Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EU

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Za ulazak u EU!

Da!
36%
 36%  [ 11 ]
Ne!
63%
 63%  [ 19 ]
Nikad čuo, to nešto za jesti?
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 30


Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2007. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Ja zapravo mislim da iza granice žive ale i bauci i da 500 milijuna gladnih Europljana čekaju ukopani oko Šikloša da umarširaju u Hrvatsku i odnesu naša bogatstva, žene, sir i vhnje, more i otoke...

Znao sam da imaš potencijala i da ćeš kad tad izači na pravi put!
I zato se radujem zbog tebe pošto vidim da si ga konačno našao!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
Što se tiče vojske, smatram da se svaki pravi hrvat odazvati odbrani Hrvatske, bolje Imati zalihe oružja, obrazovanih časnika koji bi mogli obučiti u 2 tjedna vojsku. Princip Njemačke u drugom svjetskom ratu.


To NIJE bio princip njemačke u WW2, vidim da k..ca ne znaš. Prema onome koliko je moja obitelj dobila od toga što su ostali pod oružjem i borili se (starci i brat) glasam ZA ulazak u EU i kidanje nalijevo u slučaju ikakvog rata. Nijedna država nije vrijedna ljudskog života, čak ni rvacka. A to mi govore i starci već desetak godina...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 20:49 
Naslov:  Re: EU
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Srećom ljudi nisu tako sebično razmišljali kad su Hitler i slični kretali u svoje pohode.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
davorccc je napisao/la: ›
Što se tiče vojske, smatram da se svaki pravi hrvat odazvati odbrani Hrvatske, bolje Imati zalihe oružja, obrazovanih časnika koji bi mogli obučiti u 2 tjedna vojsku. Princip Njemačke u drugom svjetskom ratu.


To NIJE bio princip njemačke u WW2, vidim da k..ca ne znaš. Prema onome koliko je moja obitelj dobila od toga što su ostali pod oružjem i borili se (starci i brat) glasam ZA ulazak u EU i kidanje nalijevo u slučaju ikakvog rata. Nijedna država nije vrijedna ljudskog života, čak ni rvacka. A to mi govore i starci već desetak godina...


Možda nije država vrijedna, ali jesu djeca i obitelj cjelokupna kao takva i oni bi htjeli imati svoj dom, možda se njima ne luta po tuđim svjetovima?!

Kad se ide u rat ne ide se da bi spasio sebe nego druge, jel onaj tko gleda samo na sebe taj ide okolo na skijanja po austriji, a kasnije sa satom od milijun kuna prodaje maglu o poštenju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Srećom ljudi nisu tako sebično razmišljali kad su Hitler i slični kretali u svoje pohode.


Ljudi nisu ni razmišljali, već su (prisilno) unovačeni išli ginuti na drugi kraj svijeta.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 22:19 
Naslov:  Re: EU
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitaj koju knjigu ili pogledaj koji dokumentarac o veteranima 2. svjetskog rata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2007. 2:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojim se da je Bazooka_joe bliže istini.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.06.2007. 7:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
davorccc je napisao/la: ›
Što se tiče vojske, smatram da se svaki pravi hrvat odazvati odbrani Hrvatske, bolje Imati zalihe oružja, obrazovanih časnika koji bi mogli obučiti u 2 tjedna vojsku. Princip Njemačke u drugom svjetskom ratu.


To NIJE bio princip njemačke u WW2, vidim da k..ca ne znaš. Prema onome koliko je moja obitelj dobila od toga što su ostali pod oružjem i borili se (starci i brat) glasam ZA ulazak u EU i kidanje nalijevo u slučaju ikakvog rata. Nijedna država nije vrijedna ljudskog života, čak ni rvacka. A to mi govore i starci već desetak godina...


Baš si jadan, tebi starci govore šta da misliš.
Kakav si ti luzer.
Nisam ni ja za državu, ali ako je odbrana u pitanju, princip Njemačke najbolji je primjer.
200000 časnika u 2 tjdna napravila čitavu Njemačku vojsku. Tu se neradi o holokaustu, ni o držanju cijevu u ustima, već kao što je @mali ivica rekao "Možda nije država vrijedna, ali jesu djeca i obitelj cjelokupna kao takva i oni bi htjeli imati svoj dom, možda se njima ne luta po tuđim svjetovima?!

Kad se ide u rat ne ide se da bi spasio sebe nego druge, jel onaj tko gleda samo na sebe taj ide okolo na skijanja po austriji, a kasnije sa satom od milijun kuna prodaje maglu o poštenju!"

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2007. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la (Pogledaj post): ›
200000 časnika u 2 tjdna napravila čitavu Njemačku vojsku.


Ma jebo ti Treću Carevinu, kad Hrvatska u 21. stoljeće ulazi s 500.000 branitelja.

Čisto eksperimenta radi, bilo bi dobro da se od nas zahtijeva u okviru UNa recimo, da pošaljemo vojnike negdje u svijet.

Treba moliti institucije u svijetu da sudjelojemo s čim većim brojem tih "branitelja".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.06.2007. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S obzirom na broj stanovnika u Njemačkoj 200000 je mali broj.
Za nas bi onda bilo optimalno 5000.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2007. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
Baš si jadan, tebi starci govore šta da misliš.
Kakav si ti luzer.


Smatram da je najbolje učiti na tuđim greškama. Eksperimentirati sa vlastitim životom za bogaćenje 'trećih strana' (Tuđman, Milošević, privatizacija...), pod isprikom nametnutog nam 'domoljublja' ne čini mi se baš pravo...

A što se tiče oružja u svokoj kući; osobno sam svjedočio dijeljenju oružja civilima (da, civilima) od strane tzv. 'odbora za obranu' 1991. godine. Ti su odbori bili, kako se kasnije pokazalo, tipična ratno-huškačka mašinerija financirana od strane hrvata iz iseljeništva koji su i dalje salutirali izdajniku Paveliću. To oružje nije izrodilo ništa dobro osim prijetnji, smrti i nestajanja u noći drugih (nenaoružanih) civila (svih narodnosti, o srbima da i ne govorim).
Glavno da 'hrvati' koji su odavno zaboravili hrvatski, zavaljeni u fotelje u australiji i americi po iseljeničkim forumima i dalje prave budale od nas koji živimo tu hrvatsku, plaćamo joj porez, služimo vojni rok, radimo peticije i pokušavamo si što više olakšati život u trenutnim okolnostima.

Sve moje izjave u ovom topicu u skladu su sa onim što sam doživio tijekom rata kojega nikada neću zaboraviti. Rata do kojega nije ni trebalo doći uz malo zdravog razuma umješanih strana.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2007. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Rata do kojega nije ni trebalo doći uz malo zdravog razuma umješanih strana.


Pisali jednom zadaćnicu, tema bila slobodna. Moj rad se zvao: "Da su budale bile pametne"

Da sad idem u srednju, pisao bih i o Frenkiju Simatoviću i Borovu, Gojku Šušku u Borovu...

Ipak, ni sam na čisto je li se moglo od onog vodstva u BG otići ghandijevski.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2007. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Rata do kojega nije ni trebalo doći uz malo zdravog razuma umješanih strana.

E da i taj razum mora biti obostran makar ga je malo, pisali naši estradnjaci pisma bori čorbi, bajagi i ostalima, ljubiši samarđiću, .....
Pa su dobili Vukovar!
Kad smo kod toga pogledaj dokumentarac :
Vukovar poslednji rez B92
Ima ga na jubitou (You Tube)!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2007. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Ipak, ni sam na čisto je li se moglo od onog vodstva u BG otići ghandijevski.


Od samoga vodstva ne, ali ipak je narod podržavao taj rat. I naoružavali se; i jedna i druga strana. Je li u pitanju bio (pra)stari strateški plan (kako tvrdi Domazet) Beograda, masonska urota za očuvanje juge, načertanije, tuđmanovi planovi za bosnu ili čak bijelosvjetska urota velikih sila po 'podijeli pa vladaj' principu, nije jasno...

Osobno, ja sam spreman odbaciti svaku masonsko/načertanije/illuminati pretpostavku i prikloniti se onoj prema kojoj su i diktatori - ljudi. Svatko sanja svoj san, Tuđman je sanjao bosnu, Milošević jugoslaviju u kojoj će se svi izjašnjavati kao jugoslaveni (prema nekim autorima, frajer je bio jugoslavenski nacionalist - ma kako to nemoguće zvučalo - ali me uopće ne bi čudilo), hrvatska emigracija drugu NDH (u smislu koje im se Tuđman i uklapao u plan), a narod Quelle kataloge, Mercedesove autosalone i stabilniju valutu za potrošiti u istima.

Kako ide ona kineska 'Pazi što sanjaš...'?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2007. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem je to što ti isti glumci ipjevači kojima su stizala pisma su sada svjesni i pričaju o miroljubivosti kao da su se jučer rodili! A nitko nije rekao TADA (1991) SMO POGRIJEŠILI!
Pitanje bi bilo što bi pričali da je ishod bio drugačiji i da su došli do Zagreba!
Reči ću ti da se ne zamaraš: BOLIO BI IH KURAC ZA POŠTENJE I MIR!
Nisu oni očekivali da će 4500000 jadnika naraviti ŠOU !
Da ne kažem na one dečke sa trpinjske ceste koji su tamo maznuli preko 300 tenkova ! SVAKA IM ČAST !
I još jednom: Pogledaj gore navedeni dokumentarac!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: