Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novi Disco Club u Tvrdji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2007. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Svi nekako nekim cudom zalutaju na cajke osijek031.com smile


ma samo jednom majke mi! Dobro... možda dva put! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.05.2007. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
nece biti cajki, a necu ja onda tamo zalaziti, kad sam negdje duze od pola sata di nema cajki hvata me nervoza


jel se ti drogiraš možda? Shocked

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2007. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko poznajem rad braće Maganić (Verdi, Bunker, Beckers) u novom klubu zasigurno neće biti narodnjaci, no dozvoljavam da se ljudi mijenjaju. To bi pak bio treći narodnjački klub u Tvrđi, i šesti ili sedmi u gradu (koliko znam), pa ću dati i jedan poslovni savjet vlasnicima, ako čitaju ovaj forum - postoji ograničen broj ljudi u ovom gradu i okolici, pa čak i onih bez glazbenog ukusa.

Ukoliko ne bude narodnjaka, u svakom slučaju ću klubu dati šansu, jer je svaki novitet poželjan. Pogotovo u izvrsnom prostoru kakav je bio Art (jedino njegov vlasnik nije bio nimalo izvrstan), blizu je, nije na potezu Obp-Tufna, ima pregršt mjesta za parkirati, promenada, park...

Još se samo nadam da će i DJ biti malo bolji (što nije teško) od g. Šeleta-sve-bi-seke-ljubile-mornare-iz Tufne, te da će izbacivači biti barem malo kulturniji, bez da provjeravaju ima li posjetitelj patike ili cipele (naime, i totalni modni laik zna da to već 15-ak godina nije znak imućnosti, starosti ili modnog ukusa, kad u Italiji, npr., ljudi već odavno nose patike i odijela.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2007. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema to veze sa modnim ukusom. Mene u Njemackoj cak niti u jedan prosjecan club nisu pustili u patikama. S druge strane mozes uci nemalte u otrcanim cipelama. Nije stvar ukusa vec dress koda.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2007. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Jeee to su ti koji vriste hocemo vise koncerata, hocemo urabano, samo urbano na dva koncerta dodje 500 ljudi. Ako vi toliko ne volite tenutnu situaciju sa osjeckim kaficima...zasto lijepo ne otvorite birtije u koje se samo vama ide???


nismo svi neškolovane seljačine da moramo živjet od birtija koje otvaramo.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2007. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dress code u Tufni u Osijeku? A unutra trešte Idoli, Riblja Čorba i tko zna što. Nedavno sam u inozemstvu isprobavao patike Armani od 300 eura, i nisam ih kupio (jer su 300 eura), i dobro da nisam jer ne bi mogao ući u ekskluzivni noćni klub Tufna u Osijeku.

No dobro, nek je dress code. Slijedeći put dolazim u Kappa trenerci i cipelama, pa da vidim hoće li me pustiti. I što ćemo preko ljeta? Sandale? Otvoreni ili zatvoreni prsti? Hlače do gležnja ili ispod koljena? Možda iznad? Ah, zaboravio sam, preko ljeta nećemo u Tufnu, jer se i preko zime ne može disati od vrućine - tako i priliči jednom ekskluzivnom klubu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2007. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam u subotu ušao u Tufnu u crvenoj majici Atheist rapa, odrezanim riflama i crnim '100 kuna s pijaca' patikama.
In your face šminkići! Evil or Very Mad


Zadnja promjena: allein; 28.05.2007. 19:13; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2007. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Jeee to su ti koji vriste hocemo vise koncerata, hocemo urabano, samo urbano na dva koncerta dodje 500 ljudi.


Istina boli, ali i dalje je istina... Zato sam ja odlučio zimus ostatak svojg jadnog života provesti kao jedan veliki revival doba kad sam imao 17-18god...
Dobro mi i ide, ločem po parkićima, idem u mini teatar i ločem još, jedino me na poslu svako malo pitaju "jesi li dobro?" Very Happy
U svakom slučaju, za koncerte si u pravu, bio sam na prekoviše njih za kojih je klub zjapio prazan. Nije da sam nekakav fan svih tih bandova koji dođu tamo (za većinu prvi puta čujem kad kod šanka pročitam plakat), al' jebemu, platim upad, vidim ljude i slušam živu svirku... Meni dobro...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2007. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto, sadbar znam da nisam jedini takav


i zašto samo zimus? treba cijeli život tako ili bar dok se može

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2007. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
i zašto samo zimus? treba cijeli život tako ili bar dok se može


Pa zimus sam se odlučio... Odsad - pa nadalje! Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2007. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
nismo svi neškolovane seljačine da moramo živjet od birtija koje otvaramo.


Isss utjehe ti...
Inace je poznato u Hrvata da je diploma certifikat za mudrost...
Iako nisam mislio da od tog zivis. Ja vjerujem da si ti dovoljno skolovan da imas i vise nego dovoljno novaca za egzistenciju pa mozes otvotiti jednu rock birtiju cisto onako za dusu...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2007. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Dress code u Tufni u Osijeku? A unutra trešte Idoli, Riblja Čorba i tko zna što. Nedavno sam u inozemstvu isprobavao patike Armani od 300 eura, i nisam ih kupio (jer su 300 eura), i dobro da nisam jer ne bi mogao ući u ekskluzivni noćni klub Tufna u Osijeku.


Nisam niti ja bio obucen ko sarklo, ali opet nisam mogao uci. Na kraju je ispalo da je "disco" zapravo rupa kao i OKS.


Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
No dobro, nek je dress code. Slijedeći put dolazim u Kappa trenerci i cipelama, pa da vidim hoće li me pustiti. I što ćemo preko ljeta? Sandale? Otvoreni ili zatvoreni prsti? Hlače do gležnja ili ispod koljena? Možda iznad? Ah, zaboravio sam, preko ljeta nećemo u Tufnu, jer se i preko zime ne može disati od vrućine - tako i priliči jednom ekskluzivnom klubu.


Cipela, otvorena/zatvorena, sandale etc...nisu sportska obuca. Sto izigravas majmuna..
Daleko od tog da ja podrzavam neki dress kod u Osijeku, ali dress kod ne znaci biti skupo obucen. To vecina likova koji pljucka po "sminekrima" zapravo niti ne shvaca.

Ne kontam kako jedan panker sa Martensicama (100Eur), vijetnamkom (100Eur), Nekim military hlacama, original majicom Metallice sa pitaj boga koje turneje (koja kosta isto 20-30Eur) nije isti kurac kao i neki sminker. Danas je sve postalo sminka i brend. Danas su huligani skuplje obuceni nego tatini sinovi. Da sad ne nabrajam koje su sve modne marke popularne medju navijacima.

Ja ne znam koji k... se svi kace za te "sminkere" Ne voli te njihov stil, ne volite njihovu glazbu, mjesta na koja izlaze, ne volite silikonizirane kurabe... Sto ih onda stalno spominjete? Sasvim sam siguran da sminkere boli kita za likove iz Parkica ili Teatra... U toj cijeloj prici gdje se alternativni likovi smatraju kognitivno superiornijima naspram sminkera, zapravo ispadaju primitivniji jer se opterecuju i zamaraju sa njima, dok obrnuto nije slucaj...

Ako se nekom ne svidja u Tvrdji...nek vozi...ima birtija u gradu....

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2007. 21:42 
Naslov:  Re: Novi Disco Club u Tvrdji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadam se da će biti i nečeg zanimljivog..sadržaja jelte. Ovo što se nudi, inače, sumarum je klasika...bez veze. Krčma do krčme....daj malo glazbe, daj cuge i dok.... Nevidim neko bogatstvo sadržaja u gradu osim ispiljenog sisanja cuge s bukom u ušima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2007. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto mislis da je igdje u Hrvatskoj drugacije?
Imali smo u Qu razne evropske DJejeve na koje su dolazile nekolicine ljudi, isto kao i koncerte. Ova rulja koja samo prigovara niti ne zasluzuje bolje...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2007. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Ja ne znam koji k... se svi kace za te "sminkere" Ne voli te njihov stil, ne volite njihovu glazbu, mjesta na koja izlaze, ne volite silikonizirane kurabe... Sto ih onda stalno spominjete? Sasvim sam siguran da sminkere boli kita za likove iz Parkica ili Teatra... U toj cijeloj prici gdje se alternativni likovi smatraju kognitivno superiornijima naspram sminkera, zapravo ispadaju primitivniji jer se opterecuju i zamaraju sa njima, dok obrnuto nije slucaj...


Tucimo šminkere (Lale/Borci)

Oi šminkeru jebo sam ti mater
Stalno se cifraš ko stari fijaker
Kad te vidim u majici Beneton
Najrađe bih te zatuko u beton

Tucimo šminkere
Izjebimo im butre
Tucimo šminkere
Oi! Oi! Oi! Oi!

Butra ti ima minić i velike sise
S pravim pankerom karala bi se
Kad je sretnem dić ću joj suknjicu
I smjesta joj zabit kurac u guzicu

Šminkeri u disku Daleku obalu pjevuše
A mi smo anarhisti i mogu da nam puše
Misle da su kul s Lacoste džemperčićima
Subotom ih po gradu vijamo čekićima

A mi smo momci što furaju irokeze
Šakom im iz usta izbijamo proteze
Svi smo mi pankeri surove njuške
Kad nađemo šminkere dijelimo im ćuške!

-----
Eto vam, šminkeri! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: