Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



UFO 2007. - incidenti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 1:33 
Naslov:  Re: UFO - Urban Fest Osijek 2007. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ti koji lupe žensku su mi najdraži Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 1:35 
Naslov:  Re: UFO - Urban Fest Osijek 2007. - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la: ›
machor je napisao/la (Pogledaj post): › Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!

Stariji od momaka iz Novog Sada ima 16 godina, a ovaj mlađi mu je brat, bili su u Osijeku već nekoliko puta se natjecati i brejk ekipi su jako dragi, zato su svi skočili kad je ovaj k*rcoglavi uletio. Dečki iz Bugarske su ih kasnije odvezli jer smo se bojali da ne bi bilo još sranja.
Unatoč tome smo prezadovoljni contestom (mislim na Udrugu Movement koja je bila zadužena za organiziranje samog natjecanja), lokacija je odlična, fora je što je bilo na otvorenom pod reflektorima (tj reflektorom Twisted Evil ).

Jedino imam zamjerku organizatorima festivala što su se taj zadnji dan pokupili s mjesta događaja. Znam da je bio problem popuniti taj zadnji dan programom, ali trebalo se napraviti onda samo brejk natjecanje, a ne forsirati demo rap izvođače koji su nastupali pred 10-20 ljudi (ostali su gledali natjecanje koje se održavalo istovremeno). Bilo je dogovoreno i da oni svatko skrati svoj program i nastupaju u amfiteatru nakon brejka, ali nije bilo nikoga od organizatora da to provede u djelo, pa su se oko toga morali snalaziti oni kojima to nije bilo u opisu posla.
Nije bitno jesu li ti izvođači bili dobri ili loši: prošli su UFO selekciju, došli sa svih strana (BiH, Zg, Orahovica, Sl. Brod), platili kotizaciju, pa mislim da bi bilo barem pristojno da je netko od organizatora bio tamo jer bi stvari išle lakše i brže.

Da ne bi ispalo da samo kritiziram, što se tiče Break'n'Beata izašli su nam u susret maksimalno, pa s te strane zahvaljujem Wink


od prve do zadnje riječi se slažem s tobom....a da ne počnem o organizaciji 3 dana prije... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2007. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › [quote="poison girl]


S kojeg si ti drveta pala?!
[/quote]
ja sam iz poslana iz raja na zemlju

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2007. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la (Pogledaj post): › Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!

Na tvoju veliku žalost nije ga napao nitko iz Kohorte, a što se tiče pušača kurca, o tome bi se dalo popričat, ali sumnjam da ti imaš muda srat dalje od foruma. Mogao bi se malo raspitat o Vladi Divcu, inače deklariranom četniku koji je eto jednom prilikom i gazio hrvatsku zastavu. Jučer je u Novom Sadu kamenovan jedan hrvatski bus, a i nekoliko Hrvata je napadnuto na parkiralištu u Inđiji, vjerojatno isto Kohortaši. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2007. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
machor je napisao/la (Pogledaj post): › Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!

Na tvoju veliku žalost nije ga napao nitko iz Kohorte, a što se tiče pušača kurca, o tome bi se dalo popričat, ali sumnjam da ti imaš muda srat dalje od foruma. Mogao bi se malo raspitat o Vladi Divcu, inače deklariranom četniku koji je eto jednom prilikom i gazio hrvatsku zastavu. Jučer je u Novom Sadu kamenovan jedan hrvatski bus, a i nekoliko Hrvata je napadnuto na parkiralištu u Inđiji, vjerojatno isto Kohortaši. Rolling Eyes


Sve je to u redu, ali zar mi sad trebamo stalno vraćati primitivnim ljudima u Srbiji napadajući one koji s tom pričom nemaju veze? Da konačno pokažemo da smo drukčiji i da nismo na toj razini, premlaćivanja slučajnih prolaznika, e to bi me baš iznenadilo.

Nekakva elaboracija o tome što je radio Divac prije 17 godina, pa zato su i svi koji nose dres Divac isti, jer su automatski protiv Hrvatske iako su ovamo došli kao gosti, pa su onda ujedno i velikosrbi, pa ih treba prebiti jer su došli provocirati, jer naime tako se brani Hrvatski dignitet, itd., itd., kao i ona priča kako su nekad nekog pretukli u, recimo, Zagrebu, pa su svi Zagrepčani protiv "nas", pa ih treba prebiti kad dođu u Osijek, zašto uopće dolaze, Slovenci nas mrze i treba ih sve polomiti, Englezi i Francuzi su oduvijek na strani Srba i treba ih razbiti, itd., itd...... na razini je koja nije vrijedna daljnjeg raspravljanja. Rat je davno prošao, a kako smo u istom pobijedili Srbe nema nikakvog razloga da se spuštamo na tu razinu primitivnog dijela srpske populacije koji svoje komplekse liječe napadajući strance (agresivcima s kompleksima nije uopće važno tko je meta, jer se protiv svih može nešto naći, uostalom, koliko pratim navijači se uspijevaju potući i u najmiroljubivijim sredinama, pa se nameće zaključak da tu nema nikakve ideologije nego samo čista agresivnost i pomanjkanje identiteta)...

No znanost je sve već slično davno opisala, margina društva, osjećaj pripadnosti nečemu zbog pomanjkanja vlastitog identiteta, sigurnost kretanja u krdu, kompleksi, pomanjkanje kućnog odgoja, bla, bla, bla...

Dajte onda barem, kad ste angažirani na obrani Hrvatstva, zaletite se u Q, Patiku, Koktel, Oks, Downtown, itd., pa se tamo pobunite protiv provokacija puštanjem pjesama udovice najgoreg ratnog zločinca, i bivšeg vođe delija, ako niste znali, a vjerojatno jeste. Nekako mi se čini da je to puno veći problem za nacionalni identitet nego klinjo u dresu nekog košarkaša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2007. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ideš u goste ne nosiš pušku da upucaš domaćina! Pa se tako i on mogao raspitati ako nije znao gdje dolazi i što se tu događalo i što je taj divac radio!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2007. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dajte onda barem, kad ste angažirani na obrani Hrvatstva, zaletite se u Q, Patiku, Koktel, Oks, Downtown, itd., pa se tamo pobunite protiv provokacija puštanjem pjesama udovice najgoreg ratnog zločinca, i bivšeg vođe delija, ako niste znali, a vjerojatno jeste. Nekako mi se čini da je to puno veći problem za nacionalni identitet nego klinjo u dresu nekog košarkaša.

svaka čast osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
i još jedna prigodna:
-----svi hrvatine svaki skače ka klokan, čim čuje cecu i neki hit turbofolka----

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2007. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
Ako ideš u goste ne nosiš pušku da upucaš domaćina! Pa se tako i on mogao raspitati ako nije znao gdje dolazi i što se tu događalo i što je taj divac radio!


Ako je puška dres, onda si u pravu. a u pravu si i da se ljudi trebaju informirati.

Tako npr., bio jednom ja u Izraelu i u autu gurnem svoj c.d. od Thopmsona, te me ljutito pogledaše. Nisam, naime, imao pojma da su ovdje bili nekakvi konc. logori u kojima je pogubljeno više desetaka tisuća ljudi od kojih podosta Židova. Skoro su me namlatili (no ne znaju hrvatski pa sam imao sreće, samo su prepoznali pjevača). Ja sam dotad mislio, jer tako mi je to moj đed pričao, da su ustaše bili Hrvati koji su se borili za slobodnu i neovisnu demokratsku Hrvatsku. Zaista, treba se informirati, inače bolje ne odlaziti u inozemstvo.

Tako bi trebalo formirati odred za prebijanje turista koji u Hrvatsku dolaze neinformirani, pa npr. hodaju u dresu nogometne reprezentacije Mađarske, Austrije, Italije, Njemačke, Turske, Francuske, Engleske, Srbije, Crne Gore, Rusije, Mongolije, starog Rima, Huna, Avara, Tatara, Venecije, Bizanta i još ponekih, jer su navedeni ratovali s Hrvatima i time nam učinili podosta zla. Kako su pravi Hrvati bili i u Legiji stranaca, možda bi se listi moglo pridodati i nekoliko dresova zemalja protivnika Francuskog imperija, a molim i za daljnje sugestije. Pa neće valjda oni plaziti po Hrvatskoj u dresu ljutitih nam neprijatelja! Informiranje ili smrt!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2007. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › Ako ideš u goste ne nosiš pušku da upucaš domaćina! Pa se tako i on mogao raspitati ako nije znao gdje dolazi i što se tu događalo i što je taj divac radio!

Ti znaš tko je Divac i što je radio, ja znam, zna i 90% ljudi u Hrvatskoj, no očekivati to od 16-godišnjeg novosadskog Roma koji do prije koje godine nije ni živio u Srbiji... Nakon incidenta mu je objašnjeno o čemu se radi, pa vjerujem da će slijedeći put dijete pažljivije birati garderobu.

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2007. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
machor je napisao/la (Pogledaj post): › Eto seljačine iz kohorte osijek su se potrudile da na ljep način obilježe zadnji dan UFO-a dotični pušači kurca su napali djecu od kojih 17-18 godina iz Novog Sada(zato što je pican imo dres od divca iz sacramenta) i kamenovali kombi od Bugara,čvrsto podržava sanadera u tome da srednja škola bude obavezna pa vjerujem da će biti manje tih glupana kojima je osnovna plafon obrazovanja! Živio Glavaš!

Na tvoju veliku žalost nije ga napao nitko iz Kohorte, a što se tiče pušača kurca, o tome bi se dalo popričat, ali sumnjam da ti imaš muda srat dalje od foruma. Mogao bi se malo raspitat o Vladi Divcu, inače deklariranom četniku koji je eto jednom prilikom i gazio hrvatsku zastavu. Jučer je u Novom Sadu kamenovan jedan hrvatski bus, a i nekoliko Hrvata je napadnuto na parkiralištu u Inđiji, vjerojatno isto Kohortaši. Rolling Eyes


ako nisu u kohorti sorry tako sam čuo a vjerujem da jesu jel koliko znam u kohorti je i ona šačica skinsa što se šepuri po gradu pa me nebi trebalo čuditi da su i ovi bolesnici pripadnici kohorte,
Zašto očekuješ da djete od 15 godina zna ko je divac pa kod nas se u nekim krugovima veliča Pavelić i NDH pola ljudi mlađih od 18 godina pojma nema šta se događalo 41 dokaz su Thompsonovi koncerti i obleka na njima, šta misliš da se na Srbskoj televiziji svaki dan vrti slika Divca kako kida Hrvatsku zastavu zar misliš da ga doživljavaju isto ko i mi?

Ha a prekjučer su u Osijeku napali Novosađane šta očekuješ da ti odgovorim na to što je jučer kamenovan bus? Ima svagdje budala bio sam u Novom Sadu jedno 20 puta u zadnjih dvije godine i samo sam jedanput imo svađu sa nekim hrvatskim srbinom i to čak možda i osječaninom na piji!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2007. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nekakva elaboracija o tome što je radio Divac prije 17 godina, pa zato su i svi koji nose dres Divac isti, jer su automatski protiv Hrvatske iako su ovamo došli kao gosti, pa su onda ujedno i velikosrbi, pa ih treba prebiti jer su došli provocirati, jer naime tako se brani Hrvatski dignitet, itd., itd., kao i ona priča kako su nekad nekog pretukli u, recimo, Zagrebu, pa su svi Zagrepčani protiv "nas", pa ih treba prebiti kad dođu u Osijek, zašto uopće dolaze, Slovenci nas mrze i treba ih sve polomiti, Englezi i Francuzi su oduvijek na strani Srba i treba ih razbiti, itd., itd...... na razini je koja nije vrijedna daljnjeg raspravljanja. Rat je davno prošao, a kako smo u istom pobijedili Srbe nema nikakvog razloga da se spuštamo na tu razinu primitivnog dijela srpske populacije koji svoje komplekse liječe napadajući strance (agresivcima s kompleksima nije uopće važno tko je meta, jer se protiv svih može nešto naći, uostalom, koliko pratim navijači se uspijevaju potući i u najmiroljubivijim sredinama, pa se nameće zaključak da tu nema nikakve ideologije nego samo čista agresivnost i pomanjkanje identiteta)...
No znanost je sve već slično davno opisala, margina društva, osjećaj pripadnosti nečemu zbog pomanjkanja vlastitog identiteta, sigurnost kretanja u krdu, kompleksi, pomanjkanje kućnog odgoja, bla, bla, bla...

Dajte onda barem, kad ste angažirani na obrani Hrvatstva, zaletite se u Q, Patiku, Koktel, Oks, Downtown, itd., pa se tamo pobunite protiv provokacija puštanjem pjesama udovice najgoreg ratnog zločinca, i bivšeg vođe delija, ako niste znali, a vjerojatno jeste. Nekako mi se čini da je to puno veći problem za nacionalni identitet nego klinjo u dresu nekog košarkaša.

Ovo o generaliziranju je glupost. Gdje sam ja to napisao da su svi Srbi, Slovenci ili tko već isti? Divac je deklarirani četnik, bio je prije 17 godina i danas je. Draža Mihajlović je "četovao" prije malo više od 17 godina pa je Guroviću svejedno zabranjeno igranje u Hrvatskoj jer ima ogromnu tetovažu s Mihajlovićevim likom. Zamisli kako bi se taj brejker proveo recimo u Americi da je nastupio npr u majici s bin Ladenovim likom? Ili da imaš mlađeg brata i ima nastup u Srbiji sigurno ništa ne bi imao protiv da mali ode recimo u majici s Thompsonom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2007. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nekakva elaboracija o tome što je radio Divac prije 17 godina, pa zato su i svi koji nose dres Divac isti, jer su automatski protiv Hrvatske iako su ovamo došli kao gosti, pa su onda ujedno i velikosrbi, pa ih treba prebiti jer su došli provocirati, jer naime tako se brani Hrvatski dignitet, itd., itd., kao i ona priča kako su nekad nekog pretukli u, recimo, Zagrebu, pa su svi Zagrepčani protiv "nas", pa ih treba prebiti kad dođu u Osijek, zašto uopće dolaze, Slovenci nas mrze i treba ih sve polomiti, Englezi i Francuzi su oduvijek na strani Srba i treba ih razbiti, itd., itd...... na razini je koja nije vrijedna daljnjeg raspravljanja. Rat je davno prošao, a kako smo u istom pobijedili Srbe nema nikakvog razloga da se spuštamo na tu razinu primitivnog dijela srpske populacije koji svoje komplekse liječe napadajući strance (agresivcima s kompleksima nije uopće važno tko je meta, jer se protiv svih može nešto naći, uostalom, koliko pratim navijači se uspijevaju potući i u najmiroljubivijim sredinama, pa se nameće zaključak da tu nema nikakve ideologije nego samo čista agresivnost i pomanjkanje identiteta)...
No znanost je sve već slično davno opisala, margina društva, osjećaj pripadnosti nečemu zbog pomanjkanja vlastitog identiteta, sigurnost kretanja u krdu, kompleksi, pomanjkanje kućnog odgoja, bla, bla, bla...

Dajte onda barem, kad ste angažirani na obrani Hrvatstva, zaletite se u Q, Patiku, Koktel, Oks, Downtown, itd., pa se tamo pobunite protiv provokacija puštanjem pjesama udovice najgoreg ratnog zločinca, i bivšeg vođe delija, ako niste znali, a vjerojatno jeste. Nekako mi se čini da je to puno veći problem za nacionalni identitet nego klinjo u dresu nekog košarkaša.

Ovo o generaliziranju je glupost. Gdje sam ja to napisao da su svi Srbi, Slovenci ili tko već isti? Divac je deklarirani četnik, bio je prije 17 godina i danas je. Draža Mihajlović je "četovao" prije malo više od 17 godina pa je Guroviću svejedno zabranjeno igranje u Hrvatskoj jer ima ogromnu tetovažu s Mihajlovićevim likom. Zamisli kako bi se taj brejker proveo recimo u Americi da je nastupio npr u majici s bin Ladenovim likom? Ili da imaš mlađeg brata i ima nastup u Srbiji sigurno ništa ne bi imao protiv da mali ode recimo u majici s Thompsonom?


Možda nisi pozornije pročitao tekst. Nisam ni spomenuo generaliziranje, već napad na nekog klinca zbog dresa nekog drugog čovjeka. S ciljem da upozorim da možda dečko nije znao ništa o događajima prije 17 godina, ili pak nije bio ni rođen u to vrijeme, te možda napad na njega nije reakcija razumnog čovjeka.

A što se tiče Divca, iako cijenim njegovo košarkaško umijeće (karijera mu je statistički izvanserijska za europskog igrača), ne cijenim ni najmanje njegovo ponašanje ni samu osobnost. No nisam nigdje pročitao da je čovjek izjavio da je četnik (ako je deklarirani četnik to je morao napraviti), niti sam primjetio isticanje bilo kakvih četničkih simbola. Točno je da je gazio hrvatsku zastavu, i to je neoprostivo, ali je točno i to da se u više intervjua domaćim i stranim medijima izvlačio iz priče s izgovorom da je to bilo "zajebano" vrijeme. Također, poznato je da su mu u Americi prijatelji bili i drugi sportaši iz Hrvatske, uključujući Kukoća i Rađu, a sumnjam da bi se ljudi družili s četnikom (btw u zadnje vrijeme podržava Borisa Tadića). Usporedbe Divca s Bin Ladenom i Thompsonom nisu umjesne.

Prema tome, čak i da je čovjek četnik, a nije, ne vidim razlog za premlaćivanje nekog klinca, već eventualno za pozivanje policije, što je samo po sebi problem navijačima, koji iz njima poznatih razloga hrvatske policajce smatraju kopiladima, te nešto stalno s njima ratuju, dok se u isto vrijeme busaju u prsa za Hrvatsku za koju su ti isti policajci ginuli i borili se. No to je priča za drugu temu.

A ja bi mom mlađem bratu savjetovao da ne ide na nastup u Srbiju s Thompsonovom majicom, odnosno da ne ide nigdje s Thompsonovom majicom, odnosno da ni ne kupi Thompsonovu majicu. No ako bi kojim slučajem mali ipak tamo otišao s Thompsonovom majicom, smatrao bih ga glupanom, a ako ne shvaća problem smatrao bih ga neznalicom. Tamo bi vjerojatno dobio batina, jer eto Balkan je pun ljudi koji tuku druge zbog njihovog shvaćanja nekakvih majica koje nose.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2007. 8:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
faktor-x je napisao/la: ›
Ako ideš u goste ne nosiš pušku da upucaš domaćina! Pa se tako i on mogao raspitati ako nije znao gdje dolazi i što se tu događalo i što je taj divac radio!
Tako npr., bio jednom ja u Izraelu i u autu gurnem svoj c.d. od Thopmsona, te me ljutito pogledaše. Nisam, naime, imao pojma da su ovdje bili nekakvi konc. logori u kojima je pogubljeno više desetaka tisuća ljudi od kojih podosta Židova. Skoro su me namlatili (no ne znaju hrvatski pa sam imao sreće, samo su prepoznali pjevača). Ja sam dotad mislio, jer tako mi je to moj đed pričao, da su ustaše bili Hrvati koji su se borili za slobodnu i neovisnu demokratsku Hrvatsku. Zaista, treba se informirati, inače bolje ne odlaziti u inozemstvo.
Osim činjenice da Izrael nije postojao kao država za vrijeme drugog svjetskog rata i da su tamo jedini logori oni u kojima su Izraelci ti koji muče i ubijaju, s ostatkom teksta se mogu složiti. Treba se informirati, jer na provokaciju (namjernu ili ne) u bilo kojem kutku svijeta moraš očekivati na reakciju. Koja je, naravno, za svaku osudu. Ali, nažalost, neizbježna. Bilo gdje.

BTW, kad smo već kod Izraela: drugi topic

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Snimka upada lika na break'n'beat natjecanju...



_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na ovoj snimci ne vidim nikakvu tuču ili bilo što zbog čega bi se digla ovolika prašina!U najmanju ruku pomislio sam da je ovaj iz Novog Sada "završio u bolnici" a ono tip mu prišao i nešto rekao, uletili još neki i tu je kraj... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: