Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dinamo u Europi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 10:36 
Naslov:  Dinamo u Europi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo pošto vjerojatno većina muških na forumu prati nogoš, pa je vjerovatno pogledala tekmu sinoć Dinamo-Domžale, možemo spekulirati kako će se Dinamo dalje provest u Europi.Inače navijam za Osijek i Ajax, tako da ne mislite da sam purger i slično.Svi znamo da je sljedeća stanica Dinamu Werder, he he he.Pa da vas čujem šta mislite da li je Dinamo u stanju dati gol više od Werdera i proći u Ligu prvaka.Ja mislim da nemaju gotovo nikakve šanse, pogotovo ako se sjetimo prve utakmice protiv onih azerbejdžanaca, tadžikistanaca, uzbekistanaca, šta li su već.Možda ipak postoji vjera u hrvatske klubove, Dinamo, Hajduk, Slaven.Hm tko će nas predstavljat u Europi, da li će nas itko predstavljat.Ajmo ljudi šta mislite.

P.S.Da naravno prognoze su dobrodošle, moja je Werder-Dinamo 4:1, Dinamo-Werder 2-2

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2007. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mislim o Dinamu...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ima Dinamo Brazilaca ko u priči. Možda če se Werderu počet tresti gaće, kad oni ulete na teren, ne znajuči koliko oni vrijede... A prognoza? Videću kvoficiente u kladionici, pa onda... osijek031.com smile

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ne mislim o Dinamu...


Ne volim ga ni ja pa evo jedva čekam tekmu da vidim kak će ih ovi razguzit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Bez obzira na njihovu snagu, moć i kvalitetu, mi tu možemo nešto napraviti..." b.ivanković...to nešto je vjerojatno ništa... al nada umire posljednja kako kaže stara uzbekistanska poslovica Very Happy Very Happy
prognoza 1.ut. 3:0
2.ut. 0:1

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apsolutno mi je svejedno kako će dinamo proći u europi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 11:33 
Naslov:  Re: Dinamo u Europi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igra u grču protiv Hazara i Domžala (koji nisu ništa jači od većine HR prvoligaša kojima Dinamovci bez da se uznoje uvaljuju 4-5 komada) dokaz je da je momčad slabo psihički pripremljena. To su bile utakmice koje su morali dobiti pod svaku cijenu i nisu se baš najbolje snašli u toj ulozi. Protiv Werdera će biti druga priča, igrat će se bez pritiska. Iz razloga što je protivnik daleko jači pa nitko ne očekuje prolaz, a drugi je što poraz ne znači i ispadanje iz Euro natjecanja.
Objektivno, Werder je dva koplja ispred. No, uz malo hrabrosti i sportske sreće, sve je moguće...
To naravno vrijedi ako Luka ostane, bez Modrića je bolje da ostanu u Zagebu i okrenu se domaćoj ligi koja tada neće biti tako jednostavna.


Hajduk protiv Sampdorije ime veće šanse, iako su talijani veliki favoriti. Ali uz pravi nastup Balića, Cernata i napadačkog dvojca, te također malo drskosti i sportske sreće, šanse postoje.

Slaven Belupo je, po meni, u najnezavidnijoj situaciji. Galatasaray je puno jači od Dorije, možda tek za nijansu slabiji od Werdera, a Slaven nema ni približan igrački kadar niti iskustvo kao Dinamo i Hajduk.


Prognozirati rezultate neću jer sva tri protivnika naših klubova su još na pripremama. Prvenstva im nisu počela, te je nemoguće predvidjeti njihovu formu za ove oglede.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasmin dzeko
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.08.2007. 12:14 
Naslov:  Re: Dinamo u Europi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://funnyandcoolvideos.blogspot.com/
Golovi sa tekme Dinamo - Domzale

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Werder je favorit, ali imaju velikih problema s ozljedama, a koliko sam ih pratio nisu još uigrani, tako da ne vjerujem da će werder lako dobit, bit će gusto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shadow Striker je napisao/la (Pogledaj post): › Werder je favorit, ali imaju velikih problema s ozljedama, a koliko sam ih pratio nisu još uigrani, tako da ne vjerujem da će werder lako dobit, bit će gusto


Šta kontaš oko rezultata Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proći će Werder al 1-2 razlike, u kupu su jedva dobili trćeligaša golom u 90-oj jedino ak Dinamova obrana nebude kiksala ko jučer. Werder ima muke kad se protivnik zatvori, njih se može dobit na kontru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shadow Striker je napisao/la (Pogledaj post): › Proći će Werder al 1-2 razlike, u kupu su jedva dobili trćeligaša golom u 90-oj jedino ak Dinamova obrana nebude kiksala ko jučer. Werder ima muke kad se protivnik zatvori, njih se može dobit na kontru.


Ma sve si ja kontam da će ovi Dinamovci prvih dvadesetak minuta zujat po terenu pokušavajući doć u dodir s loptom, čak si kontam, iako nisam bio u kladionici već skoro po godine (skinuo se Very Happy), stavit poluvrijeme-kraj na Werder.Da znam da su odigrali loše s trećeligašem, al si kontam da su ti trećeligaši nekako u rangu s 50% naših prvoligaša.

Volio bi da Hajduk nekako uspije proći, jer nisu mi baš tak jako mrski kao Dinamo, al kontam si protiv talijana, teško, a da nepričam o Slavenu, turci će ih pojest za doručak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja kontam da se jedino slaven neće obrukat, ispast ce ali se neće osramotit! a što se tice werdera u kupu i werdera u ligi prvaka misilim da je to sasvim druga priča, jer ipak liga prvaka...tako da se netreba previše nadat Cool

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajwar je napisao/la: ›
ma ja kontam da se jedino slaven neće obrukat, ispast ce ali se neće osramotit! a što se tice werdera u kupu i werdera u ligi prvaka misilim da je to sasvim druga priča, jer ipak liga prvaka...tako da se netreba previše nadat Cool


???
slaven ce dobiti jedno 5,6 komada ladno...
igraju protiv pola turske repke i majstora lincolna koji je dosao iz schalkea...

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s Ivanom. Slaven je od ovih naših momčadi najslabiji. A Galatasaray i Werder su tu negdje. Tek je Doria nešto slabija.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: