Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šta biste vi napravili (bezobrazni vozač GPP-a)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 9:25 
Naslov:  Šta biste vi napravili (bezobrazni vozač GPP-a)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, priča počinje danas oko 8.45 kad sam kod Drvljanika ušla u autobus za Jug II.
Autobus je bio poluprazan (cca 10-ak putnika).
Staje na slijedećoj stanici kod bivše ljevaonice i tu prvo jednom starčiću zatvara doslovno vrata pred nosom, pa ih opet otvara, i onda slijedi rafal.
Starac je s štapom i jedva se kreće, a vozač počinje urlat na njega da kud je: (citiram) ... u *izdu materinu uopće krenio ako ne može hodat, da zbog takvih kao on koji ulaze po 15 minuta u autobus sada kasni na Jug" (naravno nema govora da možda čovjeku pomogne ući nego urla i urla).
Starac mu kaže lijepo i pristojno da nemora ići sigurno ne bi izlazio, ali mora, a ovaj opet: da mu je puna kapa takvih, bolje mu je nek ostane kod kuće, kud takav šepav izlazi... itd.
Tu mu ja dobacim da se smiri i kako se to ponaša, a onda tek počinje njegovo predavanje. Urlao je na sve nas ko na djecu:
- da nek izvolimo ići pješke ako nam ne odgovara
- da on neće stati sad više ni jednu stanicu, nek si nađemo neku drugu budalu koja će nas vozit
- da se obratimo Markoviću pa nek nas on vozi
- da ćemo imat dvoranu, bolje bi nam bilo da tražimo nove autobuse
- da će on uzet svoju pauzu , neće njega niko više zajebavat
- nek si tražimo neku drugu budalu koja će nas vozat
itd itd

Mislim jedno dvije stanice on nije prestajao urlati, vikati, očitao nam je bukvicu ko maloj djeci.
Par puta sam mu pokušala nešto dobaciti nešto u stilu da on ima očigledno problema pa nek se obrati svom direktoru ako je nezadovoljan ali bez uspjeha.
Počinjao bi onda meni vikad nek si ja odem Markoviću jer zbog njega se mi ovako i vozimo, on kasni, nema pouze, svi ga za*jebavaju... itd.

Izašla sam iz autobusa vidno potrešena, meni to u životu stvarno ne treba.
Pošteno plaćam kartu, doživim u tim autobusima i tramvajima stvarno svašta ali da se neki nadrkani, objesni vozač izderiva pola puta i drži mi predavanje je prevršilo svaku mjeru.
Ne znam mu ime, ali upisala sam registraciju.
Mislite li ima li smisla pisati e-mail gpp-u ili da sve pustim "bilo pa prošlo"?!
Ovako šta nisam još nikada doživjela. Exclamation

p.s. Nisam znala kud da stavim ovu temu, stoga ako treba molim moderatore da je premjeste na pravo mjesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2007. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odi u upravu gpp-a i žali se na nekulturu vozača, i to ne na porti nego traži unutra nekog, garant imaju osobu za odnose s javnošću il nekog sličnog, drugo ništa ni nemožeš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svašta..u zadnje vrijeme općenito ne znam što se događa, ali svi su nervozni, srditi, i nabrijani na svađu..
pošalji e-mail, nećeš ništa s time postići ali ćeš se bar bolje osjećati...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neam komentara.. ti vozači stavrno zanju bit nekad ajme nad,,,kani.. ne kužim ih ponašaju se ko a smo mi zbog njih tamo .... mene jednom jedan nije hito pustit na snatici van..ide on u garažu a to što aj i još jedna žena nismo izašle...jer on nije ni spomenio to da mu ej to bila zadnja stanica to je naš problem... jedva sam ga nagovorila da nas opusti van... totalno jezivo...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve je to isto..bus,vlak,tramvaj... često putujem (vlakom) i ne možete vjerovati šta sve doživite.. evo primjera radi..izlazim iz vlaka..kraj mene kondukter,a s druge strane časna.. on kršan dvometraš gleda kako se patim uskim hodnikom sa stvarima,naravno Bože sačuvaj da pita jel treba pomoći SAMO dodati stvari van..a sičuška časna prođe kraj njega i kaže odi dijete van,ja ću ti spustiti stvari..naravno dvometraška konjusina je i dalje gledala..što više reći.. Rolling Eyes

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je stavrno previše. idi guraj to, nadam se da ce dobit otkaz, pa nek doma viče na ogledalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vrijedi..ne bi se on tako istresao da nema neko jebačko zaleđe

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma to me najviše u ljuti što znam da i ako pošaljem e-mail neću postići ništa.
Zapravo užasno me to frustrira.
Vidjela sam im danas jednog vozača koji vozi Vukovarskom (kod križanja s Trpimirovom) i tipka na volanu vjerojatno sms.
Treba ih slikat i prijavljivat. Zbog toga ide na dicsciplinsku i dobije otkaz dok kaže keks.
Meni je već puna kapa i njih i njihovih bezobrazluka i s*anja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pošalji e-mail, napiši im i registraciju i napiši sve kako se dogodilo, imaju oni sad po novom kontrole vozača i neku reorganizaciju, tako da ipak mislim neće proći nekažnjeno... probaj..

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2007. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svakako napiši mail i što detaljnije opiši što se dogodilo, uključujuči što točnije riječi koje su izmijenjene, a to i naglasi, da se upravo tako dogodilo, napiši vrijeme kada se to dogodilo i registraciju. kaži da se nadaš da oni mogu sami izaći na kraj s nekulturom svojih vozača i da se nadaš da nema potrebe da se s time izlazi u medije. i da očekuješ uzvratni mail nekog odgovornog za takve slučajeve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snoopy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se da trebaš poslati mail, ja sam doživjela prije par mjeseci nešto slično (ne samo ja, svi ljudi koji su se vozili tim busom) bus je bio pun,puncat,jedva je zatvorio prednja vrata na kojima je nas nekolicina bila priljepljena uz staklo(znam da zvuči smiješno al tak je bilo),i na stanici poslije nije htio otvoriti nama ta prednja vrata već nas je doslovno prisilio da idemo na druga jer je tamo izlaz.. pa se ti guraj kroz 50tak ljudi... poslala sam mail, sve detaljno opisala, točno koja je linija, vrijeme, i taj vozač je smijenjen il premješten, uglavnom nema ga više... eto ipak se nešto može učiniti osijek031.com smile

_________________
Nitko i ništa nije vrijedno da pokvari moj mir..... osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Probat ću opisati događaj što vjerodostojnije , ali vjeruj mi to je tako teško jer on jedno dobrih 5 minuta nije prestajao urlati.
Sve se svodi na to da njega jadnog "svi za*ebavaju", urota Markovića i putnika protiv njih jadnih vozača koji voze 3 smjene svaki dan, nemaju pauze, i sl.
Možda je ujutro dobio bibera od šefa i sad se našao istresti na šaci putnika.
Pišem mail pa kud puklo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odma bi ošo do diše na je'an viski i line up prpoznavanje dotičnog.. a onda bi ga odveo u planine.. vezo za drvo.. seko bi ga danima.

Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poslala e-mail. Čekam odgovor.
Toliko me ovo danas izbacilo iz takta da ukoliko ne dobijem neki odgovor razmišljam da odem do Glasa Slavonije ili dam priču u 24 sata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E da, ne bi bilo loše znat direktan e-mail diša.
Na njihovim stranicama ima neki broj, ali ništa više.
Zna li možda netko?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: