Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anto Đapić novi predsjednik osječkog Gradskog vijeća!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2013. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Čestitke Đapiću! Pozdrav dežurnim sektašima! osijek031.com smile

     "Znajte ljudi: pravednost ništa tako jezovito ne kažnjava kao izdajstvo.
Izdajnik pogiba od ruke koja mu je izdaju platila.
Jao izdajicama, jer su najgadnija, najnečistija, od svih najprokletija gamad na zemlji."

Marija Jurić Zagorka

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 8:11 
Naslov:  Re: Anto Đapić novi predsjednik osječkog Gradskog vijeća!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Čestitke Đapiću! Pozdrav dežurnim sektašima! osijek031.com smile


...i od mene čestitke Đapiću uz želju da što prije završi tamo gdje mu je i mjesto (hint: Osimpex, Osijek-Koteks, lažni magisterij, i najvažnije - smetlište).... također, pozdrav svima koji podržavaju ovakvog lika - dosta govori o vama samima....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sada će gospon Đapić završiti svoju temu koju je započeo za MK Slavoniju Osijek tvrtku koja je ovih dana otišla u stečaj. Dakle da vidimo gdje su nestali stanovi .. kožne jakne vrijedne milijunima kuna .. sve to Đapo dobro zna tko je lopov sad će konačno pravica na vidjelo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječki kroničar
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 8:44 
Naslov:  Re: Anto Đapić novi predsjednik osječkog Gradskog vijeća!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Čestitke Đapiću! Pozdrav dežurnim sektašima! osijek031.com smile

U pravu si. Svi su bolji od sektaša, ali ne mogu iz principa čestitati čovjeku koji u utakmici Osijek-Dinamo navija za neriješeno. Zbog toga mi je jučer bilo mučno kada sam čuo tko je izabran...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Sada će gospon Đapić završiti svoju temu koju je započeo za MK Slavoniju Osijek tvrtku koja je ovih dana otišla u stečaj. Dakle da vidimo gdje su nestali stanovi .. kožne jakne vrijedne milijunima kuna .. sve to Đapo dobro zna tko je lopov sad će konačno pravica na vidjelo.

Hoće.... ali malo morgen Sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- Funkciju predsjednika Gradskog vijeća treba obnašati časna, ugledna i moralno neupitna osoba. Upravo su to u prošlom mandatu tražili i neki vijećnici koji sada tu sjede po pitanju prof. Josipa Vrbošića, ali ako imate dvostruka mjerila pa jednom nešto važete, a drugome ne, onda je to nemoralno. Prijedlog za Antu Đapića kao predsjednika Gradskog vijeća ne ispunjava ni jedan od zahtjeva za tu funkciju.....
....vladajuća koalicija za drugog potpredsjednika predložila je Brunu Zorića iz redova Hrvatskih laburista, te Dragu Šerića iz HSU-a. Vijećnici HDSSB-a odmah su upozorili kako se prema članku 34. stavku 2 Zakona o lokalnoj samoupravi jedan od dva potpredsjednika bira iz redova oporbe, što bi u ovom slučaju bio HDSSB. “Vi ne morate poštovati zakon, ali to znači da ste loše počeli i da pokazujete na koji način ćete vladati ovim gradom. Želimo podsjetiti da je u prethodne četiri godine za vrijeme vlasti HDSSB-a tu funkciju obnašao Goran Mikan iz redova SDP-a, što znači da je bivša vlast poštovala ovu odredbu”, poručio je Završki.
Kako ovaj prijedlog HDSSB-a nije usvojen, drugi potpredsjednik Gradskog vijeća ipak je postao Bruno Zorić iz redova Laburista, inače 47-godišnjak sa srednjom stručnom spremom, danas zaposlenik HEP-a, gdje je voditelj smjene, a osječkoj javnosti poznatiji kao dugogodišnji konobar u cafe-baru Jazz tijekom 90-ih, dok je prvi potpredsjednik Drago Šerić iz Hrvatske stranke umirovljenika.


Kao što, odprilike, reče Simo: Naša tragedija je naša komedija (ili obrnuto) Sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi, nemojte dramatizirati oko mjesta Predsjednika GV, to je mjesto bez ikakvih ovlasti, jedino ima dvije privilegije, a to su vlastiti ured i vozač. Nema veće ovlasti niti od jednog člana GV-a, pa mislim da to ne treba niti toliko tome obraćati pažnje.

Ja ću vas samo pitati da se sjetiti tko je do sada bio sve predsjednik GV i što je sve postigao sa te funkcije? Sjećate ih se možda 2 ili 3, i nikakvih rezultata ili poteza vezanih uz tu funkciju? Dakle, ne treba raditi dramu oko te, prije svega simbolične funkcije

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

modri je napisao/la: ›
sretno đapiću i nemoj praviti greške jer si iskusan političar da si izvukao pouke od prije to ne sumnjam


Za greške je možda izvukao pouke ali za izvlačenje love sumnjam da to smatra greškom.

Pošto me neopravdano se trpa u te"sektaše" (čudan izraz što koristi određena grupica ljudi, ili ste iz iste ekipe ili ne možete sami nešto kreativno smisliti) dat ću jedan konkretan primjer GREŠKE dotičnog.

Sad mu je prilika da dokaže da tko radi taj greši i tko greši taj popravlja svoje greške!

Odbojkaško igralište na Sjenjaku, kod starog studentskog doma, devastirano u pokušaju da se napravi odbojkaško na pjesku. Da ne napomenem da je sve napravljeno aljkavo osim onog u Dolinama, no zna se tko je tad bio s Vjenca.

Ante, popravi svoje sranje od projekta kojim smo svi više izgubili nego dobili. Sad je na tebi, Bubalo nije bio zainteresiran kao i satelit Matković. Ti si to uništio, ti to popravi.

Poltroni, jesam li sektaš i dalje kad sam konkretan?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudi, nemojte dramatizirati oko mjesta Predsjednika GV, to je mjesto bez ikakvih ovlasti, jedino ima dvije privilegije, a to su vlastiti ured i vozač. Nema veće ovlasti niti od jednog člana GV-a, pa mislim da to ne treba niti toliko tome obraćati pažnje.

Ja ću vas samo pitati da se sjetiti tko je do sada bio sve predsjednik GV i što je sve postigao sa te funkcije? Sjećate ih se možda 2 ili 3, i nikakvih rezultata ili poteza vezanih uz tu funkciju? Dakle, ne treba raditi dramu oko te, prije svega simbolične funkcije


...@evil - ne dramim oko mjesta predsjednika GV....dramim oko toga kakav to čovjek uopće može zasjesti na BILO KAKVO političko mjesto (u Đapićevom slučaju je to već treća funkcija otkako je Vrkića).....također, smatram da mu je mjesto puno dalje od mjesta gdje ima #dvije privilegije#...sori, ali to su dvije privilegije previše.....
....sve ovo što se događa ovih dana u gradu nema smisla, ovo su javne pljuske svim normalnim građanima Osijeka, a koji ne razmišljaju sektaški, poltronski, pastirski, kako god hoćeš....
...mene boli licemjerje i šprdnja, koja se više niti ne skriva....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I još jednom ponavljam da se za to ne smije kriviti ili zaslužnima smatrati članove koalicije. Za to su prije svega zaslužni 5000 ljudi koji su mu dali glas na izborima. I u tom grmu leži zec.

Nakon toga se je dogodilo da je jedini otvoreno i bez rezerve podržao Vrkića, i eto. Politika...

Ja ti mogu reći da mi u GOGO nismo jednoglasno podržali Đapića za predsjednika GV, štoviše nije nam to bilo ni bitno, bitni su nam, kao što smo naveli, bili naši uvjeti za podržavanje koalicije.

Ja mogu reći svoje osobno mišljenje da A.Đ. nije nikako moj tip osobe, prije svega zbog onog salutiranja, a nakon toga i svega ostalog, ali on je dobio 5000 glasova :/

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapić je dobio 5k glasova, pa što? Jel se to GOGO ruga nama!?? HDSSB je dobio kudikamo više pa nije na vlasti. Znači 5k više vrijedi nego 20k. Logika tu ne štima jer u pitanju je politika a politika je kuraba kao i svi koji se bave njom.
GOGO je imao šansu no bojim se da ste kao i HSU, radodajka svima no vrijeme će sve pokazati. Start vam i nije nešto!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko ne nikome ne ruga. Samo kažem da Đapić nije na ove funkcije postavljen eto tako, nego su mu tu donijeli ti glasovi...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I HDSSB-ovcima je jasno da je Đapić izabran kako bi obavio prljavi posao demontaže njihove zločinačko-pljačkaške hobotnice. Zato su se toliko i uspjenili, znaju da on nema skrupula. I neka plaču i cvile. Treba im činiti ono što su oni građanima ovoga grada činili.

HDSSB je sekta nastala oko ratnog zločinca, a ne demokratska stranka. Za njih nikada nisu vrijedila demokratska pravila, što su i potvrdili za vrijeme svoje zločinačke vladavine Osijekom i Slavinojom, kada su tisuće ljudi morale napustiti grad, jer su uhljebljivali samo svoje stranačke pse.

Takvi se nemaju što pozivati na demokratska načela, jer oni prvi ne priznaju ni demokraciju, a ni pravni poredak Republike Hrvatske.

Na njih treba primjeniti njihove metode, ništa više. Podrška svima koji će to činiti, jer želim da moje dijete odrasta u normalnom gradu, a ne gradu gdje ratni zločinci, ubojice i lopovi nesmetano šetaju gradom i bivaju slavljeni kao nekakvi heroji.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
I HDSSB-ovcima je jasno da je Đapić izabran kako bi obavio prljavi posao demontaže njihove zločinačko-pljačkaške hobotnice. Zato su se toliko i uspjenili, znaju da on nema skrupula. I neka plaču i cvile. Treba im činiti ono što su oni građanima ovoga grada činili.

Hm, slažem se da je Đapić odličan za ulogu inglorious bastarda i bi taj posao mogao obaviti bolje od nekoga sa skrupulima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječki kroničar je napisao/la: ›
U pravu si. Svi su bolji od sektaša, ali ne mogu iz principa čestitati čovjeku koji u utakmici Osijek-Dinamo navija za neriješeno. Zbog toga mi je jučer bilo mučno kada sam čuo tko je izabran...


ha ha kako se to navija za neriješeno, ovo prvi put čujem
možda je odigrao takvu kombinaciju na kladionici

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: