Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šta biste vi napravili (bezobrazni vozač GPP-a)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pošalji mail naravno kako je već rečeno,što vjerodostojnije probaj opisati događaj i naravno obavezno dodaj onaj dio koji ti je Donkihot preporučio..da vjeruješ da su oni u stanju riješiti taj slučaj unutar svoje organizacije...
stvarno su nekada užasni,kultura ima je malo jača strana...
samo se pitam dali dotični zna koliko ljudi u ovom gradu radi bez pauze pa i bez jauzne...
njima definitivno treba konkurencija ..bahatost bi im se svela na minimum kad bi se morali boriti za svakog putnika


Zadnja promjena: ela; 04.09.2007. 11:08; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dunja75 je napisao/la: ›
E da, ne bi bilo loše znat direktan e-mail diša.
Na njihovim stranicama ima neki broj, ali ništa više.
Zna li možda netko?


Ako ti se nitko ne javi kroz sat-dva.. il do sutra.. telefon u ruke, predstavi se kao novinar(ka) glasa/24h/jutarnjeg.. i kazi da ste dobili dopis u kojem se detaljno opisuje jedan nemili dogadja kojemu je sudjelovala korisnica njihovih usluga i jedan od njihovih vozaca.. i pitaj imaju li kakav komentar !

pa da vidis panike Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedavno sam bila prisutna isto tako kad je jedan gospodin stariji ustao s svog sjedala i nije odmah otišao do vrata da ne bi pao.
Vozač je mrtav hladan prošišao stanicu i kad mu je ovaj rekao da hoće van, vozač je počeo urlati pa što nije otišao do vrata, kako da on zna da ovaj hoće izaći.
Mislim, helou, pa tvoje je da staneš. Ali ne, žure se na Jug i onda tamo lapinjaju po 10-ak minuta.
I tako sa svake početne stanice, kad se sve zbroji imaju pauze i previše.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

piše ti broj od direktora Markovića...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2007. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila bih šokirana i to bih pokazala...svima bih rekla živima i neživima,ali mislim dana žaslot ipak ništa ne bih napraivla po tom pitanju. Uvijek se tako u startu naložim i onda me pusti i samo odmahnem rukom,,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OOooooo ja sam još uvijek ljuta ko pas.
Kad samo pomislim koliko dugo bezuspješno tražim posao, muž mi se ubija od posla i nitko ga ne pita kad će na pauzu, cijelo ljeto radi bez dana godišnjeg i po najvećim vrućinama (vozač je kamiona) i onda se nađe neki nadobudni bezobrazni galamđija da mi diže živac prijepodne.
Imam ja dovoljno svojih problema i onda uđem u autobus, konačno nije gužva, i ko neki školarac slušam lekciju. Pa to stvarno nema nigdje, hebeš mi sve.
Još im kupujem kartu s povlasticom, dok recimo u Zagrebu svi nezaposleni se voze besplatno.
Ma gamad.
Samo nek ne dobijem nikakav odgovor, idem u novine s njima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sorry otišlo dvaput Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2007. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dunja75 je napisao/la: ›
, dok recimo u Zagrebu svi nezaposleni se voze besplatno.


Sto se tice besplatnog prijevoza u Zagrebu, koliko sam primjetio tamo nitko ne placa karte...
Nisam se vozio cesto tramvajem ili busom u Zagrebu, ali i ovo sto sam se vozio nisam platio kartu. Cak sam jednom dosao do vozacice tramvaja, kulturno pitao da li taj tramvaj ide do glavnog kolodvora i jednostavno produzio pored nje kao da imam mjesecnu... i nikom nista...

A sto se tice ovog vozaca iz GPP-a, njega je trebalo snimiti sa mobitelom i odmah dati u medije, bez upozorenja... Jer ako ih se upozorava i samo prijeti medijima onda ce dobiti samo neke penale ili sta ja znam, a ovako kontam da bi direktan otkaz dobio....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dunja75
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 14:25 
Naslov:  Re: Šta biste vi napravili (bezobrazni vozač)-odgovor gpp-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stigao odgovor:

Poštovana!
Obavještavamo Vas da smo u svezi vašeg dopisa o nedoličnom ponašanju našeg vozača autobusa istog pozvali na očitovanje i davanje izjave.Slobodni smo i Vas pozvati u cilju rješavanja ovog incidenta, te Vas molimo da nam dostavite kontakt telefon radi dogovorenog suočenja i isprike vozača autobusa.

Odgovor nam možete dostaviti na ovu mail adresu ili na kontakt telefon : 031/228-331

Srdačan pozdrav!

I sad da ja idem tamo da me sučeljavaju s njim Exclamation Nekako se bojim da to ne bi dobro ispalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2007. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo ti odi na suočenje. U protivnom biti će kao da ništa nije bilo....
A inače bi GPP malo trebao dovesti u red svoje vozače i vozačice. Danas je bajo tramvajac stao 2 metra poslije stanice, otvorio prednja vrata i pričao par minuta s nekim dedicom.... A vozni red? Trt Mrt....
A da o pričanju na mobitel i pisanju SMS-ova tijekom vožnje i ne pričamo......

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo Dunja!

Samo idi, bit ce manji od makovog zrna! Uzivat ces, a i mi dok budemo citali tvoj izvjestaj! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 21:30 
Naslov:  Re: Šta biste vi napravili (bezobrazni vozač GPP-a)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neka neka i treba to u novine..takvih situacija je previse i između ostalog digne mi se kosa na glavi kad samo čujem da uvode nove mjere i zakone koji idu samo njihovoj guzici u korist...ništa pametno nisu napravili dosad moram priznat...iskreno nije ni čudo što su vozači i kondukteri isfrustrirani...imaju razloga biti..iako im to nije opravdanje za njihovo ponašanje...drsko i neprimjereno obavljaju svoj posao...samo eto puno ljudi prešuti takve incidente...ali ako bilo koga pitate je li zadovoljan gradskim prijevozom...vjerojatno ćete čuti ne...između ostalog..njihovo podizanje cijena mjesečne karte koje godinama postepeno raste je smiješno s obzirom kako loše obavljaju posao (GPP ne treba novaca više nego što ima)...raspored vožnje tramvaja strašan a o autobusima da i ne pričam...

aaa da mi se samo dogodi nešto tako čuo bi cijeli tramvaj poznavajući sebe...
osijek031.com smile osijek031.com smile uostalom ne znam zašto im je pobogu u interesu biti drzak...jer im nije..nikako..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sisibla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cookies je napisao/la: ›
svašta..u zadnje vrijeme općenito ne znam što se događa, ali svi su nervozni, srditi, i nabrijani na svađu..
pošalji e-mail, nećeš ništa s time postići ali ćeš se bar bolje osjećati...


baš to.
izgleda da se nešto dogodilo u upravi, jer se promjene osjete.
mah ..
ne znam što bih rekla.
ali nije mi se jednom dogodilo da VIŠE OD DVA TRAMVAJA prođu ispred mene, subotom navečer, bez da stanu.
a ne pada mi na pamet pješke tako kasno..
rekla prijatelju koji radi u GPP-u i kaže kako oni ne mogu ništa dok to netko ne prijavi njima u upravi, tako da vjerujem da je pametno što si poslala mail.
A preporučila bih ti i da osobno odeš pa neka oni rješe s tim likom, koji očito ima hrpu problema sam sa sobom.

_________________
Ho perso le parole, oppure sono loro che perdono me.
Io so che dovrei dire cose che sai,
che ti dovevo, che ti dovrei.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.09.2007. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogu reci iz svog iskustva kako nisu svi vozaci nadrkani i frustrirani. Dogodilo mi se par puta da me vozac cekao na stanici dok sam ja bio 50-ak metara od busa i sprintao da stignem, a opet mi se znalo dogoditi da je otisao, a ja bas prolazio pored srednjih vrata. Tako da sve ovisi o vozacima...

A sto se tice stajanja na stanicu, noviji busevi sada imaju tipku stop, tako da ako skontas da vozac ne staje na svakoj stanici, a ne zelis ustati prije nego sto stane, onda stisnes tipku. U biti, po pravilu vozac se nije duzan zaustavljati na svim stanicama, ako nema za pokupiti putnike na stanici, zato su upravo i napravljene te tipke. Recimo u Zagrebu je to sasvim normalno da stisnes tu tipku da bi ovaj stao, a u ovim novim tramvajima moras stisniti tu tipku da bi ti se vrata otvorila.

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2007. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Mogu reci iz svog iskustva kako nisu svi vozaci nadrkani i frustrirani. Dogodilo mi se par puta da me vozac cekao na stanici dok sam ja bio 50-ak metara od busa i sprintao da stignem, a opet mi se znalo dogoditi da je otisao, a ja bas prolazio pored srednjih vrata. Tako da sve ovisi o vozacima



da, istina, meni se isto nekoliko puta desilo da sam kasnila na bus ili na vlak, i pričekali su me, i još bili onak super ljubazni.. stvarno ovisi o pojedinom slučaju.. ma ja kontam da to ima veze s tim kakva je tko osoba.. ako je netko frustriran i nadrkan, ili nezadovoljan svojim životom u bilo kojem pogledu, vjerojatno će to pokazati i na poslu, pogotovo ljudi koji rade u nekim javnim službama di moraju komunicirati s ljudima.. e pa sorry, onda se zaposli u nekom pičvajzu od ureda u kojem ćeš cijeli dan držat nos u papirima, i komunicirati jedino sa spajalicama!!
recimo, pošta itd.. joj što mi ti dižu tlak.. te tete iza šaltera.. ufffff.... Evil or Very Mad

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: