Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Peračice stakala na benzinskim crpkama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2007. 7:47 
Naslov:  Peračice stakala na benzinskim crpkama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve su vaše "impresije"? Dajete li novac? Ako dajete koliko? Kako gledate na njih? Upravo čitam da obično dobiju 10-20 kuna po pranju. Mjesečno zarade 4-5000 kuna...Ja dok sam im davao to je bilo 4-5 kuna. Kad sam poslije saznao kako dolaze na te benzinske crpke, koliko zarađuju, prestao sam im davati novac i uljudno ih odbijem Razz A i što se tiče posla ,traljavo ga obavljaju. Možda misle da im zapravo treba platiti pogled na njihova polugola tijela a ne za mrljažu koju dobar dio njih napravi na staklima auta? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2007. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa u biti, ove godine su mi dva puta oprali. I čini mi se obadva puta na petrosu na obilaznici kod višnjevca. Prvi put su mi cure dobro oprale i dala sam im 10 kn, a drugi put dok su prale šprdale su se sa radnikom pumpe (koji ih je debelo išprdo) i ništ nisu dobro oprale al sam i dala u pola manje .

a što se tiče njihovih polugolih tijela, žensko sam pa to ni neprimjećujem, ali kontam da im se više dobacuje nego nekoj konobarici u lokalnoj gostijoni. S tim da cure na to nisu navike. Ok je to kad je lik 20-25 godina al kad joj počne dobacivat neki dedica, sumnjam da tad misli na tih 4000-5000 kn

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2007. 7:58 
Naslov:  Re: Peračice stakala na benzinskim crpkama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma boli njih briga jel lik ima 25 ili 55 kuka. Glavno da kapne lovica! Da nije tako ne bi se tako oblačile. A i više "dedice" voze aute a pogotovo kad treba napuniti rezervoar. Rijetko viđam ekipu od 20 godina kako tanka tatin auto! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2007. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad sam skontall na koji način se dobiva posao, da sve rade mamine kćeri i tatini sinovi nema šnase da im dam ni lipicu.

samo 1 godine, koliko sam čula su radila djeca iz dječjih domova i kao tad se nije ovako mogao dobiti posao, što podržavam, jer koliko god mi ne imali novaca, oni ipka nemaju nikoga i treba im pomoći na bilo koji način.

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2007. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poison girl je napisao/la: ›
kad sam skontall na koji način se dobiva posao, da sve rade mamine kćeri i tatini sinovi nema šnase da im dam ni lipicu.

samo 1 godine, koliko sam čula su radila djeca iz dječjih domova i kao tad se nije ovako mogao dobiti posao, što podržavam, jer koliko god mi ne imali novaca, oni ipka nemaju nikoga i treba im pomoći na bilo koji način.

imaš pravo, nisam uopće tako razmišljala.
e sad im ne dam ni ja više. iako nisu baš sve mamini sinovi, neki su i znanci koji možda ipak nemaju novaca. ali bezobzira i na to nedam više

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2007. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poison girl je napisao/la (Pogledaj post): › kad sam skontall na koji način se dobiva posao, da sve rade mamine kćeri i tatini sinovi nema šnase da im dam ni lipicu.

samo 1 godine, koliko sam čula su radila djeca iz dječjih domova i kao tad se nije ovako mogao dobiti posao, što podržavam, jer koliko god mi ne imali novaca, oni ipka nemaju nikoga i treba im pomoći na bilo koji način.


Upravo to sam i ja saznao tj. da se na taj "posao" dolazi preko debele veze a gledajući te peračice kako izgledaju tj. kako se oblače ne bi se baš dalo zaključiti da nemaju novaca tj. njihovi roditelji. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2007. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"MALA, jel´ ti ovo stalni posao?" i "Nemoj stajat´ preblizu benzina da ga ne zapališ" dva su "najtreš" uleta na top ljestvici onih koji u vama izazivaju nelagodu čak i dok ih samo čitate. Je li ženska mlađarija koja je ljeto odlučila provesti uveseljavajući kamiondžije već delirične od duga puta i muževe koji su zbog prijekornih pogleda supruga na suvozačkom mjestu primorani gledati ravno u volan, čula već nešto slično, nismo sigurni.

Ipak, imajući na umu da bi mogle čuti i gore stvari od ovih koje su nama pale na pamet, one su hrabro odlučile izaći na benzinske crpke, naoružane tek krpama za pranje stakala, kanticama vode, sponzorskim majicama i osmijehom. One su zagrebačke peračice vjetrobranskih stakala na privremenom radu.

Pranjem zarade i do 2 tisuće kuna u dva tjedna. Kažu nam da su najbolji platiše muškarci. I nije neka prijelomna vijest, ako se uzme u obzir da su neke od njih bezobrazno vezale prilično široke radne majice oko struka. Tako mlade, a poduzetne, složili bi se mnogi.

Deset do dvadeset kuna po osobi najčešći je prosjek zarade. Ipak, ima i onih koji tek par kuna smatraju dovoljnom nagradom za njihov trud. Što im najteže pada? Čišćenje poklona darežljivih ptičica ili tragično stradalih mušica u naletima istih tih vjetrobranskih stakala pri brzini od 160 km/h. Pri tome se mušice stradale pri manjim brzinama lakše uklanjanju od onih stradalih pri većima, također doznajemo.

Motivi njihova ljetnog angažmana? Uglavnom skupljanje džeparca za odlazak na more i dobar provod. Neki su si zacrtali i plemenite ciljeve poput plaćanja instrukcija sa ciljem izlaska na vozački ispit.


preneseno s index.hr

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2007. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uglavnom ih hladno odjebem.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2007. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

niti 1 put nisam dolal na benzinsku a da nisam prepoznala nekoga od njih. i sve su to siroti mali bogataši. ono rade da bi imali najnovije mobitele itd.... jer ipak je stari star više od 6 mj... i

po meni bi tu trebalal raditi samo djeca iz dječjih domova(razlog naveden)

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
čiopa
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2007. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad sam baš jako dobre volje, a oni baš vrlo pristojni (ko neko jutro jedan simpa klinac i klinceza na petrolu kod sjenjaka), onda im dopustim da "operu" stakla na mojoj zvjeri

umišljenim i nepristojnim nazovi kokicama ne dopuštam pristup, njima se i ne radi, samo zamrljaju šajbu

a nagrada za trud istih: kuna-dvije po glavi stanovnika; mislim da je to OK, jerbo znam dobro koliko se moj rođeni buraz svojevremeno nakrmačio u autopraonici za isto toliko ili ni toliko bakše

elem, sjećate se onih cigića što su na raskršću čim staneš na crvenom (npr.kod ljepotice) znali se sletjet na stakla s onom kantom cjelodnevne prljave vode i još prljavije spužve he he, dugo ih nijesam vidila, a vi?
iskreno, nije mi žao!

_________________
The sum of the intelligence on the planet is a constant. Population is growing.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2007. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čiopa je napisao/la: ›

elem, sjećate se onih cigića što su na raskršću čim staneš na crvenom (npr.kod ljepotice) znali se sletjet na stakla s onom kantom cjelodnevne prljave vode i još prljavije spužve he he, dugo ih nijesam vidila, a vi?
iskreno, nije mi žao!

ja se tog nesjećam, šta je i tog bilo?

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2007. 11:28 
Naslov:  Re: Peračice stakala na benzinskim crpkama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na križanju Trpimirove i Vukovarske, srećom više ih nema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2007. 11:31 
Naslov:  Re: Peračice stakala na benzinskim crpkama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan se lega istresao 100kn, bolje da je tražio broj od gospođice.
10-20 kn je puno, 2-3kn je ok. Svi tankaju u lipu i ne ostane im sitnog, pa moraju vaditi krupno. Ljudi idite na Tiffon - to je zakon pumpa, najkvalitetniji benzin i nema glupih peračica. Što će mi prati staklo tu po gradu, svatko ima dvorište i može ga sam prebrisati. Ja vozim motor i nemam problema s tim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2007. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja slučajno radim u jednoj takvoj firmi... i nije baš tako da posao dobivaju mamini sinovi i tatine kćeri.. ima i toga naravno, al uglavnom su to djeca naših bivših ili sadašnjih zaposlenika.. kako je na drugim bp nemam pojma.. i baš ja sam upisivala tu djecu za rad preko ljeta, i slučajno baš ja pravim raspored za perače stoga znam tko su i čiji su i koliki ih broj na kraju odustane pa možete biti sigurni da su na rasporedu i oni koji nemaju apsolutno nikoga u ovoj firmi nego su se osobno došli prijaviti još u 4. - 5. mjesecu..
A to da zarađuju 4 -5 tisuća kuna je smijeh na kvadrat.. Možda i to veliko možda na Klajnovoj zaradi svaki/ka oko 1000 do 1500 kn ali na ostalim pumpama zarade i puno manje od tisuću kuna za 2 tjedna..
eh, a po pitanju oblačenja: na našim bp zabranjeno je nositi hlačice iz kojih viri pol dupeta kao i sve vrste minica i sličnih krpica..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2007. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma treba dat ljudima priliku da zarade. Ko ne želi nemora dat ništa, al onda nek i ne gunđa. Najviše se žale ti koji ništ nedaju pa imaju moralnu potrebu kritizirat. Naravno da bi bilo lijepo dat priliku djeci iz doma ili djeci nezaposlenih itd. ali o tome bi trebale voditi brigu nesposobne državne institucije koje nemaju interesa tražiti posao onima kojima je stvarno prijeko potreban

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: