Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novi Disco Club u Tvrdji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2007. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne znam koji k... se svi kace za te "sminkere" Ne voli te njihov stil, ne volite njihovu glazbu, mjesta na koja izlaze, ne volite silikonizirane kurabe... Sto ih onda stalno spominjete? Sasvim sam siguran da sminkere boli kita za likove iz Parkica ili Teatra... U toj cijeloj prici gdje se alternativni likovi smatraju kognitivno superiornijima naspram sminkera, zapravo ispadaju primitivniji jer se opterecuju i zamaraju sa njima, dok obrnuto nije slucaj...


Šminkeri se sigurno ne opterećuju s alternativcima niti se zamaraju s njima - zašto? Fali im sredstvo rada, ono što će im omogućiti kognitivno razmišljanje i opterećivanje drugačijim sistemom vrijednosti i pogleda na svijet Very Happy
Potpuno je drugo pitanje tko je tu ustvari sretniji i zadovoljniji s takvim stanjem.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2007. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm,@Rajnus, onaj gadljivi pogled kojim dragi šminkeri gledaju ostatak svijeta....

šminkeri i šminkerice:
primjer 1:
molim vas, umotajte mi wc papir (da se ne vidi što nosi)
primjer 2:
pogled iz automobila, vidi onaj dečko u tramvaju je baš simpa. šminkerica odgovara mami- otkud dečko u tramvaju može biti zgodan?

to su samo priče iz života.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2007. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne znam koji k... se svi kace za te "sminkere" Ne voli te njihov stil, ne volite njihovu glazbu, mjesta na koja izlaze, ne volite silikonizirane kurabe... Sto ih onda stalno spominjete? Sasvim sam siguran da sminkere boli kita za likove iz Parkica ili Teatra... U toj cijeloj prici gdje se alternativni likovi smatraju kognitivno superiornijima naspram sminkera, zapravo ispadaju primitivniji jer se opterecuju i zamaraju sa njima, dok obrnuto nije slucaj...


Šminkeri se sigurno ne opterećuju s alternativcima niti se zamaraju s njima - zašto? Fali im sredstvo rada, ono što će im omogućiti kognitivno razmišljanje i opterećivanje drugačijim sistemom vrijednosti i pogleda na svijet Very Happy
Potpuno je drugo pitanje tko je tu ustvari sretniji i zadovoljniji s takvim stanjem.

Ne pripadam nikome od gore navedenih, ali činjenica je da su "alternativci" opterećeniji "šminkerima" što ne ide baš u prilog ovoj tvojoj tvrdnji o sreći i zadovoljstvu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2007. 6:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Ne kontam kako jedan panker sa Martensicama (100Eur), vijetnamkom (100Eur), Nekim military hlacama, original majicom Metallice sa pitaj boga koje turneje (koja kosta isto 20-30Eur) nije isti kurac kao i neki sminker. Danas je sve postalo sminka i brend. Danas su huligani skuplje obuceni nego tatini sinovi. Da sad ne nabrajam koje su sve modne marke popularne medju navijacima.

Ja ne znam koji k... se svi kace za te "sminkere" Ne voli te njihov stil, ne volite njihovu glazbu, mjesta na koja izlaze, ne volite silikonizirane kurabe... Sto ih onda stalno spominjete? Sasvim sam siguran da sminkere boli kita za likove iz Parkica ili Teatra... U toj cijeloj prici gdje se alternativni likovi smatraju kognitivno superiornijima naspram sminkera, zapravo ispadaju primitivniji jer se opterecuju i zamaraju sa njima, dok obrnuto nije slucaj...


Da, da i da. Evo 10 kikirikija za ovo...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2007. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): ›
Šminkeri se sigurno ne opterećuju s alternativcima niti se zamaraju s njima - zašto? Fali im sredstvo rada, ono što će im omogućiti kognitivno razmišljanje i opterećivanje drugačijim sistemom vrijednosti i pogleda na svijet :D
Potpuno je drugo pitanje tko je tu ustvari sretniji i zadovoljniji s takvim stanjem.


Mozes se i tako tjesit.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2007. 7:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › hm,@Rajnus, onaj gadljivi pogled kojim dragi šminkeri gledaju ostatak svijeta....

šminkeri i šminkerice:
primjer 1:
molim vas, umotajte mi wc papir (da se ne vidi što nosi)
primjer 2:
pogled iz automobila, vidi onaj dečko u tramvaju je baš simpa. šminkerica odgovara mami- otkud dečko u tramvaju može biti zgodan?

to su samo priče iz života.


Isto tako sam ja osobno dozivio od pankerice da me etiketirala kao tatinog sina zbog zlatnog lancica koji sam dobio od djevojke u srednjoj skoli. Mos mislit sto je bio lanac od par sto kuna... Meni je apsurdno uopce pomisliti rezonirati na to kao ti... Generalno neki ljudi su smece i sjebani bez obzira na njihov stil i glazbeni ukus. Mozete vi pisati sto hocete i tjesit se na nacin koji hocete....osobno sam se druzio i sa jednima i sa drugima i sve to ovisi od osobe do osobe. E sad ako vas pati sto netko vozi dobar auto, guzi dobre ribe...generalno pa vasem ima krive poglede na svijet...to je iskljucivo vas problem ne njihov.

Ja ima svoj sustav vrijednosti za kojeg ne mislim da je ispravan ili ne znam sto, jednostavno je moj. No ne dajem si za pravo da osudjujem nekog zato sto voli razlicite stvari od mene... Svatko ima svoj zivot...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2007. 8:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
allein je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne znam koji k... se svi kace za te "sminkere" Ne voli te njihov stil, ne volite njihovu glazbu, mjesta na koja izlaze, ne volite silikonizirane kurabe... Sto ih onda stalno spominjete? Sasvim sam siguran da sminkere boli kita za likove iz Parkica ili Teatra... U toj cijeloj prici gdje se alternativni likovi smatraju kognitivno superiornijima naspram sminkera, zapravo ispadaju primitivniji jer se opterecuju i zamaraju sa njima, dok obrnuto nije slucaj...


Šminkeri se sigurno ne opterećuju s alternativcima niti se zamaraju s njima - zašto? Fali im sredstvo rada, ono što će im omogućiti kognitivno razmišljanje i opterećivanje drugačijim sistemom vrijednosti i pogleda na svijet Very Happy
Potpuno je drugo pitanje tko je tu ustvari sretniji i zadovoljniji s takvim stanjem.

Ne pripadam nikome od gore navedenih, ali činjenica je da su "alternativci" opterećeniji "šminkerima" što ne ide baš u prilog ovoj tvojoj tvrdnji o sreći i zadovoljstvu.


Tvrdnju da je jedna ili druga skupina sretnija ili jadnija nisam nigdje iznio. Samo sam postavio pitanje tko je u toj situaciji sretniji: šminkeri u bijelim košuljama i/ili pederušama koji se vesele na đusvotku, Matu, Miru i Cecu ili kosijaneri s AC/DC, Behemoth, Nightwish majicama i martama s dvolitrenim plastičnjarama piva u parkiću.
U biti si kontam da je i to, kao i hrpa drugih stereotipa, nastalo zbog određene malobrojne ekipe koja je zapažena po svom ponašanju i zbog toga je etiketirana čitava skupina. Pa kad ja vidim lika s laktom kroz prozor, u BMWu iz '87, neke fensi sunčane naočale na nosu, zlatni lanac ko prst debel na vratu, malo manji na ruci, a trešti nešt tipa 'voli me, ne voli me, nesretniče, ja volim te' reći ću si 'faking seljačina', a znam da će otići u Tvrđu i napraviti tamo đir po svim 'in' mjestima...

Predrasude, predrasude.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2007. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
allein je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne znam koji k... se svi kace za te "sminkere" Ne voli te njihov stil, ne volite njihovu glazbu, mjesta na koja izlaze, ne volite silikonizirane kurabe... Sto ih onda stalno spominjete? Sasvim sam siguran da sminkere boli kita za likove iz Parkica ili Teatra... U toj cijeloj prici gdje se alternativni likovi smatraju kognitivno superiornijima naspram sminkera, zapravo ispadaju primitivniji jer se opterecuju i zamaraju sa njima, dok obrnuto nije slucaj...


Šminkeri se sigurno ne opterećuju s alternativcima niti se zamaraju s njima - zašto? Fali im sredstvo rada, ono što će im omogućiti kognitivno razmišljanje i opterećivanje drugačijim sistemom vrijednosti i pogleda na svijet Very Happy
Potpuno je drugo pitanje tko je tu ustvari sretniji i zadovoljniji s takvim stanjem.

Ne pripadam nikome od gore navedenih, ali činjenica je da su "alternativci" opterećeniji "šminkerima" što ne ide baš u prilog ovoj tvojoj tvrdnji o sreći i zadovoljstvu.

definitivno se slažem s tvrdnjom kako su alternativci malo previše opsjednuti nekim stvarima... znam ih dosta, čak dosta pogleda na svijet i dijelim s njima, ali brate nekad stvarno znaju pretjerati..
nikad nisam čula niti jednog šminkera ili čak cajkaroša/icu da se tako opterećuje alternativcima kao što je često obrnut slučaj..
baš sam nedavno komentirala s frendicom neke meni vrlo bliske ljude za koje se može reći da su alternativci - u svakoj situaciji im je netko jadan, glup, seljak, ukratko - niže biće. od silne opterećenosti svojim kulerstvom, odličnom glazbom koju slušaju i silnim hedonizmom, tu i tamo zaborave biti tako silno "opušteni" koliko se trude prikazati.. a za kreiranje vlastitog imidža prečesto im je potreban netko po kome će pljuvati - čisto da bi prikazali vlastiti antagonizam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.05.2007. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Isto tako sam ja osobno dozivio od pankerice da me etiketirala kao tatinog sina zbog zlatnog lancica koji sam dobio od djevojke u srednjoj skoli. Mos mislit sto je bio lanac od par sto kuna... Meni je apsurdno uopce pomisliti rezonirati na to kao ti... Generalno neki ljudi su smece i sjebani bez obzira na njihov stil i glazbeni ukus. Mozete vi pisati sto hocete i tjesit se na nacin koji hocete....osobno sam se druzio i sa jednima i sa drugima i sve to ovisi od osobe do osobe. E sad ako vas pati sto netko vozi dobar auto, guzi dobre ribe...generalno pa vasem ima krive poglede na svijet...to je iskljucivo vas problem ne njihov.

Ja ima svoj sustav vrijednosti za kojeg ne mislim da je ispravan ili ne znam sto, jednostavno je moj. No ne dajem si za pravo da osudjujem nekog zato sto voli razlicite stvari od mene... Svatko ima svoj zivot...


evo i od mene kikachi..... Bravo

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2007. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

striktno casual.
casual-core iz da new biz. Very Happy

ako zelite biti casual-core kao ja, naputci su sljedeci:

kosa: normalna frizura, bez gelova i ulja, bez dredloksa i rapsova.

obuca: prvenstveno udobna. dakle ne dolaze u obzir ni špic-papak cipelice ni starke.

odjeca: bez previse bijelih, svjetlucavih tonova, a i bez previse crnine. ne gaji se animozitet prema poznatim markama, ali im se ni ne daje prevelika vaznost.

detalji: bez nakita, tetovaza, pirsinga i slicno.

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2007. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje čovjek mora paziti što piše. Nisam imao namjeru usmjeriti ovu temu na raspravu o šminkerima i alternativcima (pa što god oni bili), ali što je tu je. Samo sam istakao da pregledavanje nečije odjeće na ulazu u klub kakav je Tufna nema nikakvog smisla, neovisno o namjerama vlasnika.

Šminkeri i alternativci? Osobno nisam ni jedno ni drugo, posjećujem sva mjesta, te sam davno shvatio da nema ništa smiješnije nego kad ti glazba koju slušaš diktira oblačenje, izlaženje, prijatelje, cure, itd. Što kad slušaš klasiku ili jazz? Ne znam što spriječava cure koje misle da su alternativne da se dotjeruju i seksi oblače, pogotovo kad znamo da odjeća alternativnog stila najčešće košta više nego ona druga, kakva već je. U stvari teško mogu zamisliti nešto zanimljivije od cure u suknjici sa dobrim nogama i Miles Davisom na playeru. To bi bilo nešto.

A sad se vratite novom klubu, i nadajte se da neće biti narodnjaka (jer ih već ima dovoljno, ako netko baš voli).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2007. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma trebamo svi biti goli, to je prava stvar !!!

Tako se necemo prepoznati po klosarstvu ili sminkerstvu.... osim ako vam smrde noge ili imate piercing na suletu Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2007. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › U stvari teško mogu zamisliti nešto zanimljivije od cure u suknjici sa dobrim nogama i Miles Davisom na playeru. To bi bilo nešto.

O da osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2007. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koko je napisao/la (Pogledaj post): ›
Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › U stvari teško mogu zamisliti nešto zanimljivije od cure u suknjici sa dobrim nogama i Miles Davisom na playeru. To bi bilo nešto.

O da osijek031.com smile

E j*biga... a jel baš mora imat dobre noge i suknju? Crying or Very sad
Rajnus je napisao/la: ›
Generalno neki ljudi su smece i sjebani bez obzira na njihov stil i glazbeni ukus. Mozete vi pisati sto hocete i tjesit se na nacin koji hocete....osobno sam se druzio i sa jednima i sa drugima i sve to ovisi od osobe do osobe.

Preach, preacher osijek031.com smile

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peaches_lorka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 58
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2007. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je prezgodna terasa od bastiona pa jedva čekam da se otvori. i da zaposle pametnog konobara koji će puštati dobru glazbu.meni se ta terasa toliko sviđa da bi najbolje bilo kad bi tamo bio neki normalan birc.ustvari najbolje da ja radim i puštam šta ja hoću. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: