Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrhovni sud smanjio kaznu Branimiru Glavašu i potvrdio počinjenje ratnog zločina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2010. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene upravo Tadić ne iznenađuje.
Mislim, činjenica da je sudjelovao u tome..

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2010. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Auu ovo "literalno" preseravanje je sigurno po uzoru na Ante Tomića osijek031.com smile a kad govorimo o mržnji, upravo je njegov tekst na ovu temu, pun mržnje i bijesa.


de soka ti, reci mi što koristiš da i ja sa ostalim tzv. jugofilima i srbofilima uživamo u blagodatima takvih proizvoda. zapravo, hrvatska je stvarnost da su jugofili oni ljudi koji se tim terminom koriste upravo yugofili. ili ima i druga opcija, svjesno šire strah od nečega što više ne postoji, a zovemo ih surovim manipulatorima.

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što se tiče jugofila, eto i predsjednik nam je jedan od njih. To što si ti slijep pored zdravih očiju, je tvoj problem. Isto tako da ne ostanem dužan i "drugoj strani", u Sanadorevom HDZ-u prevladavaju pak srbofili, koji financiraju četničke spomenike i izvode slične pizdarije, ne bi li ostali na vlasti. No, ovo je sad već debeli offtopik.


molio bih moderatore za opomenu ovakvim seronjama i njihovim moždanim proserima. osim što su jadni, bijedni i šire mržnju, jebu druge u zdrav razum. ne namjeravam se ispričati za napisano, uvreda je bila svjesna kao što je i svjesno manipuliranje strahom od nečega što je skoro 20 godina mrtvo. felt je to ljepše objasnio od mene. ponekad se zapitam živim li u slavoniji i baranji ili u sjevernoj koreji.

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Što se tiče same teme, ako je vjerovati yutarnjem listu po ovom pitanju, veselim se skorašnjem krahu HDSSB-a kao stranke prepune mutnih pojedinaca.


između hdz-a i hdssb-a nema razlike. ista zločinačka organizacija.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2010. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2010. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › Policijski iskazi Marketić i Drmić, potvrdjuju istinitost priče:
http://www.jutarnji.hr/jedan-slucaj--300-000-eura-za-3-suca-vrhovnog-suda--dva-kontradiktorna-iskaza/879427/


webote, ne znam trebam li se smijati ili plakati. pa kakva panjina moraš biti i napraviti nešto slično poput Drmića? ne mogu vjerovati kako taj konj sa hvataljkama može biti saborski zastupnik. i kakvi panjevi uopće glasaju za njega. ovo je prestrašno.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kloppo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.08.2010. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovjek koji je želio podmititi suce Vrhovnog suda je saborski zastupnik, pa to je van svake pameti. Treba mu pod hitno skinuti saborski imunitet, te ga uhititi. Dođe mi da zaplačem kada vidim koji likovi sjede u Saboru, a plaćica je lijepa. Koga on zastupa? Svoje interese i intrese onoga koji ga je stavio na visoko mjesto na izbornim listama, tako da je ovaj čovjek koji stalno nešto muti uspio ući u Sabor. Zahvaljujući njemu i njegovom mentoru, bivšem generalu, Branimiru Glavašu, dobili smo Ivu Sanadera za premijera. Eto, to je još jedana smicalica Drmića i Glavaša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš me zanima kad će u glasu bit štogod o tome???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: › kako onda iz + dolaze do - ?
Tako sto se novcem uz Ukopa ne financira rad samo Ukopa.

Tako ce biti u ovom gradu, dok se ne pojavi netko s pravim mudima [ali doista osoba s mudima, ne onaj sto koalira s desnom rukom pravomocno osudjenog ratnog zlocinca] i ne pozove revizore da sastave knjizicu o tijeku novca u gradskim firmamam u posljednjih bar 10 godina, koju ce onda uruciti tijelima nadleznima za obradu takvih djela i osoba.

Nama u ovom trenutku nedostaje jedna takva osoba i nedostaju nam drzavna tijela.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barba je napisao/la: › baš me zanima kad će u glasu bit štogod o tome???
Hehe, meni je super bi Glas dan nakon sto je Josipovic pravomocno osudjenom ratnom zlocincu oduzeo odlicja i cin. Umjesto te informacije, na prvoj "sadrzajnoj" stranici su dali komentar/ragiranje pravomocno osudjenog ratnog zlocinca i osobe koja, bas poput npr. cetnika, ne priznaje pravni sustav Republike Hrvatske.

No, nisu tu krivi ni cetnici, ni ta osoba, nego sama Republika Hrvatska, koja ne poduzima nista protiv osoba koje aktivno pomazu pravomocno osudjenom ratnom zlocincu u bijegu.

Mozda su cetnici i taj pravomocno osudjeni ratni zlocinac potpuno u pravu - mozda Hrvatska, s obiljezjima i funkcijama jedne drzave, doista ne postoji.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2010. 19:26 
Naslov:  Re: Vrhovni sud smanjio kaznu Branimiru Glavašu i potvrdio počinjenje ratnog zločina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima što Vesnica Pusić kaže na sve ovo pošto je njena stranka u koaliciji sa strankom čiji je osnivač osuđeni ratni zločinac i bjegunac, predsjednik stranke ne priznaje odluke Vrhovnog suda, a saborski zastupnik te stranke podmićuje suce tog istog suda.
Ah da, ne kaže ništa Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: