Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slovenci

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2007. 13:54 
Naslov:  Slovenci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što mislite o njima ?
kakvi su po vašem mišljenju ? i da li ste imali neugodnih iskustava s njima ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2007. 14:01 
Naslov:  Re: Slovenci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › Što mislite o njima ?
kakvi su po vašem mišljenju ? i da li ste imali neugodnih iskustava s njima ?


osijek031.com smile jedno ljeto sam radila na moru,,,mogu reći da su loši gosti,,,,,ponašaju se kao kraljevi, puno zahtjevaju imaju puno prigovora, ponašaju se kao da je jadran njihov i izdižu se iznad nas i mogu reći da sam uglavnom imala neugodna iskustva s njima,,,nisam ih doživjela na lijep način, a i smješno pričaju osijek031.com smile mmmmislim da bi gosn Pervan najbolje odgovorio na ovo pitanje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2007. 16:29 
Naslov:  Re: Slovenci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pojedem janje veće od Ljubljane Very Happy Volio bih "porazgovarat" s njihovim carinicima i graničnom policijom na neutralnom terenu Fight

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2007. 16:49 
Naslov:  Re: Slovenci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja prva, jel, je bila Slovenka i ostala mi je u lijepom sjećanju...
A i inače nisam osobno imao nikakvih problema sa Slovencima.

Ali bih se pridružio lufusu u onom susretu. To je svjetska gamad! I još bih u tom susretu volio vidjeti Joška Jorasa i njemu slične.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2007. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobri su Slovenci... upoznao sam ih nekoliko, čak i neke malo "veće" face, točnije veleposlanika, i uredu su... budući da sam često bio u Sloveniji, navikao sam na njih i dobro smo se zabavljali (čitaj: cugali do iznemoglosti)... dakle, nisu oni toliko loši...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2007. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..ja gdje god sam bila na moru, svi koji iznajmljuju nesto kazu da su Slovenci najgori gosti, da naprave najveći nered i da su baš bahati.
To je ono što su mi rekli...osobno, ne znam baš nikog..

Zašto? Kakvo je tvoje iskustvo da to pitaš?! Wink

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2007. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dvije sezone sam radio na moru u elitnom ugostiteljstvu, pa sam se, između ostalih gostiju susretao i sa slovencima. osim nekih domaćih samoproglašenih celebrityja, jer su se 2-3 puta pojavili na tv-u ili tako nešto, najgori su gosti bili upravo slovenci! bahati, bezobrazni, drski... istina, ne baš svi, ali većina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
havirovster
Offline
Ukupno postova: 28
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2007. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

podalpski četnici

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2007. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda su takvi kod nas, priznajem nisam ih mnogo susretao u Hrvatskoj, ali u Sloveniji su zaista normalni i ispravni...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2007. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednom prilikom, na bracu, faces, fajront.. zadnji izlazimo nas 3, jedan odlazi s nekom crnkinjom (brzo se vraca:)), slovenac i jos mozda dvoje troje ljudi.. slovenac pijan nesto samnom prica, lega na haubi auta jede pastetu s kljucevima tog auta.. ostajemo nas 3, idemo dalje trazit dicemo pit (debeli dan vani, 7h cca), sjedamo u auto nas troje i gajba piva pored slovenca odozad (suzuky samuraj:)), krecemo.. dolazi onaj koji je otiso s crnkinjom, sjeda pozadi s slovencem i gajbom piva (slovenac izmedju gajebe i frenda, koji je malo korpolentniji:)) i pita "ko je ovaj" .. "ma slovenac neki", nato frend (isto mrtav pijan)
"mada?!taki su mene tukli u mariboru!) mi pras u smjeh, slovenac se malo zamislio Smile)) i tako, nenadjemo mi nigdi za pit, skrenemo u neku malu
ulicicu, nizbrdo, kad dole dead end. ajd u qrac. izlazimo van iz auta, jedan frend prica slovencu o kopackom ritu i daje mu oguljenu zmijsku kozu
"ustvari odbacenu).. kako neznas za kopacki rit !? pa to ti je blabalbala nesto ga davi, jel.. slovenac sve bljedi i bljedji Smile)) izlazi lik iz kuce, za koju se ispostavilo da je restoran, iznosi smece, pogleda nas i ode. motamo frulu, dajemo slovencu; on nece.. kako sad neces !? ajde, ajde.. nu, nu.. uzima koji dim..

kad niz ulicu dolazi neki lik.. tko ? jedan frend/poznanik koji sljaka u tom restoranu pored nas, inace osjecanin, dolazi na sljaku !!!!

AAaaaaa !!!!!! svi: wtf !? otkud ti !? odvkud vi !? tu slovenac vidi svoju sansu, malo se udalji, nesto kaze.. i bris uzbrdo ! nesto smo vikali za njim, al utece smrad ! osijek031.com smile

ovo, ono.. bla,bla.. uzo koji dim i na sljaku, a mi ko zna gdje.. Smile
to je negdje 2001.


toliko o slovencima. Laughing

slovenke su ok Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2007. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednom smo nas četvorica sjedili u autu na jednom raskrižju u rovinju, čekali da se upali zeleno, kad pored nas, na odvojak za skretanje lijevo, stao auto, neka 2 slovenca unutra. i kad se upalilo zeleno, oni nam odjednom nešto drsko dobace, stvarno ničim izazvani, i odjure. e sad, nama će neki slovenci nešto dobacivati! lega koji je vozio odmah se prestrojava u njihovu traku i za njima. kad su oni to skužili, oni po gasu, mi po gasu. ganjali smo ih skoro do granice! Smile onda smo usporili i okrenuli se, ali mislim da oni nisu usporavali sve dok nisu prešli u sloveniju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marko tot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2007. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma Slovenci koje ja znam su baš dobri osijek031.com smile a znam ih ko Rusa iako ih ima nešto manje. Znam jednog, velika faca u Ljubljani, a ja kod njega kući i njegovoj radioni kao kod kuće. Kad ja dođem tamo, on zatvara radnju, samo da me vodi na klopu, jer volim puno da jedem. Bio i kod nas u Osijeku i svi koji ga upoznali, htjeli ga častit. On je Slovenac PRVA LIGA osijek031.com smile

_________________
Dr. vet. med. Marko Tot Ratata... evo ti!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2007. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marko tot je napisao/la: ›
Ma Slovenci koje ja znam su baš dobri osijek031.com smile a znam ih ko Rusa iako ih ima nešto manje. Znam jednog, velika faca u Ljubljani, a ja kod njega kući i njegovoj radioni kao kod kuće. Kad ja dođem tamo, on zatvara radnju, samo da me vodi na klopu, jer volim puno da jedem. Bio i kod nas u Osijeku i svi koji ga upoznali, htjeli ga častit. On je Slovenac PRVA LIGA osijek031.com smile

vidim početak jedne divne ljubavne priče...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2007. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd pridruži se i ti...

Iz iskustva ti kažem, ima i dobrih i slabih, kao svuda. Kad se popije osijek031.com smile svi smo lege. Ako nismo lege Fight pa neće baš lijepo izgledat... osijek031.com smile osijek031.com smile ko posle kakve utakmice.

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2009. 13:16 
Naslov:  Re: Slovenci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: