Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



UFO 2007. - incidenti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2007. 2:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stolni biljar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Graškograd
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 25.06.2007. 2:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›
Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!


hmmmm.... za taj incident prvi puta cujem....

Sto se tice UFO - a "bio" sam na let 3 i nije mi bilo uopce zanimljivo.... sto zbog toga sto me ne zanima ta vrsta glazbe, sto zbog nekih drugih razloga, sto zbog kolicine alkohola....

_________________
Letu muve letu avioni
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2007. 2:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stolni biljar je napisao/la: ›
machor je napisao/la: ›
Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!


hmmmm.... za taj incident prvi puta cujem....

Sto se tice UFO - a "bio" sam na let 3 i nije mi bilo uopce zanimljivo.... sto zbog toga sto me ne zanima ta vrsta glazbe, sto zbog nekih drugih razloga, sto zbog kolicine alkohola....


A dali si čuo možda to da je danas zadnji dan UFO-a
tj. nedelja dan za break and beat, mali ljudi je to skužilo ili ih to baš ne zanima a tvrdim da je do toga sranjeta ovo bio barem meni najbolji dan a bio sam na sva 4 samo što je baš malo ljudi bilo pa je falilo atmosfere, a let 3 su pljuga klošari koji nemaju inspiracije pa im fanovi pišu pjesme, skužili su foru koja im donosi pare i ne odsupaju ni pedlja od te šeme, sjećam se za vrjeme jeseni uz osječko ili kak se već zove potpuno ista spika redosljed pjesama, uvod, pozdrav.......


Zadnja promjena: machor; 25.06.2007. 2:54; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stolni biljar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Graškograd
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 25.06.2007. 2:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›
Stolni biljar je napisao/la: ›
machor je napisao/la: ›
Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!


hmmmm.... za taj incident prvi puta cujem....

Sto se tice UFO - a "bio" sam na let 3 i nije mi bilo uopce zanimljivo.... sto zbog toga sto me ne zanima ta vrsta glazbe, sto zbog nekih drugih razloga, sto zbog kolicine alkohola....


A dali si čuo možda to da je danas zadnji dan UFO-a
nedelja dan za break and beat


Nisam, zato sto, kao sto sam vec spomenio, to mene ne zanima niti 5 %...

_________________
Letu muve letu avioni
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uuu.. Još se nisam naspavala... Very Happy
Je li netko vidio onu tučnjavu između nekih cura neposredno nakon završeka koncerta? Bilo je čupavo! Very Happy

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2007. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
Uuu.. Još se nisam naspavala... Very Happy
Je li netko vidio onu tučnjavu između nekih cura neposredno nakon završeka koncerta? Bilo je čupavo! Very Happy


hahaha, ženski fight osijek031.com smile
pričaj! jesu letjele ekstenzije,umjetni nokti i sl. osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2007. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chick fight!



Po majici ovog lika, rekao bih da je to ova riba...
http://www.osijek031.com/galerija/displayimage.php?pos=-4640

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2007. 13:16 
Naslov:  Re: UFO - Urban Fest Osijek 2007. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije samo chick Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2007. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je tako kako kazes, onda me nimalo ne cudi. Imao sam prilike svjedociti njegovoj agresivnosti kad je poludio i poceo mlatiti tipa u Big Benu jer ga je krivo pogledao...

Megasirovina...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2007. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cro cop vs. mike tyson

znači tip je namlatio žensku.... Tup, tup

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2007. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znas onak rijec namlatio vise ju je nokautirao sakom ali navodno je ta zenska njegova popizdila na tu drugu bezveze a ne znam vise ali u 5 ujutro se tuci kak nisu bili vise umorni ebemu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2007. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mozda ju je htio kurcem u celo pa se ova branila :O

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2007. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam, ali sve u svemu nije ju trebao pipnuti....

jel nije jednostavnije prekinuti

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2007. 1:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poison girl je napisao/la: › ne znam, ali sve u svemu nije ju trebao pipnuti....
jel nije jednostavnije prekinuti


S kojeg si ti drveta pala?!

Dvije ribe se su potukle, a frajer od jedne je zasakirao njenu suparnicu. Ako sam dobro razumio kuloarske price, riba je s poprilicnom masnicom zavrsila na Hitnoj.

Mene u cijeloj prici vise cude ovi likovi okolo koji su snimali i gledali lika nakon sto je razvalio ribu.

Na UFO dan4 je jedan nacionalno nabrijani kreten uletio usred programa (breakdance) i poceo kenjati i naguravati jednog od natjecatelja (decko iz Novog Sada). Buduci da je osiguranju trebalo nesto vremna da se zbroje, ekipi hiphopera iz gledalista svaka cast sto je uskocila i pocela braniti tog plesaca.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 1:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la (Pogledaj post): › Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!

Stariji od momaka iz Novog Sada ima 16 godina, a ovaj mlađi mu je brat, bili su u Osijeku već nekoliko puta se natjecati i brejk ekipi su jako dragi, zato su svi skočili kad je ovaj k*rcoglavi uletio. Dečki iz Bugarske su ih kasnije odvezli jer smo se bojali da ne bi bilo još sranja.
Unatoč tome smo prezadovoljni contestom (mislim na Udrugu Movement koja je bila zadužena za organiziranje samog natjecanja), lokacija je odlična, fora je što je bilo na otvorenom pod reflektorima (tj reflektorom Twisted Evil ).

Jedino imam zamjerku organizatorima festivala što su se taj zadnji dan pokupili s mjesta događaja. Znam da je bio problem popuniti taj zadnji dan programom, ali trebalo se napraviti onda samo brejk natjecanje, a ne forsirati demo rap izvođače koji su nastupali pred 10-20 ljudi (ostali su gledali natjecanje koje se održavalo istovremeno). Bilo je dogovoreno i da oni svatko skrati svoj program i nastupaju u amfiteatru nakon brejka, ali nije bilo nikoga od organizatora da to provede u djelo, pa su se oko toga morali snalaziti oni kojima to nije bilo u opisu posla.
Nije bitno jesu li ti izvođači bili dobri ili loši: prošli su UFO selekciju, došli sa svih strana (BiH, Zg, Orahovica, Sl. Brod), platili kotizaciju, pa mislim da bi bilo barem pristojno da je netko od organizatora bio tamo jer bi stvari išle lakše i brže.

Da ne bi ispalo da samo kritiziram, što se tiče Break'n'Beata izašli su nam u susret maksimalno, pa s te strane zahvaljujem Wink

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: