Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrhovni sud smanjio kaznu Branimiru Glavašu i potvrdio počinjenje ratnog zločina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2010. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Hmm... vjerojatno ću među zadnjima na ovom forumu stati u Glavaševu obranu (mislim da ni sad to ne radim), ali vrlo je zanimljivo kakav je u biti Glavaš indikator za sve srbofile i jugofile. Evo, i ovaj forum ih je prepun (da ne govorim o EPH i Anti Tomiću).


opet si popio krivu tableticu ili višak maligana? ako nije to onda je to očiti nedostatak mozga.

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svi ti prethodno nabrojani tako povremeno izviruju iz svojih rupa kada je potrebno braniti "srpsku čast" i blatiti po hrvatskoj. Onda su najglasniji, onda povampire, kao što zorno vidimo i iz primjera i slučaja "Glavaš".


povraća mi se od ovakvih upisa jer autor ne znajući opravdava zločine nad hrvatskim civilima na privremeno okupiranom teritoriju. valjda je autoru ovog ne upisa već moždanog proljeva opravdano usmrćivati civile bez ikakvog razloga. vjerojatno je u redu braniti ljude koji su osramotili uniformu ZNG-a koju sam ponosno nosio od 30.06.1991. godine dp 20.12.1995. godine.

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dakle, zanimljiva jedna zanimljivost Very Happy koja se kronično ponavlja zadnjih 10-ak godina, nekad opravdana (kao u ovom slučaju), a velikim brojem puta neopravdana.


da li je u pitanju možda belosvetska urota protiv jadne Hrvatske opet na djelu?

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne! da sam htio to reci onda bi to i napisao.
svaki medij u hrvatskoj ima svoju pozadinu u politici i smjesno je da uvijek seremo protiv ovih nama najblizih(stv i ostv) a gutamo srpska sranja od jutarnjeg i ostalih trovaca koji rade puno veca sranja od ovih sitnih lazi sto cujes po lokalnim medijima.
razmotat ce se klupko. shvatit ce valjda ljudi opet da su srbi preuzeli sve udruge za ljudksa prava u uskor oi sve medije. plakat cemo onda. zapravo vas par sa ovog foruam i nece Sad


tko nije sa nama taj je protiv nas. jednostavno, iskreno i jako glupo. kada već ne znaš detektirati probleme koje rade mangupi u našim redovima idemo opaliti po dežurnim krivcima za sve u Hrvatskoj, a to su Srbi. genitalno, nema što.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2010. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde ti marijuan smiri malo doživljaj. Moj komentar uopće nije bio u svrhu branjenja i opravdavanja Branimira Glavaša, nego samo osvrt na srbo- i jugofile koji su sad u velikom broju izvirili. A ti da malo čitaš yutarnji list, Ante Tomića, onog Jergovića pa onda malo i index.hr te ovaj forum, znao bi točno o čemu pričam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2010. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Ajde ti marijuan smiri malo doživljaj. Moj komentar uopće nije bio u svrhu branjenja i opravdavanja Branimira Glavaša, nego samo osvrt na srbo- i jugofile koji su sad u velikom broju izvirili. A ti da malo čitaš yutarnji list, Ante Tomića, onog Jergovića pa onda malo i index.hr te ovaj forum, znao bi točno o čemu pričam.


iz tvojih moždanih proljeva progovara mržnja. ja ovdje nisam vidio srbofile kako ti častiš neistomišljenike. umjesto toga bilo bi lijepo mozak izvaditi iz frižidera i vratiti ga na mjesto kako uši ne bi ispale kada žica zahrđa.

yugofila nema od referenduma za samoopredijeljenje kada je 94 posto registriranih glasača glasalo za izlaz iz pokojnice kojom nas plaše likovi poput tebe. od milja vas nazivam bjesničarima.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2010. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › aha. Ante tomic sto napise je istina i samo istina. Covjek je pun mrznje i ne znam kako netko moze takav tekst pustit u novine. Smece


Naravno. Ako nije Drago Hedl kriv, onda je Ante Tomić.

Jadan Glavaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2010. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la: ›
Naravno. Ako nije Drago Hedl kriv, onda je Ante Tomić.

baš da se zapitaš koji bi to novinar mogao napisati "nezavisnu" priču o spodobi

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2010. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drmić i Sanja Marketić, prema jednoj verziji, trebali su prikupiti 300.000 eura, čime su, navodno, namjeravali potkupiti troje sudaca Vrhovnog suda. Obratili su se direktoru jake osiguravajuće tvrtke koji im je rekao da taj novac ne može dati, ali da bi ga mogao posuditi uz jamstvo da će biti vraćen.


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2010. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanima me da li ce se glas slavonije ako se ovo pokaže istina...ograditi od svoje novinarke/urednice....Sanje Marketić
te pokazati kako oni svi nisu upleteni u ovaj događaj te da naravno o ovome nisu imali nimalo pojma Very Happy


_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2010. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
zanima me da li ce se glas slavonije ako se ovo pokaže istina...ograditi od svoje novinarke/



kako ako je istina? pa normalno da je istina kad jutarnji pise o tome
neamj use sta ograditi; ovi moraju u zatvor ; iako mi je cudno zasto vec nisu u zatvoru kad je to sve istina..
Meni nije jasno iz teksta kako su izvukli taj naslov za naslovnicu jutarnjeg??

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2010. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: › iako mi je cudno zasto vec nisu u zatvoru kad je to sve istina..
Ne treba te cuditi. Afera s Fimi medijom je otkrivena pocetkom godine, a zena u pritvoru tek od nedavno.

Dakle, ako je ovo istina - nacekat cemo se do uhicenja, a ne treba zaboraviti i da se Drmicu prvo mora skidati imunitet, pa dok se jos to protrguje. Cirkus.

Nego, ako to nije istina - zasto Drmic i Marketicka istog trena nisu tuzili Jutarnji za klevetu? Tuzbu za klevetu je jednostavije podnijeti, nego zavrstiti krim. obradu i poceti s privodjenjima. Tako je vazda bilo, tja. koliko su samo nasi politicari tuzili uokolo... eh...

Umjesto tuzbi Jutarnjem, HDSSB se zaprijetio da ce u Saboru potegnuti pitanje financijske situacije u Jutarnjem, vezanom uz poreze i sl.

Hm, kome vjerovati?!

Nego, sad Osjecani mogu i znati zasto je ovih dana na ulicama Osijeka toliko radnika Osijek-koteksa i Cestinga. Trebalo je opravdati sve one novce koji su iz gradskog proracuna isli za kupovinu slobode. Nije li lijepo znati da se nasim novcem kupuje sloboda, ugled i cast Branimira Glavasa?

Pa to je krasno!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2010. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›

kako ako je istina? pa normalno da je istina kad jutarnji pise o tome


Misliš, kao i što za Glavaša nije bilo istina sve što se pisalo?
Ah zaboravio sam, pravomoćna presuda je ipak samo politički montirani proces....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2010. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la (Pogledaj post): › iz tvojih moždanih proljeva progovara mržnja. ja ovdje nisam vidio srbofile kako ti častiš neistomišljenike. umjesto toga bilo bi lijepo mozak izvaditi iz frižidera i vratiti ga na mjesto kako uši ne bi ispale kada žica zahrđa.

Auu ovo "literalno" preseravanje je sigurno po uzoru na Ante Tomića osijek031.com smile a kad govorimo o mržnji, upravo je njegov tekst na ovu temu, pun mržnje i bijesa.

marijuan je napisao/la (Pogledaj post): ›
yugofila nema od referenduma za samoopredijeljenje kada je 94 posto registriranih glasača glasalo za izlaz iz pokojnice kojom nas plaše likovi poput tebe. od milja vas nazivam bjesničarima.
Što se tiče jugofila, eto i predsjednik nam je jedan od njih. To što si ti slijep pored zdravih očiju, je tvoj problem. Isto tako da ne ostanem dužan i "drugoj strani", u Sanadorevom HDZ-u prevladavaju pak srbofili, koji financiraju četničke spomenike i izvode slične pizdarije, ne bi li ostali na vlasti. No, ovo je sad već debeli offtopik.

Što se tiče same teme, ako je vjerovati yutarnjem listu po ovom pitanju, veselim se skorašnjem krahu HDSSB-a kao stranke prepune mutnih pojedinaca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2010. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
RKL je napisao/la (Pogledaj post): ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › zanimljiv taj jutarnji list.
na prvoj stranici tekstove pise Dušan a na drugoj Dragan.
EPH je mocna stvar..pazit cu sta pisem Razz


Hoćeš reći da je objektivniji STV gdje si uposlen, i gdje Glavašev sin radi kao realizator programa? Bolje pročitaj ovaj odličan tekst i stvarno razmisli malo o tomu što piše.


ne! da sam htio to reci onda bi to i napisao.
svaki medij u hrvatskoj ima svoju pozadinu u politici i smjesno je da uvijek seremo protiv ovih nama najblizih(stv i ostv) a gutamo srpska sranja od jutarnjeg i ostalih trovaca koji rade puno veca sranja od ovih sitnih lazi sto cujes po lokalnim medijima.
razmotat ce se klupko. shvatit ce valjda ljudi opet da su srbi preuzeli sve udruge za ljudksa prava u uskor oi sve medije. plakat cemo onda. zapravo vas par sa ovog foruam i nece Sad


Razmišljam baš kakav mentalni sklop može proizvesti ovakve ideje, mislim pritom na teze o "srbofilima", "srpskim sranjima u Jutarnjem listu", i slično, "Anti Tomiću punom mržnje", itd.

Zaista nevjerojatno. Neki su sugrađani, shodno svjetonazorskim i obrazovnim nedostacima, očito puno više potonuli u politički mulj podrške lokalnim koljačima i lopovima, sramoti civilizacije, izrodima pogrešnog shvaćanja domoljublja i povijesne tragedije Osijeka.

Našlo se tu i Hdssb-ovaca i Hsp-ovaca da nas uvjere kako "Srbi" opet vladaju Hrvatskom, i na prvi pogled, valja se upitati koriste li Glavaš, Đapić i slični nekakvu crnu magiju, telepatiju, kojom i dan danas ljude uvjeravaju u postojanje tajnih neprijatelja, nepogrešivo ukorijenjenih u društvene strukture, koji kontroliraju medije...

Dakle, Osijek je danas grad koji će vrlo brzo birati želi li ostati crna rupa ovih nacionalističko obojenih kvazi domoljuba, koji štuju koljače i lopove, a po vlastitom su priznanju u stalnoj ugrozi od imaginarnih neprijatelja (uostalom, baš kao i komunisti tvrdolinijaši, čista histerija), ili će barem simbolički napraviti korak naprijed.

Osijek ima šansu riješiti se dječjih bolesti, koje su istina gadno uznapredovale, pa se više ne mogu ni smatratim dječjima, a personificiraju ih Glavaš, Đapić i Kramarić, duhovi crne prošlosti.

Vezano za temu Glavaša - od svih predviđanja kako bi se Glavaš i njegova klika Hdssb mogli ponašati u slučaju potvrđivanja presude sa ratni zločin, oni su izabrali najgori - blamaža, blamaža i samo blamaža. To možemo nazvati sretnom okolnosti - da imaju imalo mozga, a nemaju, mogli su to prihvatiti na civiliziran način, respektirajući državu za koju nas uvjeravaju da su ju stvarali (iako mučenje i ubijanje teško možemo smatrati stvaranjem države). Tako bi se barem na prvi pogled prikrili, odglumili nekakvu civiliziranost, demokraciju, i tko zna, danas sutra, ti bi se otimači mogli prikazati kao solidna regionalna (istina nazadna), ali ipak stranka. Ovako ih se može smatrati gerilskim pokretom, na čijem je čelu koljač i lopov, a kažem to je sreća, jer ako građani Osijeka imaju imalo pameti i svijesti, uklonit će ih prvom prilikom, na demokratski način, kakav je njima stran.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2010. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dajte poseban topic sa ovim podmićivanjem, ovdje ga mnogi neće vidjeti!

zanimljivo, 031 ekipa, kako u zadnje vrijeme preuzimate glupe članke dok vam ovako nešto promakne..

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2010. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavaš će imati mirovinu od oko 10 tisuća kuna

Dok je u Osijeku sve vise umirovljenika koji nakon 30+ godina radnog staza svoje mjesecne prihode podebljavaju obilazeci kante za smece u potrazi za povratnom ambalazom, pravomocno osudjeni ratni zlozinac ce od Republike Hrvatske dobivati mirovinu od oko 10 000 kuna.


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2010. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Dajte poseban topic sa ovim podmićivanjem, ovdje ga mnogi neće vidjeti!

zanimljivo, 031 ekipa, kako u zadnje vrijeme preuzimate glupe članke dok vam ovako nešto promakne..


Potpuno je nevjerojatna ta priča o podmićivanju. Da nešto tu ima, potvrdio je i sudac koji ih je prijavio, no sačekajmo još malo. Ako je istina, bit će spektakularno, iako iskreno od tog Drmića se i ne može očekivati pametan potez. Ipak iznenađuju Marketićka i Tadić, činilo se nisu posve bez mozga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: