Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2007. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la: ›
bastion saks. hrpa nabildanih maloumnika i sponzorusa. eto
Apsolutno se slažem sa navedenim.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la: ›
bastion saks. hrpa nabildanih maloumnika i sponzorusa. eto
da pogodim svaka cura koja nosi cipele na petu vec od 3 cm i malo se sredi za van je tebi sponzorusa??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio nedavno drugi put. Nisam primjetio baš puno nabildanih, a da li su maloumni ne znam, jer nisam s njima pričao. Šanse da su maloumni nisu ništa veće nego kod nekog malog žgoljavca, jer ako ćemo slušati stručnjake, kao što je Miroslav Radman, ionako je sve to genetika. Stoga mišićna masa tu nema velikog utjecaja.

Nažalost, nisam vidio ni sponzoruše. Ako se pritom misli na izrazito lijepe žene, štoviše manekenke, koje ne žele ništa u životu raditi nego se dobro udati. Kamo sreće da se takve i u Osijeku pojave, jer kod njih je sve jasno. Problem su ove druge, koje se pokušavaju napraviti pametnima. Da se tu odmah odredim, ne smatram posebno pametnim kad se cura pokušava što manje srediti, kako bi se više istaknuo njezin karakter, a ne izgled. Zapuštenost ju neće učiniti pametnom, već ružnijom nego što može biti (u kojem će slučaju teško nekome pokazati svoj izvrstan karakter i široku naobrazbu).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2007. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›

Nažalost, nisam vidio ni sponzoruše. Ako se pritom misli na izrazito lijepe žene, štoviše manekenke, koje ne žele ništa u životu raditi nego se dobro udati.
Ne pri tome se misli na žene koje imaju izražene ekonomske kriterije pri izboru partnera.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2007. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
goose je napisao/la: ›
bastion saks. hrpa nabildanih maloumnika i sponzorusa. eto
da pogodim svaka cura koja nosi cipele na petu vec od 3 cm i malo se sredi za van je tebi sponzorusa??
Pa većina definitivno je,ma koliko mi šutjeli o tome.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: ›

Nažalost, nisam vidio ni sponzoruše. Ako se pritom misli na izrazito lijepe žene, štoviše manekenke, koje ne žele ništa u životu raditi nego se dobro udati.
Ne pri tome se misli na žene koje imaju izražene ekonomske kriterije pri izboru partnera.


Mislim da je veličina penisa puno izraženiji kriterij za odabir partnera, ali ni to, kao ni ekonomski status, cura ne može na prvi pogled znati. E sad, ako namjerno izgledaš ofucano, točno je, ona će vjerojatno pretpostaviti da si dekintiran, što ne mora biti slučaj. No prije toga će zaključiti da si odbojan, pa ekonomski status neće imati nikakve veze. No šalu na stranu, podcjenjivački je tvrditi da su skockane cure materijalisti, jer je to već na pola puta do tvrdnje da su sve žene kurve, a takvi se izljevi primitivizma nažalost često mogu čuti na ovim prostorima.

No evo prijedloga. Dogovori se sa svojim prijateljima, pa nek jedan skupi svu lovu do koje možete doći. Nek nabaci malo zlata, najbolji sat koji vam je dostupan, i nek posudi najskuplji auto u društvu. A onda nek ode u Bastion napadati cure. Ako si u pravu, one će se otimati za njim. No nekako sumnjam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2007. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta misliš koja je svrha toga što su one "skockane"? Odgovor je vrlo jednostavan ,a on je nemoj me ni pogledat a kamoli nešto više ako ne zadovoljavaš određene kriterije(prije svega ekonomske).U ostalom pogledajmo s kime takve djevojke u velikoj većini slučajeva završe.Statistika je neumoljiva.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2007. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›


Mislim da je veličina penisa puno izraženiji kriterij za odabir partnera, ali ni to, kao ni ekonomski status, cura ne može na prvi pogled znati.

Ako to misliš onda si u velikoj zabludi,vjeruj mi da one i te kako imaju oko za takve stvari(tu mislim na procjenu koliko je netko "težak").

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
A šta misliš koja je svrha toga što su one "skockane"? Odgovor je vrlo jednostavan ,a on je nemoj me ni pogledat a kamoli nešto više ako ne zadovoljavaš određene kriterije(prije svega ekonomske).U ostalom pogledajmo s kime takve djevojke u velikoj većini slučajeva završe.Statistika je neumoljiva.

Koja statistika? Pokaži mi te statističke podatke. Zar je danas biti lijepo obučen, dakle skockan, odmah značenje (govorimo o ženskoj strani) da je kurva i sponzoruša i da hvata što bogatijeg mužjaka? Nisi pomislio da je prirodno da svatko želi izgledati što ljepše uvijek, a posebno u nekim trenutcima (izlasci primjerice)? Hm... No, možda su žene zaista takve kurve kao što ti kažeš. Jer ipak...
kopile je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: ›


Mislim da je veličina penisa puno izraženiji kriterij za odabir partnera, ali ni to, kao ni ekonomski status, cura ne može na prvi pogled znati.

Ako to misliš onda si u velikoj zabludi,vjeruj mi da one i te kako imaju oko za takve stvari(tu mislim na procjenu koliko je netko "težak").

one vide kroz naše hlače... imaju rendgenski vid... supermeni jebote. Ne, ispričavam se na šovinizmu, wonderwomani...
PS. i mislio sam na "težinu"... novčanika u hlačama...


Zadnja promjena: aethur; 17.09.2007. 21:39; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2007. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@kopile..mogu samo reći-ako stvarno to misliš...onda sigurno ličiš na ovog sa tvog avatara..

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2007. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la: ›
@kopile..mogu samo reći-ako stvarno to misliš...onda sigurno ličiš na ovog sa tvog avatara..
Jel ti to možda imaš nešto protiv konana?

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
A šta misliš koja je svrha toga što su one "skockane"? Odgovor je vrlo jednostavan ,a on je nemoj me ni pogledat a kamoli nešto više ako ne zadovoljavaš određene kriterije(prije svega ekonomske).U ostalom pogledajmo s kime takve djevojke u velikoj većini slučajeva završe.Statistika je neumoljiva.

definiraj "skockane".
i ja se "skockam" kad izlazim vikendom - čitaj - tu večer najviše ličim na žensko od svih ostalih dana u tjednu, a obučem i odjeću koja je puno više sexy od onoga što inače nosim... jer se osjećam dobro tako obučena, makar jednom tjedno.
a razlozi su sve samo ne to da želim nekoga pokupiti, a i kad bih željela, zadnje o čemu bi razmišljala bilo bi to koliko ima para Rolling Eyes svašta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2007. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma neka ti bude. ziva ti nama bila

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2007. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
@ kopile: postoji razlika između ulizivanja i držanja svojih stajališta. ja sam dovoljno napisao i dokazao da nisi u pravu. i da, nisi li ti spominjao neku statistiku? pa pokaži nam ju...
Pa npr. uzmimo uzorak od recimo 100 djevojaka od 20 do 30 god koje bismo mogli okarakterizirati da su nadprosječno ljepe i onda pogledajmo tko su im dečki.Sigurno ih je bar 80-90% sa nekim situiranim.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: