Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



off road biciklom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2007. 22:19 
Naslov:  off road biciklom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas sam se opet ublatila preko glave, na jednoj simpatičnoj vožnjici..
dakle, skreneš s biciklističke na kraju biljske ceste na staru dravu. i voziš do kraja, pored onih barakica. onda na putu nađeš 20-tak srušenih stabala i preneseš bicikl preko njih. poslije toga ima još par km super ugodne vožnje po zemljanom/pješčanom putu uz vodu.
kad dođeš do kraja puta, svakako ideš lijevo u kopačevo, pa ili cestom, ili istim putem nazad. nikako, naime, desno preko drvenog mostića u lovište, jer je cijelo ograđeno žicom i ooogromno je, pa izgubiš najmanje sat vremena tražeći izlaz po šikari, a moraš se svakako vratiti gdje si i ušao osijek031.com smile
i, da, ne preporučujem onima koji se boje zmija i žaba, jer ih ima na stotine..
i zanimaju me, naravno, vaše omiljene ture biciklom... dokle god nisu po asfaltu osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2007. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje bicikliranje nije off road nego se mjeri u kilometrima asfalta pa te vjerojatno ne zanima Smile

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Edge
Offline
Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 16:15 
Naslov:  Re: off road biciklom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › danas sam se opet ublatila preko glave, na jednoj simpatičnoj vožnjici..
dakle, skreneš s biciklističke na kraju biljske ceste na staru dravu. i voziš do kraja, pored onih barakica. onda na putu nađeš 20-tak srušenih stabala i preneseš bicikl preko njih. poslije toga ima još par km super ugodne vožnje po zemljanom/pješčanom putu uz vodu.
kad dođeš do kraja puta, svakako ideš lijevo u kopačevo, pa ili cestom, ili istim putem nazad. nikako, naime, desno preko drvenog mostića u lovište, jer je cijelo ograđeno žicom i ooogromno je, pa izgubiš najmanje sat vremena tražeći izlaz po šikari, a moraš se svakako vratiti gdje si i ušao osijek031.com smile
i, da, ne preporučujem onima koji se boje zmija i žaba, jer ih ima na stotine..
i zanimaju me, naravno, vaše omiljene ture biciklom... dokle god nisu po asfaltu osijek031.com smile


Hvala na savjetu za rutu...nikad nisam bajkom bio tamo, i kontam da bi moglo biti zanimljivo. Već duže vrijeme tražim neku novu dionicu i evo je. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
delboy
Offline
Ukupno postova: 64
Lokacija: na biciklu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

preporučujem novu dionicu zapadne obilaznice do švajcarnice,zimus je bilo dobro cisti off road,sad je manje više sve pod asfaltom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moja ruta bosutsko-brijest-antunovac-tenja-bosutsko...laganini vožnjica oko sat i pol..ne baš često al ono kad mi pukne ajmo! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
danas sam se opet ublatila preko glave, na jednoj simpatičnoj vožnjici..
dakle, skreneš s biciklističke na kraju biljske ceste na staru dravu. i voziš do kraja, pored onih barakica. onda na putu nađeš 20-tak srušenih stabala i preneseš bicikl preko njih. poslije toga ima još par km super ugodne vožnje po zemljanom/pješčanom putu uz vodu.
kad dođeš do kraja puta, svakako ideš lijevo u kopačevo, pa ili cestom, ili istim putem nazad. nikako, naime, desno preko drvenog mostića u lovište, jer je cijelo ograđeno žicom i ooogromno je, pa izgubiš najmanje sat vremena tražeći izlaz po šikari, a moraš se svakako vratiti gdje si i ušao osijek031.com smile
i, da, ne preporučujem onima koji se boje zmija i žaba, jer ih ima na stotine..
i zanimaju me, naravno, vaše omiljene ture biciklom... dokle god nisu po asfaltu osijek031.com smile


Očeš reć da kad se voziš jedno 2km uz staru dravu i dođeš do mjesta gdje hrvatske šume ruše drveće možeš preko toga preć i nastaviti dalje voziti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›
Očeš reć da kad se voziš jedno 2km uz staru dravu i dođeš do mjesta gdje hrvatske šume ruše drveće možeš preko toga preć i nastaviti dalje voziti?
jap. vjerojatno nije svaki dan isto, ali ja sam bila ove nedjelje i preko staze je ležalo nekih 10-15 balvana. preneseš bicikl preko (moj je prilično lagan, pa nije bed Smile ) i furaš dalje. iza je put još ljepši Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddos je napisao/la: ›
moja ruta bosutsko-brijest-antunovac-tenja-bosutsko...laganini vožnjica oko sat i pol..ne baš često al ono kad mi pukne ajmo! Very Happy

jel imaš kakvu prašnjavu/blatnjavu varijantu ili ideš cestom? cestom mi je mrsko... nisam za nju kupila moje dvokotačno čedo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2007. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako izgleda moja ruta:
spustiš se do konjičkog pa se popneš na bent pa ideš lijevo. I tako voziš, voziš, voziš sve do novog mosta...e sad poslije mosta s desne strane počinje šuma....e sad, možeš odmah u šumu preko prvog mostića, ali ja preferiram voziti bentom još par sto metara pa se spustiti na eko stazu. I sad tako furaš eko stazom jedno km i pol, možda dva i dođeš do naše dravice Smile
tu se opet put račva na lijevo ili desno. ja više volim onaj lijevo jer te odvede uzvodno skroz do vikend naselja u josipovcu, naravno uz poneke prepreke, a usput otkriješ mnoge lijepe pješčane uvalice za kupanjac Smile

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddos je napisao/la: ›
moja ruta bosutsko-brijest-antunovac-tenja-bosutsko...laganini vožnjica oko sat i pol..ne baš često al ono kad mi pukne ajmo! Very Happy

jel imaš kakvu prašnjavu/blatnjavu varijantu ili ideš cestom? cestom mi je mrsko... nisam za nju kupila moje dvokotačno čedo Smile

pa pošto moj bajs baš i nije za neke off road avanture...ja se držim asfaltiranih puteva...al nagodinu kad kupim novu makinu tko zna!? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stipu bajs,,,mene zanima kave siceve imate obzirom da je moj katafakingstrofa i nažuljam si kokicu i sve me boooli...jel imate one što su bili na bajsu ili ste kupili neke posebne?

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
delboy
Offline
Ukupno postova: 64
Lokacija: na biciklu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

otidji u specijalizirane bike trgovine i tamo si kupis sic pa si kokicu neces nazuljati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
machor je napisao/la: ›
Očeš reć da kad se voziš jedno 2km uz staru dravu i dođeš do mjesta gdje hrvatske šume ruše drveće možeš preko toga preć i nastaviti dalje voziti?
jap. vjerojatno nije svaki dan isto, ali ja sam bila ove nedjelje i preko staze je ležalo nekih 10-15 balvana. preneseš bicikl preko (moj je prilično lagan, pa nije bed Smile ) i furaš dalje. iza je put još ljepši Wink


Išo jučer i ko što si napisala prošo ja to di režu i došo do Capistra ili tak neš i ima neki mali puteljak za dalje jel to siguran put nema nekih četnika zaostalih iz rata tamo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › stipu bajs,,,mene zanima kave siceve imate obzirom da je moj katafakingstrofa i nažuljam si kokicu i sve me boooli...jel imate one što su bili na bajsu ili ste kupili neke posebne?

stari sic bacio...kupio novi marke Selle Royal prva liga,mekan i ne žulja! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Moje bicikliranje nije off road nego se mjeri u kilometrima asfalta pa te vjerojatno ne zanima Smile

Također isti slučaj, bike mi je car na asfaltu(28", uske gume), ionako je ovaj kraj preravan za offroad, iako bi mi isto bilo draže zbog prirode...
fairy je napisao/la: ›
stipu bajs,,,mene zanima kave siceve imate obzirom da je moj katafakingstrofa i nažuljam si kokicu i sve me boooli...jel imate one što su bili na bajsu ili ste kupili neke posebne?

Moj sic je bio već na bicu, superzadovoljan, ima amortizer i rupu nasred sica, svima preporučam(m i ž). Inače, frend je imao isto problem sa sicom pa sam mu za 70 kn kupio odličan udoban sic (gel punjenje), bilo je u Lidlu na akciji, inače ima za 100-150 kn odličnih siceva za kupiti.

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: