zavaravaš. Što se čekanja tiče, definitivno sam spremna na to,jer mislim da ovog vrijedi čekati,osjetila sam to prvi put kad smo bili zajedno.Zato ni ne želim ništa forsirati s tim ultimatumima jer vjerujem da njih nitko ne voli,pogotov kad se radi o ovako delikatnoj temi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svoj post, koji sam napisala, argumentiram svojim iskustvom.. koje je bilo negativno.. razumijem potpuno kako se osjećaš, i upravo zbog toga sam ti i rekla da ga odjebeš.. vjeruj mi, stvari se rijetko kad promijene, i ne, on neće ostaviti tu svoju curu.. ja se iskreno nadam, i iskreno ti želim da u tvom slučaju bude drugačije! eto! sretno!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 21:46 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žao mi je da imaš negativnih iskustava s ovom temom,ali vidiš da ima i nekih koji su preživjeli i ovakve brodolome. Znam da ne mogu samo tako prijeći preko toga, a koliko ću moći čekati i koliko ću imati strpljenja, to je pitanje vremena i kako će se razvijati situacija. Voljela bih da sve završi dobro i da budemo sretni,iako bi onda ona morala biti nesretna na račun našeg odnosa,ali šta ćeš. Život nekad podijeli čudne karte

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 21:51 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Što se čekanja tiče, definitivno sam spremna na to,jer mislim da ovog vrijedi čekati,osjetila sam to prvi put kad smo bili zajedno.


Ok je ako ti tako osjećaš. Naravno, svjesna si da bi se mogla razočarati, ali najgore se gristi zbog stvari koje nisi ni probala. nekad jednostavno žongliramo sa situacijama, osjećajima i rizicima. Ako ništa drugo, žongliranje razvija mozak, ili u ovom slučaju, daje ti novo iskustvo. Wink

iskoristi vrijeme i priliku da saznaš je li vrijedilo. Nitko ti to unaprijed ne može reći. Ali glupo mi je govoriti da to nema smisla, da se ne trudiš, da on neće ostaviti curu.. pomogao bi ti i iskren razgovor s njim, umjesto da se ovako grizeš sama. I zašto to shvaćati kao ultimatum ili dosađivanje? U tome je koliko i ti, a ti imaš pravo znati šta on o svemu misli, ne?

Sretno sa situacijom i ne slušaj nas tu nego sebe Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2007. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da zavaravas se . a to je vidljivo iz toga sto dolazis tu nas pitati za misljenje a onda kad si gle cuda dobila ono sto ne zelis cuti pocela si se opravdavati . na svaki post si skocila spremna i puna argumenata. ovo je samo krajnja faza tvog zavaravanja koja se sastoji od toga da zavaras i druge ljude, jer mislis da ako 3 puta ponovis laz ona postaje istinom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: