Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Omnia
Offline
Ukupno postova: 126
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.07.2009. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boli sisljagica i bubala sto komarci bodu u josipovcu i drugim mjestima oko grada

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.07.2009. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kombinacija šišljagić - Bubalo je užas, od kad su se dokopali vlasti nisu napravili niti jedan pametan potez. Osim što su krenuli u otpuštanja ljudi (kiosci, gradske firme...)

Snaga grada - Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Omnia je napisao/la (Pogledaj post): › boli sisljagica i bubala sto komarci bodu u josipovcu i drugim mjestima oko grada

Današnim rebalansom proračuna je osigurano ukupno 13 milijuna kuna za komarce, jer obećanih 8 milijuna od HDZ-ove vlade nije uplaćneo na račun grada. Boli HDZ za komarce u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MoNk
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2009. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › Tvrdim da je HDZ najveća zločinačka organizacija u povijesti ove države, i to točno otkad ju je preuzeo dr. Ivo Sanader.

Mali podsjetnik (pošto vidim da narod brzo zaboravlja, a papir sve pamti):

- Otimanje kuće u Kozarčevoj ulici u korist svoga tasta i supruge Mirjane.

- Poznati Sabor HDZ-a i način na koji je došao na čelo stranke

- Žužulove isplate: Još devet mjeseci, nakon što je Žužula maknuo sa mjesta ministra vanjskih poslova, zbog sramotne afere Imostroj, Sanader dozvoljava da mu se isplaćuje po 27000 kuna mjesečno.

- Hrvatski fond za privatizaciju (pljačka, a u nadzornom odboru Polančec, Šuker, Kalmeta i Čobanković)

...


Hmmm... Ajmo redom....
1. Ovo mi je poznato, mislim da se u Osijeku radilo o stanu a ne o kući!
2. Aaaa, sabor HDZ-a? Pa što se ne sjetiš tko je lažirao glasove (ajde mala pomoć; gradi novu kuću...) Laughing
3. Hmmm isplate.... Recimo to ovako; osuđen je, pobjegao je a još prima plaću saborskog zastupnika.... Laughing Laughing
4. I na kraju za ovo imam samo dodati: OLT, LIO, TEKOS, ANALIT... Ma slobodno nastavi niz... Toliko o nadzornim odborima i pljački...

Većina njih su lopovi samo što neki imaju mogućnosti krasti malo više od drugih... A toliko o usporedbi dva šerifa....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2009. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Omnia je napisao/la (Pogledaj post): › NepokoreniGrade, prebucna si manjina

Tu si u pravu. Na ovom forumu je sigurno manjina, ali ovaj forum nikada nije bio mjerilo političkih odnosa na izborima, ma koliko mi šutjeli o tome. da je bilo po forumašima, novi gradonačelnik bi ostao Đapić (najezda njegovih klonova u izborno vrijeme je bila stravična) ili Vrbošić. Što se tiče budućeg predsjednika predsjedništva, po forumašima bi to bio Abelov brat na što se mogu samo nasmijati. Moš mislit. U ovim slučajevima brojnost onih koji zastupaju neku političku opciju ne predstavlja i stvarno stanje u praksi, naprosto uzorak nije reprezentativan.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2009. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno, forum je za šalu i zajebanciju...al treba to skužit Smile , a i ponekad za ispucavanje nakupljenih frustracija....jel takva smo nacija Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 6:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: › Tu si u pravu. Na ovom forumu je sigurno manjina, ali ovaj forum nikada nije bio mjerilo političkih odnosa na izborima, ma koliko mi šutjeli o tome. da je bilo po forumašima, novi gradonačelnik bi ostao Đapić (najezda njegovih klonova u izborno vrijeme je bila stravična) ili Vrbošić.


Niti jedan internetski portal nije reprezentativan dovoljno da se rezultati izbora preklapaju s misljenjem posjetitelja. Medjutim, ova tvoja tvrdnja je gotovo u apsolutnoj suprotnosti s onim kakvo je stvarno stanje na ovom portalu.

[anketa 031] Gradonačelnik Osijeka bi trebao biti...

Istina, neki korisnici su bucniji i zaista svaku temu pokusavaju zagaditi svojim majmunskim ponavljanjima jednih te istih recenica, ali ova anketa u potpunosti opovrgava tvrdnju koju si iznio.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za vrijeme rata najveći neprijatelj RH su bili ljudi kojih se cjela situacija nije ticala, tako isto i sada ima na forumu brdo ljudi koji samo pišu ali " Samo nemojte mene molim Vas dirati " a politika HR stranaka je " Mi Vas tučemo po glavi i zbog nas ste blesaqvi " a Vaše je pravo i obveza da nas birate.

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2009. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Naravno, forum je za šalu i zajebanciju...al treba to skužit Smile , a i ponekad za ispucavanje nakupljenih frustracija....jel takva smo nacija Smile

Ma naravno, samo ako si mislio ovo meni pojašnjavat, kucaš na kriva vrata. Reci to 'svojoj' Sharon i sl. koji od silnih frustracija jedva preživljavaju (naravno Brane im je za sve kriv), a za humor nikad čuli.

Leteci mungos je napisao/la: ›
tempus031 je napisao/la: › Tu si u pravu. Na ovom forumu je sigurno manjina, ali ovaj forum nikada nije bio mjerilo političkih odnosa na izborima, ma koliko mi šutjeli o tome. da je bilo po forumašima, novi gradonačelnik bi ostao Đapić (najezda njegovih klonova u izborno vrijeme je bila stravična) ili Vrbošić.


Niti jedan internetski portal nije reprezentativan dovoljno da se rezultati izbora preklapaju s misljenjem posjetitelja. Medjutim, ova tvoja tvrdnja je gotovo u apsolutnoj suprotnosti s onim kakvo je stvarno stanje na ovom portalu.

[anketa 031] Gradonačelnik Osijeka bi trebao biti...

Istina, neki korisnici su bucniji i zaista svaku temu pokusavaju zagaditi svojim majmunskim ponavljanjima jednih te istih recenica, ali ova anketa u potpunosti opovrgava tvrdnju koju si iznio.

Ha! Znao sam da će se netko uhvatit za anketu, ali...
U anketi su glasovali i oni koji ne pišu političke postove i koje ne zanimaju naša 'prepucavanja'. Ovdje se radilo o glasnosti i brojnosti onih koji svojim postovima zastupaju A, B, C, ili ŽNJ političku opciju. Prema tome, opcija koju simpatizira forumaš OsNpGr je u manjini. Budući da si često uključen u rasprave, mislim da i sam uviđaš da je to očito, dakle moja tvrdnja nije u apsolutnoj suprotnosti.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.07.2009. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poziv u ponoć

Negdje u Donjem Gradu, u gluho doba noći, Prva spavaonica u gradu. Zvoni mobitel... Prvi građanin grada pogleda displej i pomisli: „ Sad ako mi opet kaže:“Mali“ – j..t ću mu sve po spisku, starom derpeu!“
S druge strane se čuje: „
- ’Alo, Mali! Šta se ne javljaš? Jesam li ja rekao da ti skajp mora biti non-stop uključen?
- ’Alo, šefe! Drago mi je što te čujem... Ipak, ponoć je prošla pa sam se isključio… Taman sam poš’o spavat’…
- Što spavat’?! Pa nema spavanja – nismo misiju završili, pobogu! Neprijatelji svud oko tebe vršljaju i pišu, a ti odmaraš!
- Dobro, šefe… Uzet ću neki flet i biti ti stalno na raspolaganju…
- Mali... Što je ovo, što ja to čitam po on-lajn novinama? Još nisi povadio Antišine tračnice po Divaltovoj?! Slušaj... Nemoj da ja ovdje moram vaše foldere otvarati i slati dalje!
- Ne, ne, šefe! Samo to ne! Sve ću odradit po dogovoru, samo to ne! Pa, Prva dama bi me izbacila iz kuće! A natjecanje za misizofkroejša samo što nije… Jbg, znaš da ja više ne mogu pozirati, a mora netko održavat manekensku žnoru našpanovanu...
- Dobro, dobro... Nek’ je jedna od naših! Malac, bit će to težak posao, ali zato te i imam... Mislim – za teže posliće... Ako budeš trebao kakvu reklu ili šokačku-original nošnju – pošaljem ti. Nabavio u Grudama, rođo se bavi s tim... Ima d.o.o. za etno-proizvodnju. Ima sve: od Baranje do Dalmatinske Zagore… Repromaterijal uvozi iz Kine, kontejnerima.
- Što to znači, šefe – ideš u regionalizaciju Dalmatinske Zagore?
- Tja, možda ne baš Zagore, ali o Hercegovini bi se već dalo razmislit… Ako me ovi Bosanci iz Sarajeva budu zaj….vali preko mjere – idem u projekt: „Spontano regionalno osvješćivanje Hercegovine“!
- Genijalno, šefe, kao i sve do sad! ’Bemti, bolje je bilo jedino paljenje zastave! – euforično će Prvi…
- Nego, ti meni odradi ono što smo se dogovorili – nastavi Šef - samo mene slušaj i – nećeš imati problema! Ovo do sad ti je bilo dobro; ono oko proračuna, revizije, istrage, ovih malaca na Internetu... Kad ih dovedeš ’vamo – idemo u Grude na sladoled. U Drinovcima nema slastičarne, samo srijedom razvoze po selu. Onaj na štapiću, iz škrinje, ali skupo, brate... A čekaju ih ovdje i majice s logom: „Slavonac sam u srcu i duši“... Znaš onaj rođo što dila rekle – otisnuo mi jeftino pedesetak komada. Samo za najuže suradnike. Rek’o sam ti, drž’ se toga: raji daj malo kruha, pa malo Antiše, pa red kruha, pa red Antiše. Neće oni ni primijetiti da ti ništa nisi napravio, a 4 godine prođe dok si dlanom o dlan! I eto ti novi izbori… Ne boj se, nisu oni bolje navikli pod Kramarićem, a držali ga 15 godina… Znaš, sad imam vremena pa gledam histori-čejnel – najnovije teorije kažu da rimski carevi nisu bili baš tako jako ludi, više su ih tako opisivali napuhani kroničari – optimistično dovrši Šef.
- Ma kakvi ludi, šefe! Znali su oni što treba… Malo starog kruha, malo opasnih igara…
- A sad ozbiljno: požuri malo i tračnice – van iz grada! Pokaži zube!
- Šefe, rekoh da se ne mogu sad slikati, jbg! To je sad ispod razine moje funkcije…
- Jel ti moram crtati?! Mislio sam: metaforički, ne zapravo pokazivati zube, pobogu!
- Oprosti… Kažem ti da sam krenuo na spavanje! Umoran sam…
- Dobro, dobro… Javi mi se sutra! A možda i ja tebe nazovem. Nikad ne znaš…
- Otprilike, kad bi to moglo biti, šefe?- oprezno će Prvi.
- Zar još i da ti se najavim?! – zagrmi iznervirani Šef - Ti trebaš znati samo jedno: uvijek on-lajn.
- Svakako, šefe…
- Laku noć!
- Laku noć, šefe! – reče Prvi blago, a u sebi pomisli:“Riješit ću se ja tebe, nećeš ti mene više zaj…ti u pol noći s rimskim carevima! Odj…t ću i tebe i tvoje faking foldere… Oooo, kako ću slatko prerezati kablove! He,he,he…“
I tako, s mirnim mislima, ode Prvi građanin na zasluženi počinak…

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2009. 23:10 
Naslov:  Re: HDSSB-HSP prepucavanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a gdje nam je đaponja? danas bilo zanimljivo u splitu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2009. 1:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo Sharon Smile , vidim ja da će moderatori morat razmislit o natječaju za naj zajebanciju....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2009. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo Sharon...heheheh

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2009. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd' nesto konstruktivno od tih vasih prepucavanja...

Sharon, poradi malo na dramaturgiji, fabuli... ono - zaplet, vrhunac, rasplet... neka dobra poanta, jebacka zadnja recenica... vidi Tomica kako rastura u tome...
malo manje gorcine, ne mora se odmah iz prva tri reda skuziti da si u HSP-u... nemoj se toliko ponavljati... umjesto ponavljanja uvedi malo vise referencija na stvarne dogadjaje, ukomponiraj ih u pricu i prikazi u drugacijem (pravom(?)) svjetlu...

Kako god, samo nastavite... i nemojte sad forsirati, jer cete se razvodniti i pobljutaviti... bolje rjedje i kvalitetno, nego kilavo svaki dan... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2009. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo za admina, dobro se sjetio da izreže ovo i baci u poseban topic... Imam osjećaj da će ovo biti jedan od najdugovječnijih topica, nešto kao "Forumaška kava" - ako ne pretjerujem u doživljaju...
@mungose, pa ovo sam samo uhvatila bačenu rukavicu iz posta gore; pa nemam ti ja ozbiljnijih dramaturških ambicija... Di sam ti ja od Tomića...
A ovo zadnje - slažem se. Kao vino: pij malo, ali dobro...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: