Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dinamo u Europi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2007. 23:51 
Naslov:  Re: Dinamo u Europi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kontam da je ajvar mislio da se neće obrukat jer je već i ovo za njih ogroman uspjeh s obzirom na kvalitetu igrača, proračun itd.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cibura1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 146
Lokacija: osk-rtf
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2007. 2:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dinamo je odigrao veoma dobru utkmicu i mislim da bi trebali tako i protiv werdera(kako ste rekli bez pritiska)...da se vratim hazaru.prva utakmica-dinamo je mislio ono to je hazar nikad culi za njih,popit cemo kavicu malo se zabavit i razguzit ih...a sta je bilo,nisam mogao vjerovati,dinamo je bio ocajan.oni se opustili i na kraju su dobro prosli.a zasto su tako prosli?jer su ih podcjenili.pa je u drugoj tekmi bila druga prica iako su gubili dobili su.sa domzalama je bilo drugo.ozbiljniji pristup i i ovi nisu imali sanse.a za werder-kada je dinamo sazno da igra sa werderom naravno da nisu bili presretni ali ce ici na sve ili nista..i onda cujem vranjesa kako ce demolirati dinamo!?a ja u to nisam bas siguran jer kako kazete pola igraca im je izvan terena tj. ozljeđeno i kakve druge seme...sada je druga situacija oni ce vjerovatno podcijeniti dinamo,kao sto je dinamo hazar i ja mislim da su sanse podjednake za prolazak iako je werder favorit..a opet sve cemo vidjeti za manje od tjedan dana....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2007. 10:29 
Naslov:  Re: Dinamo u Europi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › kontam da je ajvar mislio da se neće obrukat jer je već i ovo za njih ogroman uspjeh s obzirom na kvalitetu igrača, proračun itd.


upravo tako, al opet slaven uvijek odigra kvalitetno u europi! jedva ih je lens prošao prošle godine, prije par godina west ham(ili villa, nisam siguran), uglavnom htio sam reći da je već ovo za njih popriličan uspijeh i nevjerujem da će ih galatasaray u rvackoj pokidati, malo golova će tu past al u gostima... što se tiče hajduka mislim da su šanse 45-65 za doriju, ipak italija je italija al opet sve ovisi o pristupu!
ma nek svi prođu, to bi bilo nabolje Very Happy

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2007. 11:45 
Naslov:  Re: Dinamo u Europi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas peglanje dinama u bremenu a onda u nedjelju u osijeku hehehe, 3:1 za werder, 1:0 za osijek

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2007. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
danas peglanje dinama u bremenu a onda u nedjelju u osijeku hehehe, 3:1 za werder, 1:0 za osijek
1 : 0 za Osijek? Samo ako ćemo ih žalit posle Bremena, inaće više... osijek031.com smile

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2007. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što sam rekao, nadasve čupavo, vidi se da Werder nije uigran, da je bio Dudu na mjestu Balabana bila bi druga priča. Rezultatski čak i nije loše, možda bolje nego 1:1 da je bilo, jer poznavajući naše igrače totalno bi se opustili i već slavili prolaz prije druge utakmice, ovako moraju koncentrirano zapet, iako sam siguran da će Werder iduću tekmu bolje odigrati, jer imaju još 2 tekme prije toga tako da će podići nivo igre do uzvrata u Zg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2007. 12:52 
Naslov:  Re: Dinamo u Europi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam se čisto iznenadio gledajući sinočnju tekmu, prvih 45min je definitivno pripalo Dinamu, svaka čast, al u drugom poluvremenu su se raspali, a onaj Balaban, jebeš mi sve ja bi to pogodio, ja koji sam totalni antitalent za sportove, a ne on što živi od toga, sramota, treba ga streljat, onakve 2-3 100% šanse promašit, ma užas.
Vidjelo se u prvih 45 min da je Werder poprilično ne uigran, al dobro moramo uzet u obzir da je onom panju falilo 50% momčadi, šta je onaj reko na početku, čak su osmorica werderovaca ozljeđeni, al kao pola njih će bit spremni za uzvrat.
Baš me zanima uzvrat, u neku ruku volio bi da prođu dalje, koliko god ih nevolim ipak su rvacki klub.Ha ništa uzvrat je za dva tjedna pa ćemo vidjet.
Moja prognoza od 4:1 za Werder je netočna, al nije bilo ni daleko, a što se tiče uzvrata i dalje stojim pri svojoj prognozi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2007. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

werder je prvo poluvrijeme igrao u leru, a u drugom ubacio u drugu brzinu, tek toliko da preokrenu rezultat. nemojmo se zavaravati zbilja solidnom partijom dinama Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2007. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la: › werder je prvo poluvrijeme igrao u leru, a u drugom ubacio u drugu brzinu


Točno, i bilo je dovoljno.

Teško da Dinamo može išta više. Mislim da će Werder u ZGu odigrati rutinsku utakmici gdje će Dinamo izgorit i pregorit u prvih pola sata...

Jbg. Liga nam je sastavljena od poluseljačkih momčadi gdje Dinamo može carovati. No kad ti igrači jednom godišnje dobiju iole ozbiljnijeg protivnika, dogodi se raspad sistema jer nemaju iskustva. S druge strane Werder 80% utakmica igra s protivnicima Dinamove kvalitete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2007. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la: ›
werder je prvo poluvrijeme igrao u leru, a u drugom ubacio u drugu brzinu, tek toliko da preokrenu rezultat. nemojmo se zavaravati zbilja solidnom partijom dinama Smile
Nije werder igrao u leru, već werder nije uigrana momčad, puno je promjena, fale Frings i Borowski, gledao sam ih u kupu i u prvenstvu ne igraju nikako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasmin dzeko
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.08.2007. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 9:06 
Naslov:  Re: Dinamo u Europi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto skoro sam skinuo drugu prognozu, svejedno, ispušili su, nek su, bar se više neće brukat u ligi prvaka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Eto skoro sam skinuo drugu prognozu, svejedno, ispušili su, nek su, bar se više neće brukat u ligi prvaka

drago mi je što nisu prošli, jer ih stvarno ne volim, ali mi je žao što će vjerojatno igrati još samo jednu utakmicu ove sezone u kojoj će suditi sudac koji nije na njihovoj platnoj listi.

btw, ako se belupo i hajduk danas nekako provuku, neću imati ništa protiv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s tobom, drago mi je što nisu prošli al bi mi još draže bilo da Slaven i Hajduk prođu, vidićemo naveče

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da Hajduk i Slaven nemaju baš nikakve šanse, rekao sam i da će Dinamo ispast ali neće biti kanta, Hajduk igra očajno, realizacija im je loša, a talijani kad imaju prednost teško gube, Slaven će izgorit u Turskoj, izgubit će se na terenu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: