Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kad ste se i gdje javno osramotili

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2007. 18:29 
Naslov:  Kad ste se i gdje javno osramotili
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto malo za razonodu da vidimo gdje ste se i kad osramotili javno.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.04.2007. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u subotu,ispred pivnice osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2007. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek ima pivnicu? da? di?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2007. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

duje je napisao/la (Pogledaj post): › osijek ima pivnicu? da? di?


hm..pitanje..odgovori na pitanje...to čekamo... osijek031.com smile

a pivnicu ostavi za pm-ove osijek031.com smile

sad pa nemogu se sjetiti ni jednog javnog istupa takvog tipa... e da izgubih dio nošnje na nastupu..ali je na moju sreću gledalištu bilo vrlooo simpatično...


Zadnja promjena: ela; 25.04.2007. 22:50; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kelly
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2007. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima jedan zanimljiv događaj....kad smo kolegica i ja bile u trgovini i uhvatlia nas smješna minuta koja se pretvorila u totalni kaos od smijanja...da smo završile na sred ulice i vrištale od smjeha i počele pišati kroz nogavicu...prvo ja, pa kad je ona vidjela šta ja radim nije se mogla zaustaviti i ona počne...jel kroz nogavicu..i još čučne nasuprot mene!!!....uglavnom ispod nas se stvorila bujica koje je tekla ravno ispod prolaznikove cipele koji nas je s nevjericom promatrao...i kad smo se smirile krenule smo uplakakane i popišane kući sa ogromnim flekama na bulji....mislim dakle.....to je bio jedinstven doživljaj...još uvijek se počnem ko nespašena smijatim kad se toga svega sjetim!!
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2007. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam se jednom upiso na etf. Ajd nek netko tu glupost nadmaši!

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2007. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam se jednom upiso na etf. Ajd nek netko tu glupost nadmaši!


ja se upisao, pa ispisao pa opet upisao, isti faks, drugi studij Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2007. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dati nebi reko Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2007. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cookies je napisao/la: › eto malo za razonodu da vidimo gdje ste se i kad osramotili javno.....
Svi neke pickice... jedino je kelly bilaiskrena i otvoreno...evo kikosha za nagradu! Zapravo, malo nestvarno zvuci da su napravile lokvicu...hmmmm...

Hm, ja bih napisao bruku, ali ima dosta selektivno pamcenje, tako da lose stvari uglavnom ne pamtim. Ne izvlacim se,ozbiljno, ozbiljno... ;-)

Zapravo, hmmm... kad sam bio pican, prvi razred osnovne ili tako nesto, isli smo u Djecje kazaliste. I onda su me posjeli na neko mjesto i usred predstave je glavni glumac/glumica ukazao na mene, kao da pogledam ispod sjedalice, pronadjem poruku i procitam sto pise. Prvo sam prozujio da se uopce obraca meni, a kad su mi rekli sto trebam napraviti sam se toliko smrzao da sam zblokao i samo tulio u taj papir. U svoj toj gunguli se ni ne sjecam jesam li uopce nesto procitao.

Nije prica k'o kellyna, ali hebiga... mislim, i meni se dogodio flitavac, ali nije bilo prolaznika koji bi me cudno gledao, a i nije mi bilo smijesno osjecati kako se pudingasta tekucina hladi i skrucuje.


Zadnja promjena: Leteci mungos; 26.04.2007. 0:34; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2007. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo nije bas neko veliko sramocenje, al sad se ne mogu nis bolje sjetit; ulazim u trgovinu i odma na ulazu ugladam banane na snizenju... i zagledala se ja u te banane ispred sebe, a jednom rukom pokusavama zatvorit vrata iza sebe, kad osjetim nesto mekano... okrenem se , a ono neka cura, ja ju ravno za sisu zgrabila! Smile

a nis, smijale se obe!

mislim, ja sam gledala u banane, a di je ona gledala?! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2007. 1:02 
Naslov:  Re: Kad ste se i gdje javno osramotili
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako obično jako glasno pričam, 2 puta mi se dogodilo da me čitav kafić gledao čudno zbog onoga što sam rekla jer se mjuza bila ugasila, tj.izderala sam se između dvije pjesme. Jednom je to bilo na sav glas "A ja imam proljev", a drugi put: "Meni je stvarno super bilo na psihijatriji." Jooooj

Pa si vi mislite Wink A najbolje u svemu tome je to što u prvom slučaju nisam pričala o sebi nego parafrazirala prijatelja, a drugi put pričala o praksi u bolnici. Pa ti to objasni svim ljudima u bircu... uh.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2007. 6:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ja se upisao, pa ispisao pa opet upisao, isti faks, drugi studij Very Happy


I ja!!! I jope se ispisao Very Happy

Meni se javno obrukavanje dosta često dešava; naravno, u tim situacijama sam obično jako pijan, al' svejedno.

Situacija 1 (ovoga se kroz maglu sjećam):
Rođendan jednog legosa prije nekoliko godina; napili se kod njega ko guzice. Poslije otišli do Stage-a (u to je vrijeme bio, kao, rock klub ili tako nešt) i ja plesao u potkošulji. Pa polugol.
Pa izašao van i pred kadilakom se bacao na cestu ravno pred aute; zamisao je bila ta da, ukoliko netko prigovori - tučemo ga. Bacio se ja pred auto - a unutra ekipa iz Ivanovca čudno gleda. Strašno.

Situacija 2 (ovoga se jako slabo sjećam):
Bili na kirbaju u Sarvašu, vratili se u grad, kupili još cuge i zasjeli u onaj parkić kod Eurotrade-a.
Znam samo da je nas 4 kasnije sumanuto trčalo Trgom Slobode bez hlača i gaća.
Pokoji svjedok je sve kasnije i potvrdio.

Situacija 3 (ovoga se jasno sjećam ;-)):
Jednoga ljeta pili vani (kao i svaki drugi dan svakog ljeta) u Ivanovcu. Ja sam se gadno posvađao i zakrvio sa nekoliko katolika oko toga je li [citiram]Isuskrst bio glupa pička ili ne[/citiram].
Zaprijetio sam im da ću još te večeri na crkvu napisati da je, na što oni odgovaraše "Ajd!"...
Eh sad, između tog djela i onoga kad ja trčim kroz neko žbunje u dvorištu škole je mrak u sjećanju. Uglavnom, trčim ja koz sjene, sav u nindža furci, navukao kapuljaču na glavu i sve. Našao nekakve cigliće i one suhe komade žbuke kojima se lijepo piše, i jednom skoku (zapanjujuće što pijan može) preskočio ogradu od 0.75m i napisao na svježe obojani zid crkve "Isus Krist je glupa pička!".
Sutradan (tj. taj dan) je bila nedjelja.
Optužili su jednog lokalnog mangupa koji nije ni bio u selu to večer, ali svejedno, oni su katolici, znaju oni. Jedino je ekipa iz birca znala pravu istinu.

Eto - ovo opisano gore su vrhunci moje bruke i sramote. Svakog me događaja na poseban način sram. No, sad sam stariji i iskusniji. Sada znam da se na crkvu piše autolakom, a ne komadićima žbuke ;-)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2007. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom sam se u disku ispovracala sebi u ruke jer nisam stigla na vrijeme do vrata.
Tocnije to je bilo na onim stepenicama u Westu. Smile
Naravno, bila sam pijana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2007. 8:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne znam koju bih od milijardu brukanja izabrala...ali eto jedna od zadnjih je kad sam s legicom bila u Capuccinu, narucim ja caj, a igrom slučaja imala boćicu ruma u torbici, pa rekoh hajd idem staviti malo u čaj, 2 čovjeka su bila unutra..tko bi primjetio...Kad ono glas iza:
"Mlada damo što ste vi to sad napravili??"(konobar)
..ja si mislim..neka me netko katapultira kroz taj prozor..
kazem..paaaaa...stavila rum u čaj! Very Happy A on:
"Jeste Vi liječeni alkoholičar?"
I tako je bilo još par izgovorenih rečenica da sam umrla od neugode..kasnije dala legici lovu rekoh..idi plati, ja gibam odavdje!! Very Happy Sad svaki put kad idem tamo gledam jel tamo taj konobar...
A sto je jos gore, 5 min prije Capuccuina sam se isto bila obrukala pokušavajuću ući u Brooklyn, no vrata su nekak bila zaglavljena (nije još bilo terasa..) pa sam ko budala išla oko onih ogledala, pun kaf..ma jooooj....

A to o alkoholu i sličnim neugodnostima...sramota me pričati! Embarassed

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam jednom davno.. se nesto ljubio s jednom djevojom.. i tak, malo se mi ljubimo... i kaze ona meni.. joj sto ti je lijep okus u ustima.. a ja sam bas povracala..

Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: