Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nezadovoljni učenici klupama blokirali ulaz u 3. gimnaziju!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › srednjoškolsko obrazovanje nije obvezno

wrong, tek im sad ne mogu nista otkad se to promijenilo.


Nije se još promijenilo, zar ne? To je bio plan sad-jesam-sad-nisam-hadezeovac Primorca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2007. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›

A ako su profesori frustrirani - imaju razloga biti. Plaće su im očajne, uvjeti rada loši, nemaju ni mehanizme ni mogućnosti napraviti reda među bahatom i neodgojenom balavurdijom čiji roditelji misle da im dijete ne smije dobiti 1.

To su sve znali prije nego što su se upisali na filozofski tako da ja nevidim u čemu je problem.Imali su 12 godina iskustva u hrvatskom školstvu.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2007. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
@kopile.....daj prvo provjeri maticnom uredu da li ti stvarno imaš 25 godina....a onda se lijepo ispricaj danici na tim tvojim rijecima....
...to što je danica napisala stoji do zadnje rijeci....
...balavurdija nije ni pocela živjeti....a vec se uzjebala što se mora ustati u 6 sati....
....jebo te al imamo mladež koja vec sad kurcem nece ni da mrdne...Cool


jos ne vidim ispriku koju danica zasluzuje...

a za ovo sto se neki ne zele ustati i te price...nije to cjela generacija...vise njih ce ustati u 6 sati bez ijedne rijeci...osobno sam i ja takav...
ti sto ne zele ustati su razmazeni kreteni koji misle da su oni centar svijeta i da se sve vrti oko njih...roditelji ih nisu bas najbolje odgojili a sada je malo kasno da bi poceli...
da sam ja ravnatelj malo bi se potrudio i saznao ko je to napravio izbacio ih odma i skole...objavio u novine...pa bi se te budale malo zapitale oce se dizat u 6 il upropastit buducnost...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la: ›

da riječ je o trećoj gimnaziji-znači svi njezini razredi!!!!
ma dajte molim vas....zaš bi se oni dizali tak rano??uopće ne razmišljate da ima tu i putnika koji se moraju dić u pol 6...onak....baš super....a većina srednjoškolaca ne mora to,pa zaš bi i matematičari??a?
a ovo s klupama-tipičan prank srednjoškolaca.... Laughing


a jadni, ma znaš šta, imaš ti i pravo.....najbolje je da u školu dođu kad se lijepo naspavaju Very Happy....

joj što mi ovakvi komentari dignu tlak....da se mene pita ja bi osnovnoškolce dizo u 6 sati....pa djeca trebaju steci naviku ustajati što ranije, jer danas-sutra više nece ici u školu nego ce biti zreli i ozbiljno ljudi za posao.....jel ce i na poslu izvrnuti stol i stolice zbog tog razloga??? a oni su 3. srednji....pa to nisu djeca, neki su od njih možda vec punoljetni.....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2007. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi baš potrebna isprika osobe koja se tako izražava. Strašno je saznanje da takva osoba postoji i ako je ovako agresivna u izričaju zbog različitosti u mišljenju, ne znam što bi zaista bila u stanju učiniti u stvarnom životu ako se s nekim ne slaže.

Moje mišljenje i dalje stoji, pa kom se sviđalo ili ne.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
@kopile.....daj prvo provjeri maticnom uredu da li ti stvarno imaš 25 godina....a onda se lijepo ispricaj danici na tim tvojim rijecima....
...to što je danica napisala stoji do zadnje rijeci....
...balavurdija nije ni pocela živjeti....a vec se uzjebala što se mora ustati u 6 sati....
....jebo te al imamo mladež koja vec sad kurcem nece ni da mrdne...Cool


jos ne vidim ispriku koju danica zasluzuje...

a za ovo sto se neki ne zele ustati i te price...nije to cjela generacija...vise njih ce ustati u 6 sati bez ijedne rijeci...osobno sam i ja takav...
ti sto ne zele ustati su razmazeni kreteni koji misle da su oni centar svijeta i da se sve vrti oko njih...roditelji ih nisu bas najbolje odgojili a sada je malo kasno da bi poceli...
da sam ja ravnatelj malo bi se potrudio i saznao ko je to napravio izbacio ih odma i skole...objavio u novine...pa bi se te budale malo zapitale oce se dizat u 6 il upropastit buducnost...



....mali za ovo imaš veeeeliki nesquick......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

4 godine mi je nastava počinjala u 7 i nisam se nijednom pobudnio nit ostali iz škole...
Wow, nek sat vremena ranije odu na spavanje i gotovo.
Nek se bolje pobune protiv nečeg što je stvarno problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Nije mi baš potrebna isprika osobe koja se tako izražava. Strašno je saznanje da takva osoba postoji i ako je ovako agresivna u izričaju zbog različitosti u mišljenju, ne znam što bi zaista bila u stanju učiniti u stvarnom životu ako se s nekim ne slaže.

Moje mišljenje i dalje stoji, pa kom se sviđalo ili ne.
Bu hu hu.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2007. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@kopile - 90 postova - 2 zuta kartona

jel on vrijedan vašeg živciranja?
Nemojte se ni obazirat na takve postove

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ne obaziremo se mi na njega...evo ja idem 2 godine u emsu i stalno se dizem u 5 i 20...meni iskreno to ni ne smeta jer se covjek navikne a i ovo sto su oni napravili je cista glupost...sada je srednja skola obavezna ali opet...u mom razredu ima putnika i to od bizovca, sarvasa, do petrijevca i petrove slatine...oni se isto ustaju u 5 pa nikom nist...oni znaju da se tako mora i gotovo...ako oce zavrsit skolu moraju se pridrzavat pravila a ne da oni kao prosvjeduju...to su sve tam razmazeni i siguran sam da im je bilo tesko kada im je nastava pocinjala i u 8...ugl. sve je to sam pogled na njihovu buducnost i na njihov karakter i odgajanje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tenjac, pametno zboriš...

Školska godina traje već duđe od 2 mjeseca, ako se nisu do sada navikli onda im nema spasa jer iskreno, naviknut se može za 2 tjedna.
Kad te prvi tjedan izmori, idući tjedan ćeš otići jednostavno ranije nego inaće u krevet jer umor neće drugačije dozvoliti i evo nove tj. mrvicu izmjenjene rutine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2007. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako JEBENO MRZIM kad kažu da smo razmaženi. Da mi je samo vas vidjeti barem tjedan dana u matematičkoj gimnaziji. Najveća pogreška!! Danas smo došli na sastanak s ravnateljicom, tek toliko da se nasmijemo na njene slavne govore rješavanja problema gdje će se vrtiti u krug i ne rješiti ništa. Kao mi se njoj uvijek možemo obratiti ako nismo zadovoljni nečim, vrata su uvijek otvorena...ali NIKAD je nema. Zar mora doći do ovakve gluposti da bi se ona pojavila i porazgovarala s nama??? Od početka godine smo ispitivali svakog profesora zašto idemo u 7. Tražili smo konkretan odgovor, i to bi bilo SASVIM DOVOLJNO. Ali ne!!! Svi se vrte u krug i izbjegavaju odgovor. Kao nema dovoljno učionica zbog drugih aktivnosti. PA KOJE SU TO AKTIVNOSTI?? Evo, mi stvarno ne znamo koje su i koliko je tu aktivnosti, niti tko ide!
Ok, rekoh već ovo, a i ponavljam: to su učinili pojedinci, nitko ne zna tko...Zašto onda krivite sve ostale, cijelu gimnaziju?? Rekoh, došli smo svi taj dan i samo se nasmijali. A "problem 7" nije jedini problem....kavu glupost moramo napraviti da bi izborili kvalitetniji rad s profesorima?? Zar ih moramo na koljenima moliti da nam objasne neke zadatke, da aktivnije rade s nama, makar morali i subotama dolaziti u školu za što i inače pokušavamo zamoliti??!?! Previše dolazi i odlazi novih profesora, teško im se prilagođavamo kao i oni nama. Mi zaista pokušavamo naći zajednički jezik, ali ništa... Zašto, npr. mi ne smijemo znati zašto nam informatiku, koja je dosta važan i težak predmet, predaje "profesor" koji ni nije profesor nego programer koji je na fakultetu proveo 8 godina a nije ga ni završio. Čovjek ne zna objasniti, sve pukne u projektor pa ti prepiši. A onda 80% našeg razreda dobije 1, jer je odlučio baš ove godine biti cool i strog. I onda kad bi rekli ravnateljici za taj problem, ona bi samo odgovorila: "Sve se može razgovorom, poduzmite nešto sami; blabla". Mda...pa opet isto. A onda će doći do sranja.
Nije se teško ustajati u pola 6, zaista. I zato nemojte govoriti da smo razmaženi, balavurdija i sl. jer ne znate kako je to. Ne znate što znači moliti za znanje i objašnjenje. Imamo pravo znati i biti obavješteni!!! A ne da nas muljaju i vrte u krug.
Svaka čast profesorima koji nas podržavaju u takvim stvarima, a to su čak oni stariji i iskusniji koji su predavali i našim roditeljima. Oni su svijesni amaterstva i neupućenosti novih profesora koji konstantno dolaze i odlaze, a i većine naših problema. Oni su na sastancima na našoj strani. UVIJEK!! Ali ih je malo...a ovi novi su samo ravnateljičina potrčkala. Još jednom, odakle vam pravo pljuvati po nama koji se trudimo u gimnaziji jer želimo nešto postići??? Da mi kaže netko od tih profesora da sam glup, razmažen, balavac i sl. ok, znat ću da su u pravu jer sam sigurno učinio nešto loše...i to mišljenje poštujem. Sigurno se neću bahatiti ni tužiti mami i tati. Ali vi, koji tipkate gluposti koje temeljite na ovoj prenapuhanoj senzaciji i procjenjujete naše karaktere, bolje onda nemojte ni komentirati.
Mladi smo i želimo ostvariti i poduzeti nešto za opću dobrobit. Zar je sramotno i kako vi kažete "balavo" žaliti se zbog nekakvog problema?? Znam, stariji ste i iskusniji, ali što...vi niste nikad imali 18 godina?? Zar se morate tu onda prepirati s nama "balavcima" ili međusobno dokazivati svoju zrelost i snobizam postovima tipa "balavurdija, razmaženi, sve ih treba išamarati, slat čači..." Pa lijepo. Bitno da ste shvatili...
Opet ponavljam: ovaj događaj je svima bio smješan, to su pojedinci. Problem je samo način rada s profesorima koji nemaju sluha za nas i naše molbe i to što nikad ne dobijemo konkretan odgovor kada sasvim pristojno pitamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2007. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito ste krenuli od krivog problema... i završili u novinama.
Svi smo mi išli ili idemo u neke škole.
Ovo što vam se sada kao događa je mila majka što vas čeka kad se zaposlite.
To je dio dobrodošlice u stvarnost.

p.s.
Oni koji se neće ustajati da bi išli od 7 u školu su definitivno razmaženi i uobraženi.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2007. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›

p.s.
Oni koji se neće ustajati da bi išli od 7 u školu su definitivno razmaženi i uobraženi.


Ti koji se neće ustati su pojedinci, a ima ih zaista malo. Zapravo, većini tako odgovara jer ranije završimo s nastavom i stižemo ispuniti obveze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2007. 0:47 
Naslov:  Re: Nezadovoljni učenici klupama blokirali ulaz u 3. gimnazi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Nekoliko desetaka školskih klupa i stolaca od kojih je bilo nemoguće ući u unutrašnjost škole, dočekalo je jučer ujutro spremačice 3. gimnazije kada su došle na svoje radno mjesto u privremenim prostorima Matematičke gimnazije, u bivšoj vojarni u Hadrijanovoj ulici.
- Spremačice su došle raditi oko 6 sati i dočekalo ih je "brdo" školskih klupa i stolica naslaganih na vrata. Na njima bilo je pismo u stilu krimi-priče koje nam je jasno ukazalo na to da su neki učenici, revoltirani što nastava počinje u 7 sati, pokušali na ovaj način nešto promijeniti. Spremačice su se dobro namučile kako bi sav taj namještaj pomaknule, rekla je Diana Čapin, tajnica Matematičke gimnazije.
Novinare su odmah ujutro pozvali učenici koji su dolaskom u školu u 7 sati zatekli neobičan prizor, ali su znali o čemu se radi.
- Ne želimo ustajati u šest kako bismo stigli na nastavu u 7 sati. Pokušali smo kroz učeničko vijeće promijeniti vrijeme početka nastave i dogovoriti sastanak s ravnateljicom. Za sada nismo uspjeli. Iako nam govore da nastava tako rano mora počinjati zbog nedostatka prostora, mi u to ne vjerujemo, rekao je 18-godišnji učenik koji dodaje da je vrijeme kada im počinje nastava najvjerojatnije i potaklo ovaj čin revoltiranih učenika.
- Izmješteni smo iz svoje zgrade u Tvrđi i nemamo dovoljno učionica za sve izborne aktivnosti koje učenici biraju po svojim željama. Zbog učenika putnika, nismo u mogućnosti nastavu produžiti do 20 sati, pa stoga počinjemo sat vremena prije. Objasnili smo učenicima zbog čega moraju dolaziti u 7 ujutro, ali očigledno nisu shvatili. Morat ćemo s njima opet porazgovarati i pokušati naći zajedničko rješenje, kazala je Lidija Neznanović, profestorica i voditeljica smjene u 3. gimnaziji i dodala kako je ovo, na žalost, jedan od problema koji nisu uspjeli na vrijeme detektirati.
Uslijedit će, doznajemo, sastanak s djecom na kojemu će im ponovno biti objašnjeno zašto nastava počinje ranije nego drugim srednjoškolcima. Intencija je pokušati pronaći drugi model prema kojem bi mogli ići u školu u neko drugo vrijeme, iako je to za sada gotovo nemoguće. U školu je pozvana i policija koja je obavila očevid, nakon koje su stigli i krim-policajci. Iako su učenici na drastičan način pokazali svoje nezadovoljstvo trenutačnim stanjem, i tajnica i voditeljica smjene ipak su ukazale da ništa nije uništeno, niti je što iz kruga škole nestalo.
glas-slavonije.hr

Zodijak gdje se tu spominje neprofesionalnost i loš rad profesora?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: