Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anto Đapić novi predsjednik osječkog Gradskog vijeća!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječki kroničar je napisao/la: ›
U pravu si. Svi su bolji od sektaša, ali ne mogu iz principa čestitati čovjeku koji u utakmici Osijek-Dinamo navija za neriješeno. Zbog toga mi je jučer bilo mučno kada sam čuo tko je izabran...


ha ha kako se to navija za neriješeno, ovo prvi put čujem
možda je odigrao takvu kombinaciju na kladionici


Mene npr kao fanatičnog navijača NK Osijeka zaboli briga za koga navija gradonačelnik ili bilo koji političar...

Ono što me više prca je gdje su svi ti ostali "navijači" NK Osijeka kada se treba doći na utakmicu, platiti ulaznicu i podržati klub...

Jer klub ni ne treba biti financiran od grada, klub treba biti financiram prema omjeru gledatelja na stadionu. Znači što više gledatelja, više novaca od ulaznica, što više gledatelja više zainteresiranih sponzora, jer će više gledatelja vidjeti njihove reklame itd itd.

Sve je u gledateljima, zato me zaboli za koga navija gradonačelnik, bolje neka svi oni kojima to smeta, a dođu na stadion 2 puta godišnje promisle kako oni mogu pomoći klubu. Dolaskom na utakmice! Nikako drugačije. I to ne sa pozivnicama na koje su navikli. Ako vole klub, žele dobre igrače, dobre igre i rezultate, neka plaćaju ulaznice, pa će to s vremenom i doći

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako sam ja protumačila post o "neriješenom rezultatu":
Kad je napisano da je Đapić "navijao za neriješeno" u tekmi Osijek-Dinamo, nije tu bio važan rezultat tekme nego to što nije u tom slućaju navijao SAMO za Osijek. Osoba koja jednako ili više voli neki drugi grad od onog koga treba voditi - što traži među čelnicima tog grada. Ma njemu je Zg draži od Os, ali je tada pitanje za koga će navijati u tekmi bilo direktno postavljeno, a nije iskreno rekao da radije navija za Dinamo. Sad

A što se tiče profi nogoša - slažem se s @Evilom.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Šimić
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek, Dubrovačka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 22:20 
Naslov:  Re: Anto Đapić novi predsjednik osječkog Gradskog vijeća!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije svega lijep pozdrav svima.

Kao što sam i obećao ostajem se družiti s vama na forumu pa izvolite „perite“ Smile
Na jučerašnjoj sjednici Gradskog vijeća izabrali smo predsjednika i potpredsjednike Gradskog vijeća te članove različitih odbora pri Gradskom vijeću. Kao što vam je poznato vijećnici GOGO liste na sjednici su glasali za izbor svih predloženih kandidata i na taj način odredili se kao dio vladajuće većine.
Znao sam da će ta naša odluka izazvati i negativne komentare. Za takve komentare ima opravdanih i neopravdanih razloga.
Neki nam zamjeraju što smo podržali gospodina Đapića za predsjednika Gradskog vijeća. Jasno mi je da za takav stav imaju argumente. Gospodin Đapić imao je dobrih i loših poteza (po meni ipak više ovih drugih) u svojoj političkoj prošlosti i brzo se mogu naći argumenti za i protiv. Međutim mi smo se u pregovorima oko konstituiranja Gradskog vijeća odlučili koncentrirati na prijedloge koji će jamčiti promjenu načina upravljanja, a kod izbora predsjednika i potpredsjednika bili smo spremni na kompromis. Svako tko radi bilo kakav posao ili sudjeluje u bilo kojoj zajednici zna da se bez kompromisa ne može napraviti rezultat. To ne znači da mislim kako kompromise treba raditi uvijek nego da na njih treba biti spreman. Naravno do određene granice. Naša procjena bila je da kod izbora predsjednika i potpredsjednika Vijeća trebamo napraviti kompromis. S druge strane uspjeli smo progurati stavove o kvalifikacijama koje moraju imati članovi nadzornih odbora i dva već imenovana člana uskoro će biti povučena. Uskoro krećemo s provedbom i naša druga dva prijedloga. http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=45621 Neki su komentirali kako naši uvjeti za sudjelovanje u konstituiranju Vijeća nisu nikakvi uvjeti. Ipak vrijeme ih je brzo demantiralo.
Neki misle da nismo trebali sudjelovati u konstituiranju uprave. S tim se ne mogu složiti. Da podsjetim, mi smo se u izbore uključili jer smo željeli promjene. To smo u kampanji i zastupali. Uspjeli smo dobiti podršku za ulazak u Gradsko vijeće (za one koji to ne znaju HDSSB je zbog toga dobio jednog vijećnika manje). U drugom krugu izbora podržali smo gospodina Vrkića kojeg su građani izabrali za novog gradonačelnika. Znači da smo uspjeli u promjeni vladajuće političke garniture. Mogli smo birati da li ostati samo u Vijeću ili pored toga sudjelovati i u upravljanju. Odlučili smo sudjelovati u upravljanju jer želimo zajedno s gradonačelnikom pokušati raditi na tome da ovo ne bude samo promjena političke garniture nego zaista promjena načina upravljanja gradom. Mislim da imamo odgovornost to pokušati. Ukoliko se pokaže da ne ide uvijek možemo izaći iz svega. Istina je da se u Osijeku zajedno okupila šarolika ekipa. Sada nas je svojom politikom na okupljanje motivirao HDSSB. Držati nas i dalje zajedno neće biti lako no vjerujem da gradonačelnik Vrkić ima dovoljno iskustva i znanja da u tome uspije.
Mislim da sudjelovanjem u konstituiranju uprave pokazujemo odgovornost prema građanima koji s pravom očekuju promjene. Znam da ih neće biti lako provoditi ali najgore bi bilo da uopće ne pokušamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
mlpokn
Offline
Ukupno postova: 98
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 22:26 
Naslov:  Re: Anto Đapić novi predsjednik osječkog Gradskog vijeća!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslav Šimić je napisao/la (Pogledaj post): › Sada nas je svojom politikom na okupljanje motivirao HDSSB.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerujem u to, gospodine Šimiću, da ste se u politiku uključili da bi doprinjeli i promjenili ono loše. Osobno, drago mi je što ste novo lice na političkoj sceni i nadam se da će biti nešto od svega ovog novog za grad Osijek. Ovaj grad je u totalnom klincu i ako smo se zeznuli u pogledu izbora nećemo propasti niže što jesmo no ako smo pogodili onda je to dobro za sve. Želim vam puno sreće i da se dokažete, barem u ovoj godini da otopite led što nam je glavama na spomen HR političara.

O tome da jedna stranka je ovo ili ono ne bi ulazio u to jer nekima su jedni dobri a drugima drugi. Sto ljudi, tisuću ćudi!

I da ako nam djeca odrastaju u ovom čudnom vremenu i postaju manje ljudi za to nisu krivi političari već Mi jer ih prepuštamo samim sebima. Treba raditi na njihovom karakteru jer sami od sebe neće lako shvatiti što je dobro ili zlo. Kada odrastu možda bude kasno za njih ili nas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ponavljam što je @simo031 napisao i slažem se u potpunosti:

1. Samo političar sa puno mašte, može objasniti narodu kako mu je, i zašto mu je tako.
2. Tko nikad nije povjerovao političaru, taj ne zna što je razočaranje.


Je li sreća ili nesreća što moj matori mozak još prilično dobro pamti? Nadam se, ipak, da ću ovo "kino" pamtiti barem do slijedećih izbora.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mene npr kao fanatičnog navijača NK Osijeka zaboli briga za koga navija gradonačelnik ili bilo koji političar...


Koliko se sjećam, Đapić u vrijeme te izjave nije bio samo gradonačelnik već i dopredsjednik NK Osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2013. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonjara je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mene npr kao fanatičnog navijača NK Osijeka zaboli briga za koga navija gradonačelnik ili bilo koji političar...


Koliko se sjećam, Đapić u vrijeme te izjave nije bio samo gradonačelnik već i dopredsjednik NK Osijek.

I što onda još treba dodati

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2013. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovakove zadaće koje obnašaju naši politički biznismeni u gradu , da za ovaj grad i građane žele dobro odradili bi taj posao volonterski. Ovo su sve cirkusanti još iz 90-tih zaista je politika privatni biznis .Dakle najveća elementarna nepogoda za grad pa i Slavoniju su upravo ovakovi nesposobnjakovići koji se još i danas domognu vlasti važi ona narodna, kakav narod takva vlast.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2013. 18:13 
Naslov:  Re: Anto Đapić novi predsjednik osječkog Gradskog vijeća!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslav Šimić je napisao/la (Pogledaj post): › Prije svega lijep pozdrav svima.

Kao što sam i obećao ostajem se družiti s vama na forumu pa izvolite „perite“ Smile


Miroslave, ne obaziri se previse na ove komentare. Vise-manje se na forumu vec iz diskursa moze skuziti tko je ciji glasac, a oni koji su duze ovdje vec dobro znaju tko navija za koga.

Mislim da nitko tko je zelio promjenu vlasti nije ocekivao da se kompromisi i ustupci nece morati raditi. Ovi sto pisu kako su toboze glasovali za GoGo, pa su sad jako razocarani - vjeruj mi, to nisu tvoji biraci, nego mladez iz HDSSB-ove Branimirove Internetske Bojne.

Ja sam osobno odusevljen uspjehom GoGo liste i ne samo da podrzavam vase sudjelovanje u vlasti, nego mislim da je to kljucno za izgradnju platforme za iduce izbore, na kojima cete nadam se postici jos bolji uspjeh. Naravno - pod uvjetom da nesto epohalno ne zaserete... A s obzirom da osobno poznam i tebe i dobar dio uze uzeg kruga GoGo ekipe, vjerujem da necete!

I nemoj za par mjeseci zaboraviti na forum - ovdje je uvijek vrlo veselo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2013. 21:12 
Naslov:  Re: Anto Đapić novi predsjednik osječkog Gradskog vijeća!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mali pijonir je napisao/la (Pogledaj post): ›
Miroslave, ne obaziri se previse na ove komentare. Vise-manje se na forumu vec iz diskursa moze skuziti tko je ciji glasac, a oni koji su duze ovdje vec dobro znaju tko navija za koga.

     Izbori su iza nas, grad ima novu demokratski izabranu vlast, i svatko od nas je dužan volju većine svojih sugrađana poštovati, što god mislili o novoj vlasti. Jednako tako, više nije niti najmanje bitno, tko je čiji glasač, ako su komentar ili kritika smisleni i opravdani. Svatko tko želi dobro našem gradu ponašati će se u skladu sa tim, bilo da se radi o običnom građanu, bilo da se radi o članovima novog GV, ili novim upravljačkim strukturama gradskih tvrtki.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.06.2013. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonjara je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mene npr kao fanatičnog navijača NK Osijeka zaboli briga za koga navija gradonačelnik ili bilo koji političar...


Koliko se sjećam, Đapić u vrijeme te izjave nije bio samo gradonačelnik već i dopredsjednik NK Osijek.

I što onda još treba dodati


Molim Glavasevce da ne spominju NK Osijek.
Od Glavaseva 4. godisnjeg plana nije ostvareno nista...
Glavas je skype-om iz BiH birao novog predsjednika, a ne Skupstina.
Instalirali ste politickog predsjednika Kohorte.
Instalirali ste na funkciju predsjednika lika koji je Dinamu prodao sina, a nakon toga digao sidro i rekao ne mogu vise.

Nemate pravo spominjati nas klub jer ste upravo vi krivi sto je na dnu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2013. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mapatil, daj se skuliraj. Opet generaliziraš. Daj konačno promijeni vokabular i tituliranja. Riječ je bila o Đapiću i njegovom navijanju za Dinamo, a ti opet o Glavašu. Baš ti je on nešto prirastao srcu kad ne možeš bez njegovog imena skoro ni u jednom postu Laughing

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.06.2013. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cisto ne volim licemjerje... Da Djapic nije imao sto raditi na celu Nk Osijeka, nije. Da ste vi stavljali pet puta gore, jeste. Zato je klub tu i gdje je.

Drugim rijecima, da Djapica za NK Osijek proziva Kohorta ili laburisti ili sdp-ovci ili hdz-ovci nemam nista protiv. Kad ga vi glavasevci prozivate itekako imam jer se niste ni ispricali za unistenje grada nit ocistili olosa vec ih nagradujete mjestima u saboru... Jedina promjena u vas je ta sto ste sad u oporbi.

I ne znam sto vam smeta nadimak glavasevci, kad jeste Smile osim ako ne zelis rec da ste ga se odrekli?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
RockericaOs
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2013. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Funkcija predsjednika GV je funkcija bez ikakvih ovlasti, jedino vodi sjednicu, te ima svoj ured i osobnog vozača. Ovlasti nema nikave...

GOGO je rekao da će podržati bilo koga tko bude predložen ako se prihvate naši uvjeti


http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=46163

Kolko će milijuna kredita naše djece i unuka ovaj puta NEBITNI I BEZ OVLASTI ĐAPIĆ ulupati ?
ja bi bila bez ovlasti, a da raspolazem milijunima gradske love i sa 2-3 nadzorna odbora, mirovinom i plaćom predsjenika gradskog vijeća.

Samo vi iz GOGE šutite i mislite da građani ne vide. Neko vas iskorištava i pravi budale od vaše legitimne i normalne želje za građanskim i normalnim Osijekom.
Nebudite nojevi, izdavite glavu iz pijeska - raspitajte se ko vma kolo vodi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: