Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EU

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Za ulazak u EU!

Da!
36%
 36%  [ 11 ]
Ne!
63%
 63%  [ 19 ]
Nikad čuo, to nešto za jesti?
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 30


Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2007. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv EU!
Vatrogasni stih...
"E-unijo ovo smisla nema, meni ništa tebi sve ma jebem tebe i sve tvoje žute zvjezdice!" osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
super_leptir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2007. 2:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dragi moje lege i legice...

da izadjete malo van u EU (njemacka, austrija,...) vidjeli bi kako se kod nas zivi. mi smo trenutno u boljoj poziciji nego njemacka...

njemacka je pred ekonomskim rasulom. otkako su se spojili sa istocnom njemackom nailaze na velike probleme, a jos kako su usli u eu... i izdvajaju novce za razne fondove... ostali su iscijedjeni... kod njih je trenutno situacija takva da si prosjecni njemac ne moze kupiti automobil... vecina voze od firme... i naravno da ne govorimo kako je lose utjecalo kada su se odrekli marke i primili euro...

u eu... nema vjerskih sloboda, niti sloboda govora... u eu imas slobodu od vjere, ali ne slobodu ispovijedanja vjere... kokretno u francuskoj ne mozes biti politicar ako si krscanin... zaista ne mozes... o pederima ne smijes iznositi svoje misljenje ukoliko ih ne podrzavas... za to se placaju visoke novcane kazne... samo ako kazes nesto kontra svega toga...

jedini smo se u regiji koji su se izdigli... imamo nove ceste... (evo samo jedna podatak... predvidjanja su bila da ce se autocesta zg-st isplatiti za cca 5 godina... isplatila se nakon 2)
otvaraju se nove firme i probijaju se van, radimo velike prodore u sportu, napravili smo veliku stvar kampanjm kupujmo hrvatsko!

odakle onda sve to negativno koje cujemo i prepricavamo o nasoj domovini? iz medija... iz medija koji imaju komunisticke atavizme ili politicke prioritete... i koji nisu tu da nam govore istinu nego da nas zavode i navode na ono sto im pase... a to je da se zabavimo prepricavanjem kako u nas ne valja...
ljudi Bozji, mi smo sposoban narod... kad vidim samo malo koliko inovacija, koliko nagrada, koliko postignuca... sve nasi ljudi...

ua sutriji nam se dive kakve ceste imamo i gradimo... i to vecinom prije rokova... Bogom danu prirodu, more, g. kotar, branju i slavoniju, liku...

a koga pustamo da nam puni glavu? novinama i televiziji? da vjerujemo ono sto nam oni serivraju? mi smo prijatelji moji daleko ispred eu! ako su rumunjska i bugarska u eu... hahaha... a mi kao ne mozemo... pa o cemu mi govorimo... di cemo mi? u tu europu Bezboznu i nemoralnu... koja na svom medjunarodnom sudu ne samo da izjednacuje agresora i zrtvu, nego zrtvu stavlja u podredjen polozaj i na optuzenicku klupu... nemojmo biti smjesni... u eu, necemo uci da bi nam bilo bolje, vec da nas iskoriste i da nas porobe... da napokon mogu upravljati s nama...

a zasto se oni nama toliko bave ako smo toliko beznacajni? ako smo tako jadna i mala HRVATSKA? cemo onda toliko strke oko nas? zato sto nismo beznacajni i znaju da se ne damo... hrvatsko narod nije glup... a politicari nas u to preko medija pokusavaju uvjeriti... nece hrvat u EU... ne zeli... i dok smo uz Boga kako smo i cijelu svoju povijest bili i kako smo rat ovaj prosli... oni se imaju razloga bojati... jer znaju da nam dotle ne mogunista... ne mogu upravljati nama... kako nijemogao ni pavelic, ni tito, a bome nece moci ni eu... eno srbije i slovenije... klasicni primjeri... zadojeni ideojom o titu... i danas mu pjevaju ode... a ulice im sive i ateisticki bezdusne... (dsta cesto sam u sloveniji)

ja se ne bojim... Hrvat je pametan covjek... bit ce sve dobro!

_________________
Sve je moguće osim onog što je nemoguće!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.09.2007. 7:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz tvojih usta u sve Hrvatske uši

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la: ›
dragi moje lege i legice...

da izadjete malo van u EU (njemacka, austrija,...) vidjeli bi kako se kod nas zivi. mi smo trenutno u boljoj poziciji nego njemacka...

njemacka je pred ekonomskim rasulom. otkako su se spojili sa istocnom njemackom nailaze na velike probleme, a jos kako su usli u eu... i izdvajaju novce za razne fondove... ostali su iscijedjeni... kod njih je trenutno situacija takva da si prosjecni njemac ne moze kupiti automobil... vecina voze od firme... i naravno da ne govorimo kako je lose utjecalo kada su se odrekli marke i primili euro...

u eu... nema vjerskih sloboda, niti sloboda govora... u eu imas slobodu od vjere, ali ne slobodu ispovijedanja vjere... kokretno u francuskoj ne mozes biti politicar ako si krscanin... zaista ne mozes... o pederima ne smijes iznositi svoje misljenje ukoliko ih ne podrzavas... za to se placaju visoke novcane kazne... samo ako kazes nesto kontra svega toga...

jedini smo se u regiji koji su se izdigli... imamo nove ceste... (evo samo jedna podatak... predvidjanja su bila da ce se autocesta zg-st isplatiti za cca 5 godina... isplatila se nakon 2)
otvaraju se nove firme i probijaju se van, radimo velike prodore u sportu, napravili smo veliku stvar kampanjm kupujmo hrvatsko!

odakle onda sve to negativno koje cujemo i prepricavamo o nasoj domovini? iz medija... iz medija koji imaju komunisticke atavizme ili politicke prioritete... i koji nisu tu da nam govore istinu nego da nas zavode i navode na ono sto im pase... a to je da se zabavimo prepricavanjem kako u nas ne valja...
ljudi Bozji, mi smo sposoban narod... kad vidim samo malo koliko inovacija, koliko nagrada, koliko postignuca... sve nasi ljudi...

ua sutriji nam se dive kakve ceste imamo i gradimo... i to vecinom prije rokova... Bogom danu prirodu, more, g. kotar, branju i slavoniju, liku...

a koga pustamo da nam puni glavu? novinama i televiziji? da vjerujemo ono sto nam oni serivraju? mi smo prijatelji moji daleko ispred eu! ako su rumunjska i bugarska u eu... hahaha... a mi kao ne mozemo... pa o cemu mi govorimo... di cemo mi? u tu europu Bezboznu i nemoralnu... koja na svom medjunarodnom sudu ne samo da izjednacuje agresora i zrtvu, nego zrtvu stavlja u podredjen polozaj i na optuzenicku klupu... nemojmo biti smjesni... u eu, necemo uci da bi nam bilo bolje, vec da nas iskoriste i da nas porobe... da napokon mogu upravljati s nama...

a zasto se oni nama toliko bave ako smo toliko beznacajni? ako smo tako jadna i mala HRVATSKA? cemo onda toliko strke oko nas? zato sto nismo beznacajni i znaju da se ne damo... hrvatsko narod nije glup... a politicari nas u to preko medija pokusavaju uvjeriti... nece hrvat u EU... ne zeli... i dok smo uz Boga kako smo i cijelu svoju povijest bili i kako smo rat ovaj prosli... oni se imaju razloga bojati... jer znaju da nam dotle ne mogunista... ne mogu upravljati nama... kako nijemogao ni pavelic, ni tito, a bome nece moci ni eu... eno srbije i slovenije... klasicni primjeri... zadojeni ideojom o titu... i danas mu pjevaju ode... a ulice im sive i ateisticki bezdusne... (dsta cesto sam u sloveniji)

ja se ne bojim... Hrvat je pametan covjek... bit ce sve dobro!


Mi smo daleko ispred EU, Hrvat je pametan čovjek, jedini smo se u regiji izdigli, ... ha, ha, ha.

Čovječe sigurno se šališ.

Eh da, Njemačka ju u rasulu, Nijemac ne može kupiti auto... c, c, c.

Ja se samo nadam da ovo nije bio ozbiljan post.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la: ›

njemacka je pred ekonomskim rasulom. otkako su se spojili sa istocnom njemackom nailaze na velike probleme, a jos kako su usli u eu... i izdvajaju novce za razne fondove... ostali su iscijedjeni... kod njih je trenutno situacija takva da si prosjecni njemac ne moze kupiti automobil... vecina voze od firme... i naravno da ne govorimo kako je lose utjecalo kada su se odrekli marke i primili euro...


cek, cek.. znaci svabe su se prije spojili pa onda unisli u eu i odbacili marku ?

Citat: ›
u eu... nema vjerskih sloboda, niti sloboda govora... u eu imas slobodu od vjere, ali ne slobodu ispovijedanja vjere... kokretno u francuskoj ne mozes biti politicar ako si krscanin... zaista ne mozes...


zanimljivo.. mozda bi i mi trebali zabraniti krscanima da se bave politikom ! Smile

Citat: ›
o pederima ne smijes iznositi svoje misljenje ukoliko ih ne podrzavas... za to se placaju visoke novcane kazne... samo ako kazes nesto kontra svega toga...


opet pederi.. de vishe dosta o pederima.. jebli vas pederi! Smile

Citat: ›
jedini smo se u regiji koji su se izdigli... imamo nove ceste... (evo samo jedna podatak... predvidjanja su bila da ce se autocesta zg-st isplatiti za cca 5 godina... isplatila se nakon 2)


ajd ne trkeljaj. pod a, ta 'cesta' jos nije ni zavrshena.

Citat: ›
otvaraju se nove firme i probijaju se van, radimo velike prodore u sportu, napravili smo veliku stvar kampanjm kupujmo hrvatsko!


Smile)) reklama kupujmo hrvatsko.. sjecas se da smo dobili po prstima od EU kad je krenila ta reklama ? znas da smo od tada 'kroativni i kupujemo kvalitetno' ?

vis ti to.. nema toga sto EU izmisli da mu 'rvat na doskoci! Wink

Citat: ›
odakle onda sve to negativno koje cujemo i prepricavamo o nasoj domovini? iz medija... iz medija koji imaju komunisticke atavizme ili politicke prioritete... i koji nisu tu da nam govore istinu nego da nas zavode i navode na ono sto im pase... a to je da se zabavimo prepricavanjem kako u nas ne valja...
ljudi Bozji, mi smo sposoban narod... kad vidim samo malo koliko inovacija, koliko nagrada, koliko postignuca... sve nasi ljudi...


evo, s ovim bi se djelomicno i mogao sloziti..

ja recimo, zadovoljavajuce zivim u hr. nisam siguran da se VECINA gradjana Hrvatske moze time 'pohvaliti'.

Citat: ›
ua sutriji nam se dive kakve ceste imamo i gradimo... i to vecinom prije rokova... Bogom danu prirodu, more, g. kotar, branju i slavoniju, liku...


bla,bla.. floskule.. nije da nemamo to sto nabrajas, ali s time treba (znati) upravljati. cak sam za to, ako sami ne znamo time upravljati.. prepustimo nekome ko zna.. Austriji npr.. ionak' smo (bili) njihovi konjushari..

Citat: ›
a koga pustamo da nam puni glavu? novinama i televiziji? da vjerujemo ono sto nam oni serivraju?


ne gledati tv, živjeti svoj život, a ne život Marisol iz mehicke sapunjare. i brinuti svoje brige, a ne brige g.w. buša i sličnih.



Citat: ›
mi smo prijatelji moji daleko ispred eu! ako su rumunjska i bugarska u eu... hahaha... a mi kao ne mozemo... pa o cemu mi govorimo... di cemo mi?


true, true.. ali EU je nastala (koliko god neki tvrdili drugacije) i ostala politicka tvorevina.. koja gleda kako zauzeti sto bolja strateska mjesta na globusu. ako si kad igrao rizik, mislim da ti je jasno o cemu govorim.

Citat: ›
u tu europu Bezboznu i nemoralnu... koja na svom medjunarodnom sudu ne samo da izjednacuje agresora i zrtvu, nego zrtvu stavlja u podredjen polozaj i na optuzenicku klupu... nemojmo biti smjesni...


bezboznu i nemoralnu europu.. Smile)))))))

moj (ne)moral ide smenom i u EU i van nje.. ne odricem ga se na granici. osijek031.com smile

Citat: ›
u eu, necemo uci da bi nam bilo bolje, vec da nas iskoriste i da nas porobe... da napokon mogu upravljati s nama...


opet floskule, ali diametralno suprotnhe od onih prepoznatih gore Smile


Citat: ›
ja se ne bojim... Hrvat je pametan covjek... bit ce sve dobro!


AJo, jao, jao... blago si ga tebi. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
canyon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si super debil a ne super leptir

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sere mi se od EU

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najljepše mi je kad se nađu pametni studenti/srednjoškolsci/aktivisti i počnu srat protiv EU. Zapravo, bilo tko bez nekakve realne zamisli, ideje i poslovnog plana srat će po EU.
Svi ostali, uključujući tu i mene trčat će otvorenim rukama prema ogromnom tržištu koje ista stvara.
No znam ja što je, ne želite u EU jer vam se ne plaća oridjidji software, ne želite platiti rač. tehničaru zdravu satnicu, ne želite shvatiti da taj web vaše firme vrijedi puno više od onoga koliko ga plaćate... Sve je ovdje 'rođo, lako ćemo...' do dana naplate. A onda počnu sranja i izmotavanja. Toliko iz moje struke.
O tome kako ćeš u toj 'jadnoj' Njemačkoj bez beda kupiti sir i vrhnje u svakom seoskom domaćinstvu bez da se oni boje kojekakvih inspekcija koje će nadzirati imaju li svi sanitarne, kuhinju od prokroma i pločice u štalama ne želim ni počinjati. Pokušaj tako prodavati kod nas uz blagoslov turističke zajednice i završit ćeš u apsu zbog 'sive ekonomije'. Pa se ti drži rvactva kad nemaš od čega živjeti...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Najljepše mi je kad se nađu pametni studenti/srednjoškolsci/aktivisti i počnu srat protiv EU. Zapravo, bilo tko bez nekakve realne zamisli, ideje i poslovnog plana srat će po EU.
Svi ostali, uključujući tu i mene trčat će otvorenim rukama prema ogromnom tržištu koje ista stvara.


sve stoji. ali.. kako se to trziste nominalno otvara, drzave clanice ima realne mehanizme zatvaranja istoga. tako da nam se opet dogadja da necemu imamo pristup (ono sto eu treba od nas) a necemu ne (ono sto eu nece/ne treba/stiti). eto, pogledaj samo mobilnost radne snage.. sve nove clanice imaju pristup trzistu rada svih starih clanica - ne.

da ne govorim o mastodontskoj strukturi birokratskog upravljanja koja je sposobna promtno reagirati na bilo kakav iznenadni problem - (opet) ne.

sva, pa tako i ovo pitanje, imaju pro i contra argumente. na vlasti (koju mi pametno biramo) je da malo preispitaju sve argumente, postave uvjete poslovanja kompatibilne eu.. da postave pravila igre.. i onda izlazimo na referendum.. i odlucujemo.

mislim da bi nam, tek tada, bilo pametno odustati od ulaska u uniju. ma ustvari, eu je u krizi.. dok ne rasciste problem ustava, glasovanja, odlucivanja, nadleznosti.. ne bih ni pomisljao o ulasku.

ako usvojimo paradigmu poslovnog, pa na kraju krajeva i civilizacijskog, ponasanja eu.. uspjeli smo. mislim, mi smo dio europe.. htjela nas birokratija u brukseleksu il ne ! Smile

iako IMHO, eu (birokratija) oce vise nas, neg' mi (ljudi) njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.09.2007. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la: ›
dragi moje lege i legice...

da izadjete malo van u EU (njemacka, austrija,...) vidjeli bi kako se kod nas zivi. mi smo trenutno u boljoj poziciji nego njemacka...

njemacka je pred ekonomskim rasulom. otkako su se spojili sa istocnom njemackom nailaze na velike probleme, a jos kako su usli u eu... i izdvajaju novce za razne fondove... ostali su iscijedjeni... kod njih je trenutno situacija takva da si prosjecni njemac ne moze kupiti automobil... vecina voze od firme... i naravno da ne govorimo kako je lose utjecalo kada su se odrekli marke i primili euro...

u eu... nema vjerskih sloboda, niti sloboda govora... u eu imas slobodu od vjere, ali ne slobodu ispovijedanja vjere... kokretno u francuskoj ne mozes biti politicar ako si krscanin... zaista ne mozes... o pederima ne smijes iznositi svoje misljenje ukoliko ih ne podrzavas... za to se placaju visoke novcane kazne... samo ako kazes nesto kontra svega toga...

jedini smo se u regiji koji su se izdigli... imamo nove ceste... (evo samo jedna podatak... predvidjanja su bila da ce se autocesta zg-st isplatiti za cca 5 godina... isplatila se nakon 2)
otvaraju se nove firme i probijaju se van, radimo velike prodore u sportu, napravili smo veliku stvar kampanjm kupujmo hrvatsko!

odakle onda sve to negativno koje cujemo i prepricavamo o nasoj domovini? iz medija... iz medija koji imaju komunisticke atavizme ili politicke prioritete... i koji nisu tu da nam govore istinu nego da nas zavode i navode na ono sto im pase... a to je da se zabavimo prepricavanjem kako u nas ne valja...
ljudi Bozji, mi smo sposoban narod... kad vidim samo malo koliko inovacija, koliko nagrada, koliko postignuca... sve nasi ljudi...

ua sutriji nam se dive kakve ceste imamo i gradimo... i to vecinom prije rokova... Bogom danu prirodu, more, g. kotar, branju i slavoniju, liku...

a koga pustamo da nam puni glavu? novinama i televiziji? da vjerujemo ono sto nam oni serivraju? mi smo prijatelji moji daleko ispred eu! ako su rumunjska i bugarska u eu... hahaha... a mi kao ne mozemo... pa o cemu mi govorimo... di cemo mi? u tu europu Bezboznu i nemoralnu... koja na svom medjunarodnom sudu ne samo da izjednacuje agresora i zrtvu, nego zrtvu stavlja u podredjen polozaj i na optuzenicku klupu... nemojmo biti smjesni... u eu, necemo uci da bi nam bilo bolje, vec da nas iskoriste i da nas porobe... da napokon mogu upravljati s nama...

a zasto se oni nama toliko bave ako smo toliko beznacajni? ako smo tako jadna i mala HRVATSKA? cemo onda toliko strke oko nas? zato sto nismo beznacajni i znaju da se ne damo... hrvatsko narod nije glup... a politicari nas u to preko medija pokusavaju uvjeriti... nece hrvat u EU... ne zeli... i dok smo uz Boga kako smo i cijelu svoju povijest bili i kako smo rat ovaj prosli... oni se imaju razloga bojati... jer znaju da nam dotle ne mogunista... ne mogu upravljati nama... kako nijemogao ni pavelic, ni tito, a bome nece moci ni eu... eno srbije i slovenije... klasicni primjeri... zadojeni ideojom o titu... i danas mu pjevaju ode... a ulice im sive i ateisticki bezdusne... (dsta cesto sam u sloveniji)

ja se ne bojim... Hrvat je pametan covjek... bit ce sve dobro!


Super leptir za predsjednika, ali ne Hrvatske...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="bazooka_joe";p="96908"]Najljepše mi je kad se nađu pametni studenti/srednjoškolsci/aktivisti i počnu srat protiv EU. Zapravo, bilo tko bez nekakve realne zamisli, ideje i poslovnog plana srat će po EU.
Svi ostali, uključujući tu i mene trčat će otvorenim rukama prema ogromnom tržištu koje ista stvara.

osijek031.com smile ma to majstore, blago nama Hrvatima pored takovih "ostalih"..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pade mi napamet malopre jedna izjava, ne znam kojeg politicara.. precjednika il prajministra.. bolje sjedit za stolom s velikima, nego ne biti za tim stolom... to bi mogao usporediti kad situacijum kad ćale odluci kupiti obiteljsku auto, a sinčić se dernja da oće 'fejaji' .. da, da sine.. *podrag po glavi* sutra cemo fejaji uzet..

mislim da cemo slican utjecaj na odlucivanje i mi imati u eu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
osijek031.com smile ma to majstore, blago nama Hrvatima pored takovih "ostalih"..


jab' osnovo pro-evropsku stranku koja bi zagovarala zabranu prava glasa zenama u eu !

Razz

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
osijek031.com smile ma to majstore, blago nama Hrvatima pored takovih "ostalih"..


jab' osnovo pro-evropsku stranku koja bi zagovarala zabranu prava glasa zenama u eu !

Razz

osijek031.com smile

Odlično, tak i tak ne glasam....a i mogu pustit mozak na pašu,,, osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 13:54 
Naslov:  Re: EU
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam za EU al samo iz jednog razloga, da se više pokrene rvacka i da se počnemo konačno izvlačit iz govana u koja nas "glave" trpaju, zaduženja iz dana u dan rastu a ja prvi znam da se nisam nikom zadužio, pare nestaju, ako oćemo u EU moramo poboljšat 75% proizvodnje, sve proizvodnje, poljoprivreda nam je u banani, ako oćemu u EU neće više bit babe s 3 usrane krave koja traži neznam ni ja koju cijenu za litru mlijeka koje je žnj klase, profilirat će se proizvodna snaga, ako ne proizvodiš dobro i kvalitetno odeš u da ne kažem gdje, samim tim morat će se otvorit radna mjesta pa će svi oni novopečeni inžinjeri, pravnici i ekonomisti sa studentskom diplomom dobit priliku za posao, nije EU tako loša stvar kako svi to pričaju, jedino je pitanje kako će "glave" isposlovat našu pojavu u EU, hoće li dat sve što imaju samo da mogu uć unutra i reć eto mi smo sad u EU a vi se je**te ili će to pametno odigrat da i mi državljani RH imamo neke koristi od toga, naravno ne odma, al kroz par godina. Bojim se jedino nečije gramzive ruke i želje za moći koja bi nas mogla ukopat još dublje zbog novog sata na ruci il felgi na autu, pa da postanemo prava tampon zona balkana, granica ko u stara vremena, lijevo od nas europa, desno turska a mi ni na nebu ni na zemlji, da nam nečije krive procjene ne unište državu, da kopački rit, plitvice, risnjak itd. ne postanu deponije smeća i nuklearnog otpada sa novim endemskim vrstama tipa troglave sive čaplje i zelene četverojetrene rode, da nam jadran ne zajebu tankeri koji dolaze po naftu, ispuštaju balasne vode i sl.
Već 5+ godina se prijete mi smo na pragu EU samo ostaje vidjeti oće taj prag voditi u bolju budućnost ili u totalni bankrot, pa će nam na vrata države stavit ploču "ne ulazi opasno po život" a oko države će bit tribine ko u cirkusu pa će mali švabo vikat "vid mama rvat, joj vidio sam rvata, vrstu koja izumire"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: