Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la: ›
ma neka ti bude. ziva ti nama bila
protiv ovoliko argumenata stvarno nemam šanse! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
aethur je napisao/la: ›
@ kopile: postoji razlika između ulizivanja i držanja svojih stajališta. ja sam dovoljno napisao i dokazao da nisi u pravu. i da, nisi li ti spominjao neku statistiku? pa pokaži nam ju...
Pa npr. uzmimo uzorak od recimo 100 djevojaka od 20 do 30 god koje bismo mogli okarakterizirati da su nadprosječno ljepe i onda pogledajmo tko su im dečki.Sigurno ih je bar 80-90% sa nekim situiranim.

Čitam i ne vjerujem,,,Bože drago kakvo razmišljanje,,,,Pa dobro kakva se nama budućnost sprema ako mladi Hrvati imaju ovakvo razmišljanje? Pa svatko ima svoje prioritete pri izboru partnera, nekome je to veličina sisa ili kako izgleda guzica,,,netko voli luxuz i lagodan život, sigurnost sebi i svojoj djeci, što je po meni sasvim u redu.Cure koje ti opisuješ imaju pravo izbora, a kontam da sa malo vuliraniji da ti ne bi smetalao što padaju na takve likove? i iskreno par puta sam se našla u takvoj situaciji u životu da sam pomislila kako sam već sama sebi glupa jer se zaljubim u nečiju spiku, stari auto s dušom i valjanje po travi.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›

Cure koje ti opisuješ imaju pravo izbora,
Ti uopće nisi shvatila u čemu je poanta,a poanta je u licemjerju koje je danas prisutno kod današnjih djevojaka posebno onih "emancipiranih".Ja njima taj izbor ne osporavam samo me živcira to što se sve nađu uvrijeđene kada ih se nazove sponzorušama.Mislim o čemu mi to pričamo kada jedna Vlatka Pokos i Fani Stipković sebe ne smatraju sponzorušama.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidi, činjenica je kako su neke žene s nekim likovima zbog para...
isto su tako mnoge druge s nekim drugim likovima zbog nekih stvarnih kvaliteta - kao što su npr. inteligencija, iskrenost, šarm, lijepe oči, dobro tijelo, ili velika tvrda kita.
iz čega proizlazi - pod hitno zaradi para! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
vidi, činjenica je kako su neke žene s nekim likovima zbog para...
isto su tako mnoge druge s nekim drugim likovima zbog nekih stvarnih kvaliteta - kao što su npr. inteligencija, iskrenost, šarm, lijepe oči, dobro tijelo, ili velika tvrda kita.
iz čega proizlazi - pod hitno zaradi para! Very Happy
Ako pokušavaš biti humoristična onda si stvarno loša u tome.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlikavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega totalno se slažem s tobom...kakvih alapača je bilo u subotu u bastionu pa to je strašno....ja sam imao bliski susret s jednom "damom" pa sam je otjerao u rodni kraj...al da ima cura.djevojaka ili kako god već koje se vidi da su normalne ima samo što takve sjede kod kuće ili su pod staklenim zvonom svoji dragih!!!
a ove tzv sponzoruše možeš ih namirisati na kilometre...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.09.2007. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tražim ženskog sponzora?

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj ko o cemu baba o kolacima,kurva o postenju, muskarci o sponzorusama.
da pogodim, one su sve sponzoruse zato jer se za tobom ne okrenu i ne j... te ni 5%?? nisu sve cure koje su subotom lijepo obucene i sredjene spozoruse, slazem se sa cat to je jedini dan u tjednu kad imama vremena i zelje sa malo vise sredit.
ali ono sto me najvise smeta u ovome je to sto vi mislite da ZENE NEMAJU NOVAC!!!mislim ko da smo u 17.st, odakle vama pravo njih tako nazivati kad cura moza ima svoju placu ili svoj đeparac i sigurno joj ne treba tuđi novac. sponzoruse su pojam koji je usao u svakodnevni govor a ni ne znate sta znaci, i kako je fani stipkovic sponzorusa??di god pogledam ona je na reklami , paje nosila ovu reviju pa onu, valjda joj plate sve to!!!
mislim da taj izgovor ona je sponzorusa muskarci koriste kad znaju da kod cure nemaju sanse.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja hodam poderan, neobrijan, nepocesljan.. pa cak i pijan. i nisam primjetio neko zgrazanje zenskog djela populacije... dapace Smile

al opet.. to sam ipak ja.. pijan ! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ugrozeni su...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.09.2007. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko nije ugrožen, već smo svi kukavice.
Svi se boje prvoga poteza!

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko sam shvatio pricu, otisli smo malo u off topic al nema veze....

Uglavnom moje osobno misljenje je da se za svaku zvijer moze uhvatiti ljepotica. Da budem precizniji.... Ja uvijek ispadam u nekoj odjeci tipa silterica, majicom "Buy this man a beer" i levis. Od obuce: patike znaci prakticki neka "sponzorusa" nema sta viditi u meni ali... zar to nije upravo onakva djevojka koju bi htjeli izbjeci??? Bas me briga kako izgledam "od oka" kad znam da imam kes u novcaniku i mogu "ako zelim" spizditi milju vani ako mi dodje
P.S. Nikad mi jos nije doslo... Smile

Imam auto star 30 godina ali s njime idem sa zenskom na skromne vecere (nista galantno), kina (cesto), kazaliste (rijetko), koncerte (pivo, ne karte) i sve sto mi se svidja.
Lova se trosi na usluge a ne na sponzoruse.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.09.2007. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto ružni muškarci imaju zgodne ženske?
Zato što idu redom, pa ako upali, upali.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma citajuci ove postove ispada da zene u osijeku nemaju prebijene pare, a frajeri su ocito krcati lovom pa ne zele da se neka sponzorusa toga docepa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
joj ko o cemu baba o kolacima,kurva o postenju, muskarci o sponzorusama.
da pogodim, one su sve sponzoruse zato jer se za tobom ne okrenu i ne j... te ni 5%?? nisu sve cure koje su subotom lijepo obucene i sredjene spozoruse, slazem se sa cat to je jedini dan u tjednu kad imama vremena i zelje sa malo vise sredit.
ali ono sto me najvise smeta u ovome je to sto vi mislite da ZENE NEMAJU NOVAC!!!mislim ko da smo u 17.st, odakle vama pravo njih tako nazivati kad cura moza ima svoju placu ili svoj đeparac i sigurno joj ne treba tuđi novac. sponzoruse su pojam koji je usao u svakodnevni govor a ni ne znate sta znaci, i kako je fani stipkovic sponzorusa??di god pogledam ona je na reklami , paje nosila ovu reviju pa onu, valjda joj plate sve to!!!
mislim da taj izgovor ona je sponzorusa muskarci koriste kad znaju da kod cure nemaju sanse.
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
tako je. svi se kao nešto groze sponzoruša, a da ih stvarno žele izbjeći ne bi definitvno toliko o njima naglabali. kao priča s cajkama - ne želiš? super, odjebi i idi tamo gdje ih nema!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: