Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



off road biciklom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2007. 7:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U lidlu??pa nikada mi ne bi palo na pamet da tamo ima siceva,,,,doduše nisam još ni bila u lidlu,,,...gle punjenje kažeš??? Čini mi se jaaaako udoban....

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2007. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je bolje kupiti dobre gege za bicikliranje za 200 kn i najtvrđi sic te neće nažuljati.
Naravno ako se misliš vozati.
Imam sic sa gelom koji je počeo curiti na sve strana pa kad imam neke svijetle gaće izgleda ko da sam se usro. A taj gel izgleda ko balac iz nosa Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2007. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
machor je napisao/la: ›
Očeš reć da kad se voziš jedno 2km uz staru dravu i dođeš do mjesta gdje hrvatske šume ruše drveće možeš preko toga preć i nastaviti dalje voziti?
jap. vjerojatno nije svaki dan isto, ali ja sam bila ove nedjelje i preko staze je ležalo nekih 10-15 balvana. preneseš bicikl preko (moj je prilično lagan, pa nije bed Smile ) i furaš dalje. iza je put još ljepši Wink


Išo jučer i ko što si napisala prošo ja to di režu i došo do Capistra ili tak neš i ima neki mali puteljak za dalje jel to siguran put nema nekih četnika zaostalih iz rata tamo?

osijek031.com smile kod capistra ideš desno, prekrasni put uz vodu još km 2, 3. vodi do kopačeva, lovište preko mostića ne preporučujem jer nema izlaz osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2007. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Imam sic sa gelom koji je počeo curiti na sve strana pa kad imam neke svijetle gaće izgleda ko da sam se usro. A taj gel izgleda ko balac iz nosa Razz

osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2007. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ja preko ljeta i još uvijek vozim bic svaki dan, odem do kopačkog,aljmaša i tak to, al asfaltom. i imam biciklističke gaće sa spužvom u njima da se ne nažuljaš, i sic sam imala s rupom u sredini i taj je predobar, jako udoban i ne nažuljaš se. sad imam bez rupe i katastrofa je, nažuljala sam se bez obzira što imam jastuk Very Happy.
javim vam kad saznam kak se zove sic Wink ima ga kupit u merkatorju.

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2007. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, dobar je i put bentom do zoološkog i nastaviš bentom samo ravno, iza zoološkog. kad dođeš do neke ciglene kućice, spustiš se dolje desno (jer je naprijed opet faking lovište, mamuim krvoločnu!). prođeš pokraj neke farme krava i možeš ići ravno ili desno kroz polje i uz neki potočić... nisam još otkrila dokle ide put i gdje izlazi, jer sam se svaki put samo vraćala istim putem natrag.. ali je super ruta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2007. 12:42 
Naslov:  Re: off road biciklom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Više nemam bajs, u stvari imam al ko da ga i nemam, bicikl star cca 15 godina, jedan od prvih koji su se pojavili u gradu marke Hero Very Happy, težak ko smrt s najčudnijim mjenjačem, ima neke posebne šarafe za fiksiranje, to sam samo na njemu vidio, iako na njemu piše isključivo za asfalt ja i lega smo imali jednu sjajnu off road rutu, kad dođe kraj ljeta i kad padnu prve kiše pa kad se sve fino zablati, al vani je još toplo, onda lagano promenadom pored stare vodovodne crpke, neptuna, policijske "psetarnice" pa kroz najgore blato i pijesak do pampike i gore za višnjevac/josipovac, tada nije bilo rekreacijske staze i nije bilo uređeno, blato do koljena, budeš zasran do grla, kad dođeš do kraja civilizacije u neku šumetinu popit pivo iz ruksaka pa nazad, usput se zaletit zajedno sa bajsom u vodu kod neptuna, saprat se donekle, pustit sunce da te osuši pa lagano ćiku Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
delboy
Offline
Ukupno postova: 64
Lokacija: na biciklu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2007. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
e, dobar je i put bentom do zoološkog i nastaviš bentom samo ravno, iza zoološkog. kad dođeš do neke ciglene kućice, spustiš se dolje desno (jer je naprijed opet faking lovište, mamuim krvoločnu!). prođeš pokraj neke farme krava i možeš ići ravno ili desno kroz polje i uz neki potočić... nisam još otkrila dokle ide put i gdje izlazi, jer sam se svaki put samo vraćala istim putem natrag.. ali je super ruta.
CatCloe je napisao/la: ›
e, dobar je i put bentom do zoološkog i nastaviš bentom samo ravno, iza zoološkog. kad dođeš do neke ciglene kućice, spustiš se dolje desno (jer je naprijed opet faking lovište, mamuim krvoločnu!). prođeš pokraj neke farme krava i možeš ići ravno ili desno kroz polje i uz neki potočić... nisam još otkrila dokle ide put i gdje izlazi, jer sam se svaki put samo vraćala istim putem natrag.. ali je super ruta.
taj put vodi bentom doc este koja ide do baranjskog petrovog sela tj ,do dravskog mosta u belišću

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2007. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

delboy je napisao/la: ›
taj put vodi bentom doc este koja ide do baranjskog petrovog sela tj ,do dravskog mosta u belišću

pa koji od ta 3 koja sam spomenula? bent iza zološkog ravno, put kad siđeš s benta desno, ili onaj kad poslije krava skreneš s njega opet desno (onaj uz vodu)?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Edge
Offline
Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2007. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idemo dogovorit neko forumaško offroad okupljanje, a ovi sa treking bajkovima nek piče okolnim putevima Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: