Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Da li se zavaravam

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 10:59 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam da nada puno košta,koliko me taj naš odnos iscrpio mentalno i emotivno,često puta sam se i rasplakala jer sam mislila da ću puknuti od muke.A i činjenica da znam da ima nju nimalo ne pomaže, nekad kao da intuitivno znam kad su zajedno pa si možete zamisliti koji je to ojećaj. Vjerujem da sam si ja utuvila u glavu da je on vrijedan truda i zato sve to trpim,iako s eradi o muškarcu koji je nevjeran i ono što su neki od vas spomenuli, mogao bi isto to napraviti i meni dana sutra ako bi uopće došlo do sutra.Nikad još do sada nisam voljela nekog muškarca jer se inače teško povjeravam i otvaram osobama pa me ovo tim više uzdrmalo. S njim je sve išlo tako normalno i spontano,jednostavno se dogodilo. S njim sam podjelila neke stavri i osjetila nešto što nisam ni mislila da sam u stanju osjetiti.Kad sam saznala za nju,tj. kad mi je rekao, bilo je već kasno da se "odljubim" jer mi je već bio previše drag i poseban.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2007. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda da se zapitaš zašto nije odmah rekao istinu... nego onda kad si već zagrizla..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne kužim što ti u stvari želiš....
da li stvarno želiš cuti naše mišljenje....i poslušati savjete....ili jednostavno želiš si olakšati dušu....iznoseci svoje probleme.....koliko god se mi tu trudili objasniti kako stvari stoje...svaki tvoj iduci komentar daje nam do znanja kako u stvari ti samo želiš jedno....da on bude tvoj....i da ništa drugo nije bitno.....Cool
...jednostavno neke stvari u životu ne možeš kontrolirati.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 11:14 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sviđao mi se neka 3 mjeseca i onda kad smo se prvi put zbližili rekao mi je za nju tak da nije čekao da se zagrijem jer nije znao da se zagrijavam,dogodilo se totalno neočekivano i spontano, na radnom mjestu recimo.A što zapravo želim,definitivno želim da budemo zajedno,ali samo nas dvoje, žao mi je što je situacija takva kakva je. U biti iznenađujem sama sebe kako se nosim s time,mislila sam da ću ekspoldirati i da ću mu moći reći da odjebe jer to nema smisla,inače mi to nije bio problem. U par navrata sam to rekla sama sebi i njemu i onda kad sam se suočila s pomisli da više neće biti dio mog života(makar i ovako polovično), ta me pomisao ubijala i nisam si mogla dopustiti da samo tako ode.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2007. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ni meni nije jasno,sta ti zelis postici s ovom temom? ime tema je da li se zavaravas,90% ovih odgovora pokazuje da se zavaravas.
cinjenica je da covjek vara curu, a da mu je stalo do tebe bolio bi ga k*rac za sadasnju curu. a on ovako ima dvije zenske.
ono sto mu nepruzi jedna pruzit ce mu druga

budi realna i razmisljaj glavom, da li je to dostojno toga da ti sa svoje 24 godine sebi takve stvari dopustas,koliko ima zivota jos ispred tebe......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 12:29 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi ste u pravu vjerujem, tako bih i ja razmišljala da mogu realno. A ovo što kažeš što mu ne da jedna dat će mu druga,to me muči.Mogu shvatiti da muškarci lažu,a i žene isto tako,nije da smo mi nešto drugačiji, i sad što su neki rekli da mu nije stalo do mene,da mulja i izmišlja, ali da baš može izmisliti čitave neke scenarije,to mi je teško povjerovati. Ono što vas pitam, da li je moguće da je nekom muškarcu toliko stalo do sexa d abi se toliko potrudio da iz tjedna u tjedan smišlja neke scenarije i opravdanja?!Iako zna da sam mu se potpuno predala i da ga želim, ne vidim onda čemu ta opravdanja i slične stvari. Vjerujem da je moj najveći problem to što još uvijek nisam na čisto sama sa sobom dal da vjerujem tim njegovim pričama ili su to bajke za malu djecu. Razumijem zašto većina vas regaira isto, kad s eizvadi iz konteksta,on ispadne lažljivi gad, a ja naivna glupača koja mu vjeruje. Ali da doživite naše trenutke i osjetite ono što ja osjetim kad sam s njim, možda biste drugačije razmišljali. Znam da je ovo jedna od onih hipotetičkih situacija, tipa što bih ja napravio/la da mi se nešto tako desi, teško je reći, nikad ne reci nikad. Nisam ni ja mislila da ću ikada biti nečija ljubavnica, a gle me sada. Javili su mi se neki ljudi koji su proživjeli isto i razmišljaju kao ja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›
Ono što vas pitam, da li je moguće da je nekom muškarcu toliko stalo do sexa d abi se toliko potrudio da iz tjedna u tjedan smišlja neke scenarije i opravdanja?!
da.
vjerojatno i još malo više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl, u gornjem desnom kutu je pretinac s privatnim porukama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 12:40 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako to misliš i još malo više? Prošli vikend me neki lik zvao van i bila sam s njim na kavi,mislila sam da će mi pomoći da zaboravim ovog,ali jedino što sam na toj kavi shavtila je koliko mi je do njega stalo jer ovog lika uopće nisam doživjela. Budući da nas dvoje nismo u vezi, nitko mi ne brani da si nađem frajera,ali uopće ih ne doživljavam kad pomislim na njega,svi su mi bezveze. Znam da mnogi od vas misle da imam sindrom zabranjenog voća pa da mi je stalo do njega samo zato što ga ne mogu imati i te spike, ali nije definitivno.Nisam takav karakter i nemam uopće tu crtu. Jel moguće da ga toliko volim da ovaj naš odnos smatram normalnim iako on to definitivno nije?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene tvoja priča uopće ne čudi,čak dapačeSmile...ljudima se u životu često dese takve stvari samo rijetki o tome progovore,ovak javno...osijetili ste najvjerojatnije oboje onu ludu vibru,kad pomisliš;o Bože,jel to moguće,pa to je to...! nekad prepreke očvrsnu odnos,još više povežu dvoje ljudi,kolko god to sad glupavo zvuči...vrijeme će pokazati,gjde ste vas dvoje u toj priči,neminovno je da će biti ili-ili,jer sreća u nesreći je po mom mišljenju ako se odluči ostavriti pravu vezu sa tobom ostavit će SAMO curu...nema ženu i djecu,jer u takvim situacijama je jako,jako teško...Sretno! i uživaj:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 14:03 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Thanks marrai,drago mi je da bar netko djelomično shvaća što proživljavam.I ja se bojim da će doći do ili ili situacije, samo ju ne želim forsirati,jer iako ga neki smatraju lažljivim gadom, vjerujem da i njemu nije lako biti u ovakvoj situaciji.Možda s vremenom dođe i do tog trenutka,ali sve u svoje vrijeme. A što se tiče vibre,dogodilo se upravo to,vibra i kemija kakvu do sada još nisam osjetila. Mislila sam u početku da nas samo ta vibra i kemija vežu, ali s vremenom naš odnos posteje prisniji. Nadam se samo da neću izgubiti razum zbog svega ovoga i da me ovaj odnos neće obilježiti tj. da neću i u budućnosti biti u ovakvim situacijama. A o paranoji tipa šta ak on mene prevari da i ne .Kako se upustiti u vezu s nekim koga si zavoljela pod ovakvim okolnostima?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle... bondgirl...privatne poruke! gornji desni ugao stranice! jesi pronašla?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy ne biti tako okrutna prema djevojci...nije svatko sretan u ljubavi kao ti Razz

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Poppy ne biti tako okrutna prema djevojci...nije svatko sretan u ljubavi kao ti Razz


okrutna?!
poslala sam joj PM koji nije uočila jer je nova.


Zadnja promjena: Poppy; 18.11.2007. 17:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 14:47 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Thanks marrai,drago mi je da bar netko djelomično shvaća što proživljavam.I ja se bojim da će doći do ili ili situacije, samo ju ne želim forsirati,jer iako ga neki smatraju lažljivim gadom, vjerujem da i njemu nije lako biti u ovakvoj situaciji.Možda s vremenom dođe i do tog trenutka,ali sve u svoje vrijeme. A što se tiče vibre,dogodilo se upravo to,vibra i kemija kakvu do sada još nisam osjetila. Mislila sam u početku da nas samo ta vibra i kemija vežu, ali s vremenom naš odnos posteje prisniji. Nadam se samo da neću izgubiti razum zbog svega ovoga i da me ovaj odnos neće obilježiti tj. da neću i u budućnosti biti u ovakvim situacijama. A o paranoji tipa šta ak on mene prevari da i ne .Kako se upustiti u vezu s nekim koga si zavoljela pod ovakvim okolnostima?!


Malena,ne razbijati glavicu s previše onoga šbbkbb:) sve to dođe na svoje...prepusti se i uživaj...ako i ne bude kako priželjkuješ barem češ imati divnu uspomenu u životu da si osijetila i doživjela nešto što se nekima ne desi nikada.ja sam u goroj poziciji od tebe,zato znam kako ti je.pozzzz Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: